Рейтинг викладачів НАУ згідно з наукометричною системою РІНЦ (Російській індекс наукового цитування)

Науковець Кафедра Кількість публікацій у РІНЦ Кількість цитувань у РІНЦ Індекс Гірша (h-індекс)
Яновський Фелікс ЙосиповичКафедра електроніки208127712
Харченко Володимир ПетровичНАУ2866748
Колчунов Володимир ІвановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва924958
Яковенко Ігор АнатолійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва331807
Бєлятинський Андрій ОлександровичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів291106
Ігнатович Сергій РомуальдовичКафедра конструкції літальних апаратів552065
Чіковані Валерій ВалеріановичКафедра аерокосмічних систем управління401694
Стельмах Олександр УстимовичНАУ37744
Грідякіна Олександра ВалеріївнаКафедра загальної фізики14364
Бойченко Сергій ВалерійовичКафедра екології1042203
Чинченко Юрій ВолодимировичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини23363
Мачалін Ігор ОлексійовичКафедра телекомунікаційних систем20533
Касьянов Володимир ОлександровичКафедра механіки191343
Якушенко Олександр СергійовичКафедра авіаційних двигунів15313
Жуков Ігор АнатолійовичКафедра комп'ютерних систем та мереж35682
Гончаренко Андрій ВікторовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки251312
Жук Петро ФедоровичКафедра прикладної математики17152
Чемерис Володимир ТерентьйовичКафедра теоретичної та прикладної фізики15162
Кучеров Дмитро ПавловичКафедра комп’ютеризованих систем управління11142
Шквар Євгеній ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів10372
Ястремська Лариса СергіївнаКафедра біотехнології10172
Колпаков Валерій Костянтинович Кафедра конституційного і адміністративного права8972
Сидоренко Сергій ІвановичКафедра англійської філології і перекладу4652
Ларін Віталій ЮрійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів32191
Барабаш Марія СергіївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва261051
Одарченко Роман СергійовичКафедра телекомунікаційних систем21211
Рогожа Марія Михайлівна21181
Конахович Георгій ФилимоновичКафедра телекомунікаційних систем193681
Ягодзінський Сергій МиколайовичКафедра філософії1931
Азнакаєв Емір ГанєєвичКафедра електроніки17141
Іванкевич Олексій ВікторовичКафедра комп'ютерних систем та мереж1691
Яковлєва Анна Валеріївна 15121
Трофімов Ігор ЛеонідовичКафедра дизайну інтер'єру1561
Маджд Світлана МихайлівнаКафедра дизайну інтер'єру14181
Конін Валерій ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів13551
Радько Олег ВіталійовичКафедра машинознавства12141
Знаковська Євгенія АнатоліївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів11151
Ткаліч Олег ПетровичКафедра телекомунікаційних систем1181
Антонов Веніамін ВалерійовичКафедра телекомунікаційних систем1071
Вахнован Вікторія ЮріївнаНАУ9111
Голубничий Олексій ГеоргійовичКафедра телекомунікаційних систем941
Марінцева Крістіна ВалерієвнаКафедра організацій авіаційних перевезень921
Гай Анжела Євгенівна 841
Павловський Роман МиколайовичКафедра архітектури7451
Захарчук Олег МиколайовичКафедра історії та документознавства7131
Зубченко Олександр МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів711
Смерічевська Світлана ВасилівнаКафедра логістики681
Кравцов Віктор ІвановичКафедра машинознавства651
Пивовар Юрій ІгоровичКафедра конституційного і адміністративного права631
Попов Олександр ВікторовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки631
Глазок Олексій МихайловичКафедра комп’ютеризованих систем управління621
Сайчук Віктор СтепановичКафедра країнознавства і туризму611
Ложкін Георгій ВолодимировичКафедра авіаційної психології5161
Кустовська Антоніна ДмитрівнаКафедра хімії і хімічної технології521
Кравець Марія ОлександрівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 511
Монченко Олена ВолодимирівнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем511
Ніколаєв Кирило Дмитрович 511
Тараненко Анатолій ГригоровичКафедра телекомунікаційних систем441
Оникієнко Юрій ЮрійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини431
Пазюра Наталія ВалентинівнаКафедра авіаційної англійської мови421
Степанчук Олександр ВасильовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів411
Триколенко Софія ТарасівнаКафедра основ архітектури та дизайну411
Новіков Володимир СтефановичКафедра радіоелектронних комплексів3361
Шенгур Світлана ВіталіївнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем371
Агєєва Галина МиколаївнаКафедра містобудування321
Кажан Катерина ІванівнаКафедра дизайну інтер'єру321
Борисюк Оксана АнатоліївнаКафедра країнознавства і туризму311
Гордєєв Антон ЮрійовичКафедра аерокосмічної геодезії241
Катерна Ольга КостянтинівнаКафедра логістики211
Волоха Микола ПетровичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки141
Пащенко Наталія ВікторівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж111
Чемакіна Октябрина ВолодимирівнаКафедра землеустрою та кадастру 111
Сич Євген МиколайовичКафедра економіки та бізнес технологій011
Гнатюк Лілія РоманівнаКафедра дизайну інтер'єру1850
Білецька Вікторія Вікторівна1220
Тащенко Анна ЮріївнаКафедра соціології та політології1100
Дротянко Любов ГригорівнаКафедра філософії1000
Ороховська Людмила АнатоліївнаКафедра філософії900
Сідоркіна Олена МиколаївнаКафедра філософії900
Сухова Надія МиколаївнаКафедра філософії800
Артамонов Євген БорисовичКафедра комп’ютеризованих систем управління750
Пода Тетяна АнатолієвнаКафедра філософії700
Скиба Оксана ПетрівнаКафедра філософії700
Кошетар Уляна ПетрівнаКафедра філософії600
Матюхіна Олександра АнатоліївнаКафедра філософії600
Шоріна Тетяна ГеннадіівнаКафедра філософії600
Дорошенко Юрій ОлександровичКафедра архітектури500
Тісов Олександр ВікторовичКафедра машинознавства500
Ченбай Наталія АнатоліївнаКафедра філософії500
Білявський Валентин МиколайовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств300
Михалевич Віктор ВадимовичКафедра містобудування300
Ремига Юлія СергіївнаКафедра логістики300
Рижко (Сьомочкіна) Олена МиколаївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю300
Бірілло Інна ВалеріївнаКафедра архітектури200
Командровська Вероніка ЄвгенівнаКафедра економіки та бізнес технологій200
Кондратенко Олег ЮрійовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій200
Линтвар Ольга МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу200
Родченко Олександр ВасильовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва200
Скиба Іван ПетровичКафедра філософії200
Шевченко Ірина ВікторівнаКафедра вищої математики200
Бабій Галина ВікторівнаКафедра іноземних мов за фахом100
Біла Світлана ОлексіївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу100
Запунна Євгенія ОлександрівнаКафедра містобудування100
Коваленко Вікторія ВолодимирівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 100
Кондакова Тетяна Сергіївна 100
Личманенко Олеся Г. 100
Піскунов Олексій ГермановичКафедра прикладної математики100
Романов Євген ІвановичКафедра інженерії програмного забезпечення100
Сенчило Надія ОлексіївнаКафедра української мови та культури100
Степанець Надія ПавлівнаКафедра країнознавства і туризму100
Трошкіна Олена АнатоліївнаКафедра основ архітектури та дизайну100
Абисова Марія АнатоліївнаКафедра філософії000
Абламська Валентина МихайлівнаКафедра економічної кібернетики000
Аблесімов Олександр КостянтиновичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Абрамович Олена ОлександрівнаКафедра аерокосмічних систем управління000
Абсалямова Яна ВадимівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Авдєєва Марина СамуїлівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Авдєєва Наталія ЮріївнаКафедра архітектури000
Авер'янова Юлія АнатоліївнаКафедра аеронавігаційних систем000
Авраменко Олена АнатоліївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Агеєв Сергій ЄвгенійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Азарсков Валерій МиколайовичКафедра аерокосмічних систем управління000
Акімова Валентина ОлександрівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Акімова Тетяна АндріївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Акмалдінова Олександра МиколаївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Акопян Тетяна ВалентинівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Аксьонов Олександр ФедотовичНАУ000
Акчурін Юрій РавільовичКафедра міжнародного права000
Алієв Максим МихайловичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Алпатова Олександра ВалентинівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Андрєєв Володимир ІллічКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Андрієнко Марія МихайлівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Андрієць Олександр ГригоровичКафедра авіаційних двигунів000
Андрощук Людмила ВікторівнаКафедра вищої математики000
Анпілогова Жанна ДмитрівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Анпілогова Тетяна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Антоненко Катерина ВікторівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Антонов Володимир КостянтиновичНАУ000
