Рейтинг викладачів НАУ згідно з наукометричною системою Web of Science

Науковець Кафедра Кількість публікацій у WoS Кількість цитувань у WoS Індекс Гірша (h-індекс)
Поліщук Аркадій ПетровичКафедра загальної та прикладної фізики7465012
Астанін Вячеслав ВалентиновичКафедра механіки (МЕХ)3841111
Великодський Юрій ІвановичКафедра аерокосмічної геодезії2936810
Яновський Фелікс ЙосиповичКафедра електроніки1482419
Бєлятинський Андрій ОлександровичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів14686
Білокопитов Юрій ВасильовичКафедра хімії і хімічної технології201885
Гончаренко Андрій ВікторовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)13425
Сініцин Рустем БорисовичКафедра електроніки33414
Чумак Віталій ЛукичКафедра хімії і хімічної технології29644
Жук Петро ФедоровичКафедра прикладної математики221954
Карускевич Михайло ВіталійовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)10504
Синєглазов Віктор МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)44213
Прокопенко Ігор ГригоровичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів38303
Рудякова Ганна МиколаївнаКафедра електроніки29143
Авер'янова Юлія АнатоліївнаКафедра аеронавігаційних систем28403
Запорожець Олександр ІвановичНАУ25233
Сущенко Ольга АндріївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)21253
Тунік Анатолій АзарійовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)20233
Харченко Володимир ПетровичНАУ20233
Ігнатович Сергій РомуальдовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)14483
Бордюг Ганна БорисівнаКафедра загальної та прикладної фізики92333
Грідякіна Олександра ВалеріївнаКафедра загальної та прикладної фізики9333
Андріанова Тетяна ВолодимирівнаКафедра біотехнології8293
Гаркава Катерина ГригорівнаКафедра біотехнології8143
Ледовських Володимир МихайловичКафедра хімії і хімічної технології2482
Чіковані Валерій ВалеріановичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)18302
Уланський Володимир ВасильовичКафедра електроніки18142
Заліський Максим ЮрійовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів15142
Пітерцев Олександр АндрійовичКафедра електроніки1592
Токарев Вадим ІвановичКафедра цивільної та промислової безпеки 14112
Соломенцев Олександр ВасильовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів13142
Бойченко Сергій ВалерійовичДеканат ФЕБІТ12112
Закієв Іслам Муса-ОглиКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)11172
Антонова Анна ОлегівнаКафедра вищої математики11152
Ареф'єва Олена ВолодимирівнаКафедра економіки повітряного транспорту1182
Лень Тетяна СергіївнаКафедра загальної та прикладної фізики9182
Тарасюк Сергій ІвановичКафедра біотехнології9132
Зуєв Олексій ВолодимировичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів9112
Остроумов Іван ВікторовичКафедра аеронавігаційних систем992
Тачиніна Олена МиколаївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)992
Карпенко Валерій ІвановичКафедра біотехнології7142
Духота Олександр ІвановичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)7102
Хребет Валерій ГригоровичКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)6122
Ільницька Світлана ІванівнаНАУ692
Тронько Володимир ДмитровичКафедра авіоніки672
Білоус Оксана ІванівнаКафедра загальної та прикладної фізики642
Маслак Тетяна ПетрівнаКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)5152
Ліпінський Олександр ЮрійовичКафедра електроніки572
Гаєв Євген ОлександровичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)4242
Толбатов Євген ЮрійовичКафедра вищої та обчислювальної математики3252
Лаванов Генадій ЮрійовичКафедра загальної та прикладної фізики352
Грехов Андрій МихайловичКафедра аеронавігаційних систем342
Войтко Ігор ІвановичКафедра хімії і хімічної технології2372
Філоненко Сергій ФедоровичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)282
Затула Неллі ІванівнаКафедра вищої математики272
Кузнєцова Олена ЯківнаКафедра загальної та прикладної фізики252
Конін Валерій ВікторовичКафедра аеронавігаційних систем1641
Кутлахмедов Юрій ОлексійовичКафедра екології1441
Гнатюк Сергій ОлександровичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)1371
Кіндрачук Мирослав ВасильовичКафедра машинознавства (МАШ)1371
Кошева Лариса ОлександрівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)1371
Сунцова Олеся ОлександрівнаКафедра економіки та бізнес технологій1241
Чирка Юрій ДмитровичНАУ1131
Конахович Георгій ФилимоновичКафедра телекомунікаційних систем951
Азнакаєв Емір ГанєєвичКафедра електроніки921
Демидко Валерій ГригоровичКафедра вищої та обчислювальної математики921
Корченко Олександр ГригоровичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)851
Кондратенко Петро ОлексійовичКафедра загальної та прикладної фізики841
Шмельова Тетяна ФедорівнаКафедра аеронавігаційних систем821
Долгова Олена МиколаївнаКафедра авіаційної психології811
Лисенко Олександр ІвановичНАУ751
Житецький Леонід СергійовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)721
Казак Василь МиколайовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)721
Кожохіна Олена ВолодимирівнаКафедра авіоніки721
Азарсков Валерій МиколайовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)711
Філяшкін Микола КириловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)711
Синило Катерина ВікторівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 6321
Трачевський В’ячеслав ВасильовичКафедра хімії і хімічної технології671
Коба Олена ВікторівнаНАУ631
Сергеєв Ігор ЮрійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)621
Романенко Віктор ГригоровичКафедра авіоніки541
Левченко Сергій ВолодимировичКафедра хімії і хімічної технології531
Чемерис Володимир ТерентьйовичКафедра загальної та прикладної фізики531
Безкоровайний Юрій МиколайовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)521
Глибін Віталій Ілларіонович Кафедра біотехнології521
Делас Микола ІвановичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)521
Кривоносенко Олександр ПетровичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)521
Серебрякова (Пустова) Світлана ВікторівнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій521
Щербина Ольга АлімівнаКафедра радіоелектронних пристроїв та систем521
Яковлєва Анна ВалеріївнаКафедра екології521
Васильєв Володимир МиколайовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів511
Вовк Оксана ОлексіївнаКафедра екології511
Голубничий Олексій ГеоргійовичКафедра телекомунікаційних систем511
Квасніков Володимир ПавловичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)511
Кучеров Дмитро ПавловичКафедра комп’ютеризованих систем управління511
Макаренко Віталій МиколайовичКафедра цивільної та промислової безпеки 511
Першаков Валерій МиколайовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів511
Чернега Петро ІвановичКафедра загальної та прикладної фізики461
Гроза Валентина АнатоліївнаДеканат ФЕБІТ451
Павленко Петро МиколайовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)441
Довгаль Андрій ГригоровичКафедра технологій аеропортів (ТА)421
Прокоф’єва Іванна ЮріївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)421
Сліпухіна Ірина АндріївнаКафедра загальної та прикладної фізики421
Чубко Лариса СергіївнаКафедра аерокосмічної геодезії421
Баришовець Петро ПавловичКафедра вищої математики411
Єрмолаєва Ольга Вікторівна Кафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)411
Ільницький Людвіг ЯковичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем411
Козловський Валерій ВалерієвичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)411
Корченко Анна ОлександрівнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)411
Ларін Віталій ЮрійовичКафедра аеронавігаційних систем411
Олійник Олена ПавлівнаКафедра дизайну інтер'єру391
Богдан Світлана ЮріївнаКафедра механіки (МЕХ)351
Бахтіяров Денис ІлшатовичКафедра телекомунікаційних систем341
Заріцький Олег ВолодимировичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)341
Косенко Олена ІванівнаКафедра хімії і хімічної технології321
Білякович Олег МиколайовичКафедра технологій аеропортів (ТА)311
Вишнівський Олександр ВолодимировичКафедра електроніки311
Гнатюк Віктор ОлександровичКафедра телекомунікаційних систем311
Кравчук Микола ПетровичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)311
Печурін Микола КапітоновичКафедра комп'ютерних систем та мереж311
Піскунов Олексій ГермановичКафедра прикладної математики311
Саєнко Тетяна ВасилівнаКафедра екології311
Стельмах Олександр УстимовичНАУ311
Терентьєва Ірина ЄвгенівнаКафедра телекомунікаційних систем311
Брусник Алла ЮріївнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)2111
Варюхно Володимир ВасильовичКафедра технологій аеропортів (ТА)241
Мікосянчик Оксана ОлександрівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 241
Ковтун Владислав ЮрійовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)231
Шутко Володимир МиколайовичКафедра інженерії програмного забезпечення231
Юцкевич Святослав СергійовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)231
Краковський Володимир ЯковичКафедра комп'ютерних систем та мереж221
Пантєєв Роман ЛеонідовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)221
Проценко Микола МихайловичКафедра комп'ютерних систем та мереж221
Яковенко Ігор АнатолійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва221
Бондаренко Людмила МиколаївнаКафедра прикладної математики211
Грібов Віктор МихайловичКафедра авіоніки211
Дорошенко Катерина ВікторівнаКафедра авіаційних двигунів (АД)211
Захарченко Віктор ПанасовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)211
Краля Віталій ОлексійовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)211
Маджд Світлана МихайлівнаКафедра екології211
Пілецька Саміра ТимофіївнаКафедра обліку і аудиту211
Погурельський Олексій СергійовичКафедра аеронавігаційних систем211
Рудас Сергій ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)211
Семенець-Орлова Інна АндріївнаКафедра соціології та політології211
Терещенко Юрій МатвійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)211
Тимошенко Наталія АнатоліївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)211
Чепіженко Валерій ІвановичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)211
Ягодзінський Сергій МиколайовичКафедра філософії211
Щепак Сергій ВікторовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)1101
Ляшенко Яна ГригорівнаКафедра вищої та обчислювальної математики191
Корчук Олена ЮріївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін141
Носко Павло ЛеонідовичКафедра машинознавства (МАШ)141
Савченко Микола ІвановичКафедра механіки (МЕХ)141
Шкільнюк Ірина Олександрівна141
Якушенко Олександр СергійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)141
