Рейтинг викладачів НАУ згідно з наукометричною системою РІНЦ (Російській індекс наукового цитування)

Науковець Кафедра Кількість публікацій у РІНЦ Кількість цитувань у РІНЦ Індекс Гірша (h-індекс)
Яновський Фелікс ЙосиповичКафедра електроніки208127612
Поліщук Аркадій ПетровичКафедра загальної та прикладної фізики9248910
Харченко Володимир ПетровичНАУ2866668
Колчунов Володимир ІвановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва924958
Яковенко Ігор АнатолійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва331727
Бєлятинський Андрій ОлександровичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів281106
Ігнатович Сергій РомуальдовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)572305
Чіковані Валерій ВалеріановичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)401684
Стельмах Олександр УстимовичНАУ37824
Гончаренко Андрій ВікторовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)282334
Грідякіна Олександра ВалеріївнаКафедра загальної та прикладної фізики14364
Стахова Анжеліка ПетрівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)10394
Бойченко Сергій ВалерійовичДеканат ФЕБІТ1092443
Кондратенко Петро ОлексійовичКафедра загальної та прикладної фізики591053
Чинченко Юрій ВолодимировичКафедра аеронавігаційних систем26453
Омельчук Ігор ПавловичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів23293
Мачалін Ігор ОлексійовичДеканат ФАЕТ22653
Касьянов Володимир ОлександровичКафедра механіки (МЕХ)191653
Сидоренко Сергій ІвановичКафедра англійської філології і перекладу17963
Якушенко Олександр СергійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)13273
Жуков Ігор АнатолійовичКафедра комп'ютерних систем та мереж40912
Ларін Віталій ЮрійовичКафедра аеронавігаційних систем33252
Барабаш Марія СергіївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва281762
Азнакаєв Емір ГанєєвичКафедра електроніки19192
Кучеров Дмитро ПавловичКафедра комп’ютеризованих систем управління17292
Іванкевич Олексій ВікторовичНАУ17192
Жук Петро ФедоровичКафедра прикладної математики17152
Довгаль Андрій ГригоровичКафедра технологій аеропортів (ТА)16262
Чемерис Володимир ТерентьйовичКафедра загальної та прикладної фізики16202
Антонова Анна ОлегівнаКафедра організацій авіаційних перевезень14182
Журиленко Борис ЄвгеновичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)13272
Ястремська Лариса СергіївнаКафедра біотехнології13212
Яковицька Лада СавеліївнаКафедра авіаційної психології1272
Сидоренко Олександр ЮрійовичДеканат АКФ8122
Буриченко Михайло ЮрійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)652
Одарченко Роман СергійовичДеканат ФАЕТ48611
Рогожа Марія Михайлівна21181
Гнатюк Лілія РоманівнаКафедра дизайну інтер'єру2161
Яковлєва Анна ВалеріївнаДеканат ФЕБІТ20331
Тачиніна Олена МиколаївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)2051
Конахович Георгій ФилимоновичКафедра телекомунікаційних систем193291
Конін Валерій ВікторовичКафедра аеронавігаційних систем17811
Маджд Світлана МихайлівнаКафедра екології16271
Єнчев Сергій ВасильовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)16161
Тамаргазін Олександр АнатолійовичКафедра технологій аеропортів (ТА)16111
Ягодзінський Сергій МиколайовичДеканат ФЛСК1621
Трофімов Ігор ЛеонідовичКафедра хімії і хімічної технології1571
Сліпухіна Ірина АндріївнаКафедра загальної та прикладної фізики14211
Антонов Веніамін ВалерійовичКафедра телекомунікаційних систем13111
Якобчук Олександр ЄвгенійовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)1341
Знаковська Євгенія АнатоліївнаКафедра аеронавігаційних систем11151
Кравцов Віктор ІвановичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 1081
Ушенко Наталя ВалентинівнаКафедра економіки та бізнес технологій9161
Вахнован Вікторія ЮріївнаНАУ9141
Смерічевська Світлана ВасилівнаКафедра логістики9131
Білякович Олег МиколайовичКафедра технологій аеропортів (ТА)9111
Голубничий Олексій ГеоргійовичКафедра телекомунікаційних систем981
Райчев Ігор ЕдуардовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій8111
Гай Анжела ЄвгенівнаНАУ841
Касьянова Наталія ВіталіївнаКафедра економічної кібернетики831
Осіпчук Аліна ОлександрівнаКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів831
Глазок Олексій МихайловичКафедра комп’ютеризованих систем управління821
Захарчук Олег МиколайовичКафедра історії та документознавства7151
Артамонов Євген БорисовичКафедра комп’ютеризованих систем управління7111
Паливода Олена МихайлівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)711
Захарченко Віктор ПанасовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)6141
Тимошенко Наталія АнатоліївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)671
Нечипорук Віталій ВолодимировичКафедра комп’ютеризованих систем управління621
Ніколаєв Кирило ДмитровичДеканат ФЕБІТ611
Степанчук Олександр ВасильовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів611
Попов Олександр ВікторовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)591
Дишлевий Олексій ПетровичКафедра інженерії програмного забезпечення551
Кустовська Антоніна ДмитрівнаКафедра хімії і хімічної технології531
Кравець Марія ОлександрівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 511
Монченко Олена ВолодимирівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)511
Шенгур Світлана ВіталіївнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)491
Товкач Сергій СергійовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)441
Висоцька Марина ПетрівнаДеканат ФТМЛ431
Триколенко Софія ТарасівнаКафедра основ архітектури та дизайну411
Новіков Володимир СтефановичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів3431
Малоєд (Cусол) Марина МиколаївнаКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів341
Агєєва Галина МиколаївнаКафедра містобудування321
Благая Людмила ВолодимирівнаКафедра аеронавігаційних систем321
Катерна Ольга КостянтинівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)211
Линтвар Ольга МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу211
Мілетич Ольга ОлегівнаКафедра публічного управління та адміністрування (ПУА)211
Семчук Наталя ОлександрівнаКафедра кримінального права та процесу211
Тимошенко Марія МиколаївнаКафедра містобудування1121
Волоха Микола ПетровичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки141
Пащенко Наталія ВікторівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж111
Радзівілл Олександр АнатолійовичКафедра міжнародної економіки 111
Радько Олег ВіталійовичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 15270
Чернишова Оксана СергіївнаКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів1400
Білецька Вікторія Вікторівна1220
Дротянко Любов ГригорівнаКафедра філософії1000
Пивовар Юрій ІгоровичКафедра конституційного і адміністративного права930
Ороховська Людмила АнатоліївнаКафедра філософії900
Сідоркіна Олена МиколаївнаКафедра філософії900
Пазюра Наталія ВалентинівнаКафедра авіаційної англійської мови820
Сухова Надія МиколаївнаКафедра філософії800
Тісов Олександр ВікторовичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 800
Дорошенко Юрій ОлександровичКафедра архітектури700
Пода Тетяна АнатолієвнаКафедра філософії700
Скиба Оксана ПетрівнаКафедра філософії700
Сайчук Віктор СтепановичКафедра країнознавства і туризму660
Тараненко Анатолій ГригоровичКафедра телекомунікаційних систем640
Кошетар Уляна ПетрівнаКафедра соціології та політології600
Матюхіна Олександра АнатоліївнаКафедра філософії600
Шоріна Тетяна ГеннадіівнаКафедра філософії600
Ченбай Наталія АнатоліївнаКафедра філософії500
Чуріна Олександра ЙосипівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)410
Скиба Іван ПетровичКафедра філософії400
Махінько Наталія ОлександрівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва320
Борисюк Оксана АнатоліївнаКафедра країнознавства і туризму310
Білявський Валентин МиколайовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)300
Василенко Віталій АндрійовичКафедра маркетингу300
Михалевич Віктор ВадимовичКафедра містобудування300
Петленко Ірина ВалеріївнаДеканат ННІНО300
Ремига Юлія СергіївнаКафедра логістики300
Рижко (Сьомочкіна) Олена МиколаївнаКафедра журналістики300
Юринець Юлія ЛеонідівнаКафедра конституційного і адміністративного права300
Беленок Вадим ЮрійовичКафедра аерокосмічної геодезії та землеустрою2120
Личманенко Олеся Г.250
Новак Валентина ОлексіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)210
Сидоренко Катерина ВікторівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу210
Андрієнко Марія МихайлівнаКафедра міжнародної економіки 200
Ареф'єва Олена ВолодимирівнаКафедра економіки повітряного транспорту 200