Антонова Анна ОлегівнаКафедра вищої математики000
Ануфрієнко Кирило ПетровичКафедра безпеки інформаційних технологій000
Аргунов Геннадій ФедоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ареф'єв Володимир ОлеговичКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Ареф'єва Олена ВолодимирівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Аршинова Олена ІванівнаКафедра маркетингу000
Асланян Альберт ЕдуардовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Астанін Вячеслав ВалентиновичКафедра механіки000
Астапова Галина ВікторівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Бабич Роман Борисович 000
Бабікова Катерина Олександрівна 000
Багіров Сергій РамізовичКафедра кримінального права та процесу000
Бадах Валерій МиколайовичКафедра гідрогазових систем000
Базова Віра ІгорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Бакулін Євгеній АнатолійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Балабанов Генадій ВасильовичКафедра країнознавства і туризму000
Балабанова Галина ПетрівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Балалаєв Антон ВалерійовичКафедра механіки000
Балацька Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Балашов Сергій ВолодимировичКафедра електроніки000
Барабанов Юрій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Барабаш Олег ВолодимировичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Барановська Лілія ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Барилюк Євген ІгоровичКафедра гідрогазових систем000
Баришовець Петро ПавловичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Бармашина Людмила МиколаївнаКафедра містобудування000
Басок Вероніка АндріївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Бахтіяров Денис ІлшатовичКафедра телекомунікаційних систем000
Башта Олександр ВасильовичКафедра машинознавства000
Башта Олена ТрифонівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Беззубов Дмитро Олександрович Кафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Безкоровайний Юрій МиколайовичКафедра аерокосмічних систем управління000
Бем Наталія ВікторівнаКафедра історії та документознавства000
Бердник Оксана МихайлівнаКафедра прикладної математики000
Бережняк Михайло ФедоровичКафедра дизайну інтер'єру000
Березнікова Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Беркова Оксана ПетрівнаКафедра країнознавства і туризму000
Бєлінський Валерій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Бєлканія Нуну ВолодимирівнаКафедра іноземних мов000
Бєлоусова Наталія БорисівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Бєльська Олександра АрутюнівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Бжезовська Наталія ВолодимирівнаКафедра містобудування000
Бистрик Володимир ФедоровичКафедра соціології та політології000
Бібер Світлана ГавриілівнаКафедра архітектури000
Бікетов Сергій ОлексійовичКафедра основ архітектури та дизайну000
Білак Наталія ВасилівнаКафедра аерокосмічних систем управління000
Біленко Тетяна Іванівна000
Білецький Анатолій ЯковичКафедра електроніки000
Білик Тетяна ІванівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Білоконь Галина МихайлівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Білокопитов Юрій ВасильовичКафедра хімії і хімічної технології000
Білокур Іван ПавловичКафедра машинознавства000
Білокуров Павло СергійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Білоус Наталя ПетрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Білоус Оксана ІванівнаКафедра теоретичної та прикладної фізики000
Білякович Олег МиколайовичКафедра технологій аеропортів000
Блінов Олег АнатолійовичКафедра соціальних технологій000
Бобарчук Олександр АнтоновичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Бобр Володимир ІвановичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Бовсуновський Євген ОлексійовичКафедра дизайну інтер'єру000
Бовтрук Алла ГеоргіївнаКафедра загальної фізики000
Богдан Світлана ЮріївнаКафедра механіки000
Богданович Олександр ІвановичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Божук Людмила ВолодимирівнаКафедра історії та документознавства000
Бойко Олена ВолодимирівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Бойко Юлія ПетрівнаКафедра безпеки інформаційних технологій000
Болотов Григорій ІвановичКафедра містобудування000
Бонацька Ірина ВячеславівнаКафедра іноземних мов000
Бондар Людмила ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Бондар Назарій ВікторовичКафедра механіки000
Бондар Олена АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Бондаренко Лариса ОлексіївнаКафедра іноземних мов000
Бондаренко Людмила МиколаївнаКафедра прикладної математики000
Бондаренко Олег ОлександровичНАУ000
Бондаренко Ольга МихайлівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Бордюг Ганна БорисівнаКафедра загальної фізики000
Борець Ірина ВалеріївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Борисенко Наталія СтепанівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Борисенко Олена СергіївнаКафедра маркетингу000
Борисюк Ірина ОлександрівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Борковська Любов ОлексіївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Боровик Володимир МиколайовичКафедра прикладної інформатики000
Бородій Віктор МиколайовичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів000
Бородін Іван Лук'яновичКафедра теорії та історії держави і права000
Борозенець Григорій МихайловичКафедра машинознавства000
Борсук Павло СергійовичКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Бочаров Віктор ПантелійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Браженко Володимир МиколайовичКафедра гідрогазових систем000
Братусь Іван Вікторович000
Браун Ігор МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Бриль Василь МихайловичКафедра безпеки інформаційних технологій000
Брусило Юрій ВолодимировичНАУ000
Бруяка Ольга Олегівна000
Бугайко Дмитро ОлександровичНАУ000
Бугайов Олександр Євгенович000
Будко Людмила ВасилівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Буйвол Василь МиколайовичКафедра прикладної інформатики000
Булгакова Наталія БорисівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Бунчук Олександр Олексійович НАУ000
Буриченко Михайло ЮрійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Бурлаков Вадим ІвановичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Бурлакова Ірина ВікторівнаКафедра української мови та культури000
Бурля Оксана ВалеріївнаКафедра історії та документознавства000
Бут Володимир АнатолійовичКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Бут Наталія КостянтинівнаКафедра архітектури000
Бутько Володимир СтепановичКафедра гідрогазових систем000
Вавіленкова Анастасія ІгорівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Важна Катерина АнатоліївнаКафедра міжнародного права000
Вакуленко Тетяна ОлександрівнаКафедра іноземної філології000
Ванецян Сергій ГеворковичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Варенко Володимир МихайловичКафедра української мови та культури000
Варюхно Володимир ВасильовичКафедра технологій аеропортів000
Василевський Олег ВалентиновичКафедра містобудування000
Василенко Валерій АндрійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Василенко Віталій АндрійовичКафедра інноваційних технологій професійної освіти000
Василенко Вячеслав СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Василенко Юлія ВолодимирівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Василишина Наталія МаксимівнаКафедра іноземних мов000
Васильченко Ольга МиколаївнаКафедра соціальних технологій000
Вашека Тетяна ВолодимирівнаКафедра авіаційної психології000
Великодський Юрій ІвановичКафедра аерокосмічної геодезії000
Верховцова Ольга МихайлівнаКафедра іноземних мов000
Верхулевська Лідія ФедотівнаКафедра історії та документознавства000
Верюжський Юрій ВасильовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Висоцька Марина ПетрівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Вишневський Віктор ІвановичКафедра країнознавства і туризму000
Вишновецька Світлана ВасилівнаКафедра цивільного права і процесу000
Вишновецький Вадим Михайлович Кафедра цивільного права і процесу000
Віноградов Микола АнатолійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Владимиров Володимир МихайловичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Власенко Генадій МиколайовичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Власова-Чмерук Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної психології000
Вовк Оксана ОлексіївнаКафедра дизайну інтер'єру000
Вовк Ольга МиколаївнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Вознюк Андрій ПетровичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Вознюк Аріна МихайлівнаКафедра іноземної філології000
Волосович Георгій АндрійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Волошин Юрій ОлексійовичКафедра міжнародного права000
Волянська Лариса ГеоргіївнаКафедра авіаційних двигунів000
