Максим КОРОДЕНКО «Освіта України»

Національний авіаційний університет відсвяткував 75-річчя. В університетському Центрі культури та мистецтв із цієї нагоди відбулися урочистості — нагородження кращих працівників НАУ, символічне вручення міжнародного сертифікату якості та феєричний концерт. У залі зібралися теперішні та колишні викладачі закладу, випускники, керівники міністерств і відомств держави. Завітали міський голова Леонід Черновецький та секретар Київради Олесь Довгий — до речі, випускник Національного авіаційного університету. Після щирих привітань кращим працівникам ВНЗ почесні гості вручили іменні подяки київського міського голови та цінні подарунки. Працівників НАУ нагородив грамотами і голова Солом'янської районної в м. Києві держадміністрації Іван Сидоров.Виступ Миколи Кулика

Напередодні ювілею в університеті успішно закінчився аудит системи менеджменту якості, який провели провідні аудитори Bureau Veritas Certification Україна. Регіональний кеоівник організаціїв Україні, Білорусі, Молдові, Грузії і Вірменії Валерій Якубовський та головний аудитор Олександр Карасьов вручили ректорові Миколі Кулику сертифікат відповідності системи менеджменту якості міжнародному стандарту ISO 9001:2000. Валерій Якубовський зазначив, що Національний авіаційний університет перший серед вищих навчальних закладів національного масштабу отримав такий сертифікат. Святковий концерт розпочали демонстрацією фільму про початок ери авіації в Україні й заснування у 1933 році Київського авіаційного інституту. Кінокадри про історичні віхи становлення авіації у країні органічно поєднувалися із виконанням пісень зі старих радянських кінофільмів на авіаційну тематику: «Пора в путь-дорогу», «Потому что мы пилоты», «Ніч яка місячна», «Смуглянка»,  «От звезды до звезды», «А ты улетай!», «Обнимая небо» та інші.

До вітань з ювілеєм університету приєдналися зірки української естради — Олександр Пономарьов, Наталія Могилевська, Тіна Кароль та ансамбль Збройних Сил України. Концертна програма завершилася виконанням гімну Національного авіаційного університету та святковим феєрверком.