Рейтинг викладачів НАУ згідно з наукометричною системою Google Scholar

Науковець Кафедра Кількість публікацій у Google Scholar Кількість цитувань у Google Scholar Індекс Гірша (h-індекс)
Семиченко Валентина АнатоліївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти266329026
Яновський Фелікс ЙосиповичКафедра електроніки331186122
Гончаренко Андрій ВікторовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)200122621
Ареф'єва Олена ВолодимирівнаКафедра економіки повітряного транспорту 215176319
Харченко Володимир ПетровичНАУ566126214
Хорошко Володимир ОлексійовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)311117514
Корченко Олександр ГригоровичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)22092814
Воронін Альберт МиколайовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій138110813
Філоненко Сергій ФедоровичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)3337912
Калюжний Ростислав АндрійовичДеканат ЮФ29153811
Запорожець Олександр ІвановичНАУ20834211
Поліщук Аркадій ПетровичКафедра загальної та прикладної фізики16594511
Касьянов Володимир ОлександровичКафедра механіки (МЕХ)11252911
Великодський Юрій ІвановичКафедра аерокосмічної геодезії7553011
Шмельова Тетяна ФедорівнаКафедра аеронавігаційних систем21363110
Новак Валентина ОлексіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)18429310
Опанасенко Володимир МиколайовичКафедра комп'ютерних систем та мереж17537910
Бруяка Ольга ОлегівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)14639810
Корченко Анна ОлександрівнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)10331710
Вишневський Віктор ІвановичКафедра країнознавства і туризму9966410
Сініцин Рустем БорисовичКафедра електроніки6730110
Гнатюк Сергій ОлександровичДеканат ФККПІ3215019
Смерічевська Світлана ВасилівнаКафедра логістики3012369
Кіндрачук Мирослав ВасильовичКафедра машинознавства (МАШ)1923479
Остроумов Іван ВікторовичКафедра аеронавігаційних систем1552409
Жуков Ігор АнатолійовичКафедра комп'ютерних систем та мереж1503369
Барабаш Марія СергіївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва1413709
Андріанова Тетяна ВолодимирівнаКафедра біотехнології13585409
Дротянко Любов ГригорівнаКафедра філософії1323509
Барановська Лілія ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти1123859
Конахович Георгій ФилимоновичКафедра телекомунікаційних систем927959
Бондаренко Олег ОлександровичНАУ871689
Ільїн Володимир ВасильовичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу534749
Гриценко Сергій ІвановичКафедра логістики3192678
Сущенко Ольга АндріївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)2162428
Ігнатович Сергій РомуальдовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)1183268
Касьянова Наталія ВіталіївнаКафедра економічної кібернетики933048
Приставка Пилип ОлександровичКафедра прикладної математики912658
Казмірчук Світлана ВолодимирівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації861788
Гончарук Степан ТихоновичКафедра конституційного і адміністративного права844498
Закієв Іслам Муса-ОглиНАУ822408
Сунцова Олеся ОлександрівнаКафедра економіки та бізнес технологій803608
Ушенко Наталя ВалентинівнаКафедра економіки та бізнес технологій751638
Лузік Ельвіра ВасилівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти712768
Жаворонкова Галина ВасилівнаКафедра міжнародної економіки 702198
Авер'янова Юлія АнатоліївнаКафедра аеронавігаційних систем562328
Карускевич Михайло ВіталійовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)451808
Токарев Вадим ІвановичНАУ412608
Синєглазов Віктор МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)2371377
Іванова Тамара ВікторівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)2021827
Лихова Софія ЯківнаКафедра кримінального права та процесу1984307
Глазунов Микола МихайловичКафедра електроніки1761327
Сопілко Ірина МиколаївнаДеканат ЮФ1583277
Глива Валентин АнатолійовичКафедра цивільної та промислової безпеки 1342367
Кратт Олег АдольфовичКафедра маркетингу1262727
Чупрій Леонід ВасильовичКафедра соціології та політології1141587
Білявський Валентин МиколайовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)1052097
Носко Павло ЛеонідовичКафедра машинознавства (МАШ)1021557
Дмитрієв Сергій ОлексійовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)991727
Тунік Анатолій АзарійовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)983257
Жовнірчик Ярослав ФедоровичНАУ931527
Харчишина Олена ВолодимирівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)921877
Саух Ірина ВасилівнаКафедра країнознавства і туризму781447
Бородін Іван Лук'яновичКафедра теорії та історії держави і права763187
Яковенко Ігор АнатолійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва741857
Астанін Вячеслав ВалентиновичКафедра механіки (МЕХ)732437
Заліський Максим ЮрійовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів731587
Миколушко Андрій МиколайовичКафедра електроніки682597
Котикова Олена МихайлівнаКафедра соціальних технологій652977
Пузиренко Олександр ЮрійовичКафедра телекомунікаційних систем607827
Уланський Володимир ВасильовичКафедра електроніки511627
Яковенко Юрій ІвановичКафедра соціології та політології471867
Румянцев Анатолій ПавловичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу462627
Сіденко Світлана ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу311167
Андрієнко Марія МихайлівнаКафедра міжнародної економіки 30807
Пітерцев Олександр АндрійовичКафедра електроніки291187
Маджд Світлана МихайлівнаКафедра екології1821346
Конін Валерій ВікторовичКафедра аеронавігаційних систем1772486
Пілецька Саміра ТимофіївнаКафедра економіки повітряного транспорту 1461806
Ковтун Олена ВіталіївнаКафедра іноземної філології1391406
Вишновецька Світлана ВасилівнаКафедра цивільного права і процесу1361026
Буйвол Василь МиколайовичКафедра прикладної інформатики1151506
Помиткіна Любов ВіталіївнаКафедра авіаційної психології1071806
Кучеров Дмитро ПавловичКафедра комп’ютеризованих систем управління1031306
Кутлахмедов Юрій ОлексійовичКафедра екології991936
Матвєєва Ірина ВалеріїївнаДеканат ФЕБІТ95966
Кузовик В'ячеслав ДаниловичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)911086
Біла Світлана ОлексіївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу871806
Павленко Петро МиколайовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)851586
Азаренко Олена ВасилівнаДеканат ФККПІ84906
Ісаєнко Володимир МиколайовичНАУ831576
Азарсков Валерій МиколайовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)812376
Кошева Лариса ОлександрівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)801246
Чинченко Юрій ВолодимировичКафедра аеронавігаційних систем78966
Кулик Микола СергійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)761506
Рудякова Ганна МиколаївнаКафедра електроніки761236
Хохліна Олена ПетрівнаКафедра авіаційної психології742966
Іванкевич Олексій ВікторовичНАУ70816
Грущинська Наталія МиколаївнаКафедра публічного управління та адміністрування (ПУА)681266
Тюрменко Ірина ІванівнаКафедра історії та документознавства63886
Зіатдінов Юрій КашафовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій602286
Тімуш Ірина СергіївнаКафедра цивільного права і процесу571446
Першукова Оксана ОлексіївнаКафедра авіаційної англійської мови551196
Терещенко Юрій МатвійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)541616
Якушенко Олександр СергійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)54856
Бойченко Сергій ВалерійовичДеканат ФЕБІТ531076
Лукашенко Вікторія ВікторівнаДеканат ФККПІ53826
Мочалін Євген ВалентиновичКафедра гідрогазових систем (ГГС)491416
Харченко Олександр ГригоровичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій43686
Мачалін Ігор ОлексійовичДеканат ФАЕТ401206
Дорошенко Юрій ОлександровичКафедра архітектури361526
Жаворонков Володимир ОлександровичКафедра економічної теорії341036
Зуєв Олексій ВолодимировичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів331166
Вашека Тетяна ВолодимирівнаКафедра авіаційної психології33876
Балабанов Генадій ВасильовичКафедра країнознавства і туризму321266
Соколова Олена ЄвгенівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг32856
Волошин Юрій ОлексійовичДеканат ФМВ291256
Сінько Юрій ІвановичКафедра прикладної інформатики281066
Маслак Тетяна ПетрівнаКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)271296
Владимиров Володимир МихайловичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю261256
Ударцев Євгеній ПавловичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)23816
Іванова Ірина Вячеславівнакафедра технологій управління (ТУ)221886
Ткачова Наталія МиколаївнаКафедра іноваційних технологій професійної освіти (ІТПО)12706
Трофімов Ігор ЛеонідовичКафедра хімії і хімічної технології372955
Ягодзінський Сергій МиколайовичДеканат ФЛСК2071475
Першаков Валерій МиколайовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів1421135
Муранова Наталія ПетрівнаДеканат ННІНО1361455
Чемакіна Октябрина ВолодимирівнаДеканат ФАБД127815
Матвєєва Олена ЛьвівнаКафедра екології1051285
Кучай Олександр ВолодимировичКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)103885
Пазюра Наталія ВалентинівнаКафедра авіаційної англійської мови101755
Козловський Валерій ВалерієвичНАУ100765
Вовк Оксана ОлексіївнаНАУ95895
Санько Ярослав ВолодимировичКафедра прикладної математики93625
Козирєва Валентина ПетрівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 90625
Бабич Роман Борисович Кафедра економічної теорії831315
Куц Юрій ВасильовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)831215
Смерічевський Сергій ФранцевичКафедра маркетингу811665
Марчук Володимир ЄфремовичКафедра логістики801045
Дрейс Юрій ОлександровичКафедра іноваційних технологій професійної освіти (ІТПО)771015
Мельник Наталія ІванівнаКафедра іноземної філології721025
Паливода Олена МихайлівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)70835
Скрипець Андрій ВасильовичКафедра авіоніки69845
Блінов Олег АнатолійовичКафедра соціальних технологій681055
Білокопитов Юрій ВасильовичКафедра хімії і хімічної технології672005
Ороховська Людмила АнатоліївнаКафедра філософії60855
Вахнован Вікторія ЮріївнаНАУ58635
Міненко Михайло Анатолійовичкафедра технологій управління (ТУ)57755
Гроза Валентина АнатоліївнаДеканат ФЕБІТ551065
Білоус Оксана ІванівнаНАУ55725
Саєнко Тетяна ВасилівнаКафедра екології55585
Шаманський Сергій ЙосиповичКафедра екології53675
Кузнєцова Тетяна ВікторівнаКафедра прикладної математики50495
Петрусенко Валентина ПавлівнаКафедра вищої математики44655
Коба Олена ВікторівнаНАУ42995
Дудар Тамара ВікторівнаКафедра екології42595
Терещенко Елеонора ЮріївнаКафедра економіки та бізнес технологій42475
Карупу Олена ВальтерівнаКафедра вищої математики41835
Німченко Тетяна ВасилівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)40855
Олешко Тетяна АнатоліївнаКафедра прикладної математики40795
Довгодько Тетяна ІванівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін40535
Гнатюк Віктор ОлександровичКафедра телекомунікаційних систем39835