Воронін Альберт МиколайовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Воронов Сергій Ігоревич Кафедра аерокосмічних систем управління000
Вржеснєвський Іван ІвановичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Габріелова Тетяна ЮріївнаКафедра менеджменту організацій000
Габрусенко Євген ІгоровичКафедра радіоелектроніки000
Гаврилко Тетяна ОлександрівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Гаєв Євген ОлександровичКафедра аерокосмічних систем управління000
Гайович Г. В.Кафедра історії та документознавства000
Галагуз Тетяна АнатоліївнаКафедра аерокосмічних систем управління000
Галицький Ігор ВолодимировичКафедра міжнародного права000
Галій Людмила ГеоргіївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Гальченко Світлана МиколаївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Гамаюн Володимир ПетровичКафедра прикладної інформатики000
Гапон Юрій АнтоновичКафедра іноземних мов000
Гаркава Катерина ГригорівнаКафедра біотехнології000
Гармаш Олег МиколайовичКафедра логістики000
Гармаш Тетяна АндріївнаКафедра іноземної філології000
Гастинщикова Любов ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Гвоздецький Іван ІвановичКафедра авіаційних двигунів000
Геєць Ірина ОлегівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Гейченко Світлана ПетрівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Герасименко Юрій ТихоновичКафедра загальної фізики000
Геращенко Лілія ВолодимирівнаКафедра біотехнології000
Геращенко Михайло ВасильовичКафедра історії та документознавства000
Гірчук Олеся ВасилівнаКафедра авіаційної психології000
Гічан Іван СтепановичКафедра авіаційної психології000
Гладілін Валерій МиколайовичКафедра аерокосмічної геодезії000
Глазунов Микола МихайловичКафедра електроніки000
Глива Валентин АнатолійовичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Глоба Сергій ОлександровичКафедра прикладної математики000
Глухенька Марина ВікторівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Глухов Олександр ДмитровичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Глуцька Тетяна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов000
Глушаниця Наталiя ВiкторiвнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Гнатюк Віктор ОлександровичКафедра телекомунікаційних систем000
Гнатюк Сергій ОлександровичКафедра безпеки інформаційних технологій000
Гніденко Ірина АндріївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Голембієвський Григорій ГригорійовичКафедра механіки000
Голік Артур ПетровичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Головко Світлана Григорівна Кафедра теорії та історії держави і права000
Головко Юрій СтефановичКафедра гідрогазових систем000
Головня Алла ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Голоднюк Альбіна АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Гонта Ігор АнатолійовичКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Гончарук Степан ТихоновичКафедра конституційного і адміністративного права000
Горбунов Володимир ВікторовичКафедра авіаційної психології000
Горбунов Ігор СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Горелік Наталія АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Горідько Руслана Володимирівна Кафедра вищої математики000
Городецька Лідія ОлексіївнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Грабовська Ганна МиронівнаКафедра цивільного права і процесу000
Грабовчак Валентина ВалентинівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Гребенніков Володимир МиколайовичКафедра історії та документознавства000
Гребенюк Марина ФедорівнаКафедра економічної кібернетики000
Греков Павло ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Грекова Лілія ЮріївнаКафедра кримінального права та процесу000
Григорак Марія ЮріївнаКафедра логістики000
Гринюк Світлана ПетрівнаКафедра іноземної філології000
Грицай Світлана Юріївна НАУ000
Гриценко Сергій ІвановичКафедра логістики000
Гричкоєдова Марина ВолодимирівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Грищенко Неля ІванівнаКафедра соціології та політології000
Грищенко Юрій ВіталійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Грібов Віктор МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Гріліхес Ірина ВолодимирівнаКафедра іноземних мов000
Гроза Валентина АнатоліївнаКафедра дизайну інтер'єру000
Громівчук Іванна МихайлівнаКафедра міжнародного права000
Гудманян Артур ГрантовичКафедра англійської філології і перекладу000
Гулевець Вадим ДмитровичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Гулієв Аріф Джаміль оглиКафедра міжнародного права000
Гумен Микола БорисовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем000
Гундарєва Валентина ОлегівнаКафедра іноземних мов000
Гуріна Ганна СергіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Гурська Олена ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Давиденко Алла ОлександрівнаКафедра іноземної філології000
Давиденко Володимир ВадимовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Давиденко Тетяна АнатоліївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Давидов Олександр РубеновичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Давидов Олександр СергійовичКафедра вищої математики000
Данильченко Тетяна Станіславівна Кафедра міжнародного права000
Данільченко Віктор Васильович000
Дворук Володимир ІвановичКафедра теоретичної та прикладної фізики000
Дев'яткіна Світлана СергіївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Дейнеко Ігор ВолодимировичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Демидко Валерій ГригоровичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Денисенко Наталія ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Денисюк Володимир ПетровичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Дерев'янко Ігор ПетровичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Джурик Олена Віталіївна 000
Дивнич Микола ПолікарповичКафедра аерокосмічних систем управління000
Дишлева Ганна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Дмитренко Емілія ДмитрівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Дмитрієв Сергій ОлексійовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Дмитруха Тетяна ІллівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Добровольська Людмила АнатоліївнаКафедра української мови та культури000
Добровольська Олена СергіївнаКафедра іноземних мов000
Добротвор Олена ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Долгова Олена МиколаївнаКафедра авіаційної психології000
Донець Андрій ГеоргійовичКафедра логістики000
Дорошенко Катерина ВікторівнаКафедра авіаційних двигунів000
Доценко Людмила ВасилівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Драчов Олексій ВікторовичКафедра міжнародного права000
Дрейс Юрій ОлександровичКафедра інноваційних технологій професійної освіти000
Дробот Ольга В'ячеславівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Дубко Валерій ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Дубчак Олена БорисівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Дубчак Олена ВікторівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Дудар Тамара ВікторівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Дударець Дмитро ВолодимировичКафедра міжнародного права000
Дудник Іван МиколайовичКафедра країнознавства і туризму000
Дуднік Андрій СергійовичКафедра економічної кібернетики000
Дудчак Василь ІвановичКафедра міжнародного права000
Дуксенко Оксана ПетрівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Духота Олександр ІвановичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки000
Дяченко Тетяна ОлексіївнаКафедра історії та документознавства000
Дячук Тетяна МиронівнаКафедра української мови та культури000
Ернандес Флор Наталія ВолодимКафедра іноземних мов000
Євсюков Євген ЮрійовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Єнчев Сергій ВасильовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту000
Єременко Володимир СтаніславовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем000
Єрємєєв Олександр Сергійович000
Єрмолаєва Ольга Вікторівна Кафедра аерокосмічних систем управління000
Жаворонков Володимир ОлександровичКафедра іноземних мов000
Жаворонкова Галина ВасилівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Жалоба Ігор ВолодимировичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Жам Олена ЮріївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Железняк Олег ОлександровичКафедра аерокосмічної геодезії000
Желуденко Марина ОлександрівнаКафедра іноземної філології000
Жила Валерій ГригоровичКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Жила Володимир ГавриловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Жмурко Тетяна ОлександрівнаКафедра безпеки інформаційних технологій000
Жудро Ольга ВікторівнаКафедра іноземних мов000
Журавель Наталія Вікторівна Кафедра комп'ютерних систем та мереж000
Журавель Сергій ВолодимировичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Журавель Тетяна ВалентинівнаКафедра іноземної філології000
