Рейтинг викладачів НАУ згідно з наукометричною системою Google Scholar

Науковець Кафедра Кількість публікацій у Google Scholar Кількість цитувань у Google Scholar Індекс Гірша (h-індекс)
Яновський Фелікс ЙосиповичКафедра електроніки320170822
Семиченко Валентина АнатоліївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти251264322
Ареф'єва Олена ВолодимирівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту165133917
Хорошко Володимир ОлексійовичКафедра безпеки інформаційних технологій284105214
Харченко Володимир ПетровичНАУ51099113
Корченко Олександр ГригоровичКафедра безпеки інформаційних технологій17877513
Воронін Альберт МиколайовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій12290411
Бабак Віталій ПавловичНАУ19350810
Сунцова Олеся ОлександрівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту18755510
Рева Олексій МиколайовичКафедра інноваційних технологій професійної освіти15958610
Касьянов Володимир ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів9941710
Антипенко Володимир ФедоровичКафедра міжнародного права6825510
Юдін Олександр КостянтиновичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій2994969
Гнатюк Сергій ОлександровичКафедра безпеки інформаційних технологій2793529
Бойченко Сергій ВалерійовичКафедра екології2333529
Остроумов Іван ВікторовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини1552409
Запорожець Олександр ІвановичКафедра цивільної та промислової безпеки 1482429
Дротянко Любов ГригорівнаКафедра філософії1212929
Ложкін Георгій ВолодимировичКафедра авіаційної психології1073469
Барановська Лілія ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти1032919
Конахович Георгій ФилимоновичКафедра телекомунікаційних систем927959
Лузік Ельвіра ВасилівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти692459
Сініцин Рустем БорисовичКафедра електроніки662789
Ільїн Володимир ВасильовичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу534749
Жуков Ігор АнатолійовичКафедра комп'ютерних систем та мереж1292498
Барабаш Марія СергіївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва1252158
Касьянова Наталія ВіталіївнаКафедра економічної кібернетики933048
Казмірчук Світлана ВолодимирівнаКафедра безпеки інформаційних технологій861788
Шмельова Тетяна ФедорівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини852778
Великодський Юрій ІвановичКафедра аерокосмічної геодезії843308
Гончаренко Андрій ВікторовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини652298
Корченко Анна ОлександрівнаКафедра безпеки інформаційних технологій651658
Вишневський Віктор ІвановичКафедра країнознавства і туризму594208
Іванов Сергій ВіталійовичКафедра хімії і хімічної технології2911997
Іванова Тамара ВікторівнаНАУ2021827
Азарсков Валерій МиколайовичКафедра систем управління літальних апаратів1402637
Глива Валентин АнатолійовичКафедра цивільної та промислової безпеки 1271987
Носко Павло ЛеонідовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1021557
Чіковані Валерій ВалеріановичКафедра систем управління літальних апаратів931967
Котикова Олена МихайлівнаКафедра соціальних технологій612567
Яковенко Ігор АнатолійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва511357
Румянцев Анатолій ПавловичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу462627
Владимиров Володимир МихайловичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю221127
Конін Валерій ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1772486
Буйвол Василь МиколайовичКафедра прикладної інформатики1151506
Чупрій Леонід ВасильовичКафедра соціології та політології1091156
Кутлахмедов Юрій ОлексійовичКафедра дизайну інтер'єру991936
Жаворонкова Галина ВасилівнаКафедра економіки981856
Біла Світлана ОлексіївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу871806
Чинченко Юрій ВолодимировичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини78906
Бучик Сергій СтепановичНАУ681046
Зіатдінов Юрій КашафовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій601596
Пивоварова Надія ПавлівнаКафедра соціології та політології591096
Балабанов Генадій ВасильовичКафедра країнознавства і туризму401256
Мачалін Ігор ОлексійовичКафедра телекомунікаційних систем401206
Волошин Юрій ОлексійовичКафедра міжнародного права291256
Пітерцев Олександр АндрійовичКафедра електроніки27966
Ягодзінський Сергій МиколайовичКафедра філософії178935
Ковтун Олена ВіталіївнаКафедра іноземної філології172855
Сопілко Ірина МиколаївнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 1432085
Муранова Наталія ПетрівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін1311775
Кучай Олександр ВолодимировичКафедра базових і спеціальних дисциплін103885
Козловський Валерій ВалерієвичКафедра засобів захисту інформації100765
Білецький Анатолій ЯковичКафедра електроніки951485
Помиткіна Любов ВіталіївнаКафедра авіаційної психології911095
Кучеров Дмитро ПавловичКафедра комп’ютеризованих систем управління88985
Куц Юрій ВасильовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем831215
Прокопенко Ігор ГригоровичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів811355
Ледовських Володимир МихайловичКафедра хімії і хімічної технології79925
Білокопитов Юрій ВасильовичКафедра хімії і хімічної технології732015
Рудякова Ганна МиколаївнаКафедра електроніки661055
Тюрменко Ірина ІванівнаКафедра історії та документознавства54935
Ісаєнко Володимир МиколайовичНАУ51945
Татенко Віталій ОлександровичКафедра авіаційної психології482335
Ніколаєв Кирило ДмитровичКафедра екології47685
Коба Олена ВікторівнаНАУ42995
Гаєв Євген ОлександровичКафедра систем управління літальних апаратів39915
Філоненко Сергій ФедоровичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій381015
Панок Віталій ГригоровичКафедра авіаційної психології371045
Дорошенко Юрій ОлександровичКафедра архітектури361365
Гончарук Степан ТихоновичКафедра конституційного і адміністративного права361235
Клименко Вікторія Вікторівна36545
Астапова Галина ВікторівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту352175
Ігонін Руслан ВладиславовичКафедра міжнародного права35955
Сіденко Світлана ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу34895
Михайленко Василь ВасильовичКафедра вищої математики271075
Пузанов Ігор ІвановичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу26565
Петращук Олена ПетрівнаКафедра авіаційної англійської мови25615
Гапон Юрій АнтоновичКафедра іноземних мов23745
Смерічевська Світлана ВасилівнаКафедра логістики23665
Лясота Людмила Іванівна Кафедра соціології та політології19945
Бєлятинський Андрій ОлександровичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів229694
Синєглазов Віктор МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів110434
Вовк Оксана ОлексіївнаКафедра дизайну інтер'єру92414
Артамонов Євген БорисовичКафедра комп’ютеризованих систем управління90364
Колчунов Володимир ІвановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва89474
Ковальов Юрій МиколайовичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки871074
Одарченко Роман СергійовичКафедра телекомунікаційних систем86324
Астанін В’ячеслав ВалентиновичКафедра механіки83994
Калюжний Ростислав АндрійовичКафедра теорії та історії держави і права80694
Гордєєв Антон ЮрійовичКафедра аерокосмічної геодезії76404
Троян Сергій СтаніславовичКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій71744
Ігнатович Сергій РомуальдовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини71724
Іванкевич Олексій ВікторовичКафедра комп'ютерних систем та мереж68484
Трофімов Ігор ЛеонідовичКафедра дизайну інтер'єру67394
Чубко Лариса СергіївнаНАУ66314
Гаркава Катерина ГригорівнаКафедра біотехнології65724
Дрейс Юрій ОлександровичКафедра інноваційних технологій професійної освіти63424
Сорочан Анатолій ГригоровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем62544
Гізун Андрій ІвановичКафедра безпеки інформаційних технологій62504
Попов Олександр ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів59524
Ларін Віталій ЮрійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів59384
Жук Петро ФедоровичКафедра прикладної математики582074