Райчев Ігор ЕдуардовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій39685
Давиденко Володимир ВадимовичКафедра логістики39335
Закієв Вадим ІсламовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)38905
Клименко Вікторія ВікторівнаКафедра економічної теорії38575
Бабікова Катерина ОлександрівнаДеканат АКФ37715
Пахненко Валерія ВалеріївнаКафедра вищої математики36725
Синило Катерина ВікторівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 351005
Ковач Валерія ОмелянівнаДеканат ННІНО35465
Віноградов Микола АнатолійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій33825
Пестушко Валерій ЮрійовичКафедра країнознавства і туризму33805
Кубайчук Оксана Олексіївна Кафедра прикладної математики33625
Шутко Володимир МиколайовичКафедра інженерії програмного забезпечення32735
Бєлятинський Андрій ОлександровичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів31835
Бордюг Ганна БорисівнаКафедра загальної та прикладної фізики304075
Магда Євген ВалерійовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій30855
Чернишова Оксана СергіївнаКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів28485
Яковенко Алла КазимирівнаКафедра соціології та політології27865
Скирда Тетяна СергіївнаКафедра іноземних мов251215
Охріменко Андрій ОлександровичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)25845
Петращук Олена ПетрівнаКафедра авіаційної англійської мови25615
Уварова Ганна ШевкетівнаКафедра країнознавства і туризму24705
Гапон Юрій АнтоновичКафедра іноземних мов23745
Бугайко Дмитро ОлександровичКафедра філологічних та природничих дисциплін 23435
Дишлевий Олексій ПетровичКафедра інженерії програмного забезпечення23335
Стахова Анжеліка ПетрівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)221195
Мартинова Оксана ПетрівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж21495
Лясота Людмила Іванівна Кафедра соціології та політології19945
Шутко Микола ОлександровичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)18415
Браун Ігор МихайловичКафедра аеронавігаційних систем11545
Гращенко Ірина СеменівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)458684
Агєєва Галина МиколаївнаКафедра містобудування2291034
Юринець Юлія ЛеонідівнаКафедра конституційного і адміністративного права141784
Кириленко Оксана МиколаївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)137424
Литвиненко Лариса ЛеонідівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)114874
Попович Оксана ВасилівнаКафедра обліку і аудиту107344
Сундучков Костянтин СтаніславовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів101764
Одарченко Роман СергійовичДеканат ФАЕТ99444
Артамонов Євген БорисовичКафедра комп’ютеризованих систем управління90364
Колчунов Володимир ІвановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва89474
Ковальов Юрій МиколайовичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки871074
Кубальський Владислав НарцизовичКафедра кримінального права та процесу83584
Степанчук Олександр ВасильовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів82514
Ларін Віталій ЮрійовичКафедра аеронавігаційних систем77464
Семенець-Орлова Інна АндріївнаКафедра соціології та політології76604
Пивовар Юрій ІгоровичКафедра конституційного і адміністративного права75624
Казак Василь МиколайовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)73844
Сліпухіна Ірина АндріївнаКафедра загальної та прикладної фізики72584
Прокопенко Ігор ГригоровичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів681144
Ніколаєв Кирило ДмитровичДеканат ФЕБІТ68824
Попов Олександр ВікторовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)68514
Гізун Андрій ІвановичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)67774
Ільєнко Оксана ВікторівнаДеканат ФТМЛ67454
Сорочан Анатолій ГригоровичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів66544
Чубко Лариса СергіївнаКафедра аерокосмічної геодезії66314
Писарчук Олексій ОлександровичКафедра інженерії програмного забезпечення65654
Гудманян Артур ГрантовичНАУ64454
Рибак Олена МиколаївнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)63504
Філик Наталія ВолодимирівнаКафедра цивільного права і процесу62484
Литвиненко Сергій ЛеонідовичКафедра міжнародної економіки 59444
Сітко Алла ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу59344
Жук Петро ФедоровичКафедра прикладної математики582074
Ворожко Валерій ПавловичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)58334
Мокійчук Валентин МихайловичНАУ57574
Хребет Валерій ГригоровичКафедра прикладної математики57324
Малярчук Назар ВікторовичКафедра кримінального права та процесу56444
Олійник Олена ПавлівнаКафедра дизайну інтер'єру53474
Петренко Олександр ВіталійовичКафедра авіаційної психології52824
Дорошенко Катерина ВікторівнаКафедра авіаційних двигунів (АД)51654
Ледовських Володимир МихайловичКафедра хімії і хімічної технології501054
Чемерис Володимир ТерентьйовичКафедра загальної та прикладної фізики50804
Редько Олександр ОлександровичНАУ50524
Креденцар Світлана МаксимівнаКафедра аеронавігаційних систем50474
Хохлачова Юлія ЄвгеніївнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)49524
Столярчук Ярослава МихайлівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу471124
Григорак Марія ЮріївнаКафедра логістики45714
Командровська Вероніка ЄвгенівнаКафедра економіки та бізнес технологій45504
Побоченко Леся МиколаївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу45404
Сухова Надія МиколаївнаКафедра філософії44524
Черняк Лариса МиколаївнаКафедра екології44294
Чебанюк Олена ВікторівнаКафедра інженерії програмного забезпечення43444
Печурін Микола КапітоновичКафедра комп'ютерних систем та мереж42964
Гулевець Дмитро ВадимовичНАУ41354
Савченко Лідія ВолодимирівнаКафедра логістики40504
Литвиненко Олександр ЄвгенійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління40484
Грідякіна Олександра ВалеріївнаКафедра загальної та прикладної фізики39964
Чуприн Володимир МихайловичКафедра телекомунікаційних систем39944
Баришовець Петро ПавловичКафедра вищої математики39464
Голубничий Олексій ГеоргійовичКафедра телекомунікаційних систем39424
Максимюк Марія РоманівнаКафедра хімії і хімічної технології39294
Кучеренко Валентина ЛеонідівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)38264
Кінзерявий Василь МиколайовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)37484
Зарубінська Ірина БорисівнаКафедра іноземних мов36674
Гаєв Євген ОлександровичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)35934
Сидорчук Людмила АндріївнаКафедра управління професійною освітою (УПО)35454
Павлиш Володимир ДмитровичКафедра цивільної та промислової безпеки 35384
Лобода Світлана МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій35374
Стельмах Олександр УстимовичНАУ34534
Коваленко Юлія ОлександрівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)33694
Дей Марина ОлександрівнаКафедра конституційного і адміністративного права33464
Ліпінський Олександр ЮрійовичКафедра електроніки33424
Грехов Андрій МихайловичКафедра аеронавігаційних систем33384
Тронько Володимир ДмитровичКафедра авіоніки32564
Прохорова Марина ЕдуардівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу32324
Дудник Іван МиколайовичКафедра країнознавства і туризму311234
Серебрякова (Пустова) Світлана ВікторівнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій31654
Темніков Володимир ОлександровичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)31454
Кожохіна Олена ВолодимирівнаКафедра авіоніки31414
Демидко Валерій ГригоровичКафедра вищої та обчислювальної математики31374
Крот Юрій ГригоровичКафедра дизайну інтер'єру30424
Колганова Олена ОлегівнаКафедра інженерії програмного забезпечення29564
Коваленко Вікторія ВолодимирівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 29474
Кудрицька Жанна ВолодимирівнаКафедра економічної кібернетики28454
Бєлінський Валерій МиколайовичКафедра авіоніки27684
Сергеєв Ігор ЮрійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)26454
Михайлич Олександр ВолодимировичКафедра соціології та політології26394
Борисюк Ірина ОлександрівнаКафедра економіки повітряного транспорту 25524
Соломенцев Олександр ВасильовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів25324
Пічкурова Зоя ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу25234
Васильєв Володимир МиколайовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів24544
Сидоренко Вікторія МиколаївнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)24474
Яковлєва Анна ВалеріївнаКафедра хімії і хімічної технології23474
Охріменко (Жмурко) Тетяна ОлександрівнаНАУ21584
Сечейко Олена ВіталіївнаКафедра авіаційної психології20414
Дрововозов Володимир IвановичКафедра комп'ютерних систем та мереж20314
Галата Лілія ПавлівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації20284
Репета Віктор КузьмичКафедра вищої та обчислювальної математики18504
Бахтіяров Денис ІлшатовичКафедра телекомунікаційних систем18254
Савченко Аліна СтаніславівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій17324
Кулик Володимир АнтоновичКафедра логістики17304
Поканєвич Юрій ВікторовичКафедра маркетингу16484
Соколов Геннадій ЄвгеновичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів15294
Іванченко Євгенія ВікторівнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)13244
Кліпа Антоніна Миколаївна Кафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)12324
Лавриненко Олександр ЮрійовичКафедра телекомунікаційних систем11374
Кондакова Тетяна СергіївнаКафедра екології10454
Єременко Володимир СтаніславовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)10394
Грабовська Ганна МиронівнаКафедра цивільного права і процесу199313
Гнатюк Лілія РоманівнаКафедра дизайну інтер'єру187423
Василенко Вячеслав СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)119713
Головко Світлана Григорівна Кафедра теорії та історії держави і права119353
Толочко Світлана ВікторівнаКафедра управління професійною освітою (УПО)117163
Бурлакова Ірина ВікторівнаКафедра української мови та культури110253
Желуденко Марина ОлександрівнаКафедра іноземної філології104433
Шостак Оксана ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики98413
Косоголова Людмила ОлексіївнаКафедра біотехнології97183
Решетняк Людмила РасулівнаКафедра біотехнології83283
Череватюк Вікторія БогданівнаКафедра теорії та історії держави і права80333
Марченко Надія БорисівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління79263
Швець Валеріян АнатолійовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)76363
Гаркава Катерина ГригорівнаКафедра біотехнології74413
Радько Олег ВіталійовичКафедра машинознавства (МАШ)71393
Данілова Ельвіра ІгорівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)70273
Гусар Ольга АнатоліївнаКафедра конституційного і адміністративного права70223
Пильгун Наталія ВасилівнаКафедра теорії та історії держави і права68443
Тамаргазін Олександр АнатолійовичКафедра технологій аеропортів (ТА)67313
Єнчев Сергій ВасильовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)65323
Зеленков Іван АврамовичНАУ64433