Журавльова Оксана МихайлівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Журиленко Борис ЄвгеновичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Загорулько Валентин МироновичКафедра маркетингу000
Загурська Людмила АндріївнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Задорожній Роман ОлександровичКафедра радіоелектроніки000
Зайвенко Григорій МаксимовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки000
Зайончковський Геннадій ЙосиповичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Закієв Вадим ІсламовичКафедра конструкції літальних апаратів000
Закревський Анатолій Іванович000
Закревський Валентин ОлександровичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Заліський Максим ЮрійовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Замула Аліна ЮріївнаКафедра міжнародного права000
Запорожець Володимир ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Запорожець Олександр ІвановичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Запорожченко Оксана ЮріївнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Зарубінська Ірина БорисівнаКафедра іноземних мов000
Заря Ігор ВікторовичКафедра країнознавства і туризму000
Заслужена Алла АндріївнаКафедра іноземної філології000
Затула Неллі ІванівнаКафедра вищої математики000
Захарченко Віктор ПанасовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту000
Захарчук Алла ПетрівнаКафедра логістики000
Захарчук Наталія ВасилівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Зачепа Ірина МиколаївнаКафедра іноземних мов000
Зборовська Леся Григорівна Кафедра іноземних мов000
Здетовецька Наталія ОлександрівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Зеленков Іван АврамовичКафедра електротехніки та світлотехніки000
Зеленков Олександр АврамовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Землянський Володимир МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Зіатдінов Юрій КашафовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Зінченко Віктор Борисович000
Злагодух Вікторія ВікторівнаКафедра авіаційної психології000
Зубрицька Наталія Борисівна Кафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Зуєв Олексій ВолодимировичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Зуєва Вікторія ОлександрівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Іваннікова Вікторія ЮріївнаКафедра менеджменту організацій000
Іванов Володимир ОлександровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем000
Іванов Євген ОлександровичКафедра іноземної філології000
Іванова (Раті) Андріана ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Іванова Жанна ЄвгенівнаКафедра іноземної філології000
Іванова Тамара ВікторівнаНАУ000
Іванченко Геннадій ФедоровичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Іванченко Надія ОлександрівнаКафедра економічної кібернетики000
Іващук Антоніна АнатоліївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Ігонін Руслан ВладиславовичКафедра міжнародного права000
Іллічева Людмила МаксимівнаКафедра прикладної математики000
Ільєнко Оксана ВікторівнаКафедра логістики000
Ільєнко (Чунарьова) Анна ВадимівнаКафедра комп`ютирезованих систем захисту інформаціі000
Ільєнко Сергій СергійовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту000
Ільїн Володимир ВасильовичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Ількова Оксана ГригорівнаКафедра історії та документознавства000
Ільницький Людвіг ЯковичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем000
Ісаєнко Володимир МиколайовичНАУ000
Ісхакова Наталія ГаріївнаКафедра соціології та політології000
Ічанська Олена МихайлівнаКафедра авіаційної психології000
Іщенко Сергій ОлександровичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Йовенко Сергій ІвановичКафедра авіаційних двигунів000
Кабанячий Володимир ВолодимировичКафедра конституційного і адміністративного права000
Казак Василь МиколайовичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів000
Казанець Віталій ІвановичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Казмірчук Світлана ВолодимирівнаКафедра біотехнології000
Калюжний Ростислав АндрійовичКафедра теорії та історії держави і права000
Капітанчук Костянтин ІвановичКафедра авіаційних двигунів000
Каран Є.В.Кафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Кардаш Олег ВасильовичКафедра містобудування000
Карпунь Ольга ВасилівнаКафедра логістики000
Карупу Олена ВальтерівнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Карускевич Михайло ВіталійовичКафедра конструкції літальних апаратів000
Каряка Інна ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Касьянова Наталія ВіталіївнаКафедра економічної кібернетики000
Квасніков Володимир ПавловичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Квач Юлія МиколаївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Квашук Дмитро МихайловичКафедра економічної кібернетики000
Кевлюк Ірина ВолодимирівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кириленко Оксана МиколаївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Кириченко Віктор ВікторовичКафедра аерокосмічних систем управління000
Кисельова Кристина СергіївнаКафедра країнознавства і туризму000
Кислий Валерій МиколайовичКафедра економіки та бізнес технологій000
Кияниця Леонід ЛеонідовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Кібець Дар’я ВікторівнаКафедра міжнародного права000
Кіндрачук Мирослав ВасильовичКафедра машинознавства000
Кіпніс Людмила СеменівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Клименко Вікторія ВікторівнаКафедра економічної теорії000
Клименко Ганна АнатоліївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Климова Асія СабирівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Климчук Володимир ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Клиніна Тетяна СергіївнаКафедра історії та документознавства000
Клиновська Катерина ВалентинівнаКафедра іноземних мов000
Кліпа Антоніна Миколаївна Кафедра аерокосмічних систем управління000
Клюєв Євгеній ІвановичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Клюс Ірина СтепанівнаКафедра вищої математики000
Князєва Тетяна В’ячеславівнаКафедра маркетингу000
Коба Олена ВікторівнаНАУ000
Коваленко Наталія ВасилівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Коваленко Ольга ВасилівнаКафедра маркетингу000
Коваленко Юлія БорисівнаКафедра безпеки інформаційних технологій000
Коваленко Юлія ОлександрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Ковальов Юрій МиколайовичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Ковальський Леонід МиколайовичКафедра архітектури000
Ковальчук Мирон СтепановичКафедра землеустрою та кадастру 000
Ковешніков Микола ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Коврижкін Олег ГеоргійовичКафедра прикладної інформатики000
Ковтонюк Інна Юхимівна Кафедра вищої математики000
Ковтун Владислав ЮрійовичКафедра безпеки інформаційних технологій000
Ковтун Олена ВіталіївнаКафедра іноземної філології000
Кодола Раїса МиколаївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Козелецька Ірина СтепанівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Козирєва Валентина ПетрівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Козлов Віктор ДмитровичКафедра автоматизації та енергоменеджменту000
Козлова Тетяна Володимирівна000
Козловський Валерій ВалерієвичКафедра засобів захисту інформації000
Козловський Володимир ФедоровичКафедра електротехніки та світлотехніки000
Козлюк Ірина ОлексіївнаКафедра телекомунікаційних систем000
Козуб Андрій МиколайовичКафедра менеджменту організацій000
Кокарєва Анжеліка МиколаївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Колесник Максим ВіталійовичКафедра маркетингу000
Колісник Олена ВасилівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Колісніченко Анна ВіталіївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Кологривова Емма ІгорівнаКафедра авіаційної психології000
Коломієць Юрій ВасильовичКафедра електротехніки та світлотехніки000
Колотуша Людмила МиколаївнаКафедра економічної кібернетики000
Кольцов Валерій ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Комнацька Марта МиколаївнаКафедра аерокосмічних систем управління000
Кондратенко Петро ОлексійовичКафедра теоретичної та прикладної фізики000
Кондратюк Леся СергіївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Кондрашевська (Гладун) Юлія ПетрівнаКафедра історії та документознавства000
Коніцула Тетяна ЯківнаКафедра дизайну інтер'єру000
Коновалюк Валентина СтаніславівнаКафедра вищої математики000
Конопляник Леся МиколаївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Кончин Вадим ІгоровичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Корнєєв Юрій ВалентиновичКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Корнилов Володимир СтепановичКафедра соціології та політології000
Корнієнко Анатолій ОлександровичКафедра машинознавства000
Корнієнко Богдан ЯрославовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Корченко Олександр ГригоровичКафедра безпеки інформаційних технологій000
