Рейтинг викладачів НАУ згідно з наукометричною системою Scopus

Науковець Кафедра Кількість публікацій у Scopus Кількість цитувань у Scopus Індекс Гірша (h-індекс)
Яновський Фелікс ЙосиповичКафедра електроніки20273715
Привалко Елеонора ГенадіївнаКафедра хімії і хімічної технології6767515
Астанін В’ячеслав ВалентиновичКафедра механіки8241511
Великодський Юрій ІвановичКафедра аерокосмічної геодезії232799
Поліщук Аркадій ПетровичКафедра загальної фізики484788
Куліш Віктор ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів711657
Сініцин Рустем БорисовичКафедра електроніки421467
Геращенко Ігор ІвановичКафедра біотехнології291107
Бєлятинський Андрій ОлександровичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів16776
Бородачов Микола МаксимовичКафедра машинознавства1011215
Іванов Сергій ВіталійовичКафедра хімії і хімічної технології491105
Ігнатович Сергій РомуальдовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини43855
Авер'янова Юлія АнатоліївнаКафедра радіоелектроніки351025
Тунік Анатолій АзарійовичКафедра систем управління літальних апаратів32735
Сокольський Георгій ВолодимировичКафедра хімії і хімічної технології24865
Карускевич Михайло ВіталійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини18715
Воронін Альберт МиколайовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій68754
Харченко Володимир ПетровичНАУ34434
Коба Олена ВікторівнаНАУ29404
Пітерцев Олександр АндрійовичКафедра електроніки23424
Кучер Олексій ГригоровичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини23284
Білокопитов Юрій ВасильовичКафедра хімії і хімічної технології221494
Запорожець Олександр ІвановичКафедра цивільної та промислової безпеки 22874
Чіковані Валерій ВалеріановичКафедра систем управління літальних апаратів19984
Аверьянов Анатолій ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів17444
Токарев Вадим ІвановичКафедра цивільної та промислової безпеки 14594
Грідякіна Олександра ВалеріївнаКафедра загальної фізики14454
Бордюг Ганна БорисівнаКафедра загальної фізики11284
Хребет Валерій ГригоровичКафедра базових і спеціальних дисциплін10344
Маслак Тетяна ПетрівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини10284
Кулик Микола СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів10184
Прокопенко Ігор ГригоровичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів49633
Рудякова Ганна МиколаївнаКафедра електроніки32423
Філоненко Сергій ФедоровичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій25393
Кіндрачук Мирослав ВасильовичКафедра машинознавства25193
Уланський Володимир ВасильовичКафедра електроніки20253
Закієв Іслам Муса-ОглиНАУ17233
Лисенко Олександр ІвановичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини14213
Заліський Максим ЮрійовичКафедра радіоелектронних комплексів13153
Кіпніс Людмила СеменівнаКафедра дизайну інтер'єру12293
Васильєв Володимир МиколайовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів12223
Гаєв Євген ОлександровичКафедра систем управління літальних апаратів11423
Соломенцев Олександр ВасильовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів11143
Глушко Дмитро МиколайовичКафедра електроніки9253
Прусов Дмитро ЕдуардовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів9203
Пустова Світлана ВікторівнаНАУ9173
Мнацаканов Рудольф ГеоргійовичКафедра організації авіаційних робіт і послуг9143
Применко Валентин ІвановичКафедра цивільної та промислової безпеки 8163
Браун Ігор МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів5363
Синєглазов Віктор МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів49182
Кондратенко Петро ОлексійовичКафедра теоретичної та прикладної фізики43192
Жук Петро ФедоровичКафедра прикладної математики301592
Буйвол Василь МиколайовичКафедра прикладної інформатики30102
Глазунов Микола МихайловичКафедра електроніки27102
Чемерис Володимир ТерентьйовичКафедра теоретичної та прикладної фізики24182
Бойченко Сергій ВалерійовичКафедра екології22132
Ледовських Володимир МихайловичКафедра хімії і хімічної технології20132
Чирка Юрій ДмитровичКафедра електроніки19162
Баришовець Петро ПавловичКафедра вищої та обчислювальної математики1782
Чумак Віталій ЛукичКафедра хімії і хімічної технології1662
Сущенко Ольга АндріївнаКафедра систем управління літальних апаратів15112
Азнакаєв Емір ГанєєвичКафедра електроніки1572
Білецький Анатолій ЯковичКафедра електроніки1562
Антонова Анна ОлегівнаКафедра вищої математики11132
Казак Василь МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1172
Лень Тетяна СергіївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1152
Гроза Валентина АнатоліївнаКафедра дизайну інтер'єру9452
Брусник Алла ЮріївнаКафедра теоретичної та прикладної фізики9192
Зуєв Олексій ВолодимировичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів9112
Краковський Володимир ЯковичКафедра комп'ютерних систем та мереж962
Толбатов Євген ЮрійовичКафедра вищої та обчислювальної математики8292
Стадниченко В’ячеслав МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів8182
Бабак Віталій ПавловичНАУ8142
Стельмах Олександр УстимовичНАУ8122
Духота Олександр ІвановичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини8102
Варюхно Володимир ВасильовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини882
Зеленков Іван АврамовичКафедра електротехніки та світлотехніки872
Білоус Оксана ІванівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів7102
Першаков Валерій МиколайовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів792
Ліпінський Олександр ЮрійовичКафедра електроніки782
Краля Віталій ОлексійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини6132
Чорна Оксана АрнольдівнаКафедра дизайну інтер'єру6112
Гаркава Катерина ГригорівнаКафедра біотехнології692
Гончаренко Андрій ВікторовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини682
Тачиніна Олена МиколаївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів672
Матвієвська Галина ІванівнаКафедра теоретичної та прикладної фізики5132
Корченко Анна ОлександрівнаКафедра безпеки інформаційних технологій562
Войтко Ігор ІвановичКафедра хімії і хімічної технології4402
Закієв Вадим ІсламовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів482
Лаванов Генадій ЮрійовичКафедра загальної фізики462
Павленко Петро МиколайовичКафедра засобів захисту інформації462
Мікосянчик Оксана ОлександрівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 452
Борсук Павло СергійовичКафедра базових і спеціальних дисциплін3402
Щегель Ганна ОлексіївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів3102
Затула Неллі ІванівнаКафедра вищої математики372
Легкова Галина ВікторівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів2102