Дмитрієв Сергій ОлексійовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)131
Попов Дмитро ВікторовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)131
Попов Олександр ВікторовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)131
Бурлаков Вадим ІвановичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)121
Кустовська Антоніна ДмитрівнаКафедра хімії і хімічної технології121
Марчук Володимир ЄфремовичКафедра логістики121
Решетняк Людмила РасулівнаКафедра біотехнології121
Хохлачова Юлія ЄвгеніївнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)121
Черняк Лариса МиколаївнаКафедра екології121
Матвєєва Олена ЛьвівнаКафедра екології111
Помиткіна Любов ВіталіївнаКафедра авіаційної психології111
Стадниченко В’ячеслав МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)111
Хімко Андрій МиколайовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)111
Одарченко Роман СергійовичКафедра телекомунікаційних систем1600
Сорочан Анатолій ГригоровичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів1100
Мухіна Марина ПетрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)900
Сібрук Леонід ВікторовичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем900
Литвиненко Сергій ЛеонідовичКафедра економіки повітряного транспорту800
Аблесімов Олександр КостянтиновичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)700
Білецький Анатолій ЯковичКафедра електроніки700
Воронін Альберт МиколайовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій600
Глазунов Микола МихайловичКафедра електроніки600
Землянський Володимир МихайловичКафедра авіоніки600
Коврижкін Олег ГеоргійовичКафедра прикладної інформатики600
Семенова-Шелевицька Ксенія ІгорівнаКафедра електроніки600
Тупіцин Микола ФедоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)600
Бондаренко Денис ПетровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем500
Вашека Тетяна ВолодимирівнаКафедра авіаційної психології500
Габрусенко Євген ІгоровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем500
Тараненко Анатолій ГригоровичКафедра телекомунікаційних систем500
Шевчук Дмитро ОлеговичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)500
Юрченко Олександр СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)500
Андрієць Олександр ГригоровичКафедра авіаційних двигунів (АД)400
Железняк Олег ОлександровичКафедра аерокосмічної геодезії400
Казмірчук Світлана ВолодимирівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації400
Комнацька Марта МиколаївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)400
Мовчан Ярослав ІвановичКафедра екології400
Паливода Олена МихайлівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)400
Юдін Олександр КостянтиновичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій400
Благая Людмила ВолодимирівнаКафедра аеронавігаційних систем300
Браун Ігор МихайловичКафедра аеронавігаційних систем300
Василенко Микола ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)300
Вишновецька Світлана ВасилівнаКафедра цивільного права і процесу300
Галагуз Тетяна АнатоліївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)300
Грищенко Юрій ВіталійовичКафедра авіоніки300
Ефтехарінасаб Кавех АхмадаліКафедра вищої математики300
Кириленко Оксана МиколаївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)300
Кліпа Антоніна Миколаївна Кафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)300
Кончин Вадим ІгоровичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу300
Мачалін Ігор ОлексійовичКафедра телекомунікаційних систем300
Нищенко Михайло МарковичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)300
Оленін Михайло ВікторовичКафедра інженерії програмного забезпечення300
Осіпчук Аліна ОлександрівнаКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів300
Пивовар Юрій ІгоровичКафедра конституційного і адміністративного права300
Писарчук Олексій ОлександровичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)300
Разумова Катерина МиколаївнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг300
Смерічевський Сергій ФранцевичКафедра маркетингу300
Тісов Олександр ВікторовичКафедра машинознавства (МАШ)300
Ткаліч Олег ПетровичКафедра телекомунікаційних систем300
Ударцев Євген ПавловичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)300
Харченко Олександр ГригоровичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій300
Абисова Марія АнатоліївнаКафедра філософії200
Бойко Юлія ПетрівнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)200
Бородій Віктор МиколайовичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)200
Василишина Наталія МаксимівнаКафедра іноземних мов200
Голубничій Олександр ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)200
Даскал Євген ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)200
Дротянко Любов ГригорівнаКафедра філософії200
Дудар Тамара ВікторівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 200
Жаворонкова Галина ВасилівнаКафедра аерокосмічної геодезії200
Жмурко Тетяна ОлександрівнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)200
Задорожній Роман ОлександровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем200
Закієв Вадим ІсламовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)200
Зіатдінов Юрій КашафовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій200
Іванченко Надія ОлександрівнаКафедра економічної кібернетики200
Ільєнко (Чунарьова) Анна ВадимівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації200
Князєва Тетяна В’ячеславівнаКафедра маркетингу200
Козловський Володимир ФедоровичКафедра електротехніки та світлотехніки200
Краснопольський Володимир СергійовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)200
Креденцар Світлана МаксимівнаКафедра аеронавігаційних систем200
Кулик Микола СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)200
Лабунець Василь ФедоровичКафедра машинознавства (МАШ)200
Лихова Софія ЯківнаКафедра кримінального права та процесу200
Лобода Світлана МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій200
Мнацаканов Рудольф ГеоргійовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)200
Новак Валентина ОлексіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)200
Опанасюк Юрій АрценовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)200
Павлова Світлана ВадимівнаКафедра авіоніки200
Пазюра Наталія ВалентинівнаКафедра авіаційної англійської мови200
Переверзєв Олександр МихайловичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)200
Райчев Ігор ЕдуардовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій200
Рева Олексій МиколайовичКафедра організації авіаційних робіт і послуг200
Скрипець Андрій ВасильовичКафедра авіоніки200
Трофімов Ігор ЛеонідовичКафедра екології200
Фотинюк Володимир ГригоровичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки200
Чекед Ігор ВолодимировичНАУ200
Абрамович Олена ОлександрівнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)100
Антонов Володимир КостянтиновичНАУ100
Барановський Михайло МиколайовичКафедра біотехнології100
Білак Наталія ВасилівнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)100
Бовсуновський Євген ОлексійовичКафедра екології100
Борисюк Ірина ОлександрівнаКафедра економіки повітряного транспорту100
Васильченко Ольга АнатоліївнаКафедра біотехнології100
Вишновецький Вадим Михайлович Кафедра цивільного права і процесу100
Волошин Юрій ОлексійовичКафедра міжнародного права100
Гамаюн Володимир ПетровичКафедра прикладної інформатики100
Глазок Олексій МихайловичКафедра комп’ютеризованих систем управління100
Гнатюк Лілія РоманівнаКафедра дизайну інтер'єру100
Григорак Марія ЮріївнаКафедра логістики100
Гулевець Вадим ДмитровичКафедра цивільної та промислової безпеки 100
Денисенко Світлана МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій100
Денисюк Володимир ПетровичКафедра вищої та обчислювальної математики100
Дивнич Микола ПолікарповичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)100
Дмитренко Богдан ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)100
Дмитруха Тетяна ІллівнаКафедра екології100
Єгоров Сергій ВікторовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)100
Зіганшин Анвар АбдулловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)100
Іванов Володимир ОлександровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем100
Ільєнко Оксана ВікторівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)100
Каряка Інна ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти100
Касьянов Володимир ОлександровичКафедра механіки (МЕХ)100
Кінзерявий Василь МиколайовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)100
Ключко Олена МихайлівнаКафедра електроніки100
Кметик Христина Володимирівна Кафедра цивільного права і процесу100
Ковальов Юрій МиколайовичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки100
Ковтун Олена ВіталіївнаКафедра іноземної філології100
Козлюк Ірина ОлексіївнаКафедра телекомунікаційних систем100
Косоголова Людмила ОлексіївнаКафедра біотехнології100
Кубайчук Оксана Олексіївна Кафедра прикладної математики100
Кучай Олександр ВолодимировичКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)100
Ланцедова Юлія Олександрівна Кафедра кримінального права та процесу100
Лисак Ольга БорисівнаКафедра іноземних мов за фахом100
Литвиненко Олександр ЄвгенійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління100
Лук’янов Павло ВолодимировичКафедра гідрогазових систем (ГГС)100
Максимов Володимир ОлексійовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)100
Марінцева Крістіна ВалерієвнаКафедра організацій авіаційних перевезень100
Матвійчук-Юдіна Олена ВасилівнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій100
Михайлич Олександр ВолодимировичКафедра соціології та політології100
Михалевич Віктор ВадимовичКафедра містобудування100
Монченко Олена ВолодимирівнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)100
Ніколаєв Кирило ДмитровичКафедра екології100
Новік Ганна ВолодимирівнаКафедра дизайну інтер'єру100
Олефір Олексій ІгоровичКафедра технологій аеропортів (ТА)100
Олешко Тамара ІванівнаКафедра економічної кібернетики100
Ороховська Людмила АнатоліївнаКафедра філософії100
Петюх Григорій ПавловичКафедра біотехнології100
Плетенецька Юлія МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу100
Побережна Заріна МиколаївнаКафедра економіки та бізнес технологій100
Подскребко Олександр СергійовичКафедра економічної кібернетики100
Позняк Оксана ВолодимирівнаКафедра логістики100
Положевець Ганна АндріївнаКафедра авіоніки100
Прохоренко Ірина ВолодимирівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)100
Ремига Юлія СергіївнаКафедра логістики100