Зелезняк Олег ОлександровичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)64363
Князєва Тетяна В’ячеславівнаКафедра міжнародної економіки 64263
Сайчук Віктор СтепановичКафедра країнознавства і туризму63383
Тихенко Оксана МиколаївнаКафедра екології63283
Глазок Олексій МихайловичКафедра комп’ютеризованих систем управління63263
Бондаренко Ольга МихайлівнаКафедра обліку і аудиту62653
Ільєнко (Чунарьова) Анна ВадимівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації62353
Гулевець Вадим ДмитровичКафедра цивільної та промислової безпеки 62213
Железняк Олег ОлександровичКафедра аерокосмічної геодезії60293
Мухіна Марина ПетрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)60293
Макаренко Микола ГригоровичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки59653
Лич (Назарук) Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної психології59303
Білякович Олег МиколайовичКафедра технологій аеропортів (ТА)58453
Карпенко Валерій ІвановичКафедра біотехнології56213
Вавіленкова Анастасія ІгорівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління55593
Козачок ЯрославКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)55393
Піскунов Олексій ГермановичКафедра прикладної математики55253
Василенко Віталій АндрійовичКафедра маркетингу53293
Франчук Григорій МихайловичКафедра дизайну інтер'єру52443
Остапенко Тетяна ГеннадіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)52333
Чумак Віталій ЛукичКафедра хімії і хімічної технології51263
Заслужена Алла АндріївнаКафедра іноземної філології50213
Кульчицький Віктор ІвановичКафедра іноземної філології49343
Ланцедова Юлія Олександрівна Кафедра кримінального права та процесу49223
Вовк Ольга МиколаївнаКафедра економіки повітряного транспорту 47443
Зайончковський Геннадій ЙосиповичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)47343
Дворук Володимир ІвановичКафедра загальної та прикладної фізики46513
Соловей Надія ВасилівнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)46293
Матюхіна Олександра АнатоліївнаКафедра філософії46233
Гулієв Аріф Джаміль оглиКафедра міжнародного права45363
Янчук Марина БорисівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг45273
Гаврилко (Пікуль) Тетяна ОлександрівнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)45253
Новаковська Ірина ОлексіївнаКафедра землеустрою та кадастру 44613
Висоцька Марина ПетрівнаДеканат ФТМЛ43203
Корнієнко Анатолій ОлександровичКафедра машинознавства (МАШ)42263
Холявкіна Тетяна ВолодимирівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій42173
Щербак Леонід МиколайовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)41473
Бойко Юлія ПетрівнаКафедра економічної кібернетики41213
Шматок Олександр СтаніславовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації40283
Приходько Оксана ЮріївнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)40253
Ткачук Леоніла МиколаївнаКафедра країнознавства і туризму40253
Лапань Оксана ВолодимирівнаКафедра екології40243
Петренко Андрій БорисовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації40233
Пилипенко Олександр ІвановичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів40223
Тітова Ольга СамійлівнаКафедра хімії і хімічної технології40213
Вишнівський Олександр ВолодимировичКафедра електроніки40193
Куклінський Максим ВолодимировичДеканат ФККПІ39503
Кондратенко Петро ОлексійовичКафедра загальної та прикладної фізики38373
Костюнік Олена ВалеріївнаКафедра обліку і аудиту38263
Волянська Лариса ГеоргіївнаКафедра авіаційних двигунів (АД)38243
Пода Тетяна АнатолієвнаКафедра філософії38233
Козловська Марина ВіталіївнаКафедра телекомунікаційних систем37443
Шкурко Олена ПетрівнаНАУ37243
Тісов Олександр ВікторовичКафедра машинознавства (МАШ)36243
Іванченко Ігор СергійовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)36103
Верюжський Юрій ВасильовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва35763
Антоненко Катерина ВікторівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу35243
Погурельський Олексій СергійовичКафедра аеронавігаційних систем35193
Горбачова Оксана МиколаївнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)34693
Денисенко Світлана МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій34403
Антонова Анна ОлегівнаКафедра вищої математики34363
Лабунець Василь ФедоровичКафедра машинознавства (МАШ)34263
Плетенецька Юлія МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу34223
Скиба Іван ПетровичКафедра філософії34223
Кошетар Уляна ПетрівнаКафедра соціології та політології34213
Костюченко Леся ВячеславівнаКафедра логістики33213
Білецький Анатолій ЯковичКафедра електроніки32983
Корчук Олена ЮріївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін32203
Барановський Михайло МиколайовичКафедра біотехнології31443
Вржеснєвський Іван ІвановичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки31363
Прохоренко Ірина ВолодимирівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)31213
Радченко Марина ІгорівнаКафедра соціальних технологій30463
Ісхакова Наталія ГаріївнаКафедра соціології та політології30313
Захарчук Олег МиколайовичКафедра історії та документознавства30263
Іщук Сергій МиколайовичКафедра хімії і хімічної технології29203
Беркова Оксана ПетрівнаКафедра країнознавства і туризму29173
Юлдашев Сергій ОлексійовичКафедра господарського, повітряного та космічного права 28233
Ільницька Світлана ІванівнаНАУ28213
Ченбай Наталія АнатоліївнаКафедра філософії28213
Алпатова Олександра ВалентинівнаДеканат ФЛСК28153
Павлюх Леся Іванівна Кафедра екології27243
Трейтяк Вячеслав ВіталійовичДеканат ФККПІ27133
Азнакаєв Емір ГанєєвичКафедра електроніки27123
Козак Вячеслав ІвановичКафедра публічного управління та адміністрування (ПУА)26303
Дячук Тетяна МиронівнаКафедра української мови та культури26213
Аблесімов Олександр КостянтиновичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)25243
Курінь Ксенія ОлександрівнаНАУ25163
Гузій Микола МиколайовичКафедра комп'ютерних систем та мереж24393
Монченко Олена ВолодимирівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)24233
Щепіна Тетяна ГеоргіївнаКафедра обліку і аудиту24193
Галагуз Тетяна АнатоліївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)23503
Антонов Володимир КостянтиновичКафедра комп'ютерних систем та мереж22283
Москальков Михайло МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)21383
Сулима Людмила ОлексіївнаКафедра організацій авіаційних перевезень21353
Варченко Олег ІвановичКафедра авіоніки21183
Денисюк Володимир ПетровичКафедра прикладної математики21183
Казанська Олена ОлександрівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)21163
Журиленко Борис ЄвгеновичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)20333
Грищенко Юрій ВіталійовичКафедра авіоніки20283
Рябий Мирослав ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)19283
Кіпніс Людмила СеменівнаКафедра дизайну інтер'єру19173
Линтвар Ольга МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу19173
Гученко Інна ВолодимирівнаНАУ18203
Важна Катерина АнатоліївнаКафедра міжнародного права18153
Ластівка Іван ОлексійовичКафедра вищої математики18153
Макаренко Руслан ОлексійовичКафедра гідрогазових систем (ГГС)17433
Беленок Вадим ЮрійовичКафедра аерокосмічної геодезії17113
Щепак Сергій ВікторовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)15473
Шкільнюк Ірина Олександрівна15263
Ладогубець Наталя ВіталіївнаДеканат АКФ14353
Семчук Наталя ОлександрівнаКафедра кримінального права та процесу14213
Герасименко Тетяна СергіївнаКафедра авіоніки14193
Петюх Григорій ПавловичКафедра біотехнології13673
Ковальов Микола ОлександровичКафедра комп'ютерних систем та мереж13193
Шевченко Вікторія МихайлівнаКафедра соціальних технологій12483
Чіковані Валерій ВалеріановичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)12253
Кравчишин Ігор ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)12183
Новицька Наталія ДмитрівнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)12153
Ковтун Владислав ЮрійовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)10603
Сідорова Олена ІгорівнаКафедра дизайну інтер'єру10263
Висоцька Ірина ІванівнаКафедра організацій авіаційних перевезень10193
Кравченко Володимир ІвановичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю9343
Волкотруб Галина ЙосипівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін7923
Мнацаканов Рудольф ГеоргійовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)7273
Бойко Іван ФедоровичКафедра електроніки7193
Халіль Сергій АхмедовичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки5183
Іванченко Надія ОлександрівнаКафедра економічної кібернетики3153
Тачиніна Олена МиколаївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)0233
Макеєва Олена Миколаївна Кафедра теорії та історії держави і права100172
Ремига Юлія СергіївнаКафедра логістики10082
Гармаш Олег МиколайовичКафедра логістики95202
Дробот Ольга В'ячеславівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти91332
Шапенко Людмила ОлександрівнаКафедра теорії та історії держави і права89152
Ястремська Лариса СергіївнаКафедра біотехнології84252
Бармашина Людмила МиколаївнаКафедра архітектури82252
Товкач Сергій СергійовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)8062
Скиба Оксана ПетрівнаКафедра філософії76152
Чайка Наталія ГригрівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг73102
Циховська Елліна ДмитрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю72222
Передерій Надія МиколаївнаДеканат ФТМЛ70102
Сидоренко Катерина ВікторівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу67222
Рибікова Ганна ВолодимирівнаКафедра кримінального права та процесу66142
Божук Людмила ВолодимирівнаКафедра історії та документознавства60112
Сібрук Леонід ВікторовичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем59352
Богданович Олександр ІвановичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)5792
Квасніков Володимир ПавловичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)56292
Кравчук Наталія МиколаївнаКафедра економіки повітряного транспорту 56102
Литвинська Світлана ВіталіївнаКафедра історії та документознавства55112
Литовченко Ірина ВасилівнаНАУ54212
Хомерікі Олена АндріївнаКафедра соціології та політології53242
Клименко Ганна АнатоліївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу52152
Конопляник Леся МиколаївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики51222
Бадах Валерій МиколайовичКафедра гідрогазових систем (ГГС)50182
Школенко Оксана БорисівнаКафедра економіки та бізнес технологій49152
Полухін Анатолій ВасильовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій49132
Сидоренко Олександр ЮрійовичДеканат АКФ48312
Єряшов Євген КузьмовичКафедра теорії та історії держави і права48152
Салімов Ринат МартиновичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)4862
Тащенко Анна ЮріївнаКафедра англійської філології і перекладу47222
Гай Анжела ЄвгенівнаНАУ47132
Альохіна Світлана ВасилівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін46192
Стежко Юрій ГригоровичКафедра іноземних мов за фахом46172
