Зуєв Олексій Володимирович

Кількість робіт у Scopus: 11 ; Цитування: 37; Індекс Хірша: 4  Дивитися

Кількість робіт у Web of Science: 9 ; Цитування: 11; Індекс Хірша: 2 

Кількість робіт у Google Scholar: 33; Цитування: 147; Індекс Хірша: 8  Дивитися

Кількість робіт у Elibrary: 0; Цитування: 0; Індекс Хірша: 0 

Профіль ORCID: 0000-0002-4520-3288

Профіль ResearchGate: Oleksii_Zuiev

Кандидат технічних наук, доцент кафедри радіоелектронних комплексів Читає лекції та проводить лабораторні заняття з курсів "Технічна експлуатація засобів радіотехнічного забезпечення польотів", "Радіонавігаційні системи аеропортів", "Радіотехнічні системи"(англійською мовою), "Основи теорії надійності, експлуатації та ремонту РЕА" та "Системи та обладнання ОПР" (обидва курси - англійською мовою). Керує курсовим та дипломним проектуванням, навчальними та виробничими практиками студентів. Постійно підтримує зв'язок з авіапідприємствами України Останніми роками у видавництві університету та в інших підготовлені та вийшли у світ друковані праці: наукові статті, тези доповіді на МНК ТМОС-2009, навчальний посібник, конспекти лекцій та методичні рекомендації. Приймав участь у підготовці та написанні звітів з науково-дослідної роботи. Систематично підвищує свій рівень кваліфікації, пройшов стажування в аеропорту Бориспіль, закінчив спеціальні курси з англійської мови та отримав відповідний сертифікат. Щорічно проводить курси підвищення кваліфікації для інженерно-технічного складу Національної авіакомпанії Узбекистану з вивчення сучасних засобів радіотехнічного забезпечення польотів. Вчений секретар кафедри. Протягом декількох скликань депутат Солом'янської районної в м. Києві ради. Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Відзнакою Голови районної ради(двічі), Подякою Київського міського Голови.

Наукові інтереси: Експлуатація наземних радіоелектронних засобів; радіонавігаційні системи аеропортів. The ground radioelectronic means exploitation; radionavigating systems of the aiports.

Має публікації у фахових виданнях: Вісник НАУ "Електроніка та системи управління" НАУ. Вісник Держ. університет інф. та комун. технологій (ДУІКТ) Журнал "Захист інформації" ДУІКТ Журнал "Захист інформації" НАУ (КМУЦА) Вісник Дніпропетровського університету

Англійська транскрипція імені: Zuiev, Oleksiy V.

Інститут: Факультети НАУ

Факультет: Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій (ФАЕТ)

Кафедра: Кафедра авіаційних радіоелектронних комплексів

Ключові слова: Контроль технічнго стану; ефективність процесів контролю; ефективність процесів технічного обслуговування; системи експлуатації. The technical state control; control processes effiiciency; maintenance processes efficiency; exploitation systems.

Рік початку активності публікації: 1992

Останнє корегування показників: May 24 2019 2:51PM

Повний перелік наукових праць (PDF)

Перелік наукових праць науковця у електронному каталозі НТБ НАУ

Перелік наукових праць науковця у харвестрі НАУ

Перелік наукових праць у наукових журналах НАУ

Перелік наукових праць у наукових конференціях НАУ

Перелік наукових праць у інституційному репозитарії НАУ (erNAU)

Методологія рейтингу

Повернутися до переліку рейтингів

На головну сторінку