Філик Наталія ВолодимирівнаКафедра цивільного права і процесу58444
Ворожко Валерій ПавловичКафедра безпеки інформаційних технологій58334
Мокійчук Валентин МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів57574
Кіндрачук Мирослав ВасильовичКафедра машинознавства56854
Глазунов Микола МихайловичКафедра електроніки56594
Луцький Максим ГеоргійовичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій53644
Чемерис Володимир ТерентьйовичКафедра теоретичної та прикладної фізики50804
Черняк Лариса МиколаївнаКафедра екології50594
Геєць Ірина ОлегівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств50484
Ороховська Людмила АнатоліївнаКафедра філософії48614
Столярчук Ярослава МихайлівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу471124
Сич Євген МиколайовичКафедра економіки47794
Мовчан Ярослав ІвановичКафедра дизайну інтер'єру44664
Білоус Оксана ІванівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів44304
Висоцька Марина ПетрівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу42394
Самков Олексій ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів41404
Сухова Надія МиколаївнаКафедра філософії41394
Пестушко Валерій ЮрійовичКафедра країнознавства і туризму40774
Карускевич Михайло ВіталійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини40574
Литвиненко Олександр ЄвгенійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління40484
Вахнован Вікторія ЮріївнаНАУ40394
Кубальський Владислав НарцизовичКафедра міжнародного права38384
Кінзерявий Василь МиколайовичКафедра безпеки інформаційних технологій37484
Чебанюк Олена ВікторівнаКафедра інженерії програмного забезпечення37354
Яковлєва Анна ВалеріївнаКафедра екології37334
Зарубінська Ірина БорисівнаКафедра іноземних мов36674
Лобода Світлана МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій35374
Гільгурт Сергій ЯковичКафедра комп'ютерних систем та мереж35354
Применко Валентин ІвановичКафедра цивільної та промислової безпеки 34514
Стельмах Олександр УстимовичНАУ34504
Грехов Андрій МихайловичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини33384
Бордюг Ганна БорисівнаКафедра загальної фізики312894
Пустова Світлана ВікторівнаНАУ31654
Дубко Валерій ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів31454
Дудник Іван МиколайовичКафедра країнознавства і туризму30494
Крот Юрій ГригоровичКафедра дизайну інтер'єру30424
Гроза Валентина АнатоліївнаКафедра дизайну інтер'єру27724
Охріменко Андрій ОлександровичКафедра безпеки інформаційних технологій27454
Вашека Тетяна ВолодимирівнаКафедра авіаційної психології24494
Пустовойтов Микола ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів24294
Пічкурова Зоя ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу24214
Пащенко Юрій ЄвгеновичКафедра економіки22434
Бабікова Катерина ОлександрівнаКафедра екології22334
Прусов Дмитро ЕдуардовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів21544
Блінов Олег АнатолійовичКафедра соціальних технологій20654
Приставка Пилип ОлександровичКафедра прикладної математики20514
Радченко Марина ІгорівнаКафедра соціальних технологій18474
Хоменко Володимир АнатолійовичКафедра інженерії програмного забезпечення17334
Єременко Володимир СтаніславовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем10394
Гічан Іван СтепановичКафедра авіаційної психології8254
Агєєва Галина МиколаївнаКафедра містобудування200483
Бурлакова Ірина ВікторівнаКафедра української мови та культури98223
Желуденко Марина ОлександрівнаКафедра іноземної філології91313
Шостак Оксана ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики84263
Кошева Лариса ОлександрівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини74653
Маджд Світлана МихайлівнаКафедра дизайну інтер'єру74273
Білявський Валентин МиколайовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств74183
Юринець Юлія ЛеонідівнаКафедра конституційного і адміністративного права69403
Чуткий Андрій ІвановичКафедра історії та документознавства65533
Зеленков Іван АврамовичКафедра електротехніки та світлотехніки64433
Гнатюк Лілія РоманівнаКафедра дизайну інтер'єру62163
Железняк Олег ОлександровичКафедра аерокосмічної геодезії60293
Смерічевський Сергій ФранцевичКафедра фінансів, обліку і аудиту57373
Радько Олег ВіталійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів57213
Пивовар Юрій ІгоровичКафедра конституційного і адміністративного права56443
Ткаліч Олег ПетровичКафедра телекомунікаційних систем56213
Вавіленкова Анастасія ІгорівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління55593
Писарчук Олексій ОлександровичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини54433
Шурма Світлана ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики54283
Франчук Григорій МихайловичКафедра дизайну інтер'єру52443
Лабунець Василь ФедоровичКафедра машинознавства48273
Вовк Ольга МиколаївнаКафедра економіки47443
Зайончковський Геннадій ЙосиповичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів47343
Мухіна Марина ПетрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів44183
Антоненко Катерина ВікторівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу44133
Гулієв Аріф Джаміль оглиКафедра міжнародного права43273
Захарчук Олег МиколайовичКафедра історії та документознавства42363
Куклінський Максим ВолодимировичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій41493
Ластівка Іван ОлексійовичКафедра вищої математики41473
Щербак Леонід МиколайовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем41473
Семенець-Орлова Інна АндріївнаКафедра соціології та політології41233
Бойко Юлія ПетрівнаКафедра безпеки інформаційних технологій41213
Коваленко Вікторія ВолодимирівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 39343
Кулик Микола СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів38273
Хохлачова Юлія ЄвгеніївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів36343
Верюжський Юрій ВасильовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва35763
Редько Олександр ОлександровичНАУ35313
Тамаргазін Олександр АнатолійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів35143
Пузиренко Олександр ЮрійовичКафедра електроніки342973
Ліпінський Олександр ЮрійовичКафедра електроніки34363
Загорулько Валентин МироновичКафедра маркетингу34313
Антонова Анна ОлегівнаКафедра вищої математики33343
Скиба Іван ПетровичКафедра філософії32173
Вржеснєвський Іван ІвановичКафедра фізичної культури та спортивної підготовки31363
Анпілогова Жанна ДмитрівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту31233
Саєнко Тетяна ВасилівнаКафедра екології30253
Павлюх Леся Іванівна Кафедра екології28243
Добротвор Олена ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти28103
Шквар Євгеній ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів27253
Азнакаєв Емір ГанєєвичКафедра електроніки27123
Михайлич Олександр ВолодимировичКафедра соціології та політології26333
Траверсе Олег ОлександровичКафедра соціальних технологій26303
Алпатова Олександра ВалентинівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти26133
Курінь Ксенія ОлександрівнаНАУ25163
Беркова (Пристайко) Оксана ПетрівнаКафедра країнознавства і туризму25153
Набок Інна ІванівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу24113
Рижков Микола МиколайовичКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій23263
Фокін Сергій ПавловичКафедра країнознавства і туризму23263
Дячук Тетяна МиронівнаКафедра української мови та культури22253
Барабаш Олег ВолодимировичКафедра цивільної та промислової безпеки 21473
Москальков Михайло МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів21383
Денисюк Володимир ПетровичКафедра вищої та обчислювальної математики21183
Лихова Софія ЯківнаКафедра кримінального права та процесу20393
Жмурко Тетяна ОлександрівнаКафедра безпеки інформаційних технологій20203
Уварова Ганна ШевкетівнаКафедра країнознавства і туризму19503
Сечейко Олена ВіталіївнаКафедра авіаційної психології19333
Кіпніс Людмила СеменівнаКафедра дизайну інтер'єру19173
Бугайко Дмитро ОлександровичНАУ18233
Гученко Інна ВолодимирівнаНАУ18203
Поліщук Сергій ТимофійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів18163
Важна Катерина АнатоліївнаКафедра міжнародного права18153
