"Студвесна" - родом з НАУ

Студенти Національного авіаційного університету вкотре здивували шанувальників молодіжних КВК польотами своєї фантазії та неабиякою кмітливістю. Нагадаємо, що нинішній рік є ювілейним для НАУ, якому виповнилось 75 років, а ще студенти святкують тридцятиріччя "Студентської весни"
Протягом цього місяця у стінах рідного центру культури та мистецтв дев'ять команд-учасниць демонстрували результати своїх творчих пошуків і тренувань. Приємно вразили професійний спів конкурсантів і хореографія. (Хто б міг подумати, що у стінах технічного університету стільки талановитих вокалістів і танцюристів). Окремі команди також відзначились оригінальними ідеями щодо декорацій та костюмів, за що й були нагороджені спеціальними призами.
Справжнім сюрпризом для студентської братії став візит засновників КВК Авіаційного університету, які знову вийшли на знайомі др щему в серці підмостки, але вже у якості почесних гостей.
На підсумковому гала-концерті журі назвало лідера цьогорічної ювілейної "Студвесни". Володарем перехідного Кубка фестивалю став Інститут міського господарства НАУ. Друге місце виборола команда Інституту комп'ютерних технологій, а третє - Інституту повітряного та космічного права. Щасливі переможці отримали цінні призи, які надали спонсори та партнери фестивалю.
На те й весна, тим паче студентська, щоб дарувати лише позитивні емоції та гарний настрій. Кожен присутній у залі вкотре пересвідчився у тому, що КВК - це не просто шоу, а ще й спосіб життя (а для когось навіть виживання!) багатьох поколінь студентів. Тисячі випускників, які брали участь у цьому конкурсі, залишили свій, може й невеличкий, слід в історії рідного університету. Національний авіаційний пишається своїми вихованцями. Хай не завжди успішні вони в навчанні, натомість завжди впевнені у собі. До того ж маємо надію, що й після цієї "Студвесни" Україна збагатиться ще однією зіркою, як сталося раніше з Тіною Кароль чи Василем Боднарчуком.