Костель Людмила ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Костенко Олена Олександрівна Кафедра кримінального права та процесу000
Костира Наталія ОлександрівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Костюченко Леся ВячеславівнаКафедра логістики000
Кот Галина МиколаївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Котикова Олена МихайлівнаКафедра соціальних технологій000
Коцюр Анатолій БорисовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Кошак Олександр Михайлович Кафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кошева Лариса ОлександрівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Кравченко (Конопленко) Євдокія ГригорівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кравченко Володимир ІвановичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кравченко Олена ОлегівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Кравчишин Ігор ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Кравчук Микола ПетровичКафедра автоматизації та енергоменеджменту000
Кравчук Наталія МиколаївнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Краля Віталій ОлексійовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки000
Крамар Юлія МихайлівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Крамаренко Раїса МиколаївнаКафедра дизайну інтер'єру000
Крапко Олена МихайлівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Краснопольський Володимир СергійовичКафедра конструкції літальних апаратів000
Креденцар Світлана МаксимівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Кременецький Георгій МиколайовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Кресан Тетяна Дмитрівна000
Кривицька Наталія ЮріївнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Кривуца Алла ВолодимирівнаКафедра економічної кібернетики000
Крижановський Андрій СтаніславовичНАУ000
Крилова Тетяна ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Крот Юрій ГригоровичКафедра дизайну інтер'єру000
Крячок Сергій Дмитрович000
Кубайчук Оксана Олексіївна Кафедра прикладної математики000
Кубальський Владислав НарцизовичКафедра кримінального права та процесу000
Кудзіновська Інна ПавлівнаКафедра вищої математики000
Кудрицька Жанна ВолодимирівнаКафедра економічної кібернетики000
Кудрін Анатолій ПавловичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки000
Кузнецов Олексій ВолодимировичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Кузнєцов Василь ОлексійовичКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Кузнєцова Олена ЯківнаКафедра теоретичної та прикладної фізики000
Кузнєцова Тетяна ВікторівнаКафедра логістики000
Куклінський Максим ВолодимировичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Кулешова Оксана МиколаївнаКафедра іноземних мов000
Кулик Володимир АнтоновичКафедра логістики000
Кулик Микола СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Кулинич Олександра ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кулініч Олексій ВасильовичКафедра технологій аеропортів000
Кулініч Тетяна ОлександрівнаКафедра історії та документознавства000
Кульчицький Віктор ІвановичКафедра іноземної філології000
Курченко Тетяна ЄвгенівнаКафедра історії та документознавства000
Кутилов Казимир ЮрійовичКафедра основ архітектури та дизайну000
Кутлахмедов Юрій ОлексійовичКафедра дизайну інтер'єру000
Куц Юрій ВасильовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем000
Куцан Олена ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Куценко Олена ВікторівнаКафедра іноземних мов000
Кучер Наталія ОлексіївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кучеренко Валентина СтепанівнаКафедра країнознавства і туризму000
Кучерява Людмила ВасилівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Куянцева Оксана ОлександрівнаКафедра іноземної філології000
Лабунець Василь ФедоровичКафедра машинознавства000
Ладогубець Наталя ВіталіївнаКафедра механіки000
Лазаренко Сергій ВолодимировичКафедра засобів захисту інформації000
Лазоренко Наталія Леонідівна Кафедра іноземних мов000
Лапенко Олександр ІвановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Ластівка Іван ОлексійовичКафедра вищої математики000
Лашкіна Марія ГригорівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Левковська Тетяна Андріївна Кафедра вищої математики000
Ледовських Володимир МихайловичКафедра хімії і хімічної технології000
Лень Тетяна СергіївнаКафедра теоретичної та прикладної фізики000
Лесь Ірина ОлександрівнаКафедра міжнародного права000
Лещинський Олег ЛьвовичКафедра економічної кібернетики000
Лисак Ольга БорисівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Литвиненко Олександр ЄвгенійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Литвиненко Сергій ЛеонідовичКафедра економіки повітряного транспорту000
Литвинська Світлана ВіталіївнаКафедра історії та документознавства000
Литовченко Ірина ВасилівнаКафедра соціології та політології000
Лихова Софія ЯківнаКафедра кримінального права та процесу000
Лич (Назарук) Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної психології000
Ліннік Олена ПетрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ліченко Анна ДмитрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Ложачевська Олена МихайлівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Лубенська Тетяна ВалентинівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Лубяний Валерій ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Лужбін Віктор МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Лузік Ельвіра ВасилівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Лук’янов Павло ВолодимировичКафедра гідрогазових систем000
Лук’янчук Сергій ОлександровичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Луппо Олександр ЄвгенійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Любімов Олександр ДмитровичКафедра радіоелектроніки000
Лясота Людмила Іванівна Кафедра соціології та політології000
Ляшенко Дмитро Олексійович000
Ляшенко Яна ГригорівнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Маєвська Оксана МиколаївнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Мазур Віра ІванівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Мазур Тетяна АркадіївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту000
Майбородін Борис АнатолійовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту000
Майснер Андрій ВасильовичКафедра міжнародного права000
Макаренко Руслан ОлексійовичКафедра гідрогазових систем000
Максимов Володимир ОлексійовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Максимович Галина ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Малежик Олександр ІвановичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Малярчук Назар ВікторовичКафедра кримінального права та процесу000
Мамчук Віталій ІвановичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Марінченко Ганна ЄвгеніївнаКафедра теоретичної та прикладної фізики000
Мартинова Оксана ПетрівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Мартинова Тетяна ЄвгеніївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Мартинюк Василь СеменовичКафедра електротехніки та світлотехніки000
Мархонос Світлана Миколаївна Кафедра країнознавства і туризму000
Марченко Надія БорисівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Маслак Тетяна ПетрівнаКафедра конструкції літальних апаратів000
Масловський Борис ГеоргійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Матвєєв В’ячеслав ВасильовичКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Матвєєва Ірина ВалеріїївнаКафедра дизайну інтер'єру000
Матвєєва Олена ЛьвівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Матвійчук-Юдіна Олена ВасилівнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Медведенко Борис ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Мелешко Тетяна ВікторівнаКафедра засобів захисту інформації000
Мельник Євгеній ЮрійовичКафедра іноземних мов000
Мержвинська Анна МиколаївнаКафедра інноваційних технологій професійної освіти000
Мєняйлов Сергій МиколайовичКафедра загальної фізики000
Михайленко Василь ВасильовичКафедра вищої математики000
Михайлич Олександр ВолодимировичКафедра соціології та політології000
Михайлова Віра ІванівнаКафедра іноземних мов000
Михалко Микола ВалентиновичКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Михальченко Олексій Анатолійович Кафедра архітектури000
Мізюк Валентин ВасильовичКафедра економіки та бізнес технологій000
Мізюк Світлана ГеоргіївнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Мікосянчик Оксана ОлександрівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Мільцов Володимир ЄвгенійовичКафедра авіаційних двигунів000
Мірошник Світлана ОлексіївнаКафедра іноземної філології000
Міщенко Віктор ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Мнацаканов Рудольф ГеоргійовичКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Мовчан Ярослав ІвановичКафедра дизайну інтер'єру000