Рябий Мирослав ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів17203
Харченко Олександр ГригоровичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій17193
Настенко Лариса ГригорівнаКафедра історії та документознавства15273
Лещинський Олег ЛьвовичКафедра економічної кібернетики15263
Шкільнюк Ірина ОлександрівнаКафедра екології15263
Ладогубець Наталя ВіталіївнаКафедра механіки14353
Бородін Іван Лук'яновичКафедра теорії та історії держави і права14243
Дяченко Тетяна ОлексіївнаКафедра історії та документознавства14183
Іванченко Євгенія ВікторівнаКафедра безпеки інформаційних технологій12223
Токарев Вадим ІвановичКафедра цивільної та промислової безпеки 12223
Кравчишин Ігор ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів12183
Соломенцев Олександр ВасильовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів12183
Соколов Геннадій ЄвгеновичКафедра радіоелектронних комплексів12173
Креденцар Світлана МаксимівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів12143
Ковтун Владислав ЮрійовичКафедра безпеки інформаційних технологій10603
Халмурадов Батир ДанатаровичКафедра цивільної та промислової безпеки 10603
Тимченко Анатолій ПавловичКафедра теорії та історії держави і права7183
Назаров Віктор ВолодимировичКафедра цивільного права і процесу4313
Головко Світлана Григорівна Кафедра теорії та історії держави і права94252
Бармашина Людмила МиколаївнаКафедра містобудування82252
Парубець Олена МиколаївнаКафедра економіки8192
Білоус Наталя ПетрівнаКафедра англійської філології і перекладу75172
Череватюк Вікторія БогданівнаКафедра теорії та історії держави і права73292
Циховська Елліна ДмитрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю72122
Василенко Вячеслав СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів69342
Чумак Віталій ЛукичКафедра хімії і хімічної технології62132
Орленко Наталія АнатоліївнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки5682
Квасніков Володимир ПавловичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій55212
Сайчук Віктор СтепановичКафедра країнознавства і туризму5492
Клименко Ганна АнатоліївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу52152
Козачок Ярослав ВікторовичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю52152
Хомерікі Олена АндріївнаКафедра соціології та політології51212
Глазок Олексій МихайловичКафедра комп’ютеризованих систем управління50192
Чемакіна Октябрина ВолодимирівнаКафедра землеустрою та кадастру 49162
Швець Валеріян АнатолійовичКафедра засобів захисту інформації4992
Гай Анжела ЄвгенівнаКафедра екології4972
Тихенко Оксана МиколаївнаКафедра екології47232
Матюхіна Олександра АнатоліївнаКафедра філософії46102
Сидоренко Олександр ЮрійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів45292
Литвинська Світлана ВіталіївнаКафедра історії та документознавства45102
Побоченко Леся МиколаївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу44292
Сидоренко Сергій ІвановичКафедра англійської філології і перекладу43182
Сидоренко Катерина ВікторівнаКафедра міжнародної економіки42182
Ільєнко (Чунарьова) Анна ВадимівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів42162
Конопляник Леся МиколаївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики42152
Запорожець Артур ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів40602
Абисова Марія АнатоліївнаКафедра філософії39142
Вишнівський Олександр ВолодимировичКафедра електроніки39122
Захарчук Наталія ВасилівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики39122
Авдєєва Марина СамуїлівнаКафедра основ архітектури та дизайну3962
Сітко Алла ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу38142
Тащенко Анна ЮріївнаКафедра соціології та політології37222
Габрусенко Євген ІгоровичКафедра радіоелектроніки37102
Пазюра Наталія ВалентинівнаКафедра авіаційної англійської мови35112
Ржевська Ніна ФедорівнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій35112
Глушаниця Наталiя ВiкторiвнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики3592
Головня Алла ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу34102
Асланян Альберт ЕдуардовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту33282
Халецька Леся ПилипівнаКафедра історії та документознавства33112
Ісхакова Наталія ГаріївнаКафедра соціології та політології32222
Бірілло Інна ВалеріївнаКафедра архітектури3282
Чирка Юрій ДмитровичКафедра електроніки31222
Заслужена Алла АндріївнаКафедра іноземної філології31122
Кошетар Уляна ПетрівнаКафедра філософії31122
Фотинюк Володимир Григорович30202
Кравець Марія ОлександрівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 30142
Плетенецька Юлія МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу3092
Стежко Юрій ГригоровичКафедра іноземних мов за фахом29102
Попов Дмитро ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів2962
Білецька Вікторія Вікторівна28102
Курченко Тетяна ЄвгенівнаКафедра історії та документознавства28102
Ковальчук Мирон СтепановичКафедра землеустрою та кадастру 2852
Проскурка Наталія МиколаївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти2842
Землянський Володимир МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів27242
Бадах Валерій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів27152
Стригуль Марина ВасилівнаКафедра соціології та політології27142
Ричка Марина АнатоліївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу27132
Козлюк Ірина ОлексіївнаКафедра вищої та обчислювальної математики26202
Білокур Іван ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів26162
Прохорова Марина ЕдуардівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу26162
Голубничий Олексій ГеоргійовичКафедра телекомунікаційних систем26152
Широкова-Мурараш Ольга ГеннадіївнаКафедра міжнародного права2682
Струк Ірина ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу2672
Аблєсімов Олександр КостянтиновичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів25232
Запорожець Володимир ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів25212
Іщук Сергій МиколайовичКафедра філософії25142
Знаковська Євгенія АнатоліївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів25132
Ченбай Наталія АнатоліївнаКафедра філософії25122
Василенко Віталій АндрійовичКафедра інноваційних технологій професійної освіти2562
Авдєєва Наталія ЮріївнаКафедра архітектури24162
Дудар Тамара ВікторівнаКафедра дизайну інтер'єру23112
Турчина Наталія ІгорівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки2392
Ільницький Людвіг ЯковичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем2382
Каднікова Лариса ВолодимирівнаКафедра філософії2372
Баришовець Петро ПавловичКафедра вищої та обчислювальної математики22212
Кокарєва Анжеліка МиколаївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти22152
Волоха Микола ПетровичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки21212
Шкурко Олена ПетрівнаНАУ21202
Ільницька Світлана ІванівнаНАУ21142
Краля Віталій ОлексійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини21102
Мазур Віра ІванівнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій2172
Антонов Веніамін ВалерійовичКафедра телекомунікаційних систем2162
Дмитрієв Сергій ОлексійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини20172
Заря Ігор ВікторовичКафедра країнознавства і туризму2082
Галагуз Тетяна АнатоліївнаКафедра систем управління літальних апаратів19442
Бєлоусова Наталія БорисівнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій19152
Дубчак Олена ВікторівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1962
Віноградов Микола АнатолійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій1892
Козлова Тетяна Володимирівна1882
Шульгіна Валентина ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю1852
Глухов Олександр ДмитровичКафедра вищої та обчислювальної математики17202
Чепіженко Валерій ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів17172
Базова Віра ІгорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики17162
Мнацаканов Рудольф ГеоргійовичКафедра організації авіаційних робіт і послуг17112
Хімко Андрій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів17112