Бірілло Інна ВалеріївнаКафедра архітектури200
Ільєнко (Чунарьова) Анна ВадимівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації200
Кічата Наталія МиколаївнаКафедра цивільної та промислової безпеки 200
Побоченко Леся МиколаївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу200
Родченко Олександр ВасильовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва200
Тихонов Віктор ВасильовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)200
Трошкіна Олена АнатоліївнаКафедра основ архітектури та дизайну200
Шевченко Ірина ВікторівнаКафедра вищої математики200
Малярчук Назар ВікторовичКафедра кримінального права та процесу130
Редько Олександр ОлександровичНАУ130
Кажан Катерина ІванівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 110
Біла Світлана ОлексіївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу100
Бондаренко Ольга МихайлівнаКафедра обліку і аудиту100
Борисюк Ірина ОлександрівнаКафедра економіки повітряного транспорту 100
Запунна Євгенія ОлександрівнаКафедра містобудування100
Казанська Олена ОлександрівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)100
Коваленко Вікторія ВолодимирівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 100
Командровська Вероніка ЄвгенівнаКафедра економіки та бізнес технологій100
Кондакова Тетяна СергіївнаКафедра екології100
Кравченко Олена ОлегівнаКафедра економіки повітряного транспорту 100
Мартинюк (Соколовська) Ганна ВадимівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)100
Миронець Оксана МиколаївнаКафедра конституційного і адміністративного права100
Піскунов Олексій ГермановичКафедра прикладної математики100
Пічкурова Зоя ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу100
Побережна Заріна МиколаївнаКафедра економіки та бізнес технологій100
Романов Євген ІвановичКафедра інженерії програмного забезпечення100
Сенчило Надія ОлексіївнаКафедра української мови та культури100
Степанець Надія ПавлівнаКафедра країнознавства і туризму100
Устинова Ірина ПетрівнаКафедра конституційного і адміністративного права100
Фокін Сергій ПавловичКафедра країнознавства і туризму100
Чемакіна Октябрина ВолодимирівнаДеканат ФАБД100
Шибицька Наталія МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій100
Шкурко Олена ПетрівнаНАУ100
Абисова Марія АнатоліївнаКафедра філософії000
Абламська Валентина МихайлівнаКафедра економічної кібернетики000
Аблесімов Олександр КостянтиновичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Абрамович Олена ОлександрівнаКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Авдєєва Марина СамуїлівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Авдєєва Наталія ЮріївнаКафедра архітектури000
Авер'янова Юлія АнатоліївнаКафедра аеронавігаційних систем000
Авраменко Олена АнатоліївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Агеєв Сергій ЄвгенійовичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Азарсков Валерій МиколайовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Акмалдінова Вікторія ЄвгенівнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Акмалдінова Олександра МиколаївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Акопян Тетяна ВалентинівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Аксьонов Олександр ФедотовичНАУ000
Акчурін Юрій РавільовичКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Алієв Максим МихайловичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Алпатова Олександра ВалентинівнаДеканат ФЛСК000
Андрєєв Володимир ІллічКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Андрєєв Олександр ВолодимировичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Андрієць Олександр ГригоровичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Андрощук Людмила ВікторівнаКафедра вищої математики000
Анпілогова Тетяна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Антоненко Катерина ВікторівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Антонов Володимир КостянтиновичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Аргунов Геннадій ФедоровичКафедра аеронавігаційних систем000
Асланян Альберт ЕдуардовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Астанін Вячеслав ВалентиновичКафедра механіки (МЕХ)000
Бабич Роман Борисович Кафедра економічної теорії000
Бабій Віталій ВасильовичКафедра аерокосмічної геодезії та землеустрою000
Бабікова Катерина ОлександрівнаНемає000
Бадах Валерій МиколайовичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Базова Віра ІгорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Балабанов Генадій ВасильовичКафедра країнознавства і туризму000
Балалаєв Антон ВалерійовичКафедра механіки (МЕХ)000
Баланенко (Муркіна) Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Балацька Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Барабанов Юрій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Барановська Лілія ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Барановський Михайло МиколайовичКафедра біотехнології000
Барилюк Євген ІгоровичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Баришовець Петро ПавловичКафедра вищої математики000
Бармашина Людмила МиколаївнаКафедра архітектури000
Бахтіяров Денис ІлшатовичКафедра телекомунікаційних систем000
Башинська Ольга ЮріївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Башта Олександр ВасильовичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Башта Олена ТрифонівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Безвершнюк Карина ОлексіївнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Безкоровайна Юлія МиколаївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Безкоровайний Юрій МиколайовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Бем Наталія ВікторівнаКафедра історії та документознавства000
Бердник Оксана МихайлівнаКафедра прикладної математики000
Березнікова Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Беркова Оксана ПетрівнаКафедра країнознавства і туризму000
Бєлінський Валерій МиколайовичКафедра авіоніки000
Бєлканія Нуну ВолодимирівнаКафедра іноземних мов000
Бєлозьорова Яна АндріївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Бєлоусова Наталія БорисівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Бєлоусова Наталія ВолодимирівнаКафедра аерокосмічної геодезії та землеустрою000
Бєльська Олександра АрутюнівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Бжезовська Наталія ВолодимирівнаКафедра містобудування000
Бистрова Богдана ВасилівнаКафедра авіаційної англійської мови000
Бікетов Сергій ОлексійовичКафедра основ архітектури та дизайну000
Білак Наталія ВасилівнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Біленко Тетяна ІванівнаКафедра економічної теорії000
Білецький Анатолій ЯковичКафедра електроніки000
Білик Тетяна ІванівнаКафедра екології000
Білоконь Галина МихайлівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Білокопитов Юрій ВасильовичКафедра хімії і хімічної технології000
Білокур Іван ПавловичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Білокуров Павло СергійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Білоус Наталя ПетрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Білоус Оксана ІванівнаНАУ000
Білоусов Віталій МиколайовичКафедра цивільного права і процесу000
Близнюк Олена ДмитрівнаКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Блінов Олег АнатолійовичКафедра соціальних технологій000
Бобарчук Олександр АнтоновичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Бобр Володимир ІвановичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Бовсуновський Євген ОлексійовичКафедра екології000
Бовтрук Алла ГеоргіївнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Богатирчук Анатолій СтепановичКафедра вищої математики000
Богдан Світлана ЮріївнаКафедра механіки (МЕХ)000
Богданович Олександр ІвановичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Божук Людмила ВолодимирівнаКафедра історії та документознавства000
Бойко Іван ФедоровичКафедра електроніки000
Бойко Олена ЛеонідівнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Бойко Юлія ПетрівнаКафедра економічної кібернетики000
Болотов Григорій ІвановичКафедра містобудування000
Бонацька Ірина ВячеславівнаКафедра іноземних мов000
Бондар Людмила ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Бондар Назарій ВікторовичКафедра механіки (МЕХ)000
Бондар Олена АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Бондаренко Лариса ОлексіївнаКафедра іноземних мов000
Бондаренко Людмила МиколаївнаКафедра прикладної математики000
Бондаренко Олег ОлександровичНАУ000
Бордюг Ганна БорисівнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Борець Ірина ВалеріївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Борисенко Олена СергіївнаКафедра маркетингу000
