АМЕРИКАНСЬКИЙ АСТРОНАВТ В... АВІАЦІЙНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

 

Національний авіаційний уні­верситет гостин­но прийняв аме­риканську астронавтку Гайде-Марі Стефанишин-Пайпер, ро­дом з України, яка прибула до університету з дружнім візитом із США.

Гостю привітав проректор університету Сергій Іванов, начальник відділу міжнародних зв'язків Ольга Шевченко, зас­тупник директора Інституту ІСАО Галина Суслова, які озна­йомили астронавта з історією, діяльністю і досягненнями закладу та вручили пам'ятні подарунки.

Для пані Стефанишин-Пайпер організували зустріч зі студентами університету, де вона прочитала лекцію про  політ на STS-115, продемонструвала фотографії з відкритого космосу, уривки з фільму про запуск шатла та роботу екіпажу з людьми на борту. Розповіла про те, як тривала підготовка до польоту, які відчуття переживала під час запуску, перебуван­ня у відкритому космосі. Пані Стефанишин-Пайпер ознайо­мила присутніх з планами і програмами, які NASA буде реалізовувати найближчим часом, а також про підготовку до наступного польоту у 2008 році, в якому вона візьме участь. Після закінчення лекції для пані Стефанишин-Пайпер організували екскурсію ангарним комплексом та музеєм університету.

 

Прес-центр НАУ