Якушенко Олександр СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів16242
Грідякіна Олександра ВалеріївнаКафедра загальної фізики16222
Галицький Ігор ВолодимировичКафедра міжнародного права16162
Духота Олександр ІвановичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини16152
Мархонос Світлана Миколаївна Кафедра країнознавства і туризму16142
Гамаюн Володимир ПетровичКафедра прикладної інформатики16122
Шевченко Ірина ВікторівнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій16112
Ткачук Леоніла МиколаївнаКафедра країнознавства і туризму1662
Рижко (Сьомочкіна) Олена МиколаївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю15112
Оленін Михайло ВікторовичКафедра інженерії програмного забезпечення15102
Лапенко Олександр ІвановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва1582
Громівчук Іванна МихайлівнаКафедра міжнародного права1552
Гармаш Олег МиколайовичКафедра логістики1542
Лашкіна Марія ГригорівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю14192
Ударцев Євген ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів14152
Зеленков Олександр АврамовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій1472
Пришупа Юлія ЮріївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики1462
Письменна Ольга ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом13122
Закієв Вадим ІсламовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1392
Пузік Сергій ОлексійовичКафедра базових і спеціальних дисциплін1352
Скрипець Андрій ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів12142
Орденов Сергій СергійовичКафедра філософії12122
Балабанова Галина ПетрівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу12112
Заліський Максим ЮрійовичКафедра радіоелектронних комплексів12112
Кравченко Володимир ІвановичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю12112
Маслак Тетяна ПетрівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини12102
Ляшенко Дмитро Олексійович1252
Толбатов Євген ЮрійовичКафедра вищої та обчислювальної математики11292
Грищенко Юрій ВіталійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів11122
Осадча Олена АнатоліївнаКафедра інноваційних технологій професійної освіти11112
Карупу Олена ВальтерівнаКафедра вищої та обчислювальної математики11102
Остапчук Світлана СергіївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю1192
Фоменко Алла МиколаївнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій1192
Новикова Марина ВладиславівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту1172
Сандовенко Ірина ВасилівнаКафедра іноземних мов1172
Верховцова Ольга МихайлівнаКафедра іноземних мов1152
Климчук Володимир ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів10252
Корчак Наталія МиколаївнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 10212
Репета Віктор КузьмичКафедра вищої та обчислювальної математики10162
Вергеліс Олег АнатолійовичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю10132
Шенгур Світлана ВіталіївнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем10102
Корнєєв Юрій ВалентиновичКафедра господарського, повітряного та космічного права 1092
Городецька Лідія ОлексіївнаКафедра економіки1062
Яновський Петро ОлександровичКафедра організацій авіаційних перевезень9192
Васильченко В'ячеслав МиколайовичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю9152
Клюс Ірина СтепанівнаКафедра вищої математики9122
Райчев Ігор ЕдуардовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій9122
Булгакова Наталія БорисівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти9102
Семенова-Шелевицька Ксенія ІгорівнаКафедра електроніки992
Сєдак Олександр ІгоровичКафедра основ архітектури та дизайну952
Борсук Павло СергійовичКафедра базових і спеціальних дисциплін8172
Рогожин Віктор ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів8112
Полисаєв Олександр ПавловичКафедра соціальних технологій892
Васильченко В'ячеслав МиколайовичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю882
Іващук Антоніна АнатоліївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю882
Шмаров Валерій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів862
Сластенко Євген ФедоровичКафедра філософії852
Семенов Олександр ОлександровичКафедра радіоелектронних комплексів842
Буриченко Михайло ЮрійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини7282
Бондар Людмила ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти7252
Ложачевська Олена МихайлівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу7152
Іванченко Геннадій ФедоровичКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій7102
Ковальський Леонід МиколайовичКафедра архітектури772
Мотлях Олександр ІвановичКафедра кримінального права та процесу772
Олійник Оксана ОлексіївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти762
Ударцева Тетяна ЄвгенівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 752
Кислюк Віталій СтепановичКафедра аерокосмічної геодезії61182
Кончин Вадим ІгоровичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу6152
Гонта Ігор АнатолійовичКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики692
Олешко Тетяна АнатоліївнаКафедра вищої та обчислювальної математики692
Різниченко Олег ВолодимировичКафедра економіки692
Сокольський Георгій ВолодимировичКафедра хімії і хімічної технології682
Кривицька Наталія ЮріївнаКафедра економіки662
Коваленко Юлія ОлександрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю642
Падун Алла ОлексіївнаКафедра дизайну інтер'єру642
Балацька Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом5212
Головко Юрій СтефановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів582
Зінченко Віктор Борисович582
Багіров Сергій РамізовичКафедра кримінального права та процесу572
Гальченко Світлана МиколаївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів552
Крамар Юлія МихайлівнаКафедра інженерії програмного забезпечення552
Кучеренко Валентина СтепанівнаКафедра країнознавства і туризму552
Полторацька Ольга ТеодозіївнаКафедра економіки542
Шугайло Яна ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти542
Макаренко Руслан ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів4142
Бондаренко Ольга МихайлівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту482
Малежик Олександр ІвановичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій472
Рибалкін Володимир Олександрович3552
Кравченко Євдокія ГригорівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю3102
Затула Неллі ІванівнаКафедра вищої математики392
Кислий Валерій МиколайовичКафедра економіки392
Пащенко Наталія ВікторівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж382
Савельєва Любов СтепанівнаКафедра історії та документознавства342
Шуст Наталія БорисівнаКафедра теорії та історії держави і права282
Гріліхес Ірина ВолодимирівнаКафедра іноземних мов272
Акчурін Юрій РавільовичКафедра міжнародного права242
Сівашенко Тетяна ВолодимирівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств242
Триколенко Софія ТарасівнаКафедра основ архітектури та дизайну7081
Коваленко Юлія БорисівнаКафедра безпеки інформаційних технологій55181
Болотов Григорій ІвановичКафедра містобудування5411
Литовченко Ірина ВасилівнаКафедра соціології та політології44101
Божук Людмила ВолодимирівнаКафедра історії та документознавства4451
Скиба Оксана ПетрівнаКафедра філософії4451
Сідоркіна Олена МиколаївнаКафедра філософії4061
Джурик Олена ВіталіївнаКафедра екології3991
Пода Тетяна АнатолієвнаКафедра філософії3971
Трошкіна Олена АнатоліївнаКафедра основ архітектури та дизайну3971
Гелич Алла ОлександрівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 3961
Мірошник Світлана ОлексіївнаКафедра іноземної філології3311
Доценко Людмила ВасилівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти3041
Сабітова Алла ПавлівнаКафедра іноземної філології3011
Башта Олена ТрифонівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки2951
Корнієнко Богдан ЯрославовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини2941
Давиденко Алла ОлександрівнаКафедра іноземної філології2921
Колісніченко Анна ВіталіївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики2921