Борковська Любов ОлексіївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Боровик Володимир МиколайовичКафедра прикладної інформатики000
Бородій Віктор МиколайовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Бородін Іван Лук'яновичКафедра теорії та історії держави і права000
Борозенець Григорій МихайловичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Бочаров Віктор ПантелійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Братусь Іван Вікторович000
Браун Ігор МихайловичКафедра аеронавігаційних систем000
Бриль Василь МихайловичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Брусило Юрій ВолодимировичНАУ000
Бруяка Ольга ОлегівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Бугайко Дмитро ОлександровичКафедра філологічних та природничих дисциплін 000
Бугайов Олександр ЄвгеновичКафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти 000
Будко Людмила ВасилівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Буйвол Василь МиколайовичКафедра прикладної інформатики000
Букіна Наталія ВалеріївнаКафедра журналістики000
Булигіна Олена ВячеславівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Бунчук Олександр Олексійович НАУ000
Бурлаков Вадим ІвановичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Бурлакова Ірина ВікторівнаКафедра української мови та культури000
Бурля Оксана ВалеріївнаКафедра історії та документознавства000
Бутько Володимир СтепановичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Вавіленкова Анастасія ІгорівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Важна Катерина АнатоліївнаКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Валько Алла МиколаївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Ванецян Сергій ГеворковичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Варченко Олег ІвановичКафедра авіоніки000
Варюхно Володимир ВасильовичКафедра технологій аеропортів (ТА)000
Василенко Валерій АндрійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Василенко Вячеслав СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Василенко Юлія ВолодимирівнаКафедра журналістики000
Василишина Наталія МаксимівнаКафедра іноземних мов000
Васильченко В'ячеслав МиколайовичКафедра журналістики000
Васильченко Ольга АнатоліївнаКафедра біотехнології000
Васюкович Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної англійської мови000
Вашека Тетяна ВолодимирівнаКафедра авіаційної психології000
Великодський Юрій ІвановичКафедра аерокосмічної геодезії та землеустрою000
Верховцова Ольга МихайлівнаКафедра іноземних мов000
Верюжський Юрій ВасильовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Висоцька Ірина ІванівнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Вишневський Віктор ІвановичКафедра країнознавства і туризму000
Вишнівський Олександр ВолодимировичКафедра електроніки000
Вишновецька Світлана ВасилівнаКафедра цивільного права і процесу000
Вишновецький Вадим Михайлович Деканат ЮФ000
Віноградов Микола АнатолійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Вітрук Юлія ВолодимирівнаКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Владимиров Володимир МихайловичКафедра журналістики000
Власова-Чмерук Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної психології000
Вовк Оксана ОлексіївнаНАУ000
Вовк Ольга МиколаївнаКафедра економіки повітряного транспорту 000
Вознюк Андрій ПетровичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Вознюк Аріна МихайлівнаКафедра іноземної філології000
Войтенко Сергій ДжоржовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Волковська Ганна ГригорівнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Волошин Юрій ОлексійовичДеканат ФМВ000
Волянська Лариса ГеоргіївнаКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Воронін Альберт МиколайовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Воронов Сергій Ігоревич Кафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Вржеснєвський Іван ІвановичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Габріелова Тетяна ЮріївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Габрусенко Євген ІгоровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем000
Гавриленко Анатолій ВасильовичКафедра обліку і аудиту000
Гаврилко (Пікуль) Тетяна ОлександрівнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)000
Гаєв Євген ОлександровичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Гаєвська Тетяна АнатоліївнаКафедра хімії і хімічної технології000
Гайдаржийська Ольга МиколаївнаКафедра обліку і аудиту000
Галагуз Тетяна АнатоліївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Галій Людмила ГеоргіївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Гальченко Світлана МиколаївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Гамаюн Володимир ПетровичКафедра прикладної інформатики000
Гапон Юрій АнтоновичКафедра іноземних мов000
Гаркава Катерина ГригорівнаКафедра біотехнології000
Гармаш Олег МиколайовичКафедра логістики000
Гармаш Тетяна АндріївнаКафедра іноземної філології000
Гастинщикова Любов ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Гвоздецький Іван ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Гейченко Світлана ПетрівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Герасименко Ірина МиколаївнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Герасименко Юрій ТихоновичКафедра загальної та прикладної фізики000
Геращенко Лілія ВолодимирівнаНАУ000
Гірчук Олеся ВасилівнаКафедра авіаційної психології000
Гладілін Валерій МиколайовичКафедра аерокосмічної геодезії та землеустрою000
Глазунов Микола МихайловичКафедра електроніки000
Глива Валентин АнатолійовичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Глоба Сергій ОлександровичКафедра прикладної математики000
Глухов Олександр ДмитровичКафедра вищої математики000
Глуцька Тетяна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов000
Глушаниця Наталiя ВiкторiвнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Гнатюк Віктор ОлександровичКафедра телекомунікаційних систем000
Гнатюк Сергій ОлександровичДеканат ФККПІ000
Гніденко Ірина АндріївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Голембієвський Григорій ГригорійовичКафедра механіки (МЕХ)000
Голік Артур ПетровичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Головко Світлана Григорівна Кафедра теорії та історії держави і права000
Головко Юрій СтефановичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Головня Алла ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Голоднюк Альбіна АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Гончаренко Анастасія АндріївнаКафедра іноземної філології000
Гончарук Степан ТихоновичКафедра конституційного і адміністративного права000
Горбачова Оксана МиколаївнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)000
Гордієнко Катерина ОлександрівнаКафедра авіаційної психології000
Горелік Наталія АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Горідько Руслана Володимирівна Кафедра вищої математики000
Горінов Павло ВалерійовичКафедра конституційного і адміністративного права000
Грабовська Ганна МиронівнаКафедра цивільного права і процесу000
Грабовчак Валентина ВалентинівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Гребенніков Володимир МиколайовичКафедра історії та документознавства000
Грекова Лілія ЮріївнаКафедра кримінального права та процесу000
Григорак Марія ЮріївнаКафедра логістики000
Гринюк Світлана ПетрівнаКафедра іноземної філології000
Грицай Світлана Юріївна НАУ000
Гриценко Сергій ІвановичКафедра логістики000
Гричкоєдова (Музиченко) Марина ВолодимирівнаНАУ000
Грищенко Неля ІванівнаКафедра соціології та політології000
Грищенко Юрій ВіталійовичДеканат АКФ000
Грібов Віктор МихайловичДеканат ННІІОТ000
Гроза Валентина АнатоліївнаДеканат ФЕБІТ000
Громівчук Іванна МихайлівнаКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Грущинська Наталія МиколаївнаКафедра публічного управління та адміністрування (ПУА)000
Гудманян Артур ГрантовичНАУ000
Гулевець Вадим ДмитровичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Гулієв Аріф Джаміль оглиКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Гумен Микола БорисовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Гундарєва Валентина ОлегівнаКафедра іноземних мов000
Гуріна Ганна СергіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Гурська Олена ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Давиденко Алла ОлександрівнаКафедра іноземної філології000
Давиденко Тетяна АнатоліївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Давидов Олександр СергійовичКафедра вищої математики000