Блохін Леонід МиколайовичКафедра систем управління літальних апаратів2171
Ільницький Людвіг ЯковичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем1911
Аксьонов Олександр ФедотовичНАУ1891
Крот Юрій ГригоровичКафедра дизайну інтер'єру17181
Запорожець Володимир ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1751
Конін Валерій ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1721
Горбунов Володимир ВікторовичКафедра авіаційної психології1711
Сорочан Анатолій ГригоровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем1691
Новікова Валентина ФедорівнаКафедра екології1651
Тронько Володимир ДмитровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів15101
Сунцова Олеся ОлександрівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту1541
Радченко Олександр ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1521
Житецький Леонід СергійовичКафедра систем управління літальних апаратів1421
Коврижкін Олег ГеоргійовичКафедра прикладної інформатики1421
Азарсков Валерій МиколайовичКафедра систем управління літальних апаратів1361
Гнатюк Сергій ОлександровичКафедра безпеки інформаційних технологій1291
Землянський Володимир МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1251
Кучеров Дмитро ПавловичКафедра комп’ютеризованих систем управління1141
Одарченко Роман СергійовичКафедра телекомунікаційних систем1131
Харченко Олександр ГригоровичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій1031
Кутлахмедов Юрій ОлексійовичКафедра дизайну інтер'єру1021
Ареф'єва Олена ВолодимирівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту1011
Писарчук Олексій ОлександровичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини1011
Литвиненко Олександр ЄвгенійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління911
Юрченко Олександр СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів911
Терещенко Юрій МатвійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини841
Бочарніков Віктор ПавловичКафедра систем управління літальних апаратів831
Щербина Ольга АлімівнаКафедра радіоелектроніки831
Железняк Олег ОлександровичКафедра аерокосмічної геодезії821
Кошева Лариса ОлександрівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини821
Печурін Микола КапітоновичКафедра комп'ютерних систем та мереж811
Карпенко Валерій ІвановичКафедра біотехнології751
Шевчук Дмитро ОлеговичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів751
Куц Юрій ВасильовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем741
Савченко Микола ІвановичКафедра механіки741
Стороженко Марина СергіївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів741
Лабунець Василь ФедоровичКафедра машинознавства731
Демидко Валерій ГригоровичКафедра вищої та обчислювальної математики721
Мухіна Марина ПетрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів711
Павловський Роман МиколайовичКафедра архітектури711
Яковлєва Анна ВалеріївнаКафедра екології711
Кольцов Валерій ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів631
Конахович Георгій ФилимоновичКафедра телекомунікаційних систем631
Семенова-Шелевицька Ксенія ІгорівнаКафедра електроніки631
Шквар Євгеній ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів631
Щербак Леонід МиколайовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем631
Вовк Оксана ОлексіївнаКафедра дизайну інтер'єру611
Скрипець Андрій ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів611
Тупіцин Микола ФедоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів611
Корченко Олександр ГригоровичКафедра безпеки інформаційних технологій571
Ластівка Іван ОлексійовичКафедра вищої математики571
Ковтун Владислав ЮрійовичКафедра безпеки інформаційних технологій561
Якушенко Олександр СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів561
Морозов Володимир ІвановичКафедра загальної фізики551
Самков Олексій ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів551
Нищенко Михайло МарковичКафедра теоретичної та прикладної фізики541
Кривоносенко Олександр ПетровичНАУ531
Рогожин Віктор ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів521
Шмельова Тетяна ФедорівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини521
Юн Геннадій МиколайовичКафедра організацій авіаційних перевезень521
Глухов Олександр ДмитровичКафедра вищої та обчислювальної математики511
Жуков Ігор АнатолійовичКафедра комп'ютерних систем та мереж511
Козловський Валерій ВалерієвичКафедра засобів захисту інформації511
Ткаліч Олег ПетровичКафедра телекомунікаційних систем511
Філяшкін Микола КириловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів511
Синило Катерина ВікторівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 4361
Жмурко Тетяна ОлександрівнаКафедра безпеки інформаційних технологій491
Казмірчук Світлана ВолодимирівнаКафедра безпеки інформаційних технологій481
Бойко Юлія ПетрівнаКафедра безпеки інформаційних технологій451
Марчук Володимир ЄфремовичКафедра логістики451
Кліпа Антоніна Миколаївна Кафедра систем управління літальних апаратів441
Сакун Тетяна МиколаївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів441
Голубничій Олександр ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів431
Квасніков Володимир ПавловичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій431
Вишнівський Олександр ВолодимировичКафедра електроніки421
Довгаль Андрій ГригоровичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини421
Охріменко Андрій ОлександровичКафедра безпеки інформаційних технологій421
Білякович Олег МиколайовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини411
Комнацька Марта МиколаївнаКафедра систем управління літальних апаратів411
Ларін Віталій ЮрійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів411
Піскунов Олексій ГермановичКафедра прикладної математики411
Сергєєв Ігор ЮрійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів411
Тарасюк Василь Степанович411
Олійник Олена ПавлівнаКафедра дизайну інтер'єру391
Німченко Тетяна ВасилівнаКафедра засобів захисту інформації381
Хімко Андрій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів381
Безкоровайний Юрій МиколайовичКафедра систем управління літальних апаратів361
Богдан Світлана ЮріївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів351
Галагуз Тетяна АнатоліївнаКафедра систем управління літальних апаратів351
Голубничий Олексій ГеоргійовичКафедра телекомунікаційних систем351
Юцкевич Святолсав СергійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини351
Абрамович Олена ОлександрівнаКафедра систем управління літальних апаратів331
Башта Олександр ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів331
Грехов Андрій МихайловичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини331