Бовсуновський Євген ОлексійовичКафедра дизайну інтер'єру2821
Сорока Світлана ВолодимирівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики2811
Грищенко Неля ІванівнаКафедра соціології та політології2731
Оргєєва Світлана ВолодимирівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки2711
Каряка Інна ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти2681
Василишина Наталія МаксимівнаКафедра іноземних мов2631
Шоріна Тетяна ГеннадіівнаКафедра філософії2631
Запорожченко Оксана ЮріївнаКафедра основ архітектури та дизайну2531
Кульчицький Віктор ІвановичКафедра іноземної філології2451
Кондратенко Олег ЮрійовичКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій2441
Будко Людмила ВасилівнаКафедра іноземних мов за фахом2411
Хайдарі Наталія ІгорівнаКафедра іноземної філології2411
Крапко Олена МихайлівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту2371
Ракитіна Тетяна ІванівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки2361
Михалевич Віктор ВадимовичКафедра містобудування2311
Харицька Світлана ВасилівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики2311
Свирид Михайло МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів2271
Рудіна Марина ВолодимирівнаКафедра англійської філології і перекладу2221
Давиденко Тетяна АнатоліївнаКафедра іноземних мов за фахом2211
Іванова (Раті) Андріана ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу2131
Першаков Валерій МиколайовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів2131
Хоменко-Семенова Леся ОлексіївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти2111
Осмоловський Олександр ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів2041
Чунарьова Анна ВадимівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів2011
Кардаш Олег ВасильовичКафедра містобудування1921
Єнчев Сергій ВасильовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту1911
Гребенніков Володимир МиколайовичКафедра історії та документознавства1841
Гулевець Вадим ДмитровичКафедра цивільної та промислової безпеки 1831
Галій Людмила ГеоргіївнаКафедра англійської філології і перекладу1821
Журавель Тетяна ВалентинівнаКафедра іноземної філології1821
Шахновська Ірина ІгорівнаКафедра англійської філології і перекладу1751
Бруяка Ольга Олегівна1731
Мельник Євгеній ЮрійовичКафедра іноземних мов1731
Смольніков Юрій БорисовичКафедра історії та документознавства16111
Борисюк Оксана АнатоліївнаКафедра країнознавства і туризму1631
Журавльова Оксана МихайлівнаКафедра англійської філології і перекладу1631
Сенчило Надія ОлексіївнаКафедра української мови та культури1621
Оникієнко Юрій ЮрійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини1571
Тараненко Анатолій ГригоровичКафедра телекомунікаційних систем1571
Ковешніков Микола ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1531
Долгова Олена МиколаївнаКафедра авіаційної психології1511
Скидан Інна ВолодимирівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки1511
Пасічник Олена СтепанівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу1431
Шатило Юлія Петрівна Кафедра соціальних технологій1411
Жалоба Ігор ВолодимировичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу1341
Демидко Валерій ГригоровичКафедра вищої та обчислювальної математики1331
Білик Тетяна ІванівнаКафедра дизайну інтер'єру1321
Примак Тетяна ЮхимівнаКафедра країнознавства і туризму1321
Терещенко Андрій ОлександровичКафедра біотехнології1321
Гейченко Світлана ПетрівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки1311
Клиніна Тетяна СергіївнаКафедра історії та документознавства1311
Шевчук Дмитро ОлеговичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1311
Кудрін Анатолій ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1231
Тімкін Іван ФедотовичКафедра соціальних технологій1231
Чорна Оксана АрнольдівнаКафедра дизайну інтер'єру1231
Путренко Віктор Валентинович1221
Чухліб Тетяна МихайлівнаКафедра української мови та культури1221
Кацімон ОльгаКафедра української мови та культури1211
Явнюк Андріан АндріановичКафедра екології1211
Мержвинська Анна МиколаївнаКафедра інноваційних технологій професійної освіти11101
Литвиненко Сергій ЛеонідовичКафедра організацій авіаційних перевезень1151
Захарченко Віктор ПанасовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1141
Бережняк Михайло ФедоровичКафедра дизайну інтер'єру1121
Кондрашевська (Гладун) Юлія ПетрівнаКафедра історії та документознавства1121
Ткаченко Світлана ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом1121
Сібрук Леонід ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1061
Бойко Олена ВолодимирівнаКафедра економіки1051
Савченко Аліна СтаніславівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій1051
Обуховська Любава ВасилівнаКафедра містобудування1041
Дударець Дмитро ВолодимировичКафедра міжнародного права1021
Овсак Оксана ПавлівнаКафедра економіки1021
Дмитренко Емілія ДмитрівнаКафедра економіки1011
Драчов Олексій ВікторовичКафедра міжнародного права1011
Малишко Володимир МиколайовичКафедра господарського, повітряного та космічного права 9111
Лисак Ольга БорисівнаКафедра іноземних мов за фахом961
Гумен Микола БорисовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем931
Іщенко Сергій ОлександровичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини931
Дев'яткіна Світлана СергіївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів921
Радомська Маргарита МирославівнаКафедра дизайну інтер'єру921
Сєдашова Оксана АнатоліївнаКафедра української мови та культури921
Усачов Юрій Олександрович911
Васильченко Ольга МиколаївнаКафедра соціальних технологій8171
Бердник Оксана МихайлівнаКафедра прикладної математики871
Пахненко Валерія ВалеріївнаКафедра вищої та обчислювальної математики841
Стадніченко Ольга ІванівнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій841
Бородій Віктор МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів831
Григорак Марія ЮріївнаКафедра логістики831
Климова Асія СабирівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій821
Шуляк Ольга ІванівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту821
Акопян Тетяна ВалентинівнаКафедра іноземних мов за фахом811
Зубченко Олександр МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів811
Осадько Олександр ОлексійовичКафедра міжнародного права811
Семигінівська Тетяна ГригорівнаКафедра англійської філології і перекладу811
Щербонос Олександр ГригоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів811
Жила Валерій ГригоровичКафедра фінансів, обліку і аудиту7141
Данчук Михайло ДмитровичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю781
Алієв Максим МихайловичКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій741
Рибак Олена МиколаївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту741
Богдан Світлана ЮріївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів731
Замула Аліна ЮріївнаКафедра міжнародного права731
Іванченко Надія ОлександрівнаКафедра економічної кібернетики731
Акімова Тетяна АндріївнаКафедра організацій авіаційних перевезень721
Борозенець Григорій МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів721
Бриль Василь МихайловичКафедра безпеки інформаційних технологій721
Кременецький Георгій МиколайовичКафедра комп’ютеризованих систем управління721
Хребет Валерій ГригоровичКафедра базових і спеціальних дисциплін721
Попадюк Сергій СтаніславовичКафедра іноземної філології711
Рябчевський Олег ВолодимировичКафедра екології711
Юн Геннадій МиколайовичКафедра організацій авіаційних перевезень711
Вакуленко Тетяна ОлександрівнаКафедра іноземної філології671
Абсалямова Яна ВадимівнаКафедра іноземних мов за фахом661
Корнієнко Анатолій ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів651
Степанець Надія ПавлівнаКафедра країнознавства і туризму631
Тупчієнко Леонід СидоровичКафедра соціальних технологій631
Шаманський Сергій ЙосиповичКафедра дизайну інтер'єру631
Щербина Дмитро ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів631
Капітанчук Костянтин ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів621
Мікосянчик Оксана ОлександрівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 621
Петровська Світлана ВолодимирівнаКафедра маркетингу621