Даниліна Олена ВолодимирівнаКафедра української мови та культури000
Данільченко Віктор Васильович000
Дацун Олена ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Дворук Володимир ІвановичКафедра загальної та прикладної фізики000
Дев'яткіна Світлана СергіївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Дей Марина ОлександрівнаКафедра конституційного і адміністративного права000
Дейнега Ірина ІванівнаДеканат АКФ000
Дейнеко Ігор ВолодимировичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Демидко Валерій ГригоровичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Денисенко Наталія ГригорівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Денисенко Світлана МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Денисюк Володимир ПетровичКафедра прикладної математики000
Дерев'янко Ігор ПетровичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Джурик Олена ВіталіївнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Дибань Максим ПетровичКафедра цивільного права і процесу000
Дивнич Микола ПолікарповичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Дишлева Ганна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Дияк Юлія ІгорівнаКафедра економічної теорії000
Дмитрієв Сергій ОлексійовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Дмитруха Тетяна ІллівнаКафедра екології000
Добржанська Богдана ВікторівнаКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Добровольська Людмила АнатоліївнаКафедра української мови та культури000
Добровольська Олена СергіївнаКафедра іноземних мов000
Долгова Олена МиколаївнаКафедра авіаційної психології000
Долгоруков Сергій ОлеговичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Дольник (Носко) Ірина МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Донець Андрій ГеоргійовичКафедра логістики000
Дорошенко Катерина ВікторівнаКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Доценко Людмила ВасилівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Драчов Олексій ВікторовичКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Дрейс Юрій ОлександровичКафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти 000
Дробот Ольга В'ячеславівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Дубик Олександр МиколайовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Дубчак Олена БорисівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Дубчак Олена ВікторівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Дудар Тамара ВікторівнаКафедра екології000
Дударець Дмитро ВолодимировичКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Дудник Іван МиколайовичКафедра країнознавства і туризму000
Духота Олександр ІвановичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Дячук Тетяна МиронівнаКафедра української мови та культури000
Ефтехарінасаб Каве АхмадаліКафедра вищої математики000
Євсюков Євген ЮрійовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Єременко Володимир СтаніславовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)000
Єрємєєв Олександр СергійовичКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Єрмолаєва Ольга Вікторівна Кафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Єфименко Валерій ВолодимировичКафедра хімії і хімічної технології000
Жаворонков Володимир ОлександровичКафедра економічної теорії000
Жаворонкова Галина ВасилівнаКафедра міжнародної економіки 000
Жам Олена ЮріївнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)000
Железняк Олег ОлександровичКафедра аерокосмічної геодезії та землеустрою000
Желуденко Марина ОлександрівнаКафедра іноземної філології000
Жила Володимир ГавриловичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Жовнірчик Ярослав ФедоровичНАУ000
Жудро Ольга ВікторівнаКафедра іноземних мов000
Журавель Наталія Вікторівна Кафедра комп'ютерних систем та мереж000
Журавель Сергій ВолодимировичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Журавель Тетяна ВалентинівнаКафедра іноземної філології000
Журавльова Оксана МихайлівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Задерака Наталія МиколаївнаКафедра обліку і аудиту000
Задорожній Роман ОлександровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем000
Зайвенко Григорій МаксимовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Зайончковський Геннадій ЙосиповичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Закієв Вадим ІсламовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)000
Закревський Анатолій Іванович000
Заліський Максим ЮрійовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Замула Аліна ЮріївнаКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Запорожець Олександр ІвановичНАУ000
Запорожченко Оксана ЮріївнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Зарубінська Ірина БорисівнаКафедра іноземних мов000
Засанський Володимир ВячеславовичКафедра економічної теорії000
Заслужена Алла АндріївнаКафедра іноземної філології000
Затула Неллі ІванівнаКафедра вищої математики000
Захарчук Алла ПетрівнаКафедра логістики000
Зачепа Ірина МиколаївнаКафедра іноземних мов000
Зеленков Іван АврамовичНАУ000
Зеленков Олександр АврамовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Землянський Володимир МихайловичКафедра авіоніки000
Зіатдінов Юрій КашафовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Зінченко Віктор Борисович000
Злагодух Вікторія ВікторівнаКафедра авіаційної психології000
Зуєв Олексій ВолодимировичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Зуєнко Неля ОлександрівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Іванець Ольга БорисівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Іваннікова Вікторія ЮріївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Іванов Володимир ОлександровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем000
Іванов Євген ОлександровичКафедра іноземної філології000
Іванова (Раті) Андріана ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Іванова Жанна ЄвгенівнаКафедра іноземної філології000
Іванова Ірина Вячеславівнакафедра технологій управління (ТУ)000
Іванова Тамара ВікторівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Іванченко Надія ОлександрівнаКафедра економічної кібернетики000
Іващук Антоніна АнатоліївнаКафедра реклами і зв'язків з громадськістю000
Іллічева Людмила МаксимівнаКафедра прикладної математики000
Ільєнко Оксана ВікторівнаДеканат ФТМЛ000
Ільєнко Сергій СергійовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Ільїн Володимир ВасильовичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Ількова Оксана ГригорівнаКафедра історії та документознавства000
Ільницький Людвіг ЯковичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем000
Ісаєнко Володимир МиколайовичНАУ000
Ісхакова Наталія ГаріївнаКафедра соціології та політології000
Ічанська Олена МихайлівнаКафедра авіаційної психології000
Іщенко Наталія ФедорівнаКафедра аерокосмічної геодезії та землеустрою000
Іщенко Сергій ОлександровичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Йовенко Сергій ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Кадет Наталія ПавлівнаКафедра прикладної інформатики000
Казак Василь МиколайовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Казмірчук Світлана ВолодимирівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Калюжний Ростислав АндрійовичДеканат ЮФ000
Калюжний Ростислав АндрійовичКафедра теорії та історії держави і права000
Капеліста Ірина МихайлівнаКафедра аерокосмічної геодезії та землеустрою000
Капітанчук Костянтин ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Карпунь Ольга ВасилівнаКафедра логістики000
Карупу Олена ВальтерівнаКафедра вищої математики000
Карускевич Михайло ВіталійовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)000
Каряка Інна ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Квасніков Володимир ПавловичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Квач Юлія МиколаївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Квашук Дмитро МихайловичКафедра економічної кібернетики000
Кевлюк Ірина ВолодимирівнаКафедра журналістики000
Кириленко Оксана МиколаївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Кириченко Віктор ВікторовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Кияниця Леонід ЛеонідовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Кібець Дар’я ВікторівнаКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Кіндрачук Мирослав ВасильовичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Кіпніс Людмила СеменівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Клименко Вікторія ВікторівнаКафедра економічної теорії000