Долгоруков Сергій ОлеговичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів331
Хохлачова Юлія ЄвгеніївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів331
Явнюк Андріан АндріановичКафедра екології331
Карпенко Ольга ВасилівнаКафедра вищої та обчислювальної математики321
Марінченко Ганна ЄвгеніївнаКафедра теоретичної та прикладної фізики321
Саєнко Тетяна ВасилівнаКафедра екології321
Суслова Галина АндріївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів321
Андрієць Олександр ГригоровичНАУ311
Дмитрієв Сергій ОлексійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини311
Єременко Володимир СтаніславовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем311
Кравчук Микола ПетровичКафедра автоматизації та енергоменеджменту311
Попов Олександр ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів311
Туренко Дарина М.Кафедра електроніки311
Ударцев Євген ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів311
Чепіженко Валерій ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів311
Яковенко Ігор АнатолійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва311
Ляшенко Яна ГригорівнаКафедра вищої та обчислювальної математики291
Коваленко Юлія БорисівнаКафедра безпеки інформаційних технологій271
Шкільнюк Ірина ОлександрівнаКафедра екології261
Щепак Сергій ВікторовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини261
Барабанов Юрій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів231
Грібов Віктор МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів231
Черняк Лариса МиколаївнаКафедра екології231
Алексєєв Олег МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів221
Рудас Сергій ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів221
Шутко Володимир МиколайовичКафедра електроніки221
Білак Наталія ВасилівнаКафедра систем управління літальних апаратів211
Білокур Іван ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів211
Буриченко Михайло ЮрійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини211
Глива Валентин АнатолійовичКафедра цивільної та промислової безпеки 211
Гуминський Віктор ВалентиновичКафедра прикладної математики211
Знаковська Євгенія АнатоліївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів211
Ільницька Світлана ІванівнаНАУ211
Капітанчук Костянтин ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів211
Кондратюк Валентина МиколаївнаКафедра історії та документознавства211
Крисак Яків Васильович Кафедра вищої математики211
Ніколаєв Кирило ДмитровичКафедра екології211
Переверзєв Олександр МихайловичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини211
Романенко Віктор ГригоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів211
Тихенко Оксана МиколаївнаКафедра екології211
Шаманський Сергій ЙосиповичКафедра дизайну інтер'єру211
Кривенко Юлій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів161
Касьянов Володимир ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів151
Корчук Олена ЮріївнаНАУ151
Кудрін Анатолій ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів141
Матійчик Микола (Михайло) ПетровичНАУ141
Іванченко Євгенія ВікторівнаКафедра безпеки інформаційних технологій131
Бабенко Євгеній МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів121
Борозенець Григорій МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів121
Григорак Марія ЮріївнаКафедра логістики121
Мелкумян Вальтер ГайковичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів121
Бурлаков Вадим ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів111
Заславський Олександр МарковичКафедра хімії і хімічної технології111
Коваленко Вікторія ВолодимирівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 111
Маджд Світлана МихайлівнаКафедра дизайну інтер'єру111
Помиткіна Любов ВіталіївнаКафедра авіаційної психології111
Попов Дмитро ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів111
Примак Тетяна ЮхимівнаКафедра країнознавства і туризму111
Сібрук Леонід ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів1200
Мінаєв Юрій Миколайович Кафедра комп'ютерних систем та мереж800
Хорошко Володимир ОлексійовичКафедра безпеки інформаційних технологій800
Долгова Олена МиколаївнаКафедра авіаційної психології600
Косенко Олена ІванівнаКафедра хімії і хімічної технології600
Литвиненко Сергій ЛеонідовичКафедра організацій авіаційних перевезень600
Мостовий Сергій ВасильовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва600
Павлова Світлана ВадимівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів600
Аблєсімов Олександр КостянтиновичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів500
Борсук Сергій ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів500
Гумен Микола БорисовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем500
Єрмолаєва Ольга Вікторівна Кафедра систем управління літальних апаратів500
Жданов Олександр ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів500
Іванов Володимир ОлександровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем500
Юдін Олександр КостянтиновичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій500
Гамаюн Володимир ПетровичКафедра прикладної інформатики400
Крижановський Андрій СтаніславовичНАУ400
Кузнецова Олена ЯківнаКафедра механіки400
Соколов Геннадій ЄвгеновичКафедра радіоелектронних комплексів400
Барабаш Олег ВолодимировичКафедра цивільної та промислової безпеки 310
Верюжський Юрій ВасильовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва300
Віноградов Микола АнатолійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій300
Дворук Володимир ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів300
Задорожній Роман ОлександровичКафедра радіоелектроніки300
Зіатдінов Юрій КашафовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій300
Каран Є.В.Кафедра авіаційних радіоелектронних комплексів300
Ковальов Юрій МиколайовичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки300
Козлов Анатолій ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів300
Косарев Олександр ЙосиповичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів300
Лихова Софія ЯківнаКафедра кримінального права та процесу300
Макаренко Віталій МиколайовичКафедра цивільної та промислової безпеки 300
Оленін Михайло ВікторовичКафедра інженерії програмного забезпечення300
Остроумов Іван ВікторовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини300
Парій Валентина МиколаївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту300
Повстень Віктор ОлександровичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій300
Пугачевська Євгенія ПетрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів300
Северин Володимир СвятославовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів300
Семенов Олександр ОлександровичКафедра радіоелектронних комплексів300