Ремига Юлія СергіївнаКафедра логістики621
Геращенко Михайло ВасильовичКафедра історії та документознавства611
Полякова Оксана ВікторівнаКафедра англійської філології і перекладу611
Шульга Олег ВолодимировичКафедра дизайну інтер'єру571
Хом'яченко Світлана ІванівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 551
Мамчук Віталій ІвановичКафедра вищої та обчислювальної математики541
Ареф'єв Володимир ОлеговичКафедра фінансів, обліку і аудиту521
Гуріна Ганна СергіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств521
Кажан Катерина ІванівнаКафедра дизайну інтер'єру521
Рудас Сергій ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів521
Степанчук Олександр ВасильовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів521
Холявкіна Тетяна ВолодимирівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій521
Ястремська Лариса СергіївнаКафедра біотехнології521
Башта Олександр ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів511
Добровольська Людмила АнатоліївнаКафедра української мови та культури511
Лазоренко Наталія Леонідівна Кафедра іноземних мов511
Риженко Людмила МихайлівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю511
Гудманян Артур ГрантовичКафедра англійської філології і перекладу441
Черноног Раїса АндріївнаКафедра філософії441
Варюхно Володимир ВасильовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини431
Мартинова Тетяна ЄвгеніївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю431
Попович Оксана ВасилівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту431
Романова Світлана МихайлівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти431
Тарасюк Василь Степанович431
Ляшенко Яна ГригорівнаКафедра вищої та обчислювальної математики421
Рахманов Віталій ОлеговичКафедра педагогіки та психології професійної освіти421
Сібрук Віктор ЛеонідовичКафедра маркетингу421
Дубчак Олена БорисівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти411
Зуєв Олексій ВолодимировичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів411
Лубенська Тетяна ВалентинівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів361
Моржов Володимир ІвановичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій351
Рассомахіна Ольга АндріївнаКафедра цивільного права і процесу351
Андрієнко Марія МихайлівнаКафедра економіки331
Ічанська Олена МихайлівнаКафедра авіаційної психології331
Коновалюк Валентина СтаніславівнаКафедра вищої математики331
Горбань Юрій ОлександровичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю321
Данильченко Тетяна Станіславівна Кафедра міжнародного права321
Карпунь Ольга ВасилівнаКафедра логістики321
Кошак Олександр Михайлович Кафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю321
Голембієвський Григорій ГригорійовичКафедра механіки311
Щепак Сергій ВікторовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини311
Костенко Олена Олександрівна Кафедра міжнародного права241
Акімова Валентина ОлександрівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки231
Жила Володимир ГавриловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів231
Боярська Зоя ІванівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 221
Закревський Анатолій Іванович221
Козирєва Валентина ПетрівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 221
Мороз Андрій СергійовичКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій221
Петропавловська Світлана ЄвгенівнаКафедра маркетингу221
Кудрицька Жанна ВолодимирівнаКафедра економічної кібернетики211
Мокринська Зоряна ВолодимирівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту211
Раменська Світлана ЄвгенівнаКафедра маркетингу211
Соколова Олена ЄвгенівнаКафедра організацій авіаційних перевезень211
Суслова Галина АндріївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів211
Устинова Ірина ПетрівнаКафедра конституційного і адміністративного права211
Щегель Ганна ОлексіївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів211
Глоба Сергій ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1461
Вишновецький Вадим Михайлович Кафедра цивільного права і процесу1131
Чупаха Людмила ДмитрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів161
Трюхан Олег МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів141
Ліннік Олена ПетрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів131
Назаренко Галина ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю131
Бабич Роман Борисович 121
Біленко Тетяна Іванівна121
Кулинич Олександра ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю121
Халімон Наталія ФедорівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління121
Кологривова Емма ІгорівнаКафедра авіаційної психології111
Медведенко Борис ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів111
Парій Валентина МиколаївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту111
Соловйова Олена ОлександрівнаКафедра менеджменту організацій111
Шевченко Олег АнатолійовичКафедра механіки111
Крилова Тетяна ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу2600
Максимович Галина ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом2500
Березнікова Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики2300
Білоконь Галина МихайлівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики2300
Нечипорук Олена ПетрівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління2300
Хачатрян Вікторія ВікторівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки2300
Грабовчак Валентина ВалентинівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва2100
Гурська Олена ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом2100
Кевлюк Ірина ВолодимирівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю2000
Харун Олена СергіївнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки2000
Куянцева Оксана ОлександрівнаКафедра іноземної філології1900
Юрченко Ольга АндріївнаКафедра історії та документознавства1900
Костель Людмила ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики1800
Санжаровець Валентина МиколаївнаКафедра соціальних технологій1800
Акмалдінова Олександра МиколаївнаКафедра іноземних мов за фахом1700
Власова-Чмерук Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної психології1700
Корнилов Володимир СтепановичКафедра соціології та політології1700
Муркіна Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом1600
Гармаш Тетяна АндріївнаКафедра іноземної філології1500
Запунна Євгенія ОлександрівнаКафедра містобудування1500
Свірська Тамара ФедорівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки1500
Теремінко Лариса ГригорівнаКафедра іноземних мов за фахом1500
Шульга Тетяна ВалеріївнаКафедра іноземних мов за фахом1500
Шип Лілія ОлександрівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки1400
Бугайов Олександр Євгенович1300
Дерев'янко Ігор ПетровичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу1300
Олешко Тамара ІванівнаКафедра економічної кібернетики1300
Дейнеко Ігор ВолодимировичКафедра фізичної культури та спортивної підготовки1200
Луппо Олександр ЄвгенійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1200
Рибачук Людмила ВіталіївнаКафедра вищої та обчислювальної математики1200
Бжезовська Наталія ВолодимирівнаКафедра містобудування1100
Козелецька Ірина СтепанівнаКафедра іноземних мов за фахом1100
Кравчук Наталія МиколаївнаКафедра економіки1100
Половая Наталія ОлександрівнаКафедра соціології та політології1100
Поперешняк Світлана ВолодимирівнаКафедра інженерії програмного забезпечення1100
Анпілогова Тетяна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов за фахом1000
Кириленко Оксана МиколаївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств1000
Пилипчук Марина ЛеонідівнаКафедра англійської філології і перекладу1000
Сидоренко Леся ІванівнаКафедра української мови та культури1000
Щербина Ольга АлімівнаКафедра радіоелектроніки1000
Бонацька Ірина В’ячеславівнаКафедра іноземних мов900
Жаворонков Володимир ОлександровичКафедра іноземних мов900
Ількова Оксана ГригорівнаКафедра історії та документознавства900
Онуфрійчук Ганна ІванівнаКафедра української мови та культури900
Паскал Жанна ВалеріївнаКафедра історії та документознавства900