Клименко Ганна АнатоліївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Климова Асія СабирівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Климчук Володимир ПавловичКафедра телекомунікаційних систем000
Клиніна Тетяна СергіївнаКафедра історії та документознавства000
Клімчук Галина ПетрівнаКафедра української мови та культури000
Кліпа Антоніна Миколаївна Кафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Клюєв Євген ІвановичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Клюс Ірина СтепанівнаКафедра вищої математики000
Князєва Тетяна В’ячеславівнаКафедра міжнародної економіки 000
Коба Олена ВікторівнаНАУ000
Коваленко Наталія ВасилівнаКафедра міжнародної економіки 000
Коваленко Юлія БорисівнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Коваленко Юлія ОлександрівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Ковальов Микола ОлександровичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Ковальов Юрій МиколайовичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Ковач Валерія ОмелянівнаДеканат ННІНО000
Ковешніков Микола ОлексійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Коврижкін Олег ГеоргійовичКафедра прикладної інформатики000
Ковтонюк Інна Юхимівна Кафедра вищої математики000
Ковтун Владислав ЮрійовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Ковтун Олена ВіталіївнаКафедра іноземної філології000
Ковтуненко Вікторія МиколаївнаКафедра обліку і аудиту000
Кодола Раїса МиколаївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Козак Вячеслав ІвановичКафедра публічного управління та адміністрування (ПУА)000
Козелецька Ірина СтепанівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Козирєва Валентина ПетрівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Козлов Віктор ДмитровичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Козлова Тетяна ВолодимирівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Козловський Валерій ВалерієвичНАУ000
Козловський Володимир ФедоровичКафедра електротехніки та світлотехніки000
Козлюк Ірина ОлексіївнаКафедра телекомунікаційних систем000
Кокарєва Анжеліка МиколаївнаДеканат ФЛСК000
Колесник Максим ВіталійовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Колісник Олена ВасилівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Колісніченко Анна ВіталіївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Коломієць Юрій ВасильовичКафедра електротехніки та світлотехніки000
Комнацька Марта МиколаївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Кондрашевська (Гладун) Юлія ПетрівнаКафедра історії та документознавства000
Коніцула Тетяна ЯківнаНАУ000
Коновалюк Валентина СтаніславівнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Конопляник Леся МиколаївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Конрад Тетяна ІгорівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Корнєєв Юрій ВалентиновичКафедра цивільного права і процесу000
Корнієнко Анатолій ОлександровичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Корнієнко Богдан ЯрославовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Корнілов Володимир СтепановичКафедра соціології та політології000
Корченко Олександр ГригоровичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Костенко Олена Олександрівна Кафедра кримінального права та процесу000
Костира Наталія ОлександрівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Костюнік Олена ВалеріївнаКафедра обліку і аудиту000
Костюченко Леся ВячеславівнаКафедра логістики000
Котикова Олена МихайлівнаКафедра соціальних технологій000
Котовська Ольга ВячеславівнаКафедра управління професійною освітою (УПО)000
Коцюр Анатолій БорисовичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Кошак Олександр Михайлович Кафедра журналістики000
Кошева Лариса ОлександрівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Кравець Іван Андрійович000
Кравченко (Конопленко) Євдокія ГригорівнаКафедра журналістики000
Кравченко Вікторія ВалеріївнаКафедра вищої математики000
Кравченко Володимир ІвановичКафедра журналістики000
Кравчишин Ігор ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Кравчук Микола ПетровичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Кравчук Наталія МиколаївнаКафедра економіки повітряного транспорту 000
Краля Віталій ОлексійовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Краснопольський Володимир СергійовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)000
Кратт Олег АдольфовичКафедра маркетингу000
Креденцар Світлана МаксимівнаКафедра аеронавігаційних систем000
Кресан Тетяна Дмитрівна000
Кривицька Наталія ЮріївнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Крижановський Андрій СтаніславовичНАУ000
Крилова Тетяна ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Крот Юрій ГригоровичКафедра дизайну інтер'єру000
Крячок Сергій Дмитрович000
Кубайчук Оксана Олексіївна Кафедра прикладної математики000
Кубальський Владислав НарцизовичКафедра кримінального права та процесу000
Кудзіновська Інна ПавлівнаКафедра вищої математики000
Кудренко Станіслава ОлексіївнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Кудрицька Жанна ВолодимирівнаКафедра економічної кібернетики000
Кудрін Анатолій ПавловичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)000
Кузнєцова Олена ЯківнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Кузнєцова Тетяна ВікторівнаКафедра прикладної математики000
Кузовик В'ячеслав ДаниловичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Куклінський Максим ВолодимировичДеканат ФККПІ000
Кулик Володимир АнтоновичКафедра логістики000
Кулик Микола СергійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Кулинич Олександра ІванівнаКафедра журналістики000
Кулініч Олексій ВасильовичКафедра технологій аеропортів (ТА)000
Кульчицький Віктор ІвановичКафедра іноземної філології000
Кумановський Михайло Володимирович Кафедра кримінального права та процесу000
Курченко Тетяна ЄвгенівнаКафедра історії та документознавства000
Куц Юрій ВасильовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)000
Куцан Олена ІванівнаКафедра журналістики000
Куценко Олена ВікторівнаКафедра іноземних мов000
Кучер Наталія ОлексіївнаКафедра журналістики000
Кучеренко Валентина ЛеонідівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Кучеренко Валентина СтепанівнаКафедра країнознавства і туризму000
Лабунець Василь ФедоровичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Ладогубець Наталя ВіталіївнаДеканат АКФ000
Лазаренко Сергій ВолодимировичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Лазарєв Віктор ГеоргійовичКафедра біотехнології000
Лазоренко Наталія Леонідівна Кафедра іноземних мов000
Лапань Оксана ВолодимирівнаКафедра екології000
Лапенко Олександр ІвановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Ластівка Іван ОлексійовичКафедра вищої математики000
Лашкіна Марія ГригорівнаКафедра журналістики000
Левковська Тетяна Андріївна Кафедра вищої математики000
Ледовських Володимир МихайловичКафедра хімії і хімічної технології000
Лень Тетяна СергіївнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Лесь Ірина ОлександрівнаДеканат ФМВ000
Лисак Ольга БорисівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Литвин Валерій ВасильовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Литвиненко Лариса ЛеонідівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Литвиненко Олександр ЄвгенійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Литвиненко Сергій ЛеонідовичКафедра міжнародної економіки 000
Литвинська Світлана ВіталіївнаКафедра історії та документознавства000
Литвинчук Наталя БорисівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Литовченко Ірина ВасилівнаНАУ000
Лихова Софія ЯківнаКафедра кримінального права та процесу000
Лич (Назарук) Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної психології000
Ліскович Назарій ЮрійовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Ліченко Анна ДмитрівнаКафедра журналістики000
Лобода Світлана МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Лужбін Віктор МиколайовичНемає000
Лузік Ельвіра ВасилівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Лук’янов Павло ВолодимировичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Лукашенко Аліса ІванівнаКафедра країнознавства і туризму000
Луппо Олександр ЄвгенійовичКафедра аеронавігаційних систем000
Лясота Людмила Іванівна Кафедра соціології та політології000
Ляшенко Дмитро Олексійович000
Ляшенко Яна ГригорівнаКафедра вищої математики000