Прищепа Наталія ПетрівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)45192
Сідоркіна Олена МиколаївнаКафедра філософії45152
Габрусенко Євген ІгоровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем4582
Сидоренко Сергій ІвановичКафедра англійської філології і перекладу44222
Абисова Марія АнатоліївнаКафедра філософії43162
Талах Світлана МихайлівнаКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів43162
Якобчук Олександр ЄвгенійовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)43142
Ямненко Тетяна МихайлівнаКафедра цивільного права і процесу42342
Башта Олександр ВасильовичКафедра машинознавства (МАШ)42172
Шуст Наталія БорисівнаКафедра цивільного права і процесу41112
Джурик Олена ВіталіївнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки4162
Запорожець Артур ОлександровичНАУ40602
Мікосянчик Оксана ОлександрівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 40242
Свирид Михайло МиколайовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)40212
Толкачова Ірина Анатоліївна Кафедра конституційного і адміністративного права40182
Кустовська Антоніна ДмитрівнаКафедра хімії і хімічної технології40102
Струк Ірина ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу39152
Яковицька Лада СавеліївнаКафедра авіаційної психології39152
Авдєєва Марина СамуїлівнаКафедра основ архітектури та дизайну3962
Пивовар Ірина ВікторівнаКафедра конституційного і адміністративного права38272
Доценко Людмила ВасилівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти38102
Колесник Максим ВіталійовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)37252
Северин Володимир СвятославовичКафедра загальної та прикладної фізики36152
Набок Інна ІванівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу35102
Кравцов Віктор ІвановичКафедра машинознавства (МАШ)34192
Мізюк Світлана ГеоргіївнаКафедра міжнародної економіки 3492
Асланян Альберт ЕдуардовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)33282
Овсак Оксана ПавлівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)33212
Катерна Ольга КостянтинівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)33122
Каряка Інна ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти33102
Бем Наталія ВікторівнаКафедра історії та документознавства3392
Межжеріна Ганна ВалентинівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін 32342
Кравець Марія ОлександрівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 32212
Петровська Світлана ВолодимирівнаДеканат ФЕБА32192
Довгаль Андрій ГригоровичКафедра технологій аеропортів (ТА)32162
Зуєнко Неля ОлександрівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики32142
Косенко Олена ІванівнаКафедра хімії і хімічної технології32112
Мельник Євгеній ЮрійовичКафедра іноземних мов32102
Бірілло Інна ВалеріївнаКафедра архітектури3282
Дубчак Олена ВікторівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації3262
Устинова Ірина ПетрівнаКафедра конституційного і адміністративного права31332
Базова Віра ІгорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики31212
Разумова Катерина МиколаївнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг31142
Кириченко Віктор ВікторовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)30292
Коваленко Ольга ВасилівнаДеканат ФЕБА30232
Фотинюк Володимир ГригоровичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки30202
Головня Алла ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу30172
Ричка Марина АнатоліївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу30152
Стригуль Марина ВасилівнаКафедра соціології та політології30142
Глушаниця Анна ІгорівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва30102
Глушаниця Наталiя ВiкторiвнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики30102
Грищенко Неля ІванівнаКафедра соціології та політології3062
Колісніченко Анна ВіталіївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики3062
Бондар Людмила ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти29132
Логвиненко Аліса ОлександрівнаКафедра кримінального права та процесу2992
Юрчук Ірина АркадіївнаКафедра прикладної математики28242
Попадюк Сергій СтаніславовичКафедра іноземної філології28142
Щербак Тетяна ЛеонідівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)28142
Борисюк Оксана АнатоліївнаКафедра країнознавства і туризму28122
Даниліна Олена ВолодимирівнаКафедра української мови та культури28122
Білецька Вікторія Вікторівна28102
Тупіцин Микола ФедоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)2882
Проскурка Наталія МиколаївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти2872
Гармаш Тетяна АндріївнаКафедра іноземної філології27212
Козлюк Ірина ОлексіївнаКафедра телекомунікаційних систем27202
Приймак Людмила БорисівнаКафедра технологій аеропортів (ТА)27192
Радзівілл Олександр АнатолійовичКафедра міжнародної економіки 27192
Поліщук Сергій ТимофійовичКафедра аеронавігаційних систем27152
Ільєнко Сергій СергійовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)27132
Мержвинська Анна МиколаївнаКафедра іноваційних технологій професійної освіти (ІТПО)27132
Юрченко Олена ІванівнаНАУ2772
Попов Дмитро ВікторовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)2762
Білокур Іван ПавловичКафедра машинознавства (МАШ)26162
Михальченко Інна ГригорівнаКафедра міжнародної економіки 26142
Поліщук Оксана ВолодимирівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)2672
Костира Наталія ОлександрівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва2622
Знаковська Євгенія АнатоліївнаКафедра аеронавігаційних систем25132
Кокарєва Анжеліка МиколаївнаДеканат ФЛСК25112
Кучерява Ольга МиколаївнаКафедра комп’ютеризованих систем управління25102
Росінська Галина ПавлівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління2582
Турова Лариса ЛеонідівнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)2582
Широкова-Мурараш Ольга ГеннадіївнаКафедра міжнародного права2572
Новальська Надія ІванівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг24512
Махінько Наталія ОлександрівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва24202
Авдєєва Наталія ЮріївнаКафедра архітектури24162
Нечипорук Віталій ВолодимировичКафедра комп’ютеризованих систем управління2492
Шоріна Тетяна ГеннадіівнаКафедра філософії2462
Буриченко Михайло ЮрійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)23572
Літвінова Ірина ФеофанівнаКафедра кримінального права та процесу23332
Флегонтова Наталія МиколаївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін23292
Дражнікова Анна ВікторівнаКафедра біотехнології23152
Старостіна Катерина ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки23102
Кудренко Станіслава ОлексіївнаКафедра комп'ютерних систем та мереж2392
Ільницький Людвіг ЯковичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем2382
Теплінський Геннадій ВікторовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)2352
Мархонос Світлана Миколаївна Кафедра країнознавства і туризму22182
Матвійчук-Юдіна Олена ВасилівнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій22152
Фокін Сергій ПавловичКафедра країнознавства і туризму22132
Явнюк Андріан АндріановичКафедра екології22122
Родченко Олександр ВасильовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва2282
Волоха Микола ПетровичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки21212
Краля Віталій ОлексійовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)21102
Чернега Петро ІвановичКафедра загальної та прикладної фізики21102
Антонов Веніамін ВалерійовичКафедра телекомунікаційних систем2172
Дмитруха Тетяна ІллівнаКафедра екології20182
Андрієць Олександр ГригоровичКафедра авіаційних двигунів (АД)20142
Шибицька Наталія МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій20132
Рудас Сергій ІвановичКафедра аеронавігаційних систем20122
Обуховська Любава ВасилівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки20112
Башта Олена ТрифонівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки2062
Тимошенко Наталія АнатоліївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)2062
Барилюк Євген ІгоровичКафедра гідрогазових систем (ГГС)19152
Бєлоусова Наталія БорисівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій19152
Самойленко Людмила ВеніамінівнаКафедра землеустрою та кадастру 19122
Лашкіна Марія ГригорівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю18352
Томащук Олексій ПетровичКафедра прикладної математики18222
Ударцева Тетяна ЄвгенівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 18122
Козлова Тетяна ВолодимирівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)1882
Осмоловський Олександр ІвановичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)1872
Моденов Юрій БорисовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій1862
Чепіженко Валерій ІвановичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)17172
Хімко Андрій МиколайовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)17112
Журавльова Оксана МихайлівнаКафедра англійської філології і перекладу17102
Васильченко Ольга АнатоліївнаКафедра біотехнології1752
Бовтрук Алла ГеоргіївнаКафедра загальної та прикладної фізики16332
Духота Олександр ІвановичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)16152
Богдан Світлана ЮріївнаКафедра механіки (МЕХ)16142
Мелешко Микола АндрійовичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій16142
Шугайло Яна ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти16142
Гамаюн Володимир ПетровичКафедра прикладної інформатики16122
Бистрова Богдана ВасилівнаКафедра авіаційної англійської мови16102
Войтенко Сергій ДжоржовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)16102
Настенко Лариса ГригорівнаКафедра історії та документознавства15402
Орденов Сергій СергійовичКафедра філософії15212
Шевель Людмила ВіталіївнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки15122
Затула Неллі ІванівнаКафедра вищої математики15112
Оленін Михайло ВікторовичКафедра інженерії програмного забезпечення15102
Висоцька Олена ОлександрівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації1592
Лапенко Олександр ІвановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва1582
Громівчук Іванна МихайлівнаКафедра міжнародного права1552
Климчук Володимир ПавловичКафедра телекомунікаційних систем14462
Сакун Тетяна МиколаївнаКафедра загальної та прикладної фізики14162
Савченко Микола ІвановичКафедра механіки (МЕХ)14122
Глухов Олександр ДмитровичКафедра вищої математики13272
Чорнолуцький Руслан ВасильовичКафедра міжнародного права13132
Смолінчук Лариса СимонівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти13122
Ковтуненко Вікторія МиколаївнаКафедра обліку і аудиту13102
Глушко Юлія МиколаївнаКафедра біотехнології1372
Булигіна Олена ВячеславівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)12182
Рижко (Сьомочкіна) Олена МиколаївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю12162
Чирков Артем ВалерійовичКафедра прикладної математики12132
Шевченко Олег АнатолійовичКафедра механіки (МЕХ)12112
Марінцева Крістіна ВалерієвнаКафедра організацій авіаційних перевезень12102