Родченко Олександр ВасильовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва100
Рязановська Вікторія ВікторівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)100
Северин Володимир СвятославовичКафедра загальної та прикладної фізики100
Смерічевська Світлана ВасилівнаКафедра логістики100
Соколов Геннадій ЄвгеновичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів100
Сопілко Ірина МиколаївнаКафедра конституційного і адміністративного права100
Стахова Анжеліка ПетрівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)100
Стежко Юрій ГригоровичКафедра іноземних мов за фахом100
Столярова Наталія ВікторівнаКафедра хімії і хімічної технології100
Темніков Володимир ОлександровичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)100
Терещенко Лідія ЮріївнаКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів100
Тихонов Віктор ВасильовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)100
Тімуш Ірина СергіївнаКафедра цивільного права і процесу100
Тітова Ольга СамійлівнаКафедра хімії і хімічної технології100
Толкачова Ірина Анатоліївна Кафедра конституційного і адміністративного права100
Чебанюк Олена ВікторівнаКафедра інженерії програмного забезпечення100
Чужа Олексій ОлександровичКафедра авіоніки100
Чуприн Володимир МихайловичКафедра телекомунікаційних систем100
Юн Геннадій МиколайовичКафедра організацій авіаційних перевезень100
Юринець Юлія ЛеонідівнаКафедра конституційного і адміністративного права100
Явнюк Андріан АндріановичКафедра екології100
Ямненко Тетяна МихайлівнаКафедра цивільного права і процесу100
Ястремська Лариса СергіївнаКафедра біотехнології100
Абламська Валентина МихайлівнаКафедра економічної кібернетики000
Агеєв Сергій ЄвгенійовичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Агєєва Галина МиколаївнаКафедра містобудування000
Азаренко Олена ВасилівнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Акмалдінова Олександра МиколаївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Акопова Наталія ЮріївнаКафедра дизайну інтер'єру000
Акопян Тетяна ВалентинівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Акчурін Юрій РавільовичКафедра міжнародного права000
Алексєєв Олег МиколайовичКафедра аеронавігаційних систем000
Алієв Максим МихайловичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Алпатова Олександра ВалентинівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Альохіна Світлана ВасилівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Андреєв Олександр ВолодимировичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Андреєва Наталія ОлексіївнаКафедра іноземних мов000
Андрєєв Володимир ІллічКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Андрєєв Олександр ВолодимировичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Андрієнко Марія МихайлівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Андріїшин Михайло ПетровичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Анпілогова Тетяна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Антоненко Катерина ВікторівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Антонов Веніамін ВалерійовичКафедра телекомунікаційних систем000
Аргунов Геннадій ФедоровичКафедра аеронавігаційних систем000
Ардашова Ярослава ІгорівнаКафедра авіаційної психології000
Армаш Надія ОлексіївнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Астахов Олексій ЕдуардовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Атаманенко Наталія СергіївнаКафедра хімії і хімічної технології000
Бабич Роман Борисович Кафедра економічної теорії000
Бабій Віталій ВасильовичКафедра землеустрою та кадастру 000
Бабікова Катерина Олександрівна000
Бабкова Наталя ОлександрівнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Бадах Валерій МиколайовичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Бадір Карім КашашНАУ000
Базова Віра ІгорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Балабанов Генадій ВасильовичКафедра країнознавства і туризму000
Балабанова Галина ПетрівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Балалаєв Антон ВалерійовичКафедра механіки (МЕХ)000
Баланчук Андрій МихайловичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Балацька Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Барабанов Юрій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Барабаш Марія СергіївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Барабаш Олена В'ячеславівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Баранецька Дарія СергіївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Барановська Лілія ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Барилюк Євген ІгоровичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Башинська Ольга ЮріївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Бвшинський Ярослав ВолодимировичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Безвершнюк Карина ОлексіївнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Безкоровайна Юлія МиколаївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Беленок Вадим ЮрійовичКафедра аерокосмічної геодезії000
Белуга Юлія МиколаївнаКафедра цивільного права і процесу000
Бем Наталія ВікторівнаКафедра історії та документознавства000
Березнікова Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Беркова Оксана ПетрівнаКафедра країнознавства і туризму000
Бєлан Володимир ВіталійовичКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Бєлікова Олена ЮріївнаКафедра біотехнології000
Бєлінський Валерій МиколайовичКафедра авіоніки000
Бєлканія Нуну ВолодимирівнаКафедра іноземних мов000
Бєлозьорова Яна АндріївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Бєлоусова Наталія БорисівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Бистрова Богдана ВасилівнаКафедра авіаційної англійської мови000
Бідний Микола СеменовичКафедра електроніки000
Біла Світлана ОлексіївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Біленко Тетяна ІванівнаКафедра економічної теорії000
Білоконь Галина МихайлівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Білокур Іван ПавловичКафедра машинознавства (МАШ)000
Білоус Наталя ПетрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Білоусов Віталій МиколайовичКафедра цивільного права і процесу000
Білявський Валентин МиколайовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Білякович Людмила ГригорівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Блажієвська Наталія ІгорівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Близлюк Олена ДмитрівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Блінов Олег АнатолійовичКафедра соціальних технологій000
Бобарчук Олександр АнтоновичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Бобр Володимир ІвановичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Бовтрук Алла ГеоргіївнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Богатирчук Анатолій СтепановичКафедра вищої математики000
Богданович Олександр ІвановичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Богуненко Микола МиколайовичКафедра аеронавігаційних систем000
Божук Людмила ВолодимирівнаКафедра історії та документознавства000
Бойко Іван ФедоровичКафедра електроніки000
Бойко Олена ЛеонідівнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Болдирєва Лариса ВладиславівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Болотов Григорій ІвановичКафедра містобудування000
Бонацька Ірина ВячеславівнаКафедра іноземних мов000
Бондар Володимир СеменовичНАУ000
Бондар Людмила ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Бондар Назарій ВікторовичКафедра механіки (МЕХ)000
Бондаренко Лариса ОлексіївнаКафедра іноземних мов000
Бондаренко Олег ОлександровичНАУ000
Бондаренко Ольга МихайлівнаКафедра обліку і аудиту000
Бондаренко Павло ВікторовичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Борисенко Олена СергіївнаКафедра маркетингу000
Борисюк Оксана АнатоліївнаКафедра країнознавства і туризму000
Бородін Іван Лук'яновичКафедра теорії та історії держави і права000
Борозенець Григорій МихайловичКафедра машинознавства (МАШ)000
Боротканич Наталія ПетрівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Бортнік Олена ВолодимирівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Браженко Володимир МиколайовичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Бриль Василь МихайловичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Брусинська Яна ВікторівнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Бруяка Ольга ОлегівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Бугайко Дмитро ОлександровичКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Бугайов Олександр ЄвгеновичКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Будко Людмила ВасилівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Буйновський Сергій АнатолійовичНАУ000
Булаш Тетяна ФедорівнаНАУ000
Булигіна Олена ВячеславівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Бунчук Олександр Олексійович НАУ000
Буравченко Сергій ГригоровичКафедра архітектури000
Буриченко Михайло ЮрійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Бурлакова Ірина ВікторівнаКафедра української мови та культури000
Бурля Оксана ВалеріївнаКафедра історії та документознавства000
Бурцева Наталія ВікторівнаКафедра електроніки000
Бутько Володимир СтепановичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Бучик Сергій СтепановичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Важна Катерина АнатоліївнаКафедра міжнародного права000
Валько Алла МиколаївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Вапнічний Артур БорисовичНАУ000
Варивода Вікторія ОлександрівнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Варнавський Вячеслав ВолодимировичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Варченко Олег ІвановичКафедра авіоніки000
Василенко Віталій АндрійовичКафедра іноваційних технологій професійної освіти (ІТПО)000
Василенко Юлія ВолодимирівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Васильченко В'ячеслав МиколайовичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Васюкович Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної англійської мови000
Вахнован Вікторія ЮріївнаНАУ000
Вербило Галина ПавлівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Верховцова Ольга МихайлівнаКафедра іноземних мов000
Вєрягіна Лада СергіївнаКафедра екології000
Висоцька Марина ПетрівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Висоцька Олена ОлександрівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Вишневська Аліна ВолодимирівнаКафедра містобудування000
Вишневська Наталія СергіївнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Вишневський Віктор ІвановичКафедра країнознавства і туризму000
Вишнякова Євгенія ВікторівнаНАУ000