Моденов Юрій БорисовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Мокринська Зоряна ВолодимирівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Молодцов Микола ФедоровичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Молчанова Катерина МихайлівнаКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Моржов Володимир ІвановичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Мороз Андрій СергійовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Морозова Любов ВасилівнаКафедра інноваційних технологій професійної освіти000
Москальков Михайло МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Мошковська Світлана ІванівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Муранова Наталія ПетрівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Муркіна Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Набок Інна ІванівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Надточій Василь ІвановичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Назаренко Галина ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Назаров Віктор ВолодимировичКафедра цивільного права і процесу000
Наливайко Андрій ДмитровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Настенко Лариса ГригорівнаКафедра історії та документознавства000
Нашинець-Наумова Анфіса ЮріївнаКафедра конституційного і адміністративного права000
Невара Лілія МихайлівнаКафедра міжнародного права000
Нечипорук Олена ПетрівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Новаковська Ірина ОлексіївнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Новикова Марина ВладиславівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Новікова Наталія ЄвгенівнаКафедра соціальних технологій000
Новокрещенов Ігор ОлександровичКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Носко Ірина МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Обуховська Любава ВасилівнаКафедра містобудування000
Овдієнко Оксана ВасилівнаКафедра логістики000
Овсак Оксана ПавлівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Овсяннікова Наталія ВолодимирівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Оленін Михайло ВікторовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Олефір Олексій ІгоровичКафедра технологій аеропортів000
Олешко Тамара ІванівнаКафедра економічної кібернетики000
Олешко Тетяна АнатоліївнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Олійник Оксана ОлексіївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Омельченко Олександр ДмитровичКафедра організацій авіаційних перевезень000
Онищенко Наталія ВасилівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Онуфрійчук Ганна ІванівнаКафедра української мови та культури000
Оргєєва Світлана ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Орденов Сергій СергійовичКафедра філософії000
Орленко Наталія АнатоліївнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Осадча Олена АнатоліївнаКафедра інноваційних технологій професійної освіти000
Осадько Олександр ОлексійовичКафедра міжнародного права000
Осмоловський Олександр ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Остапчук Світлана СергіївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Остроумов Іван ВікторовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Охмакевич Валерій МиколайовичКафедра авіаційних двигунів000
Охріменко Андрій ОлександровичКафедра безпеки інформаційних технологій000
Павленко Петро МиколайовичКафедра засобів захисту інформації000
Павлов Віктор МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Павлова (Копилова) Світлана ВадимівнаКафедра хімії і хімічної технології000
Павлюх Леся Іванівна 000
Падун Алла ОлексіївнаКафедра дизайну інтер'єру000
Паламарчук Юлія АнатоліївнаКафедра економічної кібернетики000
Панасюк Ірина ПетрівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Панок Віталій ГригоровичКафедра авіаційної психології000
Парій Валентина МиколаївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Парубець Олена МиколаївнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Пасічник Олена СтепанівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Паскал Жанна ВалеріївнаКафедра історії та документознавства000
Пахненко Валерія ВалеріївнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Пащенко Юрій ЄвгеновичКафедра економіки та бізнес технологій000
Переверзєв Олександр МихайловичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Перевозчикова Лариса ІванівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Першаков Валерій МиколайовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Пестушко Валерій ЮрійовичКафедра країнознавства і туризму000
Петращук Олена ПетрівнаКафедра авіаційної англійської мови000
Петренко Андрій БорисовичКафедра комп`ютирезованих систем захисту інформаціі000
Петренко Євген Миколайович000
Петренко Олександр ВіталійовичКафедра авіаційної психології000
Петренко Тетяна ВячеславівнаКафедра соціальних технологій000
Петрова Юлія ВалеріївнаКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Петровська Світлана ВолодимирівнаКафедра маркетингу000
Петропавловська Світлана ЄвгенівнаКафедра маркетингу000
Петрусенко Валентина ПавлівнаКафедра вищої математики000
Петрушевський Олександр МиколайовичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Пилип Оксана ОлександрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Пильгун Наталія ВасилівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Письменна Ольга ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Пічкурова Зоя ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Плетенецька Юлія МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Побоченко Леся МиколаївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Погорільська Наталя ІванівнаКафедра авіаційної психології000
Подскребко Олександр СергійовичКафедра економічної кібернетики000
Позняк Оксана ВолодимирівнаКафедра логістики000
Полисаєв Олександр ПавловичКафедра соціальних технологій000
Поліщук Аркадій ПетровичКафедра загальної фізики000
Поліщук Оксана ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Поліщук Сергій ТимофійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Половая Наталія ОлександрівнаКафедра соціології та політології000
Полоус Ольга ВікторівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Полторацька Ольга ТеодозіївнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Полухін Анатолій ВасильовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Полякова Оксана ВікторівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Помиткіна Любов ВіталіївнаКафедра авіаційної психології000
Попа Юрій Миколайович 000
Попадюк Сергій СтаніславовичКафедра іноземної філології000
Поперешняк Світлана ВолодимирівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Попов Дмитро ВікторовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Попович Оксана ВасилівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Попрозман Олександр ІвановичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Правдохін Вадим ВалерійовичКафедра основ архітектури та дизайну000
Примак Тетяна ЮхимівнаКафедра країнознавства і туризму000
Применко Валентин ІвановичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Приставка Пилип ОлександровичКафедра прикладної математики000
Приходько Оксана Юріївна000
Пришупа Юлія ЮріївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Провотар Тетяна Феофілівна Кафедра іноземних мов за фахом000
Прокопенко Ігор ГригоровичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Прокоф’єва Іванна ЮріївнаКафедра аерокосмічних систем управління000
Проскурка Наталія МиколаївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Прохоренко Ірина ВолодимирівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту000
Прохорова Марина ЕдуардівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Проценко Микола МихайловичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Пугачевська Євгенія ПетрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Пузанов Ігор ІвановичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Пузиренко Олександр ЮрійовичКафедра телекомунікаційних систем000
Пузирний Валерій ІвановичКафедра основ архітектури та дизайну000
Пузік Сергій ОлексійовичКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Пустовойтов Микола ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Путренко Віктор Валентинович000
Пучков Юрій ПавловичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Радзивіл Олена АнатоліївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Радомська Маргарита МирославівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Радченко Анна АнатоліївнаКафедра маркетингу000
Радченко Марина ІгорівнаКафедра соціальних технологій000
Радченко Олена АндріївнаКафедра маркетингу000
Райчев Ігор ЕдуардовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Ракитіна Тетяна ІванівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Раменська Світлана ЄвгенівнаКафедра маркетингу000
Рассомахіна Ольга АндріївнаКафедра цивільного права і процесу000
Рахманов Віталій ОлеговичКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Рева Олексій МиколайовичКафедра інноваційних технологій професійної освіти000