Мельник Володимир БорисовичКафедра машинознавства (МАШ)12102
Ефтехарінасаб Каве АхмадаліКафедра вищої математики1282
Пронь Світлана ВіталіївнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг1282
Ляшенко Дмитро Олексійович1252
Андрєєв Олександр ВолодимировичКафедра комп'ютерних систем та мереж11182
Герасименко Ірина МиколаївнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг11152
Балабанова Галина ПетрівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу11132
Нетреба Жанна МиколаївнаКафедра загальної та прикладної фізики1192
Фоменко Алла МиколаївнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій1192
Лень Тетяна СергіївнаКафедра загальної та прикладної фізики1172
Ярмолюк Олексій ЯрославовичКафедра маркетингу1172
Курбет Лідія ВікторівнаКафедра технологій аеропортів (ТА)1152
Кондрашевська (Гладун) Юлія ПетрівнаКафедра історії та документознавства1142
Вергеліс Олег АнатолійовичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю10142
Безкоровайний Юрій МиколайовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)10132
Пришупа Юлія ЮріївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики10112
Фролов Валерій ФедоровичКафедра екології10102
Шенгур Світлана ВіталіївнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)10102
Щербина Ольга АлімівнаКафедра радіоелектронних пристроїв та систем1072
Полторацька Ольга ТеодозіївнаКафедра міжнародної економіки 1042
Давидов Олександр СергійовичКафедра вищої математики9202
Яновський Петро ОлександровичКафедра організацій авіаційних перевезень9192
Моржов Володимир ІвановичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій9142
Тофанчук Анатолій ТимофійовичДеканат ФЕБА9142
Загрішева Надія ВолодимирівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 9132
Семенова-Шелевицька Ксенія ІгорівнаКафедра електроніки992
Мороз Андрій СергійовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій972
Овсяннікова Наталія ВолодимирівнаКафедра економічної кібернетики972
Журавель Наталія Вікторівна Кафедра комп'ютерних систем та мереж962
Кравченко Вікторія ВалеріївнаКафедра вищої математики952
Сєдак Олександр ІгоровичКафедра основ архітектури та дизайну952
Шуляр Наталія МиколаївнаКафедра економіки та бізнес технологій952
Лаванов Генадій ЮрійовичКафедра загальної та прикладної фізики8182
Зеленков Олександр АврамовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)872
Опанасюк Юрій АрценовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)872
Сандовенко Ірина ВасилівнаКафедра іноземних мов862
Андрєєв Володимир ІллічКафедра комп'ютерних систем та мереж7142
Шевченко Ірина ВікторівнаКафедра вищої математики7132
Клюс Ірина СтепанівнаКафедра вищої математики792
Новікова Наталія ЄвгенівнаКафедра соціальних технологій782
Тупко Наталя ПетрівнаКафедра прикладної математики762
Чужа Олексій ОлександровичКафедра авіоніки762
Русаловский Анатолій ВікторовичКафедра цивільної та промислової безпеки 6272
Грібов Віктор МихайловичДеканат АКФ6252
Кравченко (Конопленко) Євдокія ГригорівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю6122
Степанець Надія ПавлівнаКафедра країнознавства і туризму692
Букіна Наталія ВалеріївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю672
Горбач Ігор МиколайовичКафедра екології662
Ніколаєнко Олександр ЄвгеновичКафедра аерокосмічної геодезії662
Кажан Катерина ІванівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 652
Коновалова Олена ВікторівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 5232
Вишневська Наталія СергіївнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)5122
Головко Юрій СтефановичКафедра гідрогазових систем (ГГС)582
Зінченко Віктор Борисович582
Кучеренко Валентина СтепанівнаКафедра країнознавства і туризму562
Сабірова Індіра МиргазимівнаКафедра маркетингу472
Рибалкін Володимир Олександрович3552
Пащенко Наталія ВікторівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж382
Краснов Володимир МиколайовичКафедра авіоніки2112
Акчурін Юрій РавільовичКафедра міжнародного права242
Сівашенко Тетяна ВолодимирівнаКафедра управління професійною освітою (УПО)242
Захарченко Віктор ПанасовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)10381
Миронець Оксана МиколаївнаКафедра конституційного і адміністративного права9251
Орленко Наталія АнатоліївнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки7091
Триколенко Софія ТарасівнаКафедра основ архітектури та дизайну7081
Болотов Григорій ІвановичКафедра містобудування6341
Полоус Ольга ВікторівнаНАУ6151
Василенко Валерій АндрійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій5921
Козлов Володимир ВікторовичКафедра авіаційних двигунів (АД)5731
Коваленко Юлія БорисівнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)55181
Сібрук Віктор ЛеонідовичКафедра маркетингу5381
Гумен Микола БорисовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації49131
Тимошенко Марія МиколаївнаКафедра містобудування4661
Гайдаржийська Ольга МиколаївнаКафедра обліку і аудиту45111
Давиденко Алла ОлександрівнаКафедра іноземної філології4511
Сабітова Алла ПавлівнаКафедра іноземної філології4441
Мірошник Світлана ОлексіївнаКафедра іноземної філології4211
Сібрук Анастасія ВолодимирівнаКафедра української мови та культури4211
Філяшкін Микола КириловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)41201
Трошкіна Олена АнатоліївнаКафедра основ архітектури та дизайну3971
Бабій Віталій ВасильовичКафедра землеустрою та кадастру 3941
Троцюк Ніна ВалеріївнаДеканат ЮФ3861
Богатирчук Анатолій СтепановичКафедра вищої математики3651
Хайдарі Наталія ІгорівнаКафедра іноземної філології35101
Халецька Леся ПилипівнаКафедра історії та документознавства3471
Кевлюк Ірина ВолодимирівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю3431
Хоменко-Семенова Леся ОлексіївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти32121
Вітряк Оксана ПавлівнаКафедра біотехнології3241
Гурська Олена ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом3211
Жам Олена ЮріївнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)3171
Василишина Наталія МаксимівнаКафедра іноземних мов3031
Лазаренко Сергій ВолодимировичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)3021
Шульгіна Валентина ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю3021
Корнієнко Богдан ЯрославовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації2941
Назаренко Галина ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю2931
Зіганшин Анвар АбдулловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)2891
Журавель Тетяна ВалентинівнаКафедра іноземної філології2841
Давиденко Тетяна АнатоліївнаКафедра іноземних мов за фахом2831
Шаповал Ірина ГригорівнаКафедра соціології та політології2831
Бовсуновський Євген ОлексійовичКафедра екології2821
Березнікова Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики2811
Мєняйлов Сергій МиколайовичКафедра загальної та прикладної фізики2771
Білоусов Віталій МиколайовичКафедра цивільного права і процесу2761
Грушак Зоя ВасилівнаКафедра хімії і хімічної технології2731
Оргєєва Світлана ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки2711
Будко Людмила ВасилівнаКафедра іноземних мов за фахом2611
Запорожченко Оксана ЮріївнаКафедра основ архітектури та дизайну2531
Костюченко Ольга АнатоліївнаКафедра архітектури2531
Рудіна Марина ВолодимирівнаКафедра англійської філології і перекладу2531
Білоус Наталя ПетрівнаКафедра англійської філології і перекладу2511
Жмур Наталія ВолодимирівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 2511
Степура Віктор СтепановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва2511
Харицька Світлана ВасилівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики2511
Немлій Людмила СергіївнаКафедра авіаційної англійської мови2481
Скидан Інна ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки2441
Кияниця Леонід ЛеонідовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій2421
Косяк Валентина ІванівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін2411
Ракитіна Тетяна ІванівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки2361
Демченко Наталія ІванівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти2341
Войтко Ігор ІвановичКафедра хімії і хімічної технології2321
Зозуля Марія ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу2321
Луппо Олександр ЄвгенійовичКафедра аеронавігаційних систем2321
Радомська Маргарита МирославівнаКафедра екології2321
Скуратівська Людмила ГригорівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін 2321
Курченко Тетяна ЄвгенівнаКафедра історії та документознавства2311
Михалевич Віктор ВадимовичКафедра містобудування2311
Сенчило Надія ОлексіївнаКафедра української мови та культури2241
Кузнецова Олена Олександрівна Кафедра біотехнології2231
Санжаровець Валентина МиколаївнаКафедра соціальних технологій2221
Єгоров Сергій НиконоровичКафедра військової підготовки2211
Шахновська Ірина ІгорівнаКафедра англійської філології і перекладу21121
Тараненко Анатолій ГригоровичКафедра телекомунікаційних систем21101
Мазур Віра ІванівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій2151
Іванова (Раті) Андріана ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу2131
Гуріна Ганна СергіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)2121
Клиніна Тетяна СергіївнаКафедра історії та документознавства2121
Чухліб Тетяна МихайлівнаКафедра української мови та культури2121
Пасічник Олена СтепанівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу2061
Іванець Ольга БорисівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)2041
Білик Тетяна ІванівнаКафедра екології2021
Полякова Олена ВолодимирівнаКафедра хімії і хімічної технології2021
Дацун Олена ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти2011
Чунарьова Анна ВадимівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)2011
Цибрій Юрій ОлександровичКафедра машинознавства (МАШ)201
Ічанська Олена МихайлівнаКафедра авіаційної психології19281
Спаська Олена АнатоліївнаКафедра хімії і хімічної технології19141
Галій Людмила ГеоргіївнаКафедра англійської філології і перекладу1921
Вишновецький Вадим Михайлович Деканат ЮФ18231
Бойко Олена ЛеонідівнаКафедра землеустрою та кадастру 1841
Шатило Юлія Петрівна Кафедра соціальних технологій1821
Верховцова Ольга МихайлівнаКафедра іноземних мов1811
Пилипчук Марина ЛеонідівнаКафедра англійської філології і перекладу1811
Полякова Оксана ВікторівнаКафедра англійської філології і перекладу1741
Чукаріна Наталія МиколаївнаКафедра землеустрою та кадастру 1731
Кумановський Михайло Володимирович Кафедра кримінального права та процесу1721
Гладілін Валерій МиколайовичКафедра аерокосмічної геодезії1711
Карпунь Ольга ВасилівнаКафедра логістики16141
Смольніков Юрій БорисовичКафедра історії та документознавства16111
Василенко Микола ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)1691
Варюхно Володимир ВасильовичКафедра технологій аеропортів (ТА)1661
Подкопаєва Юлія ВалеріївнаКафедра авіаційної психології1661
Терещенко Юрій ЮрійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)1631