Вишнякова Євгенія ВікторівнаНАУ000
Вітковська Ірина ІванівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Вітряк Оксана ПавлівнаКафедра біотехнології000
Владимиров Володимир МихайловичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Власенко Юрій ВіталійовичНАУ000
Власова-Чмерук Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної психології000
Вовк Віктор ІвановичНАУ000
Вовк Ольга МиколаївнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Вовчук Тетяна ВасилівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Вознюк Андрій ПетровичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Вознюк Аріна МихайлівнаКафедра іноземної філології000
Войтенко Сергій ДжоржовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Волконська Ганна ГригорівнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Волкотруб Галина ЙосипівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Воловік Олена ІванівнаКафедра логістики000
Волянська Лариса ГеоргіївнаКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Воронов Сергій Ігоревич Кафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Воропаєв Микола СергійовичНАУ000
Вржеснєвський Іван ІвановичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Гавриленко Анатолій ВасильовичКафедра обліку і аудиту000
Гаврилко (Пікуль) Тетяна ОлександрівнаКафедра обліку і аудиту000
Гаєвська Тетяна АнатоліївнаКафедра хімії і хімічної технології000
Газдюк Роман ВолодимировичНАУ000
Гайдаржийська Ольга МиколаївнаКафедра обліку і аудиту000
Галата Лілія ПавлівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Галій Людмила ГеоргіївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Гапон Юрій АнтоновичКафедра іноземних мов000
Гапоченко Олександр ВікторовичКафедра військової підготовки000
Гармаш Олег МиколайовичКафедра логістики000
Гармаш Тетяна АндріївнаКафедра іноземної філології000
Гарнець Альона АндріївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Гастинщикова Любов ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Гвоздецький Іван ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Гебрин-Байди Лілія ВасилівнаКафедра аерокосмічної геодезії000
Гейченко Світлана ПетрівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Герасименко Ірина МиколаївнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Герасименко Олег ІгоровичКафедра військової підготовки000
Герасименко Тетяна СергіївнаКафедра авіоніки000
Гірчук Олеся ВасилівнаКафедра авіаційної психології000
Глива Валентин АнатолійовичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Глоба Сергій ОлександровичКафедра прикладної математики000
Глухенька Марина ВікторівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Глухов Олександр ДмитровичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Глуцька Тетяна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов000
Глушаниця Анна ІгорівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Глушаниця Наталiя ВiкторiвнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Глушко Юлія МиколаївнаКафедра біотехнології000
Гнашук Андрій ВасильовичКафедра організацій авіаційних перевезень000
Гніденко Ірина АндріївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Годний Андрій ПавловичНАУ000
Голік Артур ПетровичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Головко Світлана Григорівна Кафедра теорії та історії держави і права000
Головко Юрій СтефановичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Головня Алла ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Голоднюк Альбіна АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Гончаренко Анастасія АндріївнаКафедра іноземної філології000
Гончарук Степан ТихоновичКафедра конституційного і адміністративного права000
Горбатова Інна ВалентинівнаНАУ000
Горбатюк Владислав СергійовичКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Горбачова Оксана МиколаївнаКафедра обліку і аудиту000
Гордієнко Катерина ОлександрівнаКафедра авіаційної психології000
Гордюк Іван ВасильовичКафедра архітектури000
Горелік Наталія АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Горінов Павло ВалерійовичКафедра конституційного і адміністративного права000
Горупа Василь ВасильовичКафедра біотехнології000
Грабовська Ганна МиронівнаКафедра цивільного права і процесу000
Гращенко Ірина СеменівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Гребенніков Володимир МиколайовичКафедра історії та документознавства000
Грекова Лілія ЮріївнаКафедра кримінального права та процесу000
Григор'євва Лілія АнатоліївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Гринюк Світлана ПетрівнаКафедра іноземної філології000
Гриценко Сергій ІвановичКафедра логістики000
Гричкоєдова Марина ВолодимирівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Грищенко Неля ІванівнаКафедра соціології та політології000
Гріненко Олена ОлександрівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Гріненко Сергій АнатолійовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Грушак Зоя ВасилівнаКафедра хімії і хімічної технології000
Грущинська Наталія МиколаївнаКафедра публічного управління та адміністрування (ПУА)000
Гудманян Артур ГрантовичНАУ000
Гулевець Дмитро ВадимовичНАУ000
Гулієв Аріф Джаміль оглиКафедра міжнародного права000
Гумен Микола БорисовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)000
Гундарєва Валентина ОлегівнаКафедра іноземних мов000
Гураль Вікторія АнатоліївнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Гурбан Володимир ВасильовичНАУ000
Гуріна Ганна СергіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Гурнік Ольга ОлександрівнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Гурська Олена ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Гусар Ольга АнатоліївнаКафедра конституційного і адміністративного права000
Давиденко Алла ОлександрівнаКафедра іноземної філології000
Давиденко Володимир ВадимовичКафедра логістики000
Давиденко Тетяна АнатоліївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Даниліна Олена ВолодимирівнаКафедра української мови та культури000
Дацун Олена ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Дворук Володимир ІвановичКафедра загальної та прикладної фізики000
Дегтяр Юрій ВіталійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Дегтярьов Віктор ВасильовичНАУ000
Дей Марина ОлександрівнаКафедра конституційного і адміністративного права000
Дейнега Ірина Іванівнакафедра технологій управління (ТУ)000
Дейнеко Ігор ВолодимировичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Демченко Наталія ІванівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Денисенко Наталія ГригорівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Дерев'янко Ігор ПетровичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Дерігін Олег ДмитровичКафедра економіки повітряного транспорту000
Дибань Максим ПетровичКафедра цивільного права і процесу000
Дишлева Ганна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Дишлевий Олексій ПетровичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Дияк Юлія ІгорівнаКафедра економічної теорії000
ДОБРЖАНСЬКА Богдана ВікторівнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)000
Добровольська Людмила АнатоліївнаКафедра української мови та культури000
Довгодько Тетяна ІванівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Дольник (Носко) Ірина МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Дорошенко Юрій АнатолійовичКафедра військової підготовки000
Дорошенко Юрій ОлександровичКафедра архітектури000
Доценко Людмила ВасилівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Дражнікова Анна ВікторівнаКафедра біотехнології000
Драчов Олексій ВікторовичКафедра міжнародного права000
Дрейс Юрій ОлександровичКафедра іноваційних технологій професійної освіти (ІТПО)000
Дробот Ольга В'ячеславівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Дубик Олександр МиколайовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Дубчак Олена БорисівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Дубчак Олена ВікторівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Дудник Іван МиколайовичКафедра країнознавства і туризму000
Дуксенко Оксана ПетрівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Дум'янчук Вільгельм СтепановичКафедра організацій авіаційних перевезень000
Дячук Тетяна МиронівнаКафедра української мови та культури000
Євсюков Євген ЮрійовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Єгоров Сергій НиконоровичКафедра військової підготовки000
Єлізаров Анатолій БорисовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Єнчев Сергій ВасильовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Єнчева Галина ГригорівнаНАУ000
Єременко Людмила КарпівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Єременко Роман ОлександровичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Єрємєєв Олександр СергійовичКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Єрмачков Юрій ОлексійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Єряшов Євген КузьмовичКафедра теорії та історії держави і права000
Єфименко Валерій ВолодимировичКафедра хімії і хімічної технології000
Жаворонков Володимир ОлександровичКафедра економічної теорії000
Жам Олена ЮріївнаКафедра обліку і аудиту000
Жданов Олександр ІвановичНАУ000
Желуденко Марина ОлександрівнаКафедра іноземної філології000
Жеронкіна Олена ЛеонідівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Жмур Наталія ВолодимирівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Жовнірчик Ярослав ФедоровичНАУ000
Жудро Ольга ВікторівнаКафедра іноземних мов000
Жуков Ігор АнатолійовичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Журавель Наталія Вікторівна Кафедра комп'ютерних систем та мереж000
Журавель Сергій ВолодимировичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Журавель Тетяна ВалентинівнаКафедра іноземної філології000
Журавльова Оксана МихайлівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Журиленко Борис ЄвгеновичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Загрішева Надія В.Кафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Задерака Наталія МиколаївнаКафедра обліку і аудиту000
Задоєнко Жанна ВасилівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Зайвенко Григорій МаксимовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)000
Зайцев Юрій ВолодимировичНАУ000
Замула Аліна ЮріївнаКафедра міжнародного права000
Зарубінська Ірина БорисівнаКафедра іноземних мов000
Засанський Володимир ВячеславовичКафедра економічної теорії000
Заслужена Алла АндріївнаКафедра іноземної філології000
Захарченко Віра ПетрівнаКафедра економічної теорії000
Захарчук Алла ПетрівнаКафедра логістики000
Захарчук Олег МиколайовичКафедра історії та документознавства000