Маєвська Оксана МиколаївнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Мазур Віра ІванівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Мазур Тетяна АркадіївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Майбородін Борис АнатолійовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Макаренко Руслан ОлексійовичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Максимов Володимир ОлексійовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Максимович Галина ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Малежик Олександр ІвановичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Мамчук Віталій ІвановичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Марінченко Ганна ЄвгеніївнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Мартинова Оксана ПетрівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Мартинюк Василь СеменовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Мархонос Світлана Миколаївна Кафедра країнознавства і туризму000
Марченко Надія БорисівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Маслак Тетяна ПетрівнаКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)000
Масловський Борис ГеоргійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Матвєєва Ірина ВалеріїївнаКафедра екології000
Матвєєва Олена ЛьвівнаКафедра екології000
Матвієнко Роман ОлександровичКафедра економіки та бізнес технологій000
Матвійчук-Юдіна Олена ВасилівнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Мединський Денис ВолодимировичКафедра організацій авіаційних перевезень000
Мелешко Тетяна ВікторівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Мельник Євгеній ЮрійовичКафедра іноземних мов000
Мельник Наталія ІванівнаКафедра іноземної філології000
Мельников Дмитро ЄвгенійовичКафедра авіоніки000
Мельников Олег В'ячеславовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Мержвинська Анна МиколаївнаКафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти 000
Мєняйлов Сергій МиколайовичКафедра загальної та прикладної фізики000
Михайлич Олександр ВолодимировичКафедра соціології та політології000
Михайлова Віра ІванівнаКафедра іноземних мов000
Мізюк Світлана ГеоргіївнаКафедра міжнародної економіки 000
Мікосянчик Оксана ОлександрівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Мільцов Володимир ЄвгенійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Міненко Михайло Анатолійовичкафедра технологій управління (ТУ)000
Мірошник Світлана ОлексіївнаКафедра іноземної філології000
Міхалочкін Микола АндрійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Мнацаканов Рудольф ГеоргійовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Моденов Юрій БорисовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Молодцов Микола ФедоровичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Молчанова Катерина МихайлівнаКафедра логістики000
Моржов Володимир ІвановичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Моржова Людмила ІванівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Мороз Андрій СергійовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Мороз Олег ВасильовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Морозова Любов ВасилівнаКафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти 000
Москальков Михайло МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Муранова Наталія ПетрівнаДеканат ННІІОТ000
Набок Інна ІванівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Надточій Василь ІвановичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Назаренко Галина ІванівнаКафедра журналістики000
Назаренко Олександра ПавлівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Настенко Лариса ГригорівнаКафедра історії та документознавства000
Невара Лілія МихайлівнаДеканат ФМВ000
Нечипорук Олена ПетрівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Ніколаєнко Володимир ЛеонідовичКафедра соціології та політології000
Ніколаєнко Олександр ЄвгеновичКафедра аерокосмічної геодезії та землеустрою000
Новаковська Ірина ОлексіївнаКафедра аерокосмічної геодезії та землеустрою000
Новік Ганна ВолодимирівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Новікова Наталія ЄвгенівнаКафедра соціальних технологій000
Обуховська Любава ВасилівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Овдієнко Оксана ВасилівнаКафедра логістики000
Овсак Оксана ПавлівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Овсянкін Анатолій Михайловичкафедра технологій управління (ТУ)000
Овсяннікова Наталія ВолодимирівнаКафедра економічної кібернетики000
Оленін Михайло ВікторовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Олефір Олексій ІгоровичКафедра технологій аеропортів (ТА)000
Олешко Тамара ІванівнаКафедра економічної кібернетики000
Олешко Тетяна АнатоліївнаКафедра прикладної математики000
Олійник Олег ПетровичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Омельченко Олександр ДмитровичКафедра мультимодальних перевезень000
Онуфрійчук Ганна ІванівнаКафедра української мови та культури000
Оргєєва Світлана ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Орденов Сергій СергійовичКафедра філософії000
Орленко Наталія АнатоліївнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Орнатський Дмитро ПетровичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Осадча Олена АнатоліївнаКафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти 000
Осадько Олександр ОлексійовичКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Осмоловський Олександр ІвановичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Остапенко Тетяна ГеннадіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Остапчук Світлана СергіївнаКафедра журналістики000
Остроумов Іван ВікторовичКафедра аеронавігаційних систем000
Охмакевич Валерій МиколайовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Охріменко (Жмурко) Тетяна ОлександрівнаНАУ000
Охріменко Андрій ОлександровичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Павленко Петро МиколайовичНАУ000
Павлиш Володимир ДмитровичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Павлова Світлана ВадимівнаДеканат АКФ000
Павлюх Леся Іванівна Кафедра екології000
Падун Алла ОлексіївнаКафедра екології000
Падун Роман ВікторовичКафедра цивільного права і процесу000
Панасюк Ірина ПетрівнаКафедра управління професійною освітою (УПО)000
Пасічник Олена СтепанівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Паскал Жанна ВалеріївнаКафедра історії та документознавства000
Пахненко Валерія ВалеріївнаКафедра вищої математики000
Переверзєв Олександр МихайловичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Першаков Валерій МиколайовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Пестушко Валерій ЮрійовичКафедра країнознавства і туризму000
Петращук Олена ПетрівнаКафедра авіаційної англійської мови000
Петренко Андрій БорисовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Петренко Євген Миколайович000
Петренко Олександр ВіталійовичКафедра авіаційної психології000
Петренко Степан ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Петренко Тетяна ВячеславівнаКафедра соціальних технологій000
Петрова Юлія ВалеріївнаКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Петровська Світлана ВолодимирівнаДеканат ФЕБА000
Петропавловська Світлана ЄвгенівнаКафедра маркетингу000
Петрусенко Валентина ПавлівнаКафедра вищої математики000
Пивовар Ірина ВікторівнаКафедра конституційного і адміністративного права000
Пилипчук Марина ЛеонідівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Пильгун Наталія ВасилівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Писарчук Олексій ОлександровичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Пілецька Саміра ТимофіївнаКафедра економіки повітряного транспорту 000
Плетенецька Юлія МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Подкопаєва Юлія ВалеріївнаКафедра авіаційної психології000
Подскребко Олександр СергійовичКафедра економічної кібернетики000
Позняк Оксана ВолодимирівнаКафедра логістики000
Поканєвич Юрій ВікторовичКафедра маркетингу000
Поліщук Оксана ВолодимирівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Поліщук Сергій ТимофійовичКафедра аеронавігаційних систем000
Половая Наталія ОлександрівнаКафедра соціології та політології000
Полоус Ольга ВікторівнаНАУ000
Полторацька Ольга ТеодозіївнаКафедра міжнародної економіки 000
Полухін Анатолій ВасильовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Полякова Оксана ВікторівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Помиткіна Любов ВіталіївнаКафедра авіаційної психології000
Попа Юрій Миколайович000
Попадюк Сергій СтаніславовичКафедра іноземної філології000
Попов Дмитро ВікторовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Попович Оксана ВасилівнаКафедра обліку і аудиту000
Правдохін Вадим ВалерійовичКафедра основ архітектури та дизайну000
Привольнева Світлана ОлексіївнаКафедра дизайну інтер'єру000
Приставка Пилип ОлександровичКафедра прикладної математики000