Соловйов Андрій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів300
Щербина Дмитро ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів300
Агеєв Сергій ЄвгенійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Бородій Віктор МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Бородій Ірина ОлексіївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Вавіленкова Анастасія ІгорівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління200
Габрусенко Євген ІгоровичКафедра радіоелектроніки200
Грищенко Юрій ВіталійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Дев'яткіна Світлана СергіївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Дротянко Любов ГригорівнаКафедра філософії200
Жданович Михайло ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Журиленко Борис ЄвгеновичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Зайончковський Геннадій ЙосиповичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Іванченко Надія ОлександрівнаКафедра економічної кібернетики200
Ільєнко (Чунарьова) Анна ВадимівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Ковешніков Микола ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Козлюк Ірина ОлексіївнаКафедра вищої та обчислювальної математики200
Коновалюк Валентина СтаніславівнаКафедра вищої математики200
Лузік Ельвіра ВасилівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти200
Матвєєва Ірина ВалеріїївнаКафедра дизайну інтер'єру200
Мачалін Ігор ОлексійовичКафедра телекомунікаційних систем200
Москальков Михайло МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Мягких Ірина МиколаївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту200
Новикова Марина ВладиславівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту200
Оникієнко Юрій ЮрійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини200
Орєхов Олександр АрсенійовичКафедра електроніки200
Орланов Володимир ЙосиповичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Пілецька Саміра ТимофіївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту200
Попова Елеонора МихайлівнаКафедра біотехнології200
Радько Олег ВіталійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Райчев Ігор ЕдуардовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій200
Рева Олексій МиколайовичКафедра інноваційних технологій професійної освіти200
Рибак Олена МиколаївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту200
Селіверстова Ірина ОлегівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту200
Сидоров Микола ОлександровичКафедра інженерії програмного забезпечення200
Ситник Олександр ГеоргійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Степанчук Олександр ВасильовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів200
Суворова Ірина МиколаївнаКафедра економіки200
Терещенко Лідія ЮріївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів200
Трофімов Ігор ЛеонідовичКафедра дизайну інтер'єру200
Франчук Григорій МихайловичКафедра дизайну інтер'єру200
Чубко Лариса СергіївнаНАУ200
Абисова Марія АнатоліївнаКафедра філософії100
Акмалдінова Олександра МиколаївнаКафедра іноземних мов за фахом100
Антонов Веніамін ВалерійовичКафедра телекомунікаційних систем100
Антонов Володимир КостянтиновичНАУ100
Бовсуновський Євген ОлексійовичКафедра дизайну інтер'єру100
Бойко Олена ВолодимирівнаКафедра економіки100
Бойко Олена Леонідівна100
Борисюк Ірина ОлександрівнаКафедра економіки100
Бриль Василь МихайловичКафедра безпеки інформаційних технологій100
Булгакова Наталія БорисівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти100
Волосович Георгій АндрійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Габріелова Тетяна ЮріївнаКафедра менеджменту організацій100
Гаврилко Тетяна ОлександрівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств100
Гай Анжела ЄвгенівнаКафедра екології100
Гвоздецький Іван ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Герасименко Юрій ТихоновичКафедра загальної фізики100
Гізун Андрій ІвановичКафедра безпеки інформаційних технологій100
Гільгурт Сергій ЯковичКафедра комп'ютерних систем та мереж100
Глазок Олексій МихайловичКафедра комп’ютеризованих систем управління100
Голего Олександр МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Головко Юрій СтефановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Гребенюк Марина ФедорівнаКафедра економічної кібернетики100
Гричкоєдова Марина ВолодимирівнаКафедра міжнародної економіки100
Гулевець Вадим ДмитровичКафедра цивільної та промислової безпеки 100
Делас Микола ІвановичНАУ100
Денисюк Володимир ПетровичКафедра вищої та обчислювальної математики100
Дивнич Микола ПолікарповичКафедра систем управління літальних апаратів100
Дмитруха Тетяна ІллівнаКафедра дизайну інтер'єру100
Докучаєв Володимир ГригоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Єгоров Сергій Никанорович НАУ100
Жалоба Ігор ВолодимировичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу100
Зайвенко Григорій МаксимовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Запорожець Артур ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Захарченко Віктор ПанасовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Зубченко Олександр МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Зудов Олег МиколайовичКафедра прикладної інформатики100
Іваськів Юрій ЛукичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій100
Ільєнко Оксана ВікторівнаКафедра логістики100
Кажан Катерина ІванівнаКафедра дизайну інтер'єру100
Карупу Олена ВальтерівнаКафедра вищої та обчислювальної математики100
Катерна Ольга КостянтинівнаКафедра логістики100
Кашматов Віктор ЙосиповичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Кислий Валерій МиколайовичКафедра економіки100
Клименко Вікторія Вікторівна100
Климчук Володимир ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Клюс Ірина СтепанівнаКафедра вищої математики100
Ключко Олена МихайлівнаКафедра електроніки100
Ковальчук Мирон СтепановичКафедра землеустрою та кадастру 100
Колчунов Володимир ІвановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва100
Корж Марина ВолодимирівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту100
Кравець Марія ОлександрівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 100
Крапко Олена МихайлівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту100
Креденцар Світлана МаксимівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Кузнєцова Тетяна ВікторівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств100
Кузовик В'ячеслав ДаниловичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини100
Кулик Наталія ІгорівнаНАУ100
Кустовська Антоніна ДмитрівнаКафедра хімії і хімічної технології100