Захарчук Тетяна МиколаївнаНАУ000
Зачепа Ірина МиколаївнаКафедра іноземних мов000
Зеленков Олександр АврамовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Зелінська Наталія СергіївнаКафедра авіаційної англійської мови000
Зиков Олег СергійовичНАУ000
Зимовець Андрій ВалерійовичКафедра міжнародного права000
Зіньков Юрій ГеоргійовичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Злагодух Вікторія ВікторівнаКафедра авіаційної психології000
Знаковська Євгенія АнатоліївнаКафедра аеронавігаційних систем000
Зозуля Марія ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Зуєнко Неля ОлександрівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Іванкевич Олексій ВікторовичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Іванов Євген ОлександровичКафедра іноземної філології000
Іванова (Раті) Андріана ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Іванова Жанна ЄвгенівнаКафедра іноземної філології000
Іванова Ірина Вячеславівнакафедра технологій управління (ТУ)000
Іванченко Ігор СергійовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Іващук Антоніна АнатоліївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Іллічева Людмила МаксимівнаКафедра прикладної математики000
Ільєнко Сергій СергійовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Ільїна Тетяна ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Ількова Оксана ГригорівнаКафедра історії та документознавства000
Ісаєнко Володимир МиколайовичНАУ000
Ісаченко Артем ОлександровичНАУ000
Ісхакова Наталія ГаріївнаКафедра соціології та політології000
Ічанська Олена МихайлівнаКафедра авіаційної психології000
Іщенко Наталія ФедорівнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Іщенко Сергій ОлександровичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Йовенко Сергій ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Кадет Наталія ПавлівнаКафедра прикладної інформатики000
Кажан Катерина ІванівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Казанська Олена ОлександрівнаКафедра іноваційних технологій професійної освіти (ІТПО)000
Калашнікова Вікторія ВікторівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Калініченко Володимир ВолодимировичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Калюжний Ростислав АндрійовичДеканат ЮФ000
Камінський Євген ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Кандинська Віра Павлівна НАУ000
Капеліста Ірина МиколаївнКафедра землеустрою та кадастру 000
Капітанчук Костянтин ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Карандюк (Гринь) Ольга ГригорівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Караханян Борис СаркисовичНАУ000
Карпенко Сергій ВолодимировичНАУ000
Карпунь Ольга ВасилівнаКафедра логістики000
Карупу Олена ВальтерівнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Касьянова Наталія ВіталіївнаКафедра економічної кібернетики000
Катаєва Марія ОлександрівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Катерна Ольга КостянтинівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Кашкевич Світлана ОлександрівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Кашкеіич Іван-Фарход ФуркатовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Квач Юлія МиколаївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Квашук Дмитро МихайловичКафедра економічної кібернетики000
Келічава Яна БогданівнаКафедра української мови та культури000
Кеменяш Юрій МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Кирик Тетяна ІванівнаКафедра хімії і хімічної технології000
Кириченко Віктор ВікторовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Кириченко Наталія МихайлівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Кичань Ольга Миколаївнакафедра технологій управління (ТУ)000
Кияниця Леонід ЛеонідовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Кібець Дар’я ВікторівнаКафедра міжнародного права000
Кінащук Ігор ФедоровичНАУ000
Кір’язев Петро МиколайовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Кічата Наталія МиколаївнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Клавдієнко Світлана ІванівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Клименко Вікторія ВікторівнаКафедра економічної теорії000
Климчук Володимир ПавловичКафедра телекомунікаційних систем000
Клиніна Тетяна СергіївнаКафедра історії та документознавства000
Клімчук Галина ПетрівнаКафедра української мови та культури000
Кліщ Ірина КостянтинівнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Клобуков Віталій ВіталійовичНАУ000
Клобукова Людмила ПетрівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Клюєв Євген ІвановичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Клюй Володимир МиколайовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Коба Віктор ПетровичКафедра машинознавства (МАШ)000
Коваленко Вікторія ВолодимирівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Коваленко Наталія ВасилівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Коваленко Ольга ВасилівнаКафедра маркетингу000
Коваленко Юлія ОлександрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Ковалівнич Олександра ЮріївнаНАУ000
Коваль Катерина ВасилівнаНАУ000
Ковальов Микола ОлександровичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Ковальов Олександр МихайловичКафедра біотехнології000
Ковальчук Олена ГеоргіївнаНАУ000
Ковалюк Ольга КостянтинівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Ковешніков Микола ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Ковтуненко Вікторія МиколаївнаКафедра обліку і аудиту000
Кодола Раїса МиколаївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Козаревич Вікторія ОлександрівнаКафедра електроніки000
Козелецька Ірина СтепанівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Козирєва Валентина ПетрівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Козлов Віктор ДмитровичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Козлова Тетяна ВолодимирівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Кокарєва Анжеліка МиколаївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Колесник Максим ВіталійовичКафедра маркетингу000
Колісник Олена ВасилівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Колісніченко Анна ВіталіївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Колчанова Алла ВалеріївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Командровська Вероніка ЄвгенівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Кондратюк Василь МихайловичНАУ000
Кондратюк Марина Василівна НАУ000
Кондрашевська (Гладун) Юлія ПетрівнаКафедра історії та документознавства000
Конопляник Леся МиколаївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Конрад Тетяна ІгорівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Копилов Станіслав ВолодимировичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Корбут Лідія АндріївнаНАУ000
Корінський Валентин ФедоровичКафедра військової підготовки000
Корнієнко Анатолій ОлександровичКафедра машинознавства (МАШ)000
Корнієнко Світлана ПетрівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Корнілов Володимир СтепановичКафедра соціології та політології000
Король Лілія ПавлівнаКафедра авіаційної англійської мови000
Коротя Володимир ВладиславовичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Коршикова Тетяна Вячеславівна НАУ000
Коршикова Тетяна Вячеславівна НАУ000
Костенко Олена Олександрівна Кафедра кримінального права та процесу000
Костюнік Олена ВалеріївнаКафедра обліку і аудиту000
Костюнік Руслан ЄвгеновичНАУ000
Костюченко Леся ВячеславівнаКафедра логістики000
Костюченко Ольга АнатоліївнаКафедра архітектури000
Косяк Валентина ІванівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Котикова Олена МихайлівнаКафедра соціальних технологій000
Котовська Ольга ВячеславівнаКафедра управління професійною освітою (УПО)000
Коцюр Анатолій БорисовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Кошак Олександр Михайлович Кафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кошетар Уляна ПетрівнаКафедра філософії000
Кравець Олександр ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Кравцов Віктор ІвановичКафедра машинознавства (МАШ)000
Кравченко (Конопленко) Євдокія ГригорівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кравченко Вікторія ВалеріївнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Кравченко Володимир ІвановичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кравченко Олена ОлегівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Кравчук Тетяна ВолодимирівнаКафедра хімії і хімічної технології000
Кривицька Наталія ЮріївнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Криворучко Ольга ВікторівнаДеканат ФЕБА000
Крилова Тетяна ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Кринецький Михайло ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Крисак Яків Васильович Кафедра економічної кібернетики000
Крупко Андрій ІгоровичНАУ000
Кубальський Владислав НарцизовичКафедра кримінального права та процесу000
Кудренко Станіслава ОлексіївнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Кудрицька Жанна ВолодимирівнаКафедра економічної кібернетики000
Кудрін Анатолій ПавловичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)000
Кузнецова Олена Олександрівна Кафедра біотехнології000
Кузнєцова Тетяна ВікторівнаКафедра логістики000
Кузовик В'ячеслав ДаниловичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Кузьменко Наталія СергіївнаНАУ000
Кузьмич Людмила ВолодимирівнаНАУ000
Кулик Володимир АнтоновичКафедра логістики000
Кулинич Олександра ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кульчицький Віктор ІвановичКафедра іноземної філології000
Кумановський Михайло Володимирович Кафедра кримінального права та процесу000
Курбет Лідія ВікторівнаКафедра технологій аеропортів (ТА)000
Курченко Тетяна ЄвгенівнаКафедра історії та документознавства000
Куцан Олена ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Куценко Олександр ВікторовичНАУ000
Куценко Олена ВікторівнаКафедра іноземних мов000
Кучер Наталія ОлексіївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кучеренко Валентина ЛеонідівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Кучеренко Валентина СтепанівнаКафедра країнознавства і туризму000
Кучерява Ольга МиколаївнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Лавриненко Олександр ЮрійовичКафедра телекомунікаційних систем000
Лавріненко Неля ОлександрівнаНАУ000
Лазаренко Сергій ВолодимировичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Лазарєв Віктор ГеоргійовичКафедра біотехнології000
Лазоренко Наталія Леонідівна Кафедра іноземних мов000
Лапенко Олександр ІвановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Ластівка Іван ОлексійовичКафедра вищої математики000