Репета Віктор КузьмичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Ржевська Дарія ОлександрівнаКафедра іноземних мов000
Ржевська Ніна ФедорівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Рибак Олена МиколаївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Рибалкін Володимир Олександрович000
Рибачук Людмила ВіталіївнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Риженко Людмила МихайлівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Рижков Микола МиколайовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Ричка Марина АнатоліївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Різниченко Олег ВолодимировичКафедра економіки та бізнес технологій000
Рогожин Віктор ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Розум Марія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Романова Світлана МихайлівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Романченко (Дангулжи) Наталя ВолодимирівнаКафедра української мови та культури000
Ругайн Олександр ВолодимировичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Рудас Сергій ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Руденко Микола ПетровичКафедра авіаційної психології000
Рудіна Марина ВолодимирівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Руднєва Марина ГригорівнаКафедра країнознавства і туризму000
Рудницька Жанна ОлександрівнаКафедра загальної фізики000
Румянцев Анатолій ПавловичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Рябий Мирослав ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Рябова Любов ВолодимирівнаКафедра засобів захисту інформації000
Рябчевський Олег ВолодимировичКафедра екології000
Сабірова Індіра МиргазимівнаКафедра іноземної філології000
Сабітова Алла ПавлівнаКафедра іноземної філології000
Савельєва Любов СтепанівнаКафедра історії та документознавства000
Савицький Володимир ДмитровичКафедра дизайну інтер'єру000
Савицький Олег ФедоровичКафедра маркетингу000
Савченко Аліна СтаніславівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Савченко Лідія ВолодимирівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Савченко Микола ІвановичКафедра механіки000
Саєнко Тетяна Василівна 000
Сакун Тетяна МиколаївнаКафедра теоретичної та прикладної фізики000
Салімов Ринат МартиновичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Самков Олексій ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Самойліченко Ольга ВікторівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Сандовенко Ірина ВасилівнаКафедра іноземних мов000
Санжаровець Валентина МиколаївнаКафедра соціальних технологій000
Свентицька Валентина Андріївна000
Свирид Михайло МиколайовичКафедра конструкції літальних апаратів000
Свірко Володимир ОлександровичНАУ000
Свірська Тамара ФедорівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Світич Лідія МихайлівнаКафедра іноземних мов000
Северин Володимир СвятославовичКафедра теоретичної та прикладної фізики000
Селіверстова Ірина ОлегівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Семак Інна ВікторівнаКафедра машинознавства000
Семенець-Орлова Інна АндріївнаКафедра соціології та політології000
Семенов Олександр ОлександровичКафедра радіоелектронних комплексів000
Семерягіна Мирослава МиколаївнаКафедра логістики000
Семиченко Валентина АнатоліївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Серебрякова (Пустова) Світлана ВікторівнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Сечейко Олена ВіталіївнаКафедра авіаційної психології000
Сєдашова Оксана АнатоліївнаКафедра української мови та культури000
Сивашенко Терентій ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Сидоренко Катерина ВікторівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Сидоренко Олександр ЮрійовичКафедра гідрогазових систем000
Сидоров Микола ОлександровичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Сидоров Олександр ВолодимировичКафедра дизайну інтер'єру000
Синєглазов Віктор МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Синило Катерина ВікторівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Ситник Олександр ГеоргійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Сібрук Віктор ЛеонідовичКафедра маркетингу000
Сібрук Леонід ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Сівашенко Тетяна ВолодимирівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Сігнаєвський Олександр МиколайовичКафедра механіки000
Сіденко Світлана ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Сімкова Тетяна ОлексіївнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Сініцин Рустем БорисовичКафедра електроніки000
Сірий Дмитро ТерентійовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Сітко Алла ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Скидан Інна ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Скидоненко Наталія ВасилівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Скирда Тетяна СергіївнаКафедра іноземних мов000
Скопінцев Юрій ВікторовичКафедра маркетингу000
Скрипець Андрій ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Скуратівська Людмила ГригорівнаНАУ000
Сластенко Євген ФедоровичКафедра філософії000
Сліпенчук Ганна ВолодимирівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Сліпухіна Ірина АндріївнаКафедра загальної фізики000
Слобоженко Руслан АнатолійовичКафедра іноземних мов000
Смерічевський Сергій ФранцевичКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Смірнов Юрій ІвановичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Смольніков Юрій БорисовичКафедра історії та документознавства000
Сніжко Андрій Ерленович000
Сокол Олег Леонідович Кафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Соколов Геннадій ЄвгеновичКафедра радіоелектронних комплексів000
Соколова Зоя СергіївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Соколова Наталія ПетрівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту000
Соколова Олена ЄвгенівнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Соколовська Тетяна ВасилівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Соловйов Дмитро ОлександровичКафедра радіоелектронних комплексів000
Соловйова Олена ОлександрівнаКафедра менеджменту організацій000
Соломенцев Олександр ВасильовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Сопілко Ірина МиколаївнаКафедра конституційного і адміністративного права000
Сорока Світлана ВолодимирівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Соснін Олександр ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Стадніченко Ольга ІванівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Статніков Юрій ЯковичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Стахова Анжеліка ПетрівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Стежко Юрій ГригоровичКафедра іноземних мов за фахом000
Стельмашов Артем КириловичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Стецик Христина МиколаївнаКафедра української мови та культури000
Столярчук Ярослава МихайлівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Стороженко Марина СергіївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Стригуль Марина ВасилівнаКафедра соціології та політології000
Струк Ірина ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Сулима Людмила ОлексіївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Суліман Олексій Миколайович 000
Супрун Ольга МиколаївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Суржик Ігор ОлеговичКафедра історії та документознавства000
Суровцев Олександр ЮрійовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Суслова Галина АндріївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Сущенко Ольга АндріївнаКафедра аерокосмічних систем управління000
Тамаргазін Олександр АнатолійовичКафедра технологій аеропортів000
Таран Віктор МиколайовичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Тарасенко Тарас ВалерійовичКафедра гідрогазових систем000
Тарасюк Василь Степанович000
Татенко Віталій ОлександровичКафедра авіаційної психології000
Тачиніна Олена МиколаївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту000
Телеуця Валентина ВасилівнаКафедра історії та документознавства000
Темніков Володимир ОлександровичКафедра засобів захисту інформації000
Теремінко Лариса ГригорівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Терентьєва Ірина ЄвгенівнаКафедра телекомунікаційних систем000
Терещенко Юрій МатвійовичКафедра авіаційних двигунів000
Терещенко Юрій ЮрійовичКафедра авіаційних двигунів000
Тимошенко Марія МиколаївнаКафедра архітектури000
Тимошенко Наталія АнатоліївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту000
Тимченко Анатолій ПавловичКафедра теорії та історії держави і права000
Тихонов Віктор ВасильовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту000
Тімкін Іван ФедотовичКафедра соціальних технологій000
Тімуш Ірина СергіївнаКафедра цивільного права і процесу000
Ткаченко Світлана ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Ткачук Леоніла МиколаївнаКафедра країнознавства і туризму000
Ткачук Світлана ПавлівнаКафедра іноземних мов000