Приходько Оксана ЮріївнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Пришупа Юлія ЮріївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Прищепа Наталія ПетрівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Провотар Тетяна Феофілівна Кафедра іноземних мов за фахом000
Прокопенко Ігор ГригоровичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Прокоф’єва Іванна ЮріївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Проскурка Наталія МиколаївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Прохорова Марина ЕдуардівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Проценко Микола МихайловичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Пугачевська Євгенія ПетрівнаКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Пузиренко Олександр ЮрійовичКафедра телекомунікаційних систем000
Пузирний Валерій ІвановичКафедра основ архітектури та дизайну000
Путренко Віктор Валентинович000
Пучков Юрій ПавловичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Радішевський Микола ФедоровичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Радомська Маргарита МирославівнаКафедра екології000
Радченко Ганна АнатоліївнаКафедра маркетингу000
Радченко Марина ІгорівнаКафедра соціальних технологій000
Радченко Олена АндріївнаКафедра маркетингу000
Ракитіна Тетяна ІванівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Раменська Світлана ЄвгенівнаКафедра маркетингу000
Репета Віктор КузьмичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Ржевська Дарія ОлександрівнаКафедра іноземних мов000
Ржевська Ніна ФедорівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Рибак Олена МиколаївнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)000
Рибалкін Володимир Олександрович000
Рибачук Людмила ВіталіївнаКафедра прикладної математики000
Риженко Людмила МихайлівнаКафедра журналістики000
Ричка Марина АнатоліївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Розум Марія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Романченко (Дангулжи) Наталя ВолодимирівнаКафедра української мови та культури000
Ругайн Олександр ВолодимировичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Рудас Сергій ІвановичКафедра аеронавігаційних систем000
Руденко Микола ПетровичКафедра авіаційної психології000
Рудіна Марина ВолодимирівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Руднєва Марина ГригорівнаКафедра країнознавства і туризму000
Рудницька Жанна ОлександрівнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Румянцев Анатолій ПавловичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Рябий Мирослав ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Рябова Любов ВолодимирівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Рябчевський Олег ВолодимировичКафедра екології000
Рязановська Вікторія ВікторівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Сабірова Індіра МиргазимівнаКафедра маркетингу000
Сабітова Алла ПавлівнаКафедра іноземної філології000
Савицький Володимир ДмитровичКафедра екології000
Савченко Аліна СтаніславівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Савченко Лідія ВолодимирівнаКафедра логістики000
Савченко Микола ІвановичКафедра механіки (МЕХ)000
Садова Віталіна ВікторівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Саєнко Тетяна ВасилівнаКафедра екології000
Сакун Тетяна МиколаївнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Салімов Ринат МартиновичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Сандовенко Ірина ВасилівнаКафедра іноземних мов000
Санжаровець Валентина МиколаївнаКафедра соціальних технологій000
Свентицька Валентина АндріївнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Свирид Михайло МиколайовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)000
Свірко Володимир ОлександровичНАУ000
Світич Лідія МихайлівнаКафедра іноземних мов000
Северин Володимир СвятославовичКафедра загальної та прикладної фізики000
Семак Інна ВікторівнаКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Семенець-Орлова Інна АндріївнаКафедра соціології та політології000
Семерягіна Мирослава МиколаївнаКафедра логістики000
Семиченко Валентина АнатоліївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Сердюков Володимир АндрійовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Серебрякова (Пустова) Світлана ВікторівнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Сечейко Олена ВіталіївнаКафедра авіаційної психології000
Сивашенко Терентій ІвановичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Синєглазов Віктор МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Синило Катерина ВікторівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Сисоєва Вікторія ПетрівнаКафедра кримінального права та процесу000
Ситник Олександр ГеоргійовичКафедра авіоніки000
Сібрук Віктор ЛеонідовичКафедра маркетингу000
Сібрук Леонід ВікторовичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем000
Сівашенко Тетяна ВолодимирівнаКафедра управління професійною освітою (УПО)000
Сігнаєвський Олександр МиколайовичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Сіденко Світлана ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Сідорова Олена ІгорівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Сімахова Анастасія ОлексіївнаКафедра економіки повітряного транспорту 000
Сімкова Тетяна ОлексіївнаКафедра економіки повітряного транспорту 000
Сініцин Рустем БорисовичКафедра електроніки000
Сірий Дмитро ТерентійовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Сітко Алла ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Скалова Валентина АнатоліївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Скидан Інна ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Скирда Тетяна СергіївнаКафедра іноземних мов000
Скрипець Андрій ВасильовичКафедра авіоніки000
Скуратівська Людмила ГригорівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін 000
Слободська Ірина АндріївнаКафедра цивільного права і процесу000
Слобоженко Руслан АнатолійовичКафедра іноземних мов000
Смерічевський Сергій ФранцевичКафедра маркетингу000
Смірнов Юрій ІвановичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Смольніков Юрій БорисовичКафедра історії та документознавства000
Сніжко Андрій Ерленович000
Сокол Олег Леонідович Кафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Соколов Геннадій ЄвгеновичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Соколова Зоя СергіївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Соколова Наталія ПетрівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Соколова Олена ЄвгенівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Соловей Надія ВасилівнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)000
Соловйов Дмитро ОлександровичКафедра телекомунікаційних систем000
Соловйова Олена ОлександрівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Соломенцев Олександр ВасильовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Сопілко Ірина МиколаївнаДеканат ЮФ000
Стасюк Олександр ПетровичКафедра економіки та бізнес технологій000
Статніков Юрій ЯковичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Стежко Юрій ГригоровичКафедра іноземних мов за фахом000
Степура Віктор СтепановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Стецик Христина МиколаївнаКафедра української мови та культури000
Стецюк Михайло ПетровичКафедра аерокосмічної геодезії та землеустрою000
Столярчук Ярослава МихайлівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Стригуль Марина ВасилівнаКафедра соціології та політології000
Струк Ірина ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Суворова Наталія ОлександрівнаДеканат ФТМЛ000
Суліман Олексій Миколайович000
Суровцев Олександр ЮрійовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Суслова Галина АндріївнаНАУ000
Сущенко Ольга АндріївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Талалаєв Володимир ОпанасовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Талах Світлана МихайлівнаКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Таран Віктор МиколайовичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Тарасенко Тарас ВалерійовичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Тарасюк Василь Степанович000
Темніков Володимир ОлександровичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Теплінський Геннадій ВікторовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Теремінко Лариса ГригорівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Терентьєва Ірина ЄвгенівнаКафедра телекомунікаційних систем000
Терещенко Юрій МатвійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Терещенко Юрій ЮрійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Тімкін Іван ФедотовичКафедра соціальних технологій000
