Впровадження нової електронної платформи "Envy" для організації робочого процесу

Головна / Новини / Впровадження нової електронної платформи "Envy" для організації робочого процесу
Новини
13.09.23

Шановні користувачі!


     Хочемо повідомити Вас про важливі зміни, які чекають на сайтах ioc.nau.edu.ua (Інформаційно-обчислювальний центр) та lib.nau.edu.ua (Науково-технічна бібліотека) у найближчому майбутньому. Для покращення якості обслуговування та оптимізації роботи цих ресурсів, вони будуть мігруватися на окрему платформу.


   З цієї причини, можливість подавати заявки та користуватися деякими сервісами цих підрозділів буде деякий час недоступно. Процес міграції планується завершити найближчим часом. Після міграції  ви зможете знову користуватися всіма доступними сервісами вже в новій системі Envy за посиланням envy.nau.edu.ua.Як розпочати користуватися новим сервісом?


    Щоб користуватися новим сервісом за посиланням envy.nau.edu.ua, вам потрібно буде пройти процедуру реєстрації на ресурсі. Після успішної реєстрації вашого облікового запису, буде запущений процес верифікації, який може зайняти від 1 до 3 робочих днів.
Покрокова реєстрація в системі Envy може виглядати наступним чином:


Крок 1:Відкрити вебсайт за посилання envy.nau.edu.uaКрок 2: Виберіть опцію реєстрації


На головній сторінці виберіть опцію "Реєстрація" або аналогічний варіант, якщо він названий інакше.


Крок 3: Заповнення реєстраційної форми.

Заповніть реєстраційну форму, введіть необхідні особисті дані. Зазвичай, це поля, такі як:

 • Ім'я та прізвище.
 • Корпоративна пошта (@npp.nau.edu.ua або @nau.edu.uа).
 • Пароль (створіть надійний пароль, який буде використовуватися для входу).


Крок 4: Процес верифікації


     Після успішної реєстрації вашого облікового запису, буде запущений процес верифікації, який може зайняти від 1 до 3 робочих днів


Крок 5: Вхід до системи


     Після підтвердження реєстрації, поверніться на головну сторінку та введіть ваш логін і пароль для входу в систему.


Крок 6: Налаштування облікового запису (опціонально)


    Ви можете налаштувати свій обліковий запис, додати додаткову інформацію.

Після виконання цих кроків ви будете зареєстровані в системі та зможете користуватися всіма доступними функціями та сервісами на вебсайті envy.nau.edu.ua. 

Не забудьте зберегти свої облікові дані в безпечному місці, створити надійний пароль, щоб мати можливість знову увійти до системи в майбутньому.


В мене є акаунт в системах ioc.nau.edu.ua або lib.nau.edu.ua?


Якщо у вас вже існують облікові записи на сайтах ioc.nau.edu.ua та lib.nau.edu.ua, ви також маєте можливість подати службову записку на міграцію вашого облікового запису на нову платформу (Envy) за посиланням envy.nau.edu.ua. Це допоможе зберегти ваші дані та інформацію в новому сервісі. Потрібно вказати П.І.Б., логін в системі та пошту.Важливо враховувати, що на ресурсах ioc.nau.edu.ua та lib.nau.edu.ua ваші персональні дані будуть видалені протягом 14 днів після завершення про міграцію.


Які переваги від нової системи?


    Нова система, яку ми запроваджуємо, є інтегрованою платформою, що може об'єднати різні сервіси структурних підрозділів університету та  їх внутрішні робочі процеси. Це дозволить користувачам зручно та ефективно отримувати доступ до різноманітних послуг та сервісів, які надаються цими підрозділами, а також оптимізувати внутрішні робочі процеси підрозділу.


Робочі процеси, які охоплює система та з якими ви можете працювати 24/7 :

- робота з службовими записками;

- робота з наказами та розпорядженнями;

- архівування та робота з листами вх/вих;

- обробка вхідних/вихідних заявок;

- організація внутрішніх робіт(задач) у розділі Kanban.

- контроль та аналітика по всім внутрішнім бізнес процесам підрозділу.


    Однією з основних нововведень є можливість організовувати роботу підрозділу  в kanban.

Можливість користуватися kanbanом в системі envy.nau.edu.ua надається після подачі службової записки до ІОЦ з метою реєстрації вашого структурного підрозділу зі співробітниками. Це дозволить вам отримати доступ до kanbanа, де ви зможете організувати та візуалізувати внутрішню роботу вашого підрозділу.