Левченко Сергій ВолодимировичКафедра хімії і хімічної технології100
Ложкін Георгій ВолодимировичКафедра авіаційної психології100
Лубенська Тетяна ВалентинівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Макаренко Руслан ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Мамчук Віталій ІвановичКафедра вищої та обчислювальної математики100
Манчук Неллі МаксимівнаКафедра хімії і хімічної технології100
Марінцева Крістіна ВалерієвнаКафедра організацій авіаційних перевезень100
Матвєєва Олена ЛьвівнаКафедра дизайну інтер'єру100
Мелешко Микола АндрійовичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій100
Мельников Олег В'ячеславовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Михайлич Олександр ВолодимировичКафедра соціології та політології100
Михальченко Інна ГригорівнаКафедра міжнародної економіки100
Михальченко Олексій Анатолійович Кафедра архітектури100
Мізюк Валентин ВасильовичКафедра економіки100
Мізюк Світлана ГеоргіївнаКафедра економіки100
Мокійчук Валентин МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Монченко Олена ВолодимирівнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем100
Мочалін Євген ВалентиновичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Носко Павло ЛеонідовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Олефір Олексій ІгоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Ороховська Людмила АнатоліївнаКафедра філософії100
Панок Віталій ГригоровичКафедра авіаційної психології100
Пепа Юрій ВолодимировичКафедра фінансів, обліку і аудиту100
Петрова Юлія ВалеріївнаКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів100
Петрусенко Валентина ПавлівнаКафедра вищої математики100
Пилипенко Олександр ІвановичКафедра архітектури100
Побоченко Леся МиколаївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу100
Погурельський Олексій СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Положевець Ганна АндріївнаНАУ100
Пустовойтов Микола ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Редько Олександр ОлександровичНАУ100
Репета Віктор КузьмичКафедра вищої та обчислювальної математики100
Решетняк Людмила РасулівнаКафедра біотехнології100
Свирид Михайло МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Сич Євген МиколайовичКафедра економіки100
Смерічевська Світлана ВасилівнаКафедра логістики100
Сопілко Ірина МиколаївнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 100
Столярова Наталія ВікторівнаКафедра хімії і хімічної технології100
Суліман Олексій МиколайовичКафедра екології100
Тараненко Анатолій ГригоровичКафедра телекомунікаційних систем100
Тітова Ольга СамійлівнаКафедра хімії і хімічної технології100
Товкач Сергій СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Троянов Петро ПетровичКафедра систем управління літальних апаратів100
Хмелько Юрій МихайловичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів100
Чебанюк Олена ВікторівнаКафедра інженерії програмного забезпечення100
Чекед Ігор ВолодимировичНАУ100
Чужа Олексій ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Шенгур Світлана ВіталіївнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем100
Юрчук Ірина АркадіївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Ягодзінський Сергій МиколайовичКафедра філософії100
Якобчук Олександр ЄвгенійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів100
Ястремська Лариса СергіївнаКафедра біотехнології100
Абсалямова Яна ВадимівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Авдєєва Марина СамуїлівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Авдєєва Наталія ЮріївнаКафедра архітектури000
Авраменко Олена АнатоліївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Агєєва Галина МиколаївнаКафедра містобудування000
Акімова Валентина ОлександрівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки000
Акімова Тетяна АндріївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Акопян Тетяна ВалентинівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Акчурін Юрій РавільовичКафедра міжнародного права000
Алієв Максим МихайловичКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Алпатова Олександра ВалентинівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Андрєєв Володимир ІллічКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Андрієнко Марія МихайлівнаКафедра економіки000
Андрощук Людмила ВікторівнаКафедра вищої математики000
Анпілогова Жанна ДмитрівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Анпілогова Тетяна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Антипенко Володимир ФедоровичКафедра міжнародного права000
Антоненко Катерина ВікторівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Ануфрієнко Кирило ПетровичКафедра безпеки інформаційних технологій000
Аргунов Геннадій ФедоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ареф'єв Володимир ОлеговичКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Артамонов Євген БорисовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Артеменко (Кузьмінова) Ганна ОлександрівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Аршинова Олена ІванівнаКафедра маркетингу000
Асланян Альберт ЕдуардовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту000
Астапова Галина ВікторівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Бабич Роман Борисович 000
Бабій Галина ВікторівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Бабікова Катерина ОлександрівнаКафедра екології000
Багіров Сергій РамізовичКафедра кримінального права та процесу000
Бадах Валерій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Базова Віра ІгорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Бакулін Євгеній АнатолійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Балабанов Генадій ВасильовичКафедра країнознавства і туризму000
Балабанова Галина ПетрівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Балацька Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Балашов Сергій ВолодимировичКафедра електроніки000
Барабаш Марія СергіївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Барановська Лілія ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Барановський Михайло МиколайовичКафедра біотехнології000
Бармашина Людмила МиколаївнаКафедра містобудування000
Басок Вероніка АндріївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Башта Олена ТрифонівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Беззубов Дмитро Олександрович Кафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Бем Наталія ВікторівнаКафедра соціальних технологій000
Бердник Оксана МихайлівнаКафедра прикладної математики000
Бережняк Михайло ФедоровичКафедра дизайну інтер'єру000
Березнікова Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Беркова (Пристайко) Оксана ПетрівнаКафедра країнознавства і туризму000