Правдохін Вадим ВалерійовичКафедра основ архітектури та дизайну900
Ящук Олеся ПетрівнаКафедра іноземних мов за фахом900
Бабій Галина ВікторівнаКафедра іноземних мов за фахом800
Волосович Георгій АндрійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів800
Гастинщикова Любов ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу800
Зубрицька Наталія Борисівна Кафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу800
Іванов Євген ОлександровичКафедра іноземної філології800
Романченко (Дангулжи) Наталя ВолодимирівнаКафедра української мови та культури800
Самойліченко Ольга ВікторівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів800
Стороженко Марина СергіївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів800
Глухенька Марина ВікторівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю700
Здетовецька Наталія ОлександрівнаКафедра основ архітектури та дизайну700
Кулініч Тетяна ОлександрівнаКафедра історії та документознавства700
Кучерява Людмила ВасилівнаКафедра іноземних мов за фахом700
Новікова Наталія ЄвгенівнаКафедра соціальних технологій700
Петренко Тетяна ВячеславівнаКафедра соціальних технологій700
Пузирний Валерій ІвановичКафедра основ архітектури та дизайну700
Слобоженко Руслан АнатолійовичКафедра іноземних мов700
Стецик Христина МиколаївнаКафедра української мови та культури700
Федорченко Світлана ВолодимирівнаКафедра інноваційних технологій професійної освіти700
Яцишин Марта ЮріївнаКафедра міжнародного права700
Гаврилко Тетяна ОлександрівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств600
Греков Павло ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів600
Гундарєва Валентина ОлегівнаКафедра іноземних мов600
Дишлева Ганна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов за фахом600
Закревський Валентин ОлександровичКафедра механіки600
Іванова Жанна ЄвгенівнаКафедра іноземної філології600
Коніцула Тетяна ЯківнаКафедра дизайну інтер'єру600
Назарук Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної психології600
Омельченко Олександр ДмитровичКафедра організацій авіаційних перевезень600
Соколова Зоя СергіївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу600
Ануфрієнко Кирило ПетровичКафедра безпеки інформаційних технологій500
Артеменко (Кузьмінова) Ганна ОлександрівнаКафедра основ архітектури та дизайну500
Бєлканія Нуну ВолодимирівнаКафедра іноземних мов500
Бікетов Сергій ОлексійовичКафедра основ архітектури та дизайну500
Білак Наталія ВасилівнаКафедра систем управління літальних апаратів500
Білякович Олег МиколайовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини500
Гайович Г. В.Кафедра історії та документознавства500
Герасименко Юрій ТихоновичКафедра загальної фізики500
Дмитруха Тетяна ІллівнаКафедра дизайну інтер'єру500
Іщук Наталя ВасилівнаКафедра філософії500
Кот Галина МиколаївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти500
Ліченко Анна ДмитрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю500
Любімов Олександр ДмитровичКафедра радіоелектроніки500
Новаковська Ірина ОлексіївнаКафедра землеустрою та кадастру 500
Телеуця Валентина ВасилівнаКафедра історії та документознавства500
Бєглий Олександр ВасильовичКафедра господарського, повітряного та космічного права 400
Бут Наталія КостянтинівнаКафедра архітектури400
Гвоздецький Іван ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів400
Ільєнко Оксана ВікторівнаКафедра логістики400
Командровська Вероніка ЄвгенівнаКафедра економіки400
Марченко Надія БорисівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів400
Мізюк Світлана ГеоргіївнаКафедра економіки400
Погорільська Наталя ІванівнаКафедра авіаційної психології400
Позняк Оксана ВолодимирівнаКафедра логістики400
Селіверстова Ірина ОлегівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту400
Сивашенко Терентій ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів400
Тарасенко Тарас ВалерійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів400
Туз Микола ДмитровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів400
Чернега Андрій ПетровичКафедра теорії та історії держави і права400
Шкварницька Тетяна ЮріївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів400
Юрченко Світлана ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом400
Яценко Олена МиколаївнаКафедра історії та документознавства400
Агеєв Сергій ЄвгенійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів300
Бакулін Євгеній АнатолійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва300
Бистрик Володимир ФедоровичКафедра соціології та політології300
Борисенко Наталія СтепанівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики300
Варенко Володимир МихайловичКафедра української мови та культури300
Глуцька Тетяна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов300
Грабовська Ганна МиронівнаКафедра цивільного права і процесу300
Донець Андрій ГеоргійовичКафедра логістики300
Дуднік Андрій СергійовичКафедра економічної кібернетики300
Зачепа Ірина МиколаївнаКафедра іноземних мов300
Ільєнко Сергій СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів300
Катерна Ольга КостянтинівнаКафедра логістики300
Колесник Максим ВіталійовичКафедра маркетингу300
Колотуша Людмила МиколаївнаКафедра економічної кібернетики300
Маєвська Оксана МиколаївнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій300
Михальченко Олексій Анатолійович Кафедра архітектури300
Нашинець-Наумова Анфіса ЮріївнаКафедра конституційного і адміністративного права300
Носко Ірина МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу300
Паламарчук Юлія АнатоліївнаКафедра економічної кібернетики300
Переверзєв Олександр МихайловичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини300
Ржевська Дарія ОлександрівнаКафедра іноземних мов300
Родченко Олександр ВасильовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва300
Сагратова Каріна Едуардівна Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики300
Світич Лідія МихайлівнаКафедра іноземних мов300
Сулима Людмила ОлексіївнаКафедра організацій авіаційних перевезень300
Тимошенко Марія МиколаївнаКафедра архітектури300
Фатєєва Світлана ПавлівнаКафедра іноземних мов за фахом300
Філатова Зоя ВікторівнаКафедра економіки300
Черіпко Сергій Іванович300
Черняєв Едуард ГеоргійовичКафедра фізичної культури та спортивної підготовки300
Борисенко Олена СергіївнаКафедра маркетингу200
Гребенюк Марина ФедорівнаКафедра економічної кібернетики200
Денисенко Наталія ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики200
Єрємєєв Олександр Сергійович200
Загурська Людмила АндріївнаКафедра цивільної та промислової безпеки 200
Задорожній Роман ОлександровичКафедра радіоелектроніки200
Кабанячий Володимир ВолодимировичКафедра конституційного і адміністративного права200
Колісник Олена ВасилівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій200
Костира Наталія ОлександрівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва200
Крамаренко Раїса МиколаївнаКафедра дизайну інтер'єру200
Кресан Тетяна Дмитрівна200
Крижановський Андрій СтаніславовичНАУ200
Кулешова Оксана МиколаївнаКафедра іноземних мов200
Личманенко Олеся Г.Кафедра екології200
Лубяний Валерій ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Михалко Микола ВалентиновичКафедра базових і спеціальних дисциплін200
Міщенко Віктор ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Петренко Євген Миколайович200
Пильгун Наталія ВасилівнаКафедра теорії та історії держави і права200
Розум Марія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом200
Сімкова Тетяна ОлексіївнаКафедра економіки200
Фузік Михайло ІгоровичНАУ200
Ходзінський Олександр МиколайовичКафедра інженерії програмного забезпечення200
Щур Наталія ОлександрівнаКафедра історії та документознавства200
Бєльська Олександра АрутюнівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Бондаренко Лариса ОлексіївнаКафедра іноземних мов100
Бочаров Віктор ПантелійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Бутько Володимир СтепановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Власенко Генадій МиколайовичКафедра цивільної та промислової безпеки 100
Гладілін Валерій МиколайовичКафедра аерокосмічної геодезії100
Грицай Світлана Юріївна НАУ100