Зразок службової записки


    Декілька слів про Kanban. Це потужний інструмент для управління завданнями та ресурсами в команді або підрозділі, і він дозволяє швидко створювати та ефективно визначати статуси завдань, відстежувати їхній прогрес і покращувати продуктивність роботи команди. Після того, як ваш структурний підрозділ буде зареєстрований в системі та надано доступ до kanbanа, ви зможете:


 • Швидко створювати завдання або проєкти для вашого підрозділу на дошці kanbanа;

 • Позначати пріоритетні завдання кольором; 

 • Призначати завдання  відповідним співробітникам або команді;

 • Відстежувати стан виконання завдань, переміщуючи їх між колонками на дошці (наприклад, "В очікуванні", "В роботі", "Завершено").

 • Контролювати терміни виконання та отримувати аналітику по виконаним роботам/завданням 

 • Спрощувати управління завданнями у підрозділі

 • Планувати завдання в календарі.


Цей інструмент допомагає покращити організацію робочого процесу та підвищити продуктивність вашого структурного підрозділу. Пам'ятайте, що для коректної роботи з kanbanом, користувачам потрібно буде ознайомитися з принципами та функціоналом цієї системи, який може варіюватися залежно від конкретної реалізації kanban-інструменту в системі (Envy) envy.nau.edu.ua.


Як правильно заповнити службову записку на реєстрації підрозділу (для керівників)?

Службова записка для реєстрації в системі має включати наступну інформацію::


 • ПІБ (Повне ім'я та прізвище): Ця інформація ідентифікує вас особисто та дозволяє системі встановити вашу особу.

 • Корпоративна пошта (@nau.edu.ua | @npp.nau.edu.ua): Ця адреса буде використовуватися для зв'язку та входу до системи. Вибір корпоративної пошти спеціально обумовлений інституційними правилами.

 • Назва підрозділу: Цей параметр вказує на те, до якого структурного підрозділу ви належите або якому ви керуєте.

 • Роль для користувача: Ця інформація визначаєі права та обов'язки в системі. Вона може вказувати, наприклад, на вашу роль як адміністратора, модератора, користувача тощо (Нижче будуть наведені приклади ролей, які доступні в системі).


Після подачі службової записки з цими параметрами та її обробки системою, вам надається доступ до системи та до функціоналу, який відповідає вашій ролі та відділу. За допомогою цих даних система може вірно ідентифікувати користувачів і надавати їм відповідні права доступу до функцій та можливостей.
Назва

Дод. нових записів (*1)

Ред. записів (*2)

Зав. СЗ (*3)

Ств. завдань (*4)

Ред. завдань (*5)

1

Користувач

Ні

Часткова

Ні

Ні

Часткова

2

Модератор 1-го рівня

Так

Так

Так

Ні

Так

3

Модератор 2-го рівня

Так

Так

Так

Так

Так

4

Начальник

Так

Так

Так

Так

ТакПояснення до таблиці:


 1. Додавання нових записів: Цей параметр дозволяє створювати нові записи для структурних підрозділів, у яких є заявки. Важливо відзначити, що цей параметр не впливає на функціонал kanban.


 1. Редагування записів: Цей параметр відповідає за можливість редагувати існуючі записи для структурних підрозділів, де створені заявки. Параметр "Частково" дозволяє лише закривати заявку, тоді як параметр "Так" надає можливість редагувати вхідну заявку в повному обсязі.


 1. Завантаження СЗ (Службові записки): Цей параметр визначає можливість завантажувати службові записки в таблицю "Офіційні документи" для структурних підрозділів, у яких є потреба в обміні службовими записками.


 1. Створення завдань: Цей параметр дозволяє створювати завдання в системі kanban для організації роботи вашого відділу/кафедри.


 1. Редагування завдань: Цей параметр відповідає за можливість редагувати існуючі завдання в системі kanban. Параметр "Частково" дозволяє лише закривати завдання, тоді як параметр "Так" надає можливість редагувати вхідне завдання в повному обсязі.


Ми приносимо вибачення  за тимчасові незручності, і сподіваємося, що нова система зробить користування нашими ресурсами ще зручнішим та ефективнішим для Вас. 


Будь ласка, слідкуйте за оновленнями нашого вебсайту для отримання додаткової інформації про момент завершення міграції та повернення доступу до всіх сервісів.


Дякуємо за ваше терпіння та розуміння!