Берлач Наталія АнатоліївнаКафедра кримінального права та процесу000
Бєглий Олександр ВасильовичКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Бєлінський Валерій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Бєлканія Нуну ВолодимирівнаКафедра іноземних мов000
Бєлоусова Наталія БорисівнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Бєльська Олександра АрутюнівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Бжезовська Наталія ВолодимирівнаКафедра містобудування000
Бистрик Володимир ФедоровичКафедра соціології та політології000
Бібер Світлана ГавриілівнаКафедра архітектури000
Бікетов Сергій ОлексійовичКафедра основ архітектури та дизайну000
Біла Світлана ОлексіївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Біленко Тетяна Іванівна000
Білецька Вікторія Вікторівна000
Білик Тетяна ІванівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Білоконь Галина МихайлівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Білокуров Павло СергійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Білоус Наталя ПетрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Білявський Валентин МиколайовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Бірілло Інна ВалеріївнаКафедра архітектури000
Блінов Олег АнатолійовичКафедра соціальних технологій000
Бобарчук Олександр АнтоновичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Бовтрук Алла ГеоргіївнаКафедра загальної фізики000
Богданович Олександр ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Божук Людмила ВолодимирівнаКафедра історії та документознавства000
Бойко Іван ФедоровичКафедра електроніки000
Болотов Григорій ІвановичКафедра містобудування000
Бонацька Ірина В’ячеславівнаКафедра іноземних мов000
Бондар Людмила ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Бондар Олена АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Бондаренко Лариса ОлексіївнаКафедра іноземних мов000
Бондаренко Ольга МихайлівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Борець Ірина ВалеріївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Борисенко Наталія СтепанівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Борисенко Олена СергіївнаКафедра маркетингу000
Борисюк Оксана АнатоліївнаКафедра країнознавства і туризму000
Борковська Любов ОлексіївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Боровик Володимир МиколайовичКафедра прикладної інформатики000
Бородін Іван Лук'яновичКафедра теорії та історії держави і права000
Бочаров Віктор ПантелійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Боярська Зоя ІванівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Братусь Іван Вікторович000
Брусило Юрій ВолодимировичНАУ000
Бруяка Ольга Олегівна000
Бугайко Дмитро ОлександровичНАУ000
Бугайов Олександр Євгенович000
Будко Людмила ВасилівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Бунчук Олександр Олексійович НАУ000
Бурлакова Ірина ВікторівнаКафедра української мови та культури000
Бут Володимир АнатолійовичКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Бут Наталія КостянтинівнаКафедра архітектури000
Бутько Володимир СтепановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Бучик Сергій СтепановичНАУ000
Важна Катерина АнатоліївнаКафедра міжнародного права000
Вакуленко Тетяна ОлександрівнаКафедра іноземної філології000
Ванецян Сергій ГеворковичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Варенко Володимир МихайловичКафедра української мови та культури000
Василевський Олег ВалентиновичКафедра містобудування000
Василенко Валерій АндрійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Василенко Віталій АндрійовичКафедра інноваційних технологій професійної освіти000
Василенко Вячеслав СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Василишина Наталія МаксимівнаКафедра іноземних мов000
Васильєв Всеволод ВікторовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Васильченко В'ячеслав МиколайовичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Васильченко Ольга МиколаївнаКафедра соціальних технологій000
Вахнован Вікторія ЮріївнаНАУ000
Вашека Тетяна ВолодимирівнаКафедра авіаційної психології000
Верховцова Ольга МихайлівнаКафедра іноземних мов000
Верхулевська Лідія ФедотівнаКафедра історії та документознавства000
Висоцька Ірина ІванівнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Висоцька Марина ПетрівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Вишневський Віктор ІвановичКафедра країнознавства і туризму000
Вишновецька Світлана ВасилівнаКафедра цивільного права і процесу000
Вишновецький Вадим Михайлович Кафедра цивільного права і процесу000
Вітрук Юлія ВолодимирівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Власенко Генадій МиколайовичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Власова-Чмерук Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної психології000
Вовк Ольга МиколаївнаКафедра економіки000
Волоха Микола ПетровичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Волошин Юрій ОлексійовичКафедра міжнародного права000
Волянська Лариса ГеоргіївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ворожко Валерій ПавловичКафедра безпеки інформаційних технологій000
Вржеснєвський Іван ІвановичКафедра фізичної культури та спортивної підготовки000
Гавриленко Анатолій ВасильовичКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Гавриленко Віктор МиколайовичНАУ000
Гай Лідія ДмитрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Гайдаржийська Ольга МиколаївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Гайович Г. В.Кафедра історії та документознавства000
Галицький Ігор ВолодимировичКафедра міжнародного права000
Галій Людмила ГеоргіївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Гальченко Світлана МиколаївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Гапон Юрій АнтоновичКафедра іноземних мов000
Гармаш Олег МиколайовичКафедра логістики000
Гармаш Тетяна АндріївнаКафедра іноземної філології000
Гастинщикова Любов ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Геєць Ірина ОлегівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Гейченко Світлана ПетрівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки000
Гелич Алла ОлександрівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Герасименко Ірина МиколаївнаКафедра логістики000
Геращенко Лілія ВолодимирівнаКафедра біотехнології000
Геращенко Михайло ВасильовичКафедра історії та документознавства000
Гічан Іван СтепановичКафедра авіаційної психології000
Гладілін Валерій МиколайовичКафедра аерокосмічної геодезії000
Глибін Віталій Ілларіонович Кафедра біотехнології000
Глоба Сергій ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Глуцька Тетяна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов000