Лашкіна Марія ГригорівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Лебідь Сергій ОлександровичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Лесик Ганна ВолодимирівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Лесь Ірина ОлександрівнаКафедра міжнародного права000
Линтвар Ольга МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Лисницька Катерина МиколаївнаКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Литвин Валерій ВасильовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Литвиненко Лариса ЛеонідівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Литвинська Світлана ВіталіївнаКафедра історії та документознавства000
Литвинчук Наталя БорисівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Литовченко Ірина ВасилівнаКафедра соціології та політології000
Лич (Назарук) Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної психології000
Лищенко Оксана ТарасівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Ліскович Назарій ЮрійовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Літвінова Ірина ФеофанівнаКафедра кримінального права та процесу000
Ліченко Анна ДмитрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Логвиненко Аліса ОлександрівнаКафедра кримінального права та процесу000
Лозова Ірина ЛеонідівнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Лузік Ельвіра ВасилівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Лук’янчук Сергій ОлександровичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Лукашова Інна ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Любунь Кирил ОлександровичНАУ000
Лясота Людмила Іванівна Кафедра соціології та політології000
Ляшенко Дмитро Олексійович000
Магда Євген ВалерійовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Маєвська Оксана МиколаївнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Мазур Тетяна АркадіївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Мазур Яна СергіївнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Мазуренко Зоя ЮріївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Майбородін Борис АнатолійовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Макаренко Руслан ОлексійовичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Макаричева Валентина ВолодимирівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Макаров Василь ІвановичКафедра архітектури000
Макеєва Олена Миколаївна Кафедра теорії та історії держави і права000
Максимов Сергій ЛеонідовичКафедра загальної та прикладної фізики000
Максимович Галина ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Малахівська Ганна ВолодимирівнаКафедра маркетингу000
Малоєд (Cусол) Марина МиколаївнаКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Малюк Ірина АнатоліївнаКафедра прикладної інформатики000
Малярчук Назар ВікторовичКафедра кримінального права та процесу000
Марінченко Ганна ЄвгеніївнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Мартиненко Іванна ОлександрівнаКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Мартинова Оксана ПетрівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Мартинюк Ганна ВадимівнаКафедра авіоніки000
Мархонос Світлана Миколаївна Кафедра країнознавства і туризму000
Масловський Борис ГеоргійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Матвєєва Ірина ВалеріїївнаДеканат ФЕБІТ000
Матвієнко Роман ОлександровичКафедра економіки та бізнес технологій000
Матійчик Михайло ПетровичНАУ000
Матюхіна Олександра АнатоліївнаКафедра філософії000
Матющенко Наталія ВолодимирівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Машков Ігор ЛеонідовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Мединський Денис ВолодимировичКафедра мультимодальних перевезень000
Мелешко Микола АндрійовичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Мелешко Олена ОлексіївнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Мелешко Тетяна ВікторівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Мельник Євгеній ЮрійовичКафедра іноземних мов000
Мельник Наталія ІванівнаКафедра іноземної філології000
Мельников Дмитро ЄвгенійовичКафедра авіоніки000
Мельніков Дмитро ЄвгенійовичКафедра авіаційної англійської мови000
Мержвинська Анна МиколаївнаКафедра іноваційних технологій професійної освіти (ІТПО)000
Мєняйлов Сергій МиколайовичКафедра загальної та прикладної фізики000
Миколушко Андрій МиколайовичКафедра електроніки000
Миронець Оксана МиколаївнаКафедра конституційного і адміністративного права000
Михайлова Віра ІванівнаКафедра іноземних мов000
Михальченко Інна ГригорівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Михальчук Інна ІванівнаКафедра радіоелектронних пристроїв та систем000
Михацький Олексій ЮрійовичНАУ000
Мишакова Тетяна МиколаївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Мігель Сергій ВалерійовичКафедра прикладної математики000
Мізюк Світлана ГеоргіївнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Мілетич Ольга ОлегівнаКафедра публічного управління та адміністрування (ПУА)000
Мільцов Володимир ЄвгенійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Міненко Михайло Анатолійовичкафедра технологій управління (ТУ)000
Мірошник Світлана ОлексіївнаКафедра іноземної філології000
Мірошниченко Микола ГригоровичКафедра військової підготовки000
Мірошниченко Наталія СергіївнаКафедра електроніки000
Мірошниченко Олександра СергіївнаКафедра електроніки000
Моденов Юрій БорисовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Молодцов Микола ФедоровичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Молчанов Олексій ВолодимировичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Молчанова Катерина МихайлівнаКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Моржова Людмила ІванівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Мороз Андрій СергійовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Мороз Ігор ВіталійовичКафедра військової підготовки000
Мороз Олег ВасильовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Морозов Володимир ІвановичКафедра загальної та прикладної фізики000
Морозова Любов ВасилівнаКафедра іноваційних технологій професійної освіти (ІТПО)000
Мужик Ігор МирославовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Мурзакова Ірина ІванівнаНАУ000
Муркіна Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Набок Інна ІванівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Навроцький Денис ОлександровичКафедра електроніки000
Надточій Василь ІвановичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Надутенко Тетяна ВікторівнаКафедра мультимодальних перевезень000
Назаренко Галина ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Назаренко Олександра ПавлівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Наконечний Петро АндрійовичКафедра військової підготовки000
Настенко Лариса ГригорівнаКафедра історії та документознавства000
Науменко Микола ПетровичКафедра військової підготовки000
Невара Лілія МихайлівнаКафедра міжнародного права000
Немлій Людмила СергіївнаКафедра авіаційної англійської мови000
Нечипорук Олена ПетрівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Нещадим Владислав ОлеговичКафедра архітектури000
Ніколаєнко Володимир ЛеонідовичКафедра соціології та політології000
Ніколаєнко Олександр ЄвгеновичКафедра аерокосмічної геодезії000
Новаковська Ірина ОлексіївнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Новицька Наталія ДмитрівнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Новікова Наталія ЄвгенівнаКафедра соціальних технологій000
Новікова Олександра ОлександрівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Носань Неля АнатоліївнаНАУ000
Обуховська Любава ВасилівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Овдієнко Оксана ВасилівнаКафедра логістики000
Овсак Оксана ПавлівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Овсяннікова Наталія ВолодимирівнаКафедра економічної кібернетики000
Олег Вячеслав МихайловичКафедра військової підготовки000
Олійник Олег ПетровичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Омельченко Катерина ВікторівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Омельчук Ігор ПавловичНАУ000
Оникієнко Юрій ЮрійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Оніщенко Ольга ВікторівнаКафедра цивільного права і процесу000
Онопрієнко Олександр ДаниловичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Онуфрійчук Ганна ІванівнаКафедра української мови та культури000
Оргєєва Світлана ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Орденов Сергій СергійовичКафедра філософії000
Орленко Наталія АнатоліївнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Орлянський Валерій ВалентиновичНАУ000
Орнатський Дмитро ПетровичКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)000
Осадча Олена АнатоліївнаКафедра іноваційних технологій професійної освіти (ІТПО)000
Осадько Олександр ОлексійовичКафедра міжнародного права000
Остапенко Олександр СергійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Остапенко Тетяна ГеннадіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Остапчук Світлана СергіївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Острошапський Сергій АнатолійовичКафедра військової підготовки000
Охмакевич Валерій МиколайовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Охремчук Олена СергіївнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Охріменко Тетяна ОлександрівнаНАУ000
Павловський Роман МиколайовичКафедра архітектури000
Павлюк Ганна ОлегівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Павлюх Леся Іванівна Кафедра екології000
Падун Роман ВікторовичКафедра цивільного права і процесу000
Пазюра Людмила ВолодимрівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Пасічник Олена СтепанівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Паскал Жанна ВалеріївнаКафедра історії та документознавства000
Патруль Марія ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Пахомов Василь ІвановичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Пащенко Наталія ВікторівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Передерій Надія МиколаївнаКафедра логістики000
Першукова Оксана ОлексіївнаКафедра авіаційної англійської мови000
Пестушко Валерій ЮрійовичКафедра країнознавства і туризму000
Петленко Ірина ВалеріївнаКафедра публічного управління та адміністрування (ПУА)000
Петренко Андрій БорисовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Петренко Олександр ВіталійовичКафедра авіаційної психології000
Петренко Тетяна ВячеславівнаКафедра соціальних технологій000
Петриченко Сергій ОлексійовичКафедра військової підготовки000
Петровська Світлана ВолодимирівнаКафедра маркетингу000
Петропавловська Світлана ЄвгенівнаКафедра маркетингу000