Тімуш Ірина СергіївнаКафедра цивільного права і процесу000
Ткаченко Світлана ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Ткачук Леоніла МиколаївнаКафедра країнознавства і туризму000
Ткачук Світлана ПавлівнаКафедра іноземних мов000
Токарев Вадим ІвановичНАУ000
Токарук Віталій ВолодимировичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Толбатов Євген ЮрійовичКафедра прикладної математики000
Толочко Світлана ВікторівнаКафедра управління професійною освітою (УПО)000
Трачевський В’ячеслав ВасильовичКафедра хімії і хімічної технології000
Трофименко Вікторія Ігорівна Кафедра вищої математики000
Троцюк Ніна ВалеріївнаДеканат ЮФ000
Троян Сергій СтаніславовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Троянов Петро ПетровичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Трюхан Олег МиколайовичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Тугай Ганна ВолодимирівнаКафедра вищої математики000
Туз Микола ДмитровичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Тунік Анатолій АзарійовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Турова Лариса ЛеонідівнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)000
Тюрменко Ірина ІванівнаКафедра історії та документознавства000
Уварова Ганна ШевкетівнаКафедра країнознавства і туризму000
Ударцев Євгеній ПавловичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Ударцева Тетяна ЄвгенівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Удод Аліна ВолодимирівнаКафедра авіаційної психології000
Ус Вікторія ФеліксівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Усачов Юрій Олександрович000
Федина Василь ПетровичКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Федорченко Світлана ВолодимирівнаКафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти 000
Федорчук Світлана Володимирівна Кафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Філик Наталія ВолодимирівнаКафедра цивільного права і процесу000
Філінович Валерія ВікторівнаКафедра цивільного права і процесу000
Філоненко Сергій ФедоровичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Фісун Юлія ВолодимирівнаКафедра маркетингу000
Фоменко Алла МиколаївнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Фоміна Наталія БорисівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Фотинюк Володимир ГригоровичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Франчук Григорій МихайловичКафедра дизайну інтер'єру000
Фролова Наталія ЕвгенівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Фузік Михайло ІгоровичНАУ000
Хайдарі Наталія ІгорівнаКафедра іноземної філології000
Хайдарова Тетяна МиколаївнаКафедра маркетингу000
Халецька Леся ПилипівнаКафедра історії та документознавства000
Халіль Сергій АхмедовичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Халімон Наталія ФедорівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Халмурадов Батир ДанатаровичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Харицька Світлана ВасилівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Харченко Олександр ГригоровичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Харченко Олена МихайлівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Харчишина Олена ВолодимирівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Хачатрян Вікторія ВікторівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Хижняк Сергій ВасильовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)000
Хімко Андрій МиколайовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Хіренко Оксана ОлександрівнаКафедра журналістики000
Холявкіна Тетяна ВолодимирівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Хоменко-Семенова Леся ОлексіївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Хомерікі Олена АндріївнаКафедра соціології та політології000
Хорошко Володимир ОлексійовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Хохлачова Юлія ЄвгеніївнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Хоцяновська Наталя ФранцівнаКафедра цивільного права і процесу000
Хребет Валерій ГригоровичКафедра прикладної математики000
Циховська Елліна ДмитрівнаКафедра журналістики000
Чайка Наталія ГригрівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Чебанюк Олена ВікторівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Череватюк Вікторія БогданівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Черіпко Сергій Іванович000
Чернега Петро ІвановичКафедра загальної та прикладної фізики000
Черняк Лариса МиколаївнаКафедра екології000
Чорна Оксана АрнольдівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Чорнолуцький Руслан ВасильовичКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Чуб Людмила Олексіївна Кафедра вищої математики000
Чубко Лариса СергіївнаКафедра біотехнології000
Чужа Олексій ОлександровичКафедра авіоніки000
Чумак Віталій ЛукичКафедра хімії і хімічної технології000
Чумак Олег ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Чупаха Людмила ДмитрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Чуприн Володимир МихайловичКафедра телекомунікаційних систем000
Чупрій Леонід ВасильовичКафедра соціології та політології000
Чухліб Тетяна МихайлівнаКафедра української мови та культури000
Шаманський Сергій ЙосиповичКафедра екології000
Шапенко Людмила ОлександрівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Шаповал Ірина ГригорівнаКафедра соціології та політології000
Шатило Юлія Петрівна Кафедра соціальних технологій000
Шахновська Ірина ІгорівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Шванова Оксана ВолодимирівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Швець Валеріян АнатолійовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Шевченко Анна ВалеріївнаКафедра маркетингу000
Шевченко Галина Володимирівна000
Шевченко Олег АнатолійовичКафедра механіки (МЕХ)000
Шевченко Олександра ВолодимирівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Шевченко Юлія ВікторівнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Шевчук Дмитро ОлеговичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Шелуха Олексій ОлеговичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Шип Лілія ОлександрівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Широкова-Мурараш Ольга ГеннадіївнаКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Шкварницька Тетяна ЮріївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Шкільнюк Ірина Олександрівна000
Шмельова Тетяна ФедорівнаКафедра аеронавігаційних систем000
Шостак Оксана ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Шугайло Яна ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Шульга Тетяна ВалеріївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Шульгіна Валентина ІванівнаКафедра журналістики000
Шуляр Наталія МиколаївнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Шуст Наталія БорисівнаКафедра цивільного права і процесу000
Шутко Володимир МиколайовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Щегель Ганна ОлексіївнаКафедра механіки (МЕХ)000
Щепак Сергій ВікторовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)000
Щепіна Тетяна ГеоргіївнаКафедра обліку і аудиту000
Щербак Леонід МиколайовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)000
Щербак Тетяна ЛеонідівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Щербина Ольга АлімівнаКафедра радіоелектронних пристроїв та систем000
Юн Геннадій МиколайовичКафедра організацій авіаційних перевезень000
Юрченко Олексій МиколайовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Юрченко Ольга АндріївнаКафедра історії та документознавства000
Юрченко Світлана ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Юрчук Ірина АркадіївнаКафедра прикладної математики000
Юцкевич Святослав СергійовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)000
Явнюк Андріан АндріановичКафедра екології000
Яковенко Алла КазимирівнаКафедра соціології та політології000
Яковенко Юрій ІвановичКафедра соціології та політології000
Яновський Петро ОлександровичКафедра військової підготовки000
Ярмолюк Олексій ЯрославовичКафедра маркетингу000
Ясенова-Берестюк Ірина СергіївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Яцишин Марта ЮріївнаКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Яцко Катерина СергіївнаКафедра економічної кібернетики000
Ящук Олександр ПетровичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Ящук Олеся ПетрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Балабанова Галина ПетрівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу00
Прохоренко Ірина ВолодимирівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)00