Токарев Вадим ІвановичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Токарук Віталій ВолодимировичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки000
Толбатов Євген ЮрійовичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Траверсе Олег ОлександровичКафедра соціальних технологій000
Трачевський В’ячеслав ВасильовичКафедра хімії і хімічної технології000
Трофименко Вікторія Ігорівна Кафедра вищої математики000
Троцюк Ніна ВалеріївнаКафедра цивільного права і процесу000
Троян Сергій СтаніславовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Троянов Петро ПетровичКафедра аерокосмічних систем управління000
Трюхан Олег МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Туз Микола ДмитровичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки000
Тунік Анатолій АзарійовичКафедра аерокосмічних систем управління000
Тупчієнко Леонід СидоровичКафедра соціальних технологій000
Турчина Наталія ІгорівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Тюрменко Ірина ІванівнаКафедра історії та документознавства000
Уварова Ганна ШевкетівнаКафедра країнознавства і туризму000
Ударцев Євген ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ударцева Тетяна ЄвгенівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Усачов Юрій Олександрович000
Устинова Ірина ПетрівнаКафедра конституційного і адміністративного права000
Фатєєва Світлана ПавлівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Федорченко Світлана ВолодимирівнаКафедра інноваційних технологій професійної освіти000
Федорчук Світлана Володимирівна Кафедра машинознавства000
Філатова Зоя ВікторівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Філик Наталія ВолодимирівнаКафедра цивільного права і процесу000
Філоненко Сергій ФедоровичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Фісун Юлія ВолодимирівнаКафедра маркетингу000
Фокін Сергій ПавловичКафедра країнознавства і туризму000
Фоменко Алла МиколаївнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Фотинюк Володимир Григорович000
Франчук Григорій МихайловичКафедра дизайну інтер'єру000
Фролова Наталія ЕвгенівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Фузік Михайло ІгоровичНАУ000
Хайдарі Наталія ІгорівнаКафедра іноземної філології000
Хайдарова Тетяна МиколаївнаКафедра іноземної філології000
Халецька Леся ПилипівнаКафедра історії та документознавства000
Халімон Наталія ФедорівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Халмурадов Батир ДанатаровичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Харицька Світлана ВасилівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Харун Олена СергіївнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Харченко Олександр ГригоровичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Харченко Олена МихайлівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Хачатрян Вікторія ВікторівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Хижняк Сергій ВасильовичКафедра конструкції літальних апаратів000
Хімко Андрій МиколайовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки000
Хіренко Оксана ОлександрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Хмелько Юрій МихайловичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Ходзінський Олександр МиколайовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Холявкіна Тетяна ВолодимирівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Хоменко Володимир АнатолійовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Хоменко-Семенова Леся ОлексіївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Хомерікі Олена АндріївнаКафедра соціології та політології000
Хорошко Володимир ОлексійовичКафедра безпеки інформаційних технологій000
Хохлачова Юлія ЄвгеніївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Хоцяновська Наталя ФранцівнаКафедра цивільного права і процесу000
Хребет Валерій ГригоровичКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Циховська Елліна ДмитрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Чепіженко Валерій ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Череватюк Вікторія БогданівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Черіпко Сергій Іванович000
Чернега Андрій ПетровичКафедра теорії та історії держави і права000
Чернега Петро ІвановичКафедра загальної фізики000
Чернуха Вікторія ПетрівнаКафедра історії та документознавства000
Черняєв Едуард ГеоргійовичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Черняк Лариса МиколаївнаКафедра екології000
Чирка Юрій ДмитровичКафедра електроніки000
Чмельов В'ячеслав ОрійовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Чорна Оксана АрнольдівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Чорнолуцький Руслан ВасильовичКафедра міжнародного права000
Чубко Лариса СергіївнаНАУ000
Чужа Олексій ОлександровичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Чумак Віталій ЛукичКафедра хімії і хімічної технології000
Чумак Олег ІвановичКафедра авіаційних двигунів000
Чупаха Людмила ДмитрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Чупрій Леонід ВасильовичКафедра соціології та політології000
Чуріна Олександра ЙосипівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту000
Чуткий Андрій ІвановичКафедра історії та документознавства000
Чухліб Тетяна МихайлівнаКафедра української мови та культури000
Шаманський Сергій ЙосиповичКафедра дизайну інтер'єру000
Шапенко Людмила ОлександрівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Шатило Юлія Петрівна Кафедра соціальних технологій000
Шахновська Ірина ІгорівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Шванова Оксана ВолодимирівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Швець Валеріян АнатолійовичКафедра засобів захисту інформації000
Шевченко Анна ВалеріївнаКафедра маркетингу000
Шевченко Галина Володимирівна000
Шевченко Олег АнатолійовичКафедра механіки000
Шевченко Олександра ВолодимирівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Шевченко Юлія ВікторівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Шевчук Дмитро ОлеговичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Шелуха Олексій ОлеговичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Шибицька Наталія МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Шинкарук Микола ВолодимировичКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Шип Лілія ОлександрівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Широкова-Мурараш Ольга ГеннадіївнаКафедра міжнародного права000
Шкварницька Тетяна ЮріївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Шкільнюк Ірина Олександрівна 000
Шкурко Олена ПетрівнаНАУ000
Шмельова Тетяна ФедорівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Шостак Оксана ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Шпакович Микола ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Шугайло Яна ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Шульга Олег ВолодимировичКафедра дизайну інтер'єру000
Шульга Тетяна ВалеріївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Шульгіна Валентина ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Шуляк Ольга ІванівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Шурма Світлана ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Шуст Наталія БорисівнаКафедра цивільного права і процесу000
Щегель Ганна ОлексіївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Щепак Сергій ВікторовичКафедра конструкції літальних апаратів000
Щепіна Тетяна ГеоргіївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Щербак Леонід МиколайовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем000
Щербина Дмитро ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Щербина Ольга АлімівнаКафедра радіоелектроніки000
Щербонос Олександр ГригоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Щур Наталія ОлександрівнаКафедра історії та документознавства000
Юдін Олександр КостянтиновичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Юн Геннадій МиколайовичКафедра організацій авіаційних перевезень000
Юринець Юлія ЛеонідівнаКафедра конституційного і адміністративного права000
Юрченко Олексій МиколайовичКафедра аерокосмічних систем управління000
Юрченко Ольга АндріївнаКафедра історії та документознавства000
Юрченко Світлана ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Юрчук Ірина АркадіївнаКафедра прикладної математики000
Юцкевич Святослав СергійовичКафедра конструкції літальних апаратів000
Явнюк Андріан АндріановичКафедра екології000
Якобчук Олександр ЄвгенійовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки000
Яновський Петро ОлександровичКафедра організацій авіаційних перевезень000
Ярмолюк Олексій ЯрославовичКафедра маркетингу000
Ясенова-Берестюк Ірина СергіївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Яценко Олена МиколаївнаКафедра історії та документознавства000
Яцишин Марта ЮріївнаКафедра міжнародного права000
Яцко Катерина СергіївнаКафедра економічної кібернетики000
Ящук Олександр ПетровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ящук Олеся ПетрівнаКафедра іноземних мов за фахом000