Пєтухов Юрій ВасильовичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Пивоваров Олександр ГригоровичКафедра архітектури000
Пилипчук Марина ЛеонідівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Пічкурова Зоя ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Побоченко Леся МиколаївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Погорелов Володимир ВолодимировичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Пода Тетяна АнатолієвнаКафедра філософії000
Подкопаєва Юлія ВалеріївнаКафедра авіаційної психології000
Покора Павло ГеоргійовичКафедра військової підготовки000
Половая Наталія ОлександрівнаКафедра соціології та політології000
Полоус Ольга ВікторівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Полторацька Ольга ТеодозіївнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Полухін Анатолій ВасильовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Полякова Оксана ВікторівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Полякова Олена ВолодимирівнаКафедра хімії і хімічної технології000
Понакєвич Юрій ВікторовичКафедра економіки повітряного транспорту000
Попадюк Сергій СтаніславовичКафедра іноземної філології000
Попович Оксана ВасилівнаКафедра обліку і аудиту000
Потапенко Андрій ЙосиповичНАУ000
Поштаренко Анна ВіталіївнаКафедра біотехнології000
Привольнева Світлана ОлексіївнаКафедра дизайну інтер'єру000
Приймак Людмила БорисівнаКафедра технологій аеропортів (ТА)000
Примаченко Сергій ВолодимировичКафедра хімії і хімічної технології000
Приставка Пилип ОлександровичКафедра прикладної математики000
Приходько Оксана ЮріївнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Приходько Тетяна ЮріївнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Пришупа Юлія ЮріївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Прищепа Наталія ПетрівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Провотар Тетяна Феофілівна Кафедра іноземних мов за фахом000
Пронь Світлана ВіталіївнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Проскурка Наталія МиколаївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Прохорова Марина ЕдуардівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Пузанов Ігор ІвановичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Пузиренко Олександр ЮрійовичКафедра телекомунікаційних систем000
Пучков Юрій ПавловичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Пушкін Юрій ОлександровичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Рагімова Анастасія БорисівнаКафедра соціології та політології000
Радзивіл Олена АнатоліївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Радзівілл Олександр АнатолійовичКафедра конституційного і адміністративного права000
Радзієвський Володимир АнатолійовичНАУ000
Радішевський Микола ФедоровичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Радченко Анна АнатоліївнаКафедра маркетингу000
Радченко Марина ІгорівнаКафедра соціальних технологій000
Радченко Олена АндріївнаКафедра маркетингу000
Ракитіна Тетяна ІванівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Раменська Світлана ЄвгенівнаКафедра маркетингу000
Редько Світлана ПетрівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Рєзник Олександр МиколайовичНАУ000
Ржевська Ніна ФедорівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Рибак Олена МиколаївнаКафедра обліку і аудиту000
Рибалко Мирослава-Марія ОлександрівнаКафедра авіаційної англійської мови000
Рибалко Олена ЛеонідівнаНАУ000
Рибальченко Олександр СергійовичНАУ000
Рибасова Наталка ОлександрівнаКафедра прикладної інформатики000
Рибікова Ганна ВолодимирівнаКафедра кримінального права та процесу000
Риженко Людмила МихайлівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Ричка Марина АнатоліївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Розум Ігор ОлександровичКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Розум Марія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Романов Станіслав ФедоровичНАУ000
Романченко (Дангулжи) Наталя ВолодимирівнаКафедра української мови та культури000
Романченко Наталя ВолодимирівнаКафедра української мови та культури000
Росінська Галина ПавлівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Рубцов Анатолій Львович НАУ000
Ругайн Олександр ВолодимировичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Руденко Віра МиколаївнаКафедра хімії і хімічної технології000
Руденко Микола ПетровичКафедра авіаційної психології000
Рудіна Марина ВолодимирівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Руднєва Марина ГригорівнаКафедра країнознавства і туризму000
Рудницька Жанна ОлександрівнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Румянцев Анатолій ПавловичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Рябова Катерина О.Кафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Рябова Любов ВолодимирівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Рябоконь Всеволод АндрійовичНАУ000
Сабірова Індіра МиргазимівнаКафедра маркетингу000
Сабітова Алла ПавлівнаКафедра іноземної філології000
Савченко Лідія ВолодимирівнаКафедра логістики000
Сагратова Каріна Едуардівна Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Садова Віталіна ВікторівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Сайчук Віктор СтепановичКафедра країнознавства і туризму000
Сакун Тетяна МиколаївнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Салімов Ринат МартиновичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Сандига Олег АнатолійовичНАУ000
Сандовенко Ірина ВасилівнаКафедра іноземних мов000
Санжаровець Валентина МиколаївнаКафедра соціальних технологій000
Свентицька Валентина АндріївнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Свирид Михайло МиколайовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)000
Світич Лідія МихайлівнаКафедра іноземних мов000
Семак Інна ВікторівнаКафедра машинознавства (МАШ)000
Семененко Валерій БорисовичКафедра аеронавігаційних систем000
Семененко Олександра ВасилівнаНАУ000
Семерягіна Мирослава МиколаївнаКафедра логістики000
Семигінівська Тетяна ГригорівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Семитківська Таїсія ОлексіївнаКафедра біотехнології000
Семиченко Валентина АнатоліївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Семчук Наталя ОлександрівнаКафедра кримінального права та процесу000
Сенчило Надія ОлексіївнаКафедра української мови та культури000
Сердюков Володимир АндрійовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Сечейко Олена ВіталіївнаКафедра авіаційної психології000
Сидоренко Вікторія МиколаївнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Сидоренко Катерина ВікторівнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Сидоренко Леся ІванівнаКафедра української мови та культури000
Сидоренко Олександр ЮрійовичКафедра технологій аеропортів (ТА)000
Сидоренко Сергій ІвановичКафедра англійської філології і перекладу000
Сидоров Микола ОлександровичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Сидорчук Людмила АндріївнаКафедра управління професійною освітою (УПО)000
Синельніков Олексій ОлексійовичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Ситнянських Любов МихайлівнаКафедра авіоніки000
Сібрук Анастасія ВолодимирівнаКафедра української мови та культури000
Сібрук Віктор ЛеонідовичКафедра маркетингу000
Сіденко Світлана ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Сідоркіна Олена МиколаївнаКафедра філософії000
Сідорова Олена ІгорівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Сімкова Тетяна ОлексіївнаКафедра економіки повітряного транспорту000
Сінько Юрій ІвановичКафедра прикладної інформатики000
Сірий Дмитро ТерентійовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Сітко Алла ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Скалова Валентина АнатоліївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Скворок Іван МихайловичКафедра військової підготовки000
Скиба Іван ПетровичКафедра філософії000
Скиба Оксана ПетрівнаКафедра філософії000
Скидан Інна ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Скирда Тетяна СергіївнаКафедра іноземних мов000
Скребнєва Світлана МиколаївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Скрипник Лілія РусланівнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Скуз Ганна ОлександрівнаКафедра обліку і аудиту000
Скуратівська Людмила ГригорівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Слесаренко Катерина СергіївнаНАУ000
Слободська Ірина АндріївнаКафедра цивільного права і процесу000
Слободян Олександр ПетровичКафедра авіаційної англійської мови000
Слобоженко Руслан АнатолійовичКафедра іноземних мов000
Смірнов Юрій ІвановичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Смолінчук Лариса СимонівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Смольніков Юрій БорисовичКафедра історії та документознавства000
Собова Світлана ЮріївнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Совгіря Тетяна МиколаївнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Сокол Олег Леонідович Кафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Соколова Наталія ПетрівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Соколовська Тетяна ВасилівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Соловей Надія ВасилівнаКафедра обліку і аудиту000
Сорокун Ганна ВасилівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Старостіна Катерина ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Стасюк Олександр ПетровичКафедра економіки та бізнес технологій000
Статніков Юрій ЯковичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Стегній Світлана ІванівнаКафедра екології000
Стельмах Олександр ВолодимировичНАУ000
Стельмашов Артем КириловичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Степанець Надія ПавлівнаКафедра країнознавства і туризму000
Степанчук Олександр ВасильовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Степура Віктор СтепановичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Стецик Христина МиколаївнаКафедра української мови та культури000
Стецівка Мар'ян РомановичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Стецюк Михайло ПетровичКафедра землеустрою та кадастру 000
Стовпник Наталія МиколаївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Столярчук Ярослава МихайлівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Стригуль Марина ВасилівнаКафедра соціології та політології000
Струк Ірина ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Стукач Микола ДмитровичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Суворова Наталія ОлександрівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Сундучков Костянтин СтаніславовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Суровцев Олександр ЮрійовичКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Суслова Галина АндріївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Сухова Надія МиколаївнаКафедра філософії000