Грібов Віктор МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Данільченко Віктор Васильович100
Добровольська Олена СергіївнаКафедра іноземних мов100
Дудчак Василь ІвановичКафедра міжнародного права100
Жам Олена ЮріївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту100
Жудро Ольга ВікторівнаКафедра іноземних мов100
Зайвенко Григорій МаксимовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Зуєва Вікторія ОлександрівнаКафедра теорії та історії держави і права100
Казанець Віталій ІвановичКафедра цивільної та промислової безпеки 100
Кисельова Кристина СергіївнаКафедра країнознавства і туризму100
Коваленко Ольга ВасилівнаКафедра маркетингу100
Кодола Раїса МиколаївнаКафедра іноземних мов за фахом100
Козуб Андрій МиколайовичКафедра менеджменту організацій100
Кондратюк Леся СергіївнаКафедра англійської філології і перекладу100
Кулініч Олексій ВасильовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини100
Куцан Олена ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю100
Куценко Олена ВікторівнаКафедра іноземних мов100
Малярчук Назар ВікторовичКафедра господарського, повітряного та космічного права 100
Марінцева Крістіна ВалерієвнаКафедра організацій авіаційних перевезень100
Масловський Борис ГеоргійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління100
Мізюк Валентин ВасильовичКафедра економіки100
Морозова Любов ВасилівнаКафедра інноваційних технологій професійної освіти100
Новокрещенов Ігор ОлександровичКафедра фінансів, обліку і аудиту100
Перевозчикова Лариса ІванівнаКафедра економіки100
Провотар Тетяна Феофілівна Кафедра іноземних мов за фахом100
Радзивіл Олена АнатоліївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Рощина Інна ОлександрівнаКафедра кримінального права та процесу100
Сігнаєвський Олександр МиколайовичКафедра механіки100
Скидоненко Наталія ВасилівнаКафедра економіки100
Суліман Олексій МиколайовичКафедра екології100
Ткачук Світлана ПавлівнаКафедра іноземних мов100
Хмелько Юрій МихайловичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів100
Шванова Оксана ВолодимирівнаКафедра англійської філології і перекладу100
Щепіна Тетяна ГеоргіївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту100
Юцкевич Святолсав СергійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини100
Ярмолюк Олексій ЯрославовичКафедра маркетингу100
Абрамович Олена ОлександрівнаКафедра систем управління літальних апаратів000
Авер'янова Юлія АнатоліївнаКафедра радіоелектроніки000
Авраменко Олена АнатоліївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Андрєєв Володимир ІллічКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Андрієць Олександр ГригоровичНАУ000
Андрощук Людмила ВікторівнаКафедра вищої математики000
Аршинова Олена ІванівнаКафедра маркетингу000
Басок Вероніка АндріївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Беззубов Дмитро Олександрович Кафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Бем Наталія ВікторівнаКафедра соціальних технологій000
Бєлінський Валерій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Бібер Світлана ГавриілівнаКафедра архітектури000
Білокуров Павло СергійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Бобарчук Олександр АнтоновичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Бовтрук Алла ГеоргіївнаКафедра загальної фізики000
Богданович Олександр ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Бондар Олена АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Борець Ірина ВалеріївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Борисюк Ірина ОлександрівнаКафедра економіки000
Борковська Любов ОлексіївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Боровик Володимир МиколайовичКафедра прикладної інформатики000
Борсук Сергій ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Братусь Іван Вікторович000
Браун Ігор МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Брусило Юрій ВолодимировичНАУ000
Бунчук Олександр Олексійович НАУ000
Бурлаков Вадим ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Бут Володимир АнатолійовичКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Ванецян Сергій ГеворковичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Василевський Олег ВалентиновичКафедра містобудування000
Василенко Валерій АндрійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Верхулевська Лідія ФедотівнаКафедра історії та документознавства000
Габріелова Тетяна ЮріївнаКафедра менеджменту організацій000
Голоднюк Альбіна АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Горбунов Ігор СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Горелік Наталія АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Гринюк Світлана ПетрівнаКафедра іноземної філології000
Давидов Олександр РубеновичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ернандес Флор Наталія ВолодимКафедра іноземних мов000
Зборовська Леся Григорівна Кафедра іноземних мов000
Іваннікова Вікторія ЮріївнаКафедра менеджменту організацій000
Йовенко Сергій ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Клиновська Катерина ВалентинівнаКафедра іноземних мов000
Коломієць Юрій ВасильовичКафедра електротехніки та світлотехніки000
Кольцов Валерій ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Кривуца Алла ВолодимирівнаКафедра економічної кібернетики000
Крячок Сергій Дмитрович000
Кутилов Казимир ЮрійовичКафедра основ архітектури та дизайну000
Кучер Наталія ОлексіївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Лужбін Віктор МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Лук’янчук Сергій ОлександровичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Майснер Андрій ВасильовичКафедра міжнародного права000
Мартинюк Василь СеменовичКафедра електротехніки та світлотехніки000
Михайлова Віра ІванівнаКафедра іноземних мов000
Моденов Юрій БорисовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Наливайко Андрій ДмитровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Новіков Володимир СтефановичКафедра радіоелектронних комплексів000
Олефір Олексій ІгоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Онищенко Наталія ВасилівнаКафедра економіки000
Павлова (Копилова) Світлана ВадимівнаКафедра хімії і хімічної технології000
Панасюк Ірина ПетрівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Петрушевський Олександр МиколайовичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Пилип Оксана ОлександрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Поліщук Оксана ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Полухін Анатолій ВасильовичНАУ000
Попа Юрій МиколайовичКафедра екології000
Попрозман Олександр ІвановичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Приходько Оксана Юріївна000
Прокоп`єва Аліна АнатоліївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Пугачевська Євгенія ПетрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Романов Євген ІвановичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Савицький Олег ФедоровичКафедра маркетингу000
Свентицька Валентина Андріївна000
Семерягіна Мирослава МиколаївнаКафедра логістики000
Скирда Тетяна СергіївнаКафедра іноземних мов000
Скопінцев Юрій ВікторовичКафедра маркетингу000
Сліпенчук Ганна ВолодимирівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Сніжко Андрій Ерленович000
Соловйов Дмитро ОлександровичКафедра радіоелектронних комплексів000
Стельмашов Артем КириловичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Супрун Ольга МиколаївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Суржик Ігор ОлеговичКафедра історії та документознавства000
Тісов Олександр ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Харченко Олена МихайлівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Чернуха Вікторія ПетрівнаКафедра історії та документознавства000
Чужа Олексій ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Шевченко Юлія ВікторівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Шинкарук Микола ВолодимировичКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Шпакович Микола ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ящук Олександр ПетровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000