Погребецька Тетяна ОлександрівнаКафедра прикладної математики1621
Васюкович Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної англійської мови1611
Рябова Любов ВолодимирівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)1611
Климова Асія СабирівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій1531
Тімкін Іван ФедотовичКафедра соціальних технологій1531
Борець Ірина ВалеріївнаКафедра організацій авіаційних перевезень1521
Примаченко Сергій ВолодимировичКафедра хімії і хімічної технології1521
Олійник Олег ПетровичКафедра вищої та обчислювальної математики1461
Гебрин-Байди Лілія ВасилівнаКафедра аерокосмічної геодезії1441
Лозова Ірина ЛеонідівнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)1441
Слободян Олександр ПетровичКафедра авіоніки1431
Радченко Анна АнатоліївнаКафедра маркетингу1421
Шевченко Світлана ОлександрівнаКафедра землеустрою та кадастру 1421
Ткаченко Світлана ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом1411
Акопян Тетяна ВалентинівнаКафедра іноземних мов за фахом141
Білак Наталія ВасилівнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)13141
Злагодух Вікторія ВікторівнаКафедра авіаційної психології13141
Голембієвський Григорій ГригорійовичКафедра механіки (МЕХ)1361
Рудницька Жанна ОлександрівнаКафедра загальної та прикладної фізики1351
Трофименко Вікторія Ігорівна Кафедра вищої математики1351
Шевченко Юлія ВікторівнаКафедра організацій авіаційних перевезень1351
Бєлікова Олена ЮріївнаКафедра біотехнології1331
Вознюк Андрій ПетровичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)1331
Краснопольський Володимир СергійовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)1331
Столярова Наталія ВікторівнаКафедра хімії і хімічної технології1331
Колчанова Алла ВалеріївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін1321
Гейченко Світлана ПетрівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки1311
Шевчук Дмитро ОлеговичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)1311
Занько Сергій МиколайовичКафедра цивільної та промислової безпеки 1291
Глибін Віталій Ілларіонович Кафедра біотехнології1261
Долгова Олена МиколаївнаКафедра авіаційної психології1231
Кудрін Анатолій ПавловичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)1231
Позняк Оксана ВолодимирівнаКафедра логістики1231
Чорна Оксана АрнольдівнаКафедра дизайну інтер'єру1231
Бєлоусова Наталія ВолодимирівнаКафедра землеустрою та кадастру 1221
Путренко Віктор Валентинович1221
Шевченко Анна ВалеріївнаКафедра маркетингу1221
Драчов Олексій ВікторовичКафедра міжнародного права1211
Іванов Євген ОлександровичКафедра іноземної філології1211
Кацімон ОльгаКафедра української мови та культури1211
Кірхар Наталія ВолодимирівнаКафедра прикладної інформатики1181
Зиков Олег СергійовичНАУ1161
Ратинський Валерій ВалерійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)1151
Терещенко Андрій ОлександровичКафедра аерокосмічної геодезії1141
Бєлозьорова Яна АндріївнаКафедра інженерії програмного забезпечення1121
Петрова Юлія ВалеріївнаКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів1121
Рябчевський Олег ВолодимировичКафедра екології1121
Харченко Володимир ВолодимировичКафедра машинознавства (МАШ)1121
Пантєєв Роман ЛеонідовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)1111
Шелуха Олексій ОлеговичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації1111
Васильченко В'ячеслав МиколайовичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю1091
Дубик Олександр МиколайовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів1061
Сімкова Тетяна ОлексіївнаКафедра економіки повітряного транспорту 1061
Башинський Ярослав ВолодимировичКафедра комп’ютерних технологій будівництва1021
Дударець Дмитро ВолодимировичКафедра міжнародного права1021
Єлізаров Анатолій БорисовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації1021
Мазур Тетяна АркадіївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)1021
Скрипник Лілія РусланівнаКафедра землеустрою та кадастру 1021
Харченко Олена ВасилівнаКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)1021
Ковешніков Микола ОлексійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)1011
Олефір Олексій ІгоровичКафедра технологій аеропортів (ТА)1011
Чумак Олег ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)1011
Лесь Ірина ОлександрівнаДеканат ФМВ961
Башинська Ольга ЮріївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва941
Іщенко Сергій ОлександровичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)931
Поштаренко Анна ВіталіївнаКафедра біотехнології931
Волковська Ганна ГригорівнаКафедра організацій авіаційних перевезень921
Дев'яткіна Світлана СергіївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)921
Капітанчук Костянтин ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)921
Мельников Дмитро ЄвгенійовичКафедра авіоніки921
Кривицька Наталія ЮріївнаКафедра економіки та бізнес технологій911
Онуфрійчук Ганна ІванівнаКафедра української мови та культури911
Руднєва Марина ГригорівнаКафедра країнознавства і туризму911
Усачов Юрій Олександрович911
Федчук Лілія ІванівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін911
Толбатов Євген ЮрійовичКафедра прикладної математики8191
Бердник Оксана МихайлівнаКафедра прикладної математики871
Іскренко Юрій ЮрійовичКафедра комп'ютерних систем та мереж871
Малежик Олександр ІвановичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій861
Остапчук Світлана СергіївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю861
Хижняк Сергій ВасильовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)861
Колісник Олена ВасилівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій851
Терещенко Лідія ЮріївнаКафедра інженерії програмного забезпечення851
Семигінівська Тетяна ГригорівнаКафедра англійської філології і перекладу841
Благая Людмила ВолодимирівнаКафедра аеронавігаційних систем831
Журавель Сергій ВолодимировичКафедра комп'ютерних систем та мереж831
Бородій Ірина ОлексіівнаКафедра загальної та прикладної фізики821
Бриль Василь МихайловичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)821
Государська Інна ЛеонідівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 821
Юцкевич Святослав СергійовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)821
Прокоф’єва Іванна ЮріївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)811
Сильнягін Анатолій ОлексійовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)811
Фоміна Наталія БорисівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж811
Данчук Михайло ДмитровичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю781
Терентьєва Ірина ЄвгенівнаКафедра телекомунікаційних систем751
Замула Аліна ЮріївнаКафедра міжнародного права731
Гастинщикова Любов ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу721
Кравчук Тетяна ВолодимирівнаКафедра хімії і хімічної технології721
Надточій Василь ІвановичКафедра комп'ютерних систем та мереж721
Осадько Олександр ОлексійовичКафедра міжнародного права721
Ситнянських Любов МихайлівнаКафедра авіоніки721
Акмалдінова Олександра МиколаївнаКафедра іноземних мов за фахом711
Катаєва Марія ОлександрівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)711
Комнацька Марта МиколаївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)711
Лужбін Віктор МиколайовичКафедра авіоніки711
Свентицька Валентина АндріївнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)711
Юн Геннадій МиколайовичКафедра організацій авіаційних перевезень711
Яковенко Олеся ЛеонідівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації711
Матвієнко Роман ОлександровичКафедра економіки та бізнес технологій681
Матющенко Наталія ВолодимирівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки651
Гірчук Олеся ВасилівнаКафедра авіаційної психології641
Олешко Тамара ІванівнаКафедра економічної кібернетики631
Іващук Антоніна АнатоліївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю621
Обуховська Еліна ВасилівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки621
Криворучко Ольга ВікторівнаКафедра маркетингу611
Малоєд (Cусол) Марина МиколаївнаКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів611
Невара Лілія МихайлівнаДеканат ФМВ611
Суворова Наталія ОлександрівнаДеканат ФТМЛ611
Сердюков Володимир АндрійовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)551
Мамчук Віталій ІвановичКафедра вищої та обчислювальної математики541
Варивода Вікторія ОлександрівнаКафедра прикладної математики531
Гричкоєдова Марина ВолодимирівнаНАУ531
Гришко Олена МиколаївнаКафедра прикладної математики531
Щербатенко Ірина ВолодимирівнаКафедра обліку і аудиту521
ГОРСЬКИЙ Олексій МиколайовичНАУ511
Стецюк Михайло ПетровичКафедра землеустрою та кадастру 511
Заріцький Олег ВолодимировичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)4111
Малярчук Василь ОлександровичКафедра комп'ютерних систем та мереж441
Тарасюк Василь Степанович431
Горінов Павло ВалерійовичКафедра конституційного і адміністративного права421
Грекова Лілія ЮріївнаКафедра кримінального права та процесу421
Кирик Тетяна ІванівнаКафедра хімії і хімічної технології421
Костенко Олена Олександрівна Кафедра кримінального права та процесу421
Кошак Олександр Михайлович Кафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю421
Ляшенко Яна ГригорівнаКафедра вищої математики421
Дубчак Олена БорисівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти411
Єфимець Валентин МикитовичКафедра комп'ютерних систем та мереж411
Риженко Людмила МихайлівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю411
Барабаш Олена В'ячеславівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін 381
Кириченко Наталія МихайлівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін371
Раменська Світлана ЄвгенівнаКафедра маркетингу341
Засанський Володимир ВячеславовичКафедра економічної теорії331
Кашкевич Іван-Фарход ФуркатовичКафедра комп’ютеризованих систем управління331
Коновалюк Валентина СтаніславівнаКафедра організацій авіаційних перевезень331
Тугай Ганна ВолодимирівнаКафедра вищої математики331
Камінський Євген ОлександровичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів321
Конрад Тетяна ІгорівнаКафедра інженерії програмного забезпечення321
Лазарєв Віктор ГеоргійовичКафедра біотехнології321
Карандюк (Гринь) Ольга ГригорівнаКафедра міжнародної економіки 311
Маєвська Оксана МиколаївнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій311
Падун Алла ОлексіївнаКафедра екології311
Ясиніцький Едуард ПетровичДеканат АКФ311
Максимов Володимир ОлексійовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)2401
Дуксенко Оксана ПетрівнаКафедра економіки повітряного транспорту 281
Жила Володимир ГавриловичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)231
Донець Андрій ГеоргійовичКафедра логістики221
Задоєнко Жанна ВасилівнаКафедра міжнародної економіки 221
Закревський Анатолій Іванович221
Мединський Денис ВолодимировичКафедра мультимодальних перевезень211
Ніколаєнко Володимир ЛеонідовичКафедра соціології та політології211
Ракицький Вадим АндрійовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації211