Сябрук Ігор МиколайовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Талалаєв Володимир ОпанасовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Талах Світлана МихайлівнаКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Тамаргазін Олександр АнатолійовичКафедра технологій аеропортів (ТА)000
Танцюра Олена СтаніславівнаКафедра цивільного права і процесу000
Таран Віктор МиколайовичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Тараненко Олександр БогдановичНАУ000
Тарасенко Тарас ВалерійовичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Теплінський Геннадій ВікторовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Теремінко Лариса ГригорівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Терещенко Володимир АндрійовичНАУ000
Терещенко Юрій ЮрійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Тимошенко Марія МиколаївнаКафедра містобудування000
Тихонюк Леся ВолодимирівнаНАУ000
Тихонюк Леся ВолодимирівнаНАУ000
Тихонюк Тетяна АнатоліївнаНАУ000
Тімкін Іван ФедотовичКафедра соціальних технологій000
Тімкіна Світлана ЮріївнаКафедра архітектури000
Ткаченко Олександр АндрійовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Ткаченко Олена ВолодимирівнаКафедра хімії і хімічної технології000
Ткаченко Світлана ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Ткачова Наталія МиколаївнаКафедра іноваційних технологій професійної освіти (ІТПО)000
Ткачук Леоніла МиколаївнаКафедра країнознавства і туризму000
ТодосієнкоАнна ОлександрівнаКафедра кримінального права та процесу000
Токарук Віталій ВолодимировичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)000
Толочко Світлана ВікторівнаКафедра управління професійною освітою (УПО)000
Толстопятова Олена ЮріївнаНАУ000
Тофанчук Анатолій ТимофійовичДеканат ФЕБА000
Трейтяк Вячеслав ВіталійовичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Трикоз Валерій ПавловичНАУ000
Триколенко Софія ТарасівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Трофименко Вікторія Ігорівна Кафедра вищої математики000
Трохименко Наталія ВікторівнаКафедра електроніки000
Троцюк Ніна ВалеріївнаКафедра цивільного права і процесу000
Трошкіна Олена АнатоліївнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Троян Сергій СтаніславовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Троянов Петро ПетровичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Турло Юрій Григоровичкафедра технологій управління (ТУ)000
Турова Лариса ЛеонідівнаКафедра обліку і аудиту000
Тюрменко Ірина ІванівнаКафедра історії та документознавства000
Уварова Ганна ШевкетівнаКафедра країнознавства і туризму000
Удод Аліна ВолодимирівнаКафедра авіаційної психології000
Удод Наталія ЛеонівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Ус Вікторія ФеліксівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Устинов Петро ОлександровичНАУ000
Устинова Ірина ПетрівнаКафедра конституційного і адміністративного права000
Ушенко Наталя ВалентинівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Федина Василь ПетровичКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Федорченко Світлана ВолодимирівнаКафедра іноваційних технологій професійної освіти (ІТПО)000
Федорчук Світлана Володимирівна Кафедра машинознавства (МАШ)000
Федчук Лілія ІванівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Філатова Тетяна ГеоргіївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Філінович Валерія ВікторівнаКафедра цивільного права і процесу000
Фісун Юлія ВолодимирівнаКафедра маркетингу000
Фокін Сергій ПавловичКафедра країнознавства і туризму000
Фоменко Алла МиколаївнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Фоміна Наталія БорисівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Фролов Валерій ФедоровичКафедра екології000
Фролова Наталія ЕвгенівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Хайдарі Наталія ІгорівнаКафедра іноземної філології000
Хайдарова Тетяна МиколаївнаКафедра маркетингу000
Халецька Леся ПилипівнаКафедра історії та документознавства000
Халіль Сергій АхмедовичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Харицька Світлана ВасилівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Харламенко Валентина Борисівнакафедра технологій управління (ТУ)000
Харченко Олена ВасилівнаКафедра технологій аеропортів (ТА)000
Харчишина Олена ВолодимирівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Хачатрян Вікторія ВікторівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Хижняк Сергій ВасильовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)000
Химерик Тетяна ЮріївнКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Хіренко Оксана ОлександрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Ходаков Данііл ВікторовичКафедра прикладної інформатики000
Ходаковська Аліна ПетрівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Хоменко Андрій ВіталійовичКафедра іноземних мов за фахом000
Хоменко-Семенова Леся ОлексіївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Хомерікі Олена АндріївнаКафедра соціології та політології000
Хорошко Володимир ОлексійовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Хохліна Олена ПетрівнаКафедра авіаційної психології000
Хоцяновська Наталя ФранцівнаКафедра цивільного права і процесу000
Цветкова Тетяна ФедорівнаНАУ000
Целіщев Олег ЮрійовичКафедра військової підготовки000
Цибрій Юрій ОлександровичКафедра машинознавства (МАШ)000
Цимбаліст Лариса ДмитрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Циховська Елліна ДмитрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Чемакіна Октябрина ВолодимирівнаДеканат ФАБД000
Ченбай Наталія АнатоліївнаКафедра філософії000
Червенкова Марина ГеоргіївнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Череватюк Вікторія БогданівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Черіпко Сергій Іванович000
Чернець Мирон ВасильовичКафедра машинознавства (МАШ)000
Чернишова Оксана СергіївнаКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Чинченко Юрій ВолодимировичКафедра аеронавігаційних систем000
Чирков Артем ВалерійовичНАУ000
Чібісова Ірина ВалентинівнаКафедра публічного управління та адміністрування (ПУА)000
Чорнолуцький Руслан ВасильовичКафедра міжнародного права000
Чуба Ірина ВікторівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Чукаріна Наталія МиколаївнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Чумак Олег ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Чунарьова Анна ВадимівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Чупайленко Олексій АндрійовичКафедра мультимодальних перевезень000
Чупрій Леонід ВасильовичКафедра соціології та політології000
Чуріна Олександра ЙосипівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Чухліб Тетяна МихайлівнаКафедра української мови та культури000
Шаманський Сергій ЙосиповичКафедра екології000
Шапенко Людмила ОлександрівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Шаповал Ірина ГригорівнаКафедра соціології та політології000
Шаповалов Володимир ФедоровичНАУ000
Шатило Юлія Петрівна Кафедра соціальних технологій000
Шахновська Ірина ІгорівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Шашкін Андрій ВолодимировичКафедра військової підготовки000
Шванова Оксана ВолодимирівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Швачко Тетяна ІванівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Швець Валеріян АнатолійовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Шевель Людмила ВіталіївнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Шевченко Анна ВалеріївнаКафедра маркетингу000
Шевченко Ірина ВікторівнаКафедра вищої математики000
Шевченко Олег АнатолійовичКафедра механіки (МЕХ)000
Шевченко Олександр ПетровичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Шевченко Олександра ВолодимирівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Шелуха Олексій ОлеговичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Шибицька Наталія МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Шинкарчук Микола Володимировичкафедра технологій управління (ТУ)000
Шип Лілія ОлександрівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Широкова-Мурараш Ольга ГеннадіївнаКафедра міжнародного права000
Шквар Євгеній ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Шкурко Олена ПетрівнаНАУ000
Шломенко Олена БорисівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Шоріна Тетяна ГеннадіівнаКафедра філософії000
Шостак Оксана ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Шпильовий Василь ДмитровичКафедра телекомунікаційних систем000
Шугайло Яна ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Шульга Володимир ПетровичНАУ000
Шульга Тетяна ВалеріївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Шульгіна Валентина ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Шуляр Наталія МиколаївнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Щепіна Тетяна ГеоргіївнаКафедра обліку і аудиту000
Щербак Тетяна ЛеонідівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Щербатенко Ірина ВолодимирівнаКафедра обліку і аудиту000
Щербина Володимир ПорфирійовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Юлдашев Сергій ОлексійовичКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Юрченко Олексій МиколайовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Юрченко Олена ІванівнаКафедра збереження льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Юрченко Ольга АндріївнаКафедра історії та документознавства000
Юрченко Світлана ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Юрчук Аліна ОлександрівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Юрчук Ірина АркадіївнаКафедра прикладної математики000
Якимець Ірина ВячеславівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Якобчук Олександр ЄвгенійовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)000
Яковенко Алла КазимирівнаКафедра соціології та політології000
Яковенко Любов ВікторівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Яковенко Юрій ІвановичКафедра соціології та політології000
Яковицька Лада СавеліївнаКафедра авіаційної психології000
Янчук Марина БорисівнаКафедра мультимодальних перевезень000
Яреміч Тетяна ІванівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Ярмолюк Олексій ЯрославовичКафедра маркетингу000
Ясакова Тетяна ЮріївнаКафедра хімії і хімічної технології000
Яцишин Марта ЮріївнаКафедра міжнародного права000
Яцко Катерина СергіївнаКафедра економічної кібернетики000
Ящук Олеся ПетрівнаКафедра іноземних мов за фахом000