Кількість робіт у Scopus: 0 ; Цитування: 0; Індекс Хірша: 0
Кількість робіт у Web of Science: - ; Цитування: -; Індекс Хірша: -
Кількість робіт у Google Scholar: 24; Цитування: 39; Індекс Хірша: 3 Дивитися
Кількість робіт у Elibrary: -; Цитування: -; Індекс Хірша: -
Профіль ORCID: 0000-0003-4807-8862
Профіль ResearchGate: Guzii Mykola
Доцент
Наукові інтереси:
Має публікації у фахових виданнях:
Англійська транскрипція імені: Guziy N.N.
Інститут: Факультети НАУ
Факультет: Факультет кібербезпеки, комп'ютерної та програмної інженерії (ККПІ)
Кафедра: Кафедра комп'ютерних систем та мереж
Останнє корегування показників: Nov 4 2019 9:42AM
Повний перелік наукових праць (PDF)
Перелік наукових праць науковця у електронному каталозі НТБ НАУ
Перелік наукових праць науковця у харвестрі НАУ
Перелік наукових праць у наукових журналах НАУ
Перелік наукових праць у наукових конференціях НАУ
Перелік наукових праць у інституційному репозитарії НАУ (erNAU)
Scopus — бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. Індексує 18,000 назв наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук 5000 видавців. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier. База даних доступна на умовах передплати через веб-інтерфейс. Пошуковий апарат Scopus інтегрований з пошуковою системою Scirus для пошуку веб-сторінок та патентною базою даних.
Google Scholar — вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Дата виходу бета-версії — листопад 2004 року. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. За функціями він схожий на вільно доступні системи Scirus від Elsevier, CiteSeerX і getCITED. Також він схожий на інструменти засновані на підписці, такі як Elsevier в Scopus і Thomson ISI's Web of Science. Рекламний слоган Google Scholar — «стояти на плечах гігантів» — це данина вченим, які внесли свій вклад в свої галузі протягом століть, забезпечуючи основу для нових наукових досягнень.
Web of Science (до 2014 Web of Knowledge) — платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів, до 2016 року належала Thomson Reuters. В листопаді 2016 року відділення IP & Science придбано інвестиційними фондами і функціонує як Clarivate Analytics. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. Центральною частиною платформи є наукометрична, реферативна, міжнародна база даних Web of Science Core Collection WoS(CC) (до 2014 мало назву Web of Science) , яка включає в себе понад 18000 провідних журналів, розміщені у трьох ключових індексах наукової літератури: SCIE (Science Citation Index Expanded) індексується 8300 журналів, архів з 1900 року, SSCI (Social Science Citation Index ) — 2900, архів з 1900 AHCI(Art and Humanities Citation Index) — 1600 видань, архів з 1975. Деякі видання одночасно представлені у кількох індексах. У 2015 році WoS(CC) розширена новою мультидисциплінарною колекцією ESCI (Emerging Source Citation Index індекс видань, що з'являються) в якому на даний момент більше 5500 видань, і процедура відбору триває. Також у WoS(CC) входять: Conference Preceding Citation Index матеріали вибраних конференцій (окремо природничих та соціо-гуманітарних наук), Book Citation Index індекс цитувань наукових книжок (також окремо з природничих та соціо-гуманітарних наук) Index Chemicus та Current Chemical Reaction (хімічні індекси). В Web of Science індексуються видання як традиційної бізнес моделі так і журнали відкритого доступу Платформа володіє вбудованими можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією.
Российский индекс научного цитирования (РИНЦ) — библиографическая база данных научных публикаций российских ученых. Для получения необходимых пользователю данных о публикациях и цитируемости статей на основе базы данных РИНЦ разработан аналитический инструментарий ScienceIndex. Проект РИНЦ разрабатывается с 2005 года компанией «Научная электронная библиотека».
ORCID (англ. Open Researcher and Contributor ID) – некомерційний проект, мета якого створення єдиного, міжнародного реєстру вчених ORCID. Кожному учаснику присвоюється унікальний 16-значний номер, відкритий ідентифікатор дослідника і автора досліджень. Ідентифікатори використовують формат, сумісний зі стандартом ISO ISNI. Букви прізвища та імені замінюються цифрами, що вирішує проблему розпізнання вкладу конкретного автора, яка виникає через використання особових імен, і це дозволяє відрізнити автора А, від автора Б навіть при повному спів падінні імен. Ідентифікатор ORCID це HTTP URI, тому при зміні імені чи прізвища автора (через шлюб, зміну імені, тощо) всі публікації як і раніше будуть закріплені за автором. Для індивідуальних осіб доступ до реєстру надається безкоштовно. Вони можуть отримати ORCID ID, управляти записом результатів своєї діяльності і шукати в реєстрі інших науковців. Ніякої інформації про людину не кодується в номері ORCID. Ці ідентифікатори були розроблені, щоб бути корисними в ситуаціях, де особиста інформація не повинна і не може бути загальною. Крім того, ідентифікатор призначений для використанні впродовж довготривалого часу, уся інформація, яка може змінитися протягом кар'єри людини може бути належним чином відредагована та впорядкована. Для індивідуальних осіб доступ до реєстру надається безкоштовно. Вони можуть отримати ORCID ID, управляти записом результатів своєї діяльності і шукати в реєстрі інших науковців.
//Наведені дані щодо публікацій, асоційованих з окремими обліковими записами авторів (Scopus Author Identifier). Для учених, які мають у Scopus більше одного облікового запису (наприклад, AU-ID("El'skaya, Anna V." 34770926300), AU-ID("Ielska, H. V." 6504151291), AU-ID("Jelskaja, A. V." 6504534795) та ін. для Ганни Валентинівни Єльської) наведені зведені дані за всіма ID ученого (тобто різні варіанти перекладу та транслітерації імен і прізвищ враховані). Враховані дані про місця роботи учених, зазначені у публікаціях останнього року. До рейтингу включені вчені, які протягом останнього року публікували статті, зазначаючи своє місце роботи, яу Нацыональний Авіаційний Університет. Так, якщо автор має останню статтю, у якій він вказаний як учений НАУ, датовану липнем 2012 р., і всі наступні статті цього автора опубліковані з зазначенням його інших (закордонних) місць роботи, у рейтингу за серпень 2013 р. дані про цього автора вже не вказуються (з об'єктивних причин інколи вчені не можуть зазначати місце роботи НАУ у кожній публікації, наприклад, у деяких статтях вказується єдине місце роботи для всього авторського колективу). Учені, які не публікують статті із зазначенням місця роботи НАУ виключаються з рейтингу незалежно від того, чи є вони фактично працівниками НАУ. Дані наведені без хронологічних обмежень (тобто враховані всі проіндексовані Scopus та інших наукометричних базах даних публікації за всі роки діяльності учених). Учені у рейтингу впорядковані за індексом Гірша (h-індекс науковця дорівнює N якщо він є автором щонайменше N статей, кожна з яких була процитована щонайменше N разів, решта ж статей були процитовані менше, ніж N разів), а в його межах за кількістю цитувань. Дані наведені з виключенням самоцитування всіх співавторів (Self citations of all authors). У випадку виникнення питань щодо методології або у разі виявлення застарілих/некоректних даних просимо звертатися за адресою: naukometria&nau.edu.ua