ВІН ПЛЕКАЄ ЕЛІТУ СУЧАСНОЇ АВІАЦІЇ

СЕРГІЙ ІВАНОВ - ЮВІЛЯР!

Професіоналізм - поєднання двох основних якостей - професійної майстерності та спеціальної підготовки.
Якщо ж до них додати ще й покликання, то його зміст набуває особливого значення.
Саме таким професіоналом є проректор Національного авіаційного університету, доктор хімічних наук, професор Сергій ІВАНОВ, який відзначає своє 50-річчя.


Сергій Віталійович народився 20 серпня 1958 року в Конотопі Сумської області. Вищу освіту здобув у Київському політехнічному інституті за спеціальністю «Технологія електрохімічних виробництв». Багато років минуло відтоді, коли він отримав диплом і полетіло життя, як птах, що піднявся над землею... Навчання, робота, наукові дослідження, пошуки, досягнення. Працював в Інституті загальної та неорганічної хімії ім. В. І. Вернадського АН УРСР, де пройшов шлях від інженера до вченого секретаря Науково-організаційного відділу Президії HAH України; з 1996 по 2000 рр. був заступником голови ВАКУ та членом президії Вищої атестацінної комісії України, одночасно працюючи професором кафедри неорганічної хімії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».
З 2000 року і донині викладацьке й наукове життя Сергія Віталійовича пов'язане з Національним авіаційним університетом. Він працював завідувачем кафедри хімії і хімічної технології, деканом факультету аеропортів, директором Інституту транспортних технологій. Вагомими є наукові здобутки Сергія Віталійовича. Опубліковано понад 250 його наукових праць. Наукові дослідження Сергія Іванова пов'язані з вивченням проблем теорії і практики електродних процесів, які відбуваються на межі розподілу провідників І і II роду. Сьогодні Сергій Віталійович успішно поєднує наукову та адміністративну роботу. Працює проректором Національного авіаційного університету та завідувачем кафедри. Він є членом експертної ради.
Свідченням високої оцінки професіоналізму, визнанням авторитету Сергія Іванова як науковця, педагога, організатора є нагородження його відзнакою Президента України — орденом «За заслуги» III ступеня та медаллю Національного авіаційного університету «За сумлінну працю». У 1989 році він став лауреатом республіканської комсомольської премії ім. М. Островського у галузі науки і техніки.
Сергій Віталійович — не лише професіонал високого гатунку, генератор ідей і їх сумлінний втілювач, а й щира, доброзичлива, товариська людина, яка користується цілком заслуженою шаною та повагою і колег, і студентства. Його внесок у навчання і виховання технічної еліти України неоціненний.


Шановний Сергію Віталійовичу! Адміністрація, колектив викладачів, співробітники та студенти Національного авіаційного університету сердечно вдячні за Вашу сумлінну працю і бажають невичерпної енергії та невтомності, міцного здоров'я, довгого яскравого життєвого шляху, добра, тепла, любові. Нехай Ваш ентузіазм і енергія допоможуть не зупинятися на досягнутому, нехай і надалі Вашими супутниками будуть життєвий оптимізм, високий професіоналізм, любов до людей і своєї справи. Натхнення Вам і творчості на многії ліга!