Глушаниця Наталiя ВiкторiвнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Гнатюк Лілія РоманівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Голембієвський Григорій ГригорійовичКафедра механіки000
Головко Світлана Григорівна Кафедра теорії та історії держави і права000
Головня Алла ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Голоднюк Альбіна АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Гонта Ігор АнатолійовичКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Гончарук Степан ТихоновичКафедра конституційного і адміністративного права000
Горбань Юрій ОлександровичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Горбачова Оксана МиколаївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Горбунов Ігор СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Гордєєв Антон ЮрійовичКафедра аерокосмічної геодезії000
Горелік Наталія АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Горідько Руслана Володимирівна Кафедра вищої математики000
Городецька Лідія ОлексіївнаКафедра економіки000
Грабовська Ганна МиронівнаКафедра цивільного права і процесу000
Грабовчак Валентина ВалентинівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Гребенніков Володимир МиколайовичКафедра історії та документознавства000
Греков Павло ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Гринюк Світлана ПетрівнаКафедра іноземної філології000
Грицай Світлана Юріївна НАУ000
Грищенко Неля ІванівнаКафедра соціології та політології000
Гріліхес Ірина ВолодимирівнаКафедра іноземних мов000
Громівчук Іванна МихайлівнаКафедра міжнародного права000
Грушак Заріна МиколаївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Гудманян Артур ГрантовичКафедра англійської філології і перекладу000
Гуз Юрій ТимофійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Гузій Микола МиколайовичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Гулак Наталія КостянтинівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Гулієв Аріф Джаміль оглиКафедра міжнародного права000
Гундарєва Валентина ОлегівнаКафедра іноземних мов000
Гуріна Ганна СергіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Гурська Олена ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Давиденко Алла ОлександрівнаКафедра іноземної філології000
Давиденко Володимир ВадимовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Давиденко Тетяна АнатоліївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Давидов Олександр РубеновичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Давидов Олександр СергійовичКафедра вищої математики000
Данильченко Тетяна Станіславівна Кафедра міжнародного права000
Данілова Ельвіра ІгорівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Данільченко Віктор Васильович000
Дейнеко Ігор ВолодимировичКафедра фізичної культури та спортивної підготовки000
Денисенко Наталія ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Денисенко Світлана МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Дерев'янко Ігор ПетровичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Джурик Олена ВіталіївнаКафедра екології000
Дишлева Ганна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Дмитренко Емілія ДмитрівнаКафедра економіки000
Добровольська Людмила АнатоліївнаКафедра української мови та культури000
Добровольська Олена СергіївнаКафедра іноземних мов000
Добротвор Олена ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Донець Андрій ГеоргійовичКафедра логістики000
Дорошенко Володимир СергійовичКафедра іноземних мов000
Дорошенко Юрій ОлександровичКафедра архітектури000
Доценко Людмила ВасилівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Драчов Олексій ВікторовичКафедра міжнародного права000
Дрейс Юрій ОлександровичКафедра інноваційних технологій професійної освіти000
Дробишева Наталья ЛьвівнаКафедра авіаційної англійської мови000
Дрововозов Володимир IвановичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Дубко Валерій ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Дубчак Олена БорисівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Дубчак Олена ВікторівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Дудар Тамара ВікторівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Дударець Дмитро ВолодимировичКафедра міжнародного права000
Дудник Іван МиколайовичКафедра країнознавства і туризму000
Дуднік Андрій СергійовичКафедра економічної кібернетики000
Дудчак Василь ІвановичКафедра міжнародного права000
Дяченко Тетяна ОлексіївнаКафедра історії та документознавства000
Дячук Тетяна МиронівнаКафедра української мови та культури000
Ернандес Флор Наталія ВолодимКафедра іноземних мов000
Єнчев Сергій ВасильовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту000
Єнчева Галина ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Єрємєєв Олександр Сергійович000
Єфименко Валерій ВолодимировичКафедра хімії і хімічної технології000
Єфимець Валентин МикитовичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Жаворонков Володимир ОлександровичКафедра іноземних мов000
Жаворонкова Галина ВасилівнаКафедра економіки000
Жам Олена ЮріївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Жарова Олена ВалеріївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Желуденко Марина ОлександрівнаКафедра іноземної філології000
Жила Валерій ГригоровичКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Жила Володимир ГавриловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Жудро Ольга ВікторівнаКафедра іноземних мов000
Журавель Тетяна ВалентинівнаКафедра іноземної філології000
Журавльова Оксана МихайлівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Загорулько Валентин МироновичКафедра маркетингу000
Загурська Людмила АндріївнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Задонцев Юрій ВікторовичНАУ000
Закревський Анатолій Іванович000
Закревський Валентин ОлександровичКафедра механіки000
Замула Аліна ЮріївнаКафедра міжнародного права000
Запорожченко Оксана ЮріївнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Зарубінська Ірина БорисівнаКафедра іноземних мов000
Заря Ігор ВікторовичКафедра країнознавства і туризму000
Засанський Володимир ВячеславовичКафедра вищої математики000
Заслужена Алла АндріївнаКафедра іноземної філології000
Захарчук Наталія ВасилівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Захарчук Олег МиколайовичКафедра історії та документознавства000
Зачепа Ірина МиколаївнаКафедра іноземних мов000
Зборовська Леся Григорівна Кафедра іноземних мов000
Здетовецька Наталія ОлександрівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Зеленков Олександр АврамовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Зінченко Віктор Борисович000