Суслова Галина АндріївнаНАУ211
Щегель Ганна ОлексіївнаКафедра механіки (МЕХ)211
Глоба Сергій ОлександровичКафедра прикладної математики1461
Ситник Олександр ГеоргійовичКафедра авіоніки1101
Чупаха Людмила ДмитрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)161
Федина Василь ПетровичКафедра організації авіаційних робіт і послуг151
Трюхан Олег МиколайовичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)141
Андрощук Людмила ВікторівнаКафедра вищої математики131
Подскребко Олександр СергійовичКафедра економічної кібернетики131
Халімон Наталія ФедорівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління121
Бутенко Ганна ОлександрівнаКафедра обліку і аудиту111
Новоселов Євген ФеофановичКафедра хімії і хімічної технології111
Соловйова Олена ОлександрівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг111
Литвин Валерій ВасильовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)0391
Ругайн Олександр ВолодимировичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)8800
Крилова Тетяна ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу3500
Молодцов Микола ФедоровичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)3400
Романенко Віктор ГригоровичКафедра авіоніки2700
Горупа Василь ВасильовичКафедра біотехнології2500
Скребнєва Світлана МиколаївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва2500
Нечипорук Олена ПетрівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління2300
Пазюра Людмила ВолодимрівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін2300
Хачатрян Вікторія ВікторівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки2300
Новікова Олександра ОлександрівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін2200
Рибачук Людмила ВіталіївнаКафедра прикладної математики2200
Слободська Ірина АндріївнаКафедра цивільного права і процесу2200
Грабовчак Валентина ВалентинівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва2100
Теремінко Лариса ГригорівнаКафедра іноземних мов за фахом2100
Максимович Галина ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом2000
Руденко Віра МиколаївнаКафедра хімії і хімічної технології2000
Бжезовська Наталія ВолодимирівнаКафедра містобудування1900
Гніденко Ірина АндріївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій1900
Федорчук Світлана Володимирівна Кафедра машинознавства (МАШ)1900
Гребенніков Володимир МиколайовичКафедра історії та документознавства1800
Дерев'янко Ігор ПетровичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій1800
Троян Сергій СтаніславовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій1800
Кадет Наталія ПавлівнаКафедра прикладної інформатики1700
Слобоженко Руслан АнатолійовичКафедра іноземних мов1700
Стегній Світлана ІванівнаКафедра екології1700
Білоконь Галина МихайлівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики1600
Гончаренко-Закревська Наталія ВалеріївнаКафедра іноземних мов1600
Задерака Наталія МиколаївнаКафедра обліку і аудиту1600
Муркіна Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом1600
Шульга Тетяна ВалеріївнаКафедра іноземних мов за фахом1600
Ясакова Тетяна ЮріївнаКафедра хімії і хімічної технології1600
Вербило Галина ПавлівнаКафедра іноземних мов за фахом1500
Ус Вікторія ФеліксівнаКафедра дизайну інтер'єру1500
Власова-Чмерук Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної психології1400
Запунна Євгенія ОлександрівнаКафедра містобудування1400
Статніков Юрій ЯковичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)1400
Шип Лілія ОлександрівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки1400
Анпілогова Тетяна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов за фахом1300
Бугайов Олександр ЄвгеновичКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)1300
Капеліста Ірина МихайлівнаКафедра землеустрою та кадастру 1300
Трачевський В’ячеслав ВасильовичКафедра хімії і хімічної технології1300
Борозенець Григорій МихайловичКафедра машинознавства (МАШ)1200
Вознюк Аріна МихайлівнаКафедра іноземної філології1200
Гундарєва Валентина ОлегівнаКафедра іноземних мов1200
Дейнеко Ігор ВолодимировичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки1200
Кічата Наталія МиколаївнаКафедра цивільної та промислової безпеки 1200
Козелецька Ірина СтепанівнаКафедра іноземних мов за фахом1200
Євсюков Євген ЮрійовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)1100
Радішевський Микола ФедоровичКафедра інженерії програмного забезпечення1100
Сидоренко Леся ІванівнаКафедра української мови та культури1100
Смірнов Юрій ІвановичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)1100
Федорченко Світлана ВолодимирівнаКафедра іноваційних технологій професійної освіти (ІТПО)1100
Хоцяновська Наталя ФранцівнаКафедра цивільного права і процесу1100
Білякович Людмила ГригорівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін1000
Воловик Олена ІванівнаКафедра логістики1000
Гаєвська Тетяна АнатоліївнаКафедра хімії і хімічної технології1000
Єфименко Валерій ВолодимировичКафедра хімії і хімічної технології1000
Ількова Оксана ГригорівнаКафедра історії та документознавства1000
Новік Ганна ВолодимирівнаКафедра дизайну інтер'єру1000
Савицький Володимир ДмитровичКафедра екології1000
Удод Наталія ЛеонівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін1000
Горідько Руслана Володимирівна Кафедра вищої математики900
Дольник (Носко) Ірина МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу900
Ліченко Анна ДмитрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю900
Мелешко Тетяна ВікторівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)900
Правдохін Вадим ВалерійовичКафедра основ архітектури та дизайну900
Розум Марія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом900
Хіренко Оксана ОлександрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю900
Бурля Оксана ВалеріївнаКафедра історії та документознавства800
Добровольська Людмила АнатоліївнаКафедра української мови та культури800
Зачепа Ірина МиколаївнаКафедра іноземних мов800
Онопрієнко Олександр ДаниловичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)800
Половая Наталія ОлександрівнаКафедра соціології та політології800
Пучков Юрій ПавловичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)800
Романченко (Дангулжи) Наталя ВолодимирівнаКафедра української мови та культури800
Семак Інна ВікторівнаКафедра машинознавства (МАШ)800
Стецик Христина МиколаївнаКафедра української мови та культури800
Шванова Оксана ВолодимирівнаКафедра англійської філології і перекладу800
Ящук Олеся ПетрівнаКафедра іноземних мов за фахом800
Безвершнюк Карина ОлексіївнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)700
Гордієнко Катерина ОлександрівнаКафедра авіаційної психології700
Дмитренко Богдан ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)700
Зелінська Наталія СергіївнаКафедра радіоелектронних пристроїв та систем700
Келічава Яна БогданівнаКафедра української мови та культури700
Ковальов Олександр МихайловичКафедра біотехнології700
Осіпчук Аліна ОлександрівнаКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів700
Петренко Тетяна ВячеславівнаКафедра соціальних технологій700
Пузирний Валерій ІвановичКафедра основ архітектури та дизайну700
Фісун Юлія ВолодимирівнаКафедра маркетингу700
Яцишин Марта ЮріївнаКафедра міжнародного права700
Дишлева Ганна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов за фахом600
Іванова Жанна ЄвгенівнаКафедра іноземної філології600
Коніцула Тетяна ЯківнаНАУ600
Красноусова Ольга ЮрійовнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)600
Лупандін Михайло ВікторовичНАУ600
Молчанова Катерина МихайлівнаКафедра логістики600
Омельченко Олександр ДмитровичКафедра мультимодальних перевезень600
Соколова Зоя СергіївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу600
Щербина Володимир ПорфирійовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)600
Артеменко (Кузьмінова) Ганна ОлександрівнаКафедра основ архітектури та дизайну500
Бікетов Сергій ОлексійовичКафедра основ архітектури та дизайну500
Бобр Володимир ІвановичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки500
Борисенко Олена СергіївнаКафедра маркетингу500
Василенко Юлія ВолодимирівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю500
Воронов Сергій Ігоревич Кафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)500
Герасименко Юрій ТихоновичКафедра загальної та прикладної фізики500
Гончаренко Анастасія АндріївнаКафедра іноземної філології500
Густера Олег Михайлович Кафедра економічної кібернетики500
Даскал Євген ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)500
Іщенко Наталія ФедорівнаКафедра землеустрою та кадастру 500
Корольов Петро ВасильовичКафедра авіаційних двигунів (АД)500
Коцюр Анатолій БорисовичКафедра комп'ютерних систем та мереж500
Паскал Жанна ВалеріївнаКафедра історії та документознавства500
Садова Віталіна ВікторівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки500
Суровцев Олександр ЮрійовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)500
Ткаченко Олена ВолодимирівнаКафедра хімії і хімічної технології500
Туз Микола ДмитровичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)500
Чуб Людмила Олексіївна Кафедра вищої математики500
Абламська Валентина МихайлівнаКафедра економічної кібернетики400
Бєлканія Нуну ВолодимирівнаКафедра іноземних мов400
Дейнега Ірина ІванівнаДеканат (ННІНО)400
Землянський Володимир МихайловичКафедра авіоніки400
Ліскович Назарій ЮрійовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)400
Мілетич Ольга ОлегівнаКафедра публічного управління та адміністрування (ПУА)400
Радченко Олена АндріївнаКафедра маркетингу400
Ржевська Дарія ОлександрівнаКафедра іноземних мов400
Ржевська Ніна ФедорівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій400
Руденко Микола ПетровичКафедра авіаційної психології400
Сагратова Каріна Едуардівна Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики400
Сивашенко Терентій ІвановичКафедра гідрогазових систем (ГГС)400
Тарасенко Тарас ВалерійовичКафедра гідрогазових систем (ГГС)400
Шевченко Олександр ПетровичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій400
Шкварницька Тетяна ЮріївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)400
Агеєв Сергій ЄвгенійовичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)300
Балацька Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом300
Бунчук Олександр Олексійович НАУ300
Гальченко Світлана МиколаївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)300
Гвоздецький Іван ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)300
Дияк Юлія ІгорівнаКафедра економічної теорії300
Іллічева Людмила МаксимівнаКафедра прикладної математики300
Йовенко Сергій ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)300
Квач Юлія МиколаївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)300
Квашук Дмитро МихайловичКафедра економічної кібернетики300
Ковалюк Ольга КостянтинівнаДеканат (ННІНО)300
Кравченко Олена ОлегівнаКафедра економіки повітряного транспорту 300
Кравчук Микола ПетровичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)300
