Доцентові кафедри економіки Інституту економіки та менеджменту НАУ Висоцькій Марині Петрівні – за праці Кулаєва Ю.Ф. “Экономика гражданской авиации Украины” (143 примірники) та “Економіка залізничного транспорту” (352примірники).

                     

Відомому політику та громадському діячеві, міністру освіти і науки України з 2005 до 2007 р.р. Станіславу Ніколаєнку – за його працю “Якісна освіта – шлях до справедливого суспільства знань”

 

 

    Викладачам кафедри Безпеки інформаційних технологій Інституту комп’ютерних технологій НАУ

    за цілу низку видань співробітників кафедри у кількості 11 примірників. Окремо слід відзначити закордонне

    видання “Telecommunications networks”.

 

                      

 

 

                      

 

    Представникам видавництва Знання – за колекцію підручників та посібників у кількості 26 одиниць.

 

 

 

 

 

 

Викладачам кафедри Авіаційних комп’ютерних комплексів НАУ – за низку підручників технічної та інформаційної тематики (7 примірників).

 

 

Директору Аерокосмічного інституту НАУ, д.т.н., професору Шмарову Валерію Миколайовичу та заступникові директора інституту з наукової роботи, завідувачу кафедри збереження льотної придатності авіаційної техніки, д.т.н., професору Дмитрієву Сергію Олексійовичу – за цінне видання про конструктора Сергеєва В.Г.

 

 

Інституту комп’ютерних та інформаційних технологій – за Матеріали ІІІ міжнародної науково-технічної конференції «ITSEC Безпека інформаційних технологій» (4 примірники).

 


Директору Інституту компютерних інформаційних технологій національного авіаційного університету Юдіну О. – за подаровану монографію В.С. Василенко, О. Я. Матова Теорія інформації та кодування у кількості 20 примірників.

 

 

Викладачам кафедри англійської філології і перекладу  Гуманітарного інституту НАУ – за подаровані матеріали конференцій та підручники

 

 

 

Представникам Інституту законодавства Верховної ради України – за видання Паладія М. Сфера інтелектуальної власності в Україні: проблемні питання державного управління в умовах інтеграції в міжнародні співтовариства

 

 

Автору Мавчан Я. І. – за видання Правове регулювання заповідної справи в Україні

 

 

Автору Шірінян Ладі Василівні – за монографію Фінансове регулювання страхового ринку України: проблеми теорії та практики

 

 

Доктору технічних наук, доценту кафедри інформаційних систем і технологій НАУ Аль-Амморі Алі – за подароване видання “Електромобіль – порятунок нашої чудової планети Земля”

 

 

Викладачу кафедри архітектури Інституту аеропортів Дорошенку Ю.О. – за подаровані матеріали науково-практичної конференції “Архітектура та екологія” у 2-х частинах та інші видання

 

 

 

Професору кафедри ІВС Інституту інформаційно-діагностичних систем НАУ, автору Нікітіну А. – за подароване видання “Любовь длинною в жизнь”

 

 

Доценту кафедри авіаційної психології Гуманітарного інституту НАУ, автору – за подароване видання “Психологія прийняття особистістю стратегічних життєвих рішень” ”

 

 

Начальнику інформаційно-технічного забезпечення Відділу кадрів та документозабезпечення НАУ Єфименку В.В. – за подароване видання – Гмурман В. Руководство к решению задач по теории вероятностей и математической статистике