Кудзіновська Інна ПавлівнаКафедра вищої математики300
Остапенко Олександр СергійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій300
Переверзєв Олександр МихайловичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)300
Скалова Валентина АнатоліївнаКафедра інженерії програмного забезпечення300
Філінович Валерія ВікторівнаКафедра цивільного права і процесу300
Черіпко Сергій Іванович300
Безкоровайна Юлія МиколаївнаКафедра інженерії програмного забезпечення200
Біленко Тетяна ІванівнаКафедра економічної теорії200
Бобарчук Олександр АнтоновичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій200
Бонацька Ірина ВячеславівнаКафедра іноземних мов200
Бондаренко Лариса ОлексіївнаКафедра іноземних мов200
Вєрягіна Лада СергіївнаКафедра хімії і хімічної технології200
Глуцька Тетяна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов200
Дибань Максим ПетровичКафедра цивільного права і процесу200
Єрємєєв Олександр СергійовичКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)200
Жудро Ольга ВікторівнаКафедра іноземних мов200
Задорожній Роман ОлександровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем200
Кресан Тетяна Дмитрівна200
Крижановський Андрій СтаніславовичНАУ200
Крисак Яків Васильович Кафедра економічної кібернетики200
Куценко Олена ВікторівнаКафедра іноземних мов200
Левковська Тетяна Андріївна Кафедра вищої математики200
Левченко Сергій ВолодимировичКафедра хімії і хімічної технології200
Лисак Ольга БорисівнаКафедра іноземних мов за фахом200
Литвинчук Наталя БорисівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти200
Личманенко Олеся Г.200
Малахівська Ганна ВолодимирівнаКафедра маркетингу200
Марінченко Ганна ЄвгеніївнаКафедра загальної та прикладної фізики200
Морозова Любов ВасилівнаКафедра іноваційних технологій професійної освіти (ІТПО)200
Охремчук Олена СергіївнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій200
Петренко Євген Миколайович200
Попик Наталія Володимирівна (Ратушна)Кафедра економічної кібернетики200
Провотар Тетяна Феофілівна Кафедра іноземних мов за фахом200
Світич Лідія МихайлівнаКафедра іноземних мов200
Талалаєв Володимир ОпанасовичКафедра інженерії програмного забезпечення200
Фузік Михайло ІгоровичНАУ200
Хайдарова Тетяна МиколаївнаКафедра маркетингу200
Чуріна Олександра ЙосипівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)200
Швачко Тетяна ІванівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)200
Яреміч Тетяна ІванівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)200
Алієв Максим МихайловичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій100
Атаманенко Наталія СергіївнаКафедра хімії і хімічної технології100
Бєльська Олександра АрутюнівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)100
Бочаров Віктор ПантелійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)100
Бурлаков Вадим ІвановичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)100
Бутько Володимир СтепановичКафедра гідрогазових систем (ГГС)100
Голоднюк Альбіна АнатоліївнаКафедра іноземних мов100
Грицай Світлана Юріївна НАУ100
Данільченко Віктор Васильович100
Дерігін Олег ДмитровичКафедра економіки повітряного транспорту 100
Дивнич Микола ПолікарповичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)100
Добровольська Олена СергіївнаКафедра іноземних мов100
Єгоров Сергій ВікторовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації100
Єременко Роман ОлександровичКафедра гідрогазових систем (ГГС)100
Єрмачков Юрій ОлексійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій100
Єрмолаєва Ольга Вікторівна Кафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)100
Зайвенко Григорій МаксимовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)100
Захарчук Алла ПетрівнаКафедра логістики100
Кібець Дар’я ВікторівнаКафедра міжнародного права100
Клюй Володимир МиколайовичКафедра авіаційних двигунів (АД)100
Козлітін Олексій ОлександровичКафедра цивільної та промислової безпеки 100
Корнілов Володимир СтепановичКафедра соціології та політології100
Кулинич Олександра ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю100
Кулініч Олексій ВасильовичКафедра технологій аеропортів (ТА)100
Куцан Олена ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю100
Лазоренко Наталія Леонідівна Кафедра іноземних мов100
Масловський Борис ГеоргійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління100
Мельников Олег В'ячеславовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)100
Мельникова Катерина СергіївнаКафедра англійської філології і перекладу100
Мишакова Тетяна МиколаївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін100
Моржова Людмила ІванівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)100
Нікітіна Галина МиколаївнаКафедра авіаційних двигунів (АД)100
Овдієнко Оксана ВасилівнаКафедра логістики100
Осадча Олена АнатоліївнаКафедра іноваційних технологій професійної освіти (ІТПО)100
Падун Роман ВікторовичКафедра цивільного права і процесу100
Петропавловська Світлана ЄвгенівнаКафедра маркетингу100
Положевець Ганна АндріївнаКафедра авіоніки100
Рязановська Вікторія ВікторівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)100
Семерягіна Мирослава МиколаївнаКафедра логістики100
Сігнаєвський Олександр МиколайовичКафедра цивільної та промислової безпеки 100
Собова Світлана ЮріївнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)100
Стасюк Олександр ПетровичКафедра економіки та бізнес технологій100
Стовпник Наталія МиколаївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін100
Суліман Олексій Миколайович100
Халмурадов Батир ДанатаровичКафедра цивільної та промислової безпеки 100
Хоружий Сергій МиколайовичКафедра авіаційної психології100
Шевченко Олександра ВолодимирівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва100
Юрченко Ольга АндріївнаКафедра історії та документознавства100
Юрченко Світлана ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом100
Абрамович Олена ОлександрівнаКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Авраменко Олена АнатоліївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Аргунов Геннадій ФедоровичКафедра аеронавігаційних систем000
Балалаєв Антон ВалерійовичКафедра механіки (МЕХ)000
Барабанов Юрій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Білокуров Павло СергійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Близнюк Олена ДмитрівнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)000
Бондар Назарій ВікторовичКафедра механіки (МЕХ)000
Бондар Олена АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Бондаренко Людмила МиколаївнаКафедра прикладної математики000
Борковська Любов ОлексіївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Боровик Володимир МиколайовичКафедра прикладної інформатики000
Боровик Іван МихайловичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Братусь Іван Вікторович000
Брусило Юрій ВолодимировичНАУ000
Ванецян Сергій ГеворковичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Вітрук Юлія ВолодимирівнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)000
Гавриленко Анатолій ВасильовичКафедра обліку і аудиту000
Голік Артур ПетровичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Горелік Наталія АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Гринюк Світлана ПетрівнаКафедра іноземної філології000
Денисенко Наталія ГригорівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Добржанська Богдана ВікторівнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)000
Іваннікова Вікторія ЮріївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Коваленко Наталія ВасилівнаКафедра міжнародної економіки 000
Ковтонюк Інна Юхимівна Кафедра вищої математики000
Кодола Раїса МиколаївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Козлов Віктор ДмитровичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Коломієць Юрій ВасильовичКафедра електротехніки та світлотехніки000
Котовська Ольга ВячеславівнаКафедра управління професійною освітою (УПО)000
Крячок Сергій Дмитрович000
Кузнєцова Олена ЯківнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Курілов Володимир ІвановичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Кучер Наталія ОлексіївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Лук’янов Павло ВолодимировичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Лукашенко Аліса ІванівнаКафедра країнознавства і туризму000
Майбородін Борис АнатолійовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Мартинюк (Соколовська) Ганна ВадимівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Мартинюк Василь СеменовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Михайлова Віра ІванівнаКафедра іноземних мов000
Мільцов Володимир ЄвгенійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Мороз Олег ВасильовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Надутенко Тетяна ВікторівнаКафедра мультимодальних перевезень000
Назаренко Олександра ПавлівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Новіков Володимир СтефановичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Овсянкін Анатолій Михайловичкафедра технологій управління (ТУ)000
Орнатський Дмитро ПетровичКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)000
Охмакевич Валерій МиколайовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Павлова Світлана ВадимівнаДеканат (ННІНО)000
Панасюк Ірина ПетрівнаКафедра управління професійною освітою (УПО)000
Побережна Заріна МиколаївнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Попа Юрій Миколайович000
Привольнева Світлана ОлексіївнаКафедра дизайну інтер'єру000
Проценко Микола МихайловичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Пугачевська Євгенія ПетрівнаКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Романов Євген ІвановичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Сірий Дмитро ТерентійовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Скворцов Сергій ОлександровичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Сніжко Андрій Ерленович000
Сокол Олег Леонідович Кафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Соколова Наталія ПетрівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Соловйов Дмитро ОлександровичКафедра телекомунікаційних систем000
Таран Віктор МиколайовичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Ткачук Світлана ПавлівнаКафедра іноземних мов000
Токарук Віталій ВолодимировичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)000
Троянов Петро ПетровичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Удод Аліна ВолодимирівнаКафедра авіаційної психології000
Фролова Наталія ЕвгенівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Харченко Олена МихайлівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Чуба Ірина ВікторівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Юрченко Олексій МиколайовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Якимець Ірина ВячеславівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Яцко Катерина СергіївнаКафедра економічної кібернетики000
Ящук Олександр ПетровичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000