Зозуля Марія ОлександрівнаКафедра іноземної філології000
Зубрицька Наталія Борисівна Кафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Зуєва Вікторія ОлександрівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Іванець Ольга БорисівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Іваницька Ольга МихайлівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Іванкевич Олексій ВікторовичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Іваннікова Вікторія ЮріївнаКафедра менеджменту організацій000
Іванов Володимир ЛьвовичНАУ000
Іванов Євген ОлександровичКафедра іноземної філології000
Іванов Ігор ОлексійовичКафедра систем управління літальних апаратів000
Іванова (Раті) Андріана ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Іванова Жанна ЄвгенівнаКафедра іноземної філології000
Іванова Любов МиколаївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Іванова Тамара ВікторівнаНАУ000
Іванченко Геннадій ФедоровичКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Іващук Антоніна АнатоліївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Ігонін Руслан ВладиславовичКафедра міжнародного права000
Ільєнко Сергій СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ільїн Володимир ВасильовичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Ількова Оксана ГригорівнаКафедра історії та документознавства000
Ільченко Володимир МиколайовичНАУ000
Ісаєнко Володимир МиколайовичНАУ000
Іскренко Юрій ЮрійовичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Ісхакова Наталія ГаріївнаКафедра соціології та політології000
Ічанська Олена МихайлівнаКафедра авіаційної психології000
Іщенко Сергій ОлександровичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Іщук Наталя ВасилівнаКафедра філософії000
Іщук Сергій МиколайовичКафедра філософії000
Йовенко Сергій ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Кабанячий Володимир ВолодимировичКафедра конституційного і адміністративного права000
Каднікова Лариса ВолодимирівнаКафедра філософії000
Казанець Віталій ІвановичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Калініченко Олена ВасилівнаНАУ000
Калюжний Ростислав АндрійовичКафедра теорії та історії держави і права000
Камінський Євген ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Кардаш Олег ВасильовичКафедра містобудування000
Карпунь Ольга ВасилівнаКафедра логістики000
Каряка Інна ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Касьянова Наталія ВіталіївнаКафедра економічної кібернетики000
Квач Юлія МиколаївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Кевлюк Ірина ВолодимирівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кириленко Оксана МиколаївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Кисельова Кристина СергіївнаКафедра країнознавства і туризму000
Кінзерявий Василь МиколайовичКафедра безпеки інформаційних технологій000
Кір’ян Вікторія Олександрівна Кафедра конституційного і адміністративного права000
Кірхар Наталія ВолодимирівнаКафедра прикладної інформатики000
Кірчу Федір ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Кічігін Андрій Анатолійович Кафедра систем управління літальних апаратів000
Клименко Ганна АнатоліївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Климова Асія СабирівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Клиніна Тетяна СергіївнаКафедра історії та документознавства000
Клиновська Катерина ВалентинівнаКафедра іноземних мов000
Клімін Володимир ВолодимировичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Клюєв Євгеній ІвановичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Кметик Христина Володимирівна Кафедра цивільного права і процесу000
Коваленко Наталія ВасилівнаКафедра економіки000
Коваленко Ольга ВасилівнаКафедра маркетингу000
Коваленко Юлія ОлександрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Ковальов Микола ОлександровичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Ковальов Олександр МихайловичКафедра дизайну інтер'єру000
Ковальський Леонід МиколайовичКафедра архітектури000
Ковтонюк Інна Юхимівна Кафедра вищої математики000
Ковтун Оксана ІванівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ковтун Олена ВіталіївнаКафедра іноземної філології000
Кодола Раїса МиколаївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Козачок Ярослав ВікторовичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Козелецька Ірина СтепанівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Козирєва Валентина ПетрівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Козлов Віктор ДмитровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Козлов Володимир ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Козлова Тетяна Володимирівна000
Козловський Володимир ФедоровичКафедра електротехніки та світлотехніки000
Козуб Андрій МиколайовичКафедра менеджменту організацій000
Кокарєва Анжеліка МиколаївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Колесник Максим ВіталійовичКафедра маркетингу000
Колісник Олена ВасилівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Колісніченко Анна ВіталіївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Кологривова Емма ІгорівнаКафедра авіаційної психології000
Колодій Ілона АнатоліївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Коломієць Юрій ВасильовичКафедра електротехніки та світлотехніки000
Колотуша Людмила МиколаївнаКафедра економічної кібернетики000
Колпаков Валерій Костянтинович Кафедра конституційного і адміністративного права000
Командровська Вероніка ЄвгенівнаКафедра економіки000
Кондакова Тетяна СергіївнаКафедра екології000
Кондратенко Олег ЮрійовичКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Кондратьєва Оксана ВалеріївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Кондратюк Леся СергіївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Кондрашевська (Гладун) Юлія ПетрівнаКафедра історії та документознавства000
Коніцула Тетяна ЯківнаКафедра дизайну інтер'єру000
Коновалова Олена ВікторівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Конопляник Леся МиколаївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Кончин Вадим ІгоровичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Корнєєв Юрій ВалентиновичКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Корнилов Володимир СтепановичКафедра соціології та політології000
Корнієнко Анатолій ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Корнієнко Богдан ЯрославовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Корольов Петро ВасильовичНАУ000
Корчак Наталія МиколаївнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Корчинський Анатолій ПетровичКафедра електроніки000
Косаревич Олександр ЙосиповичКафедра логістики000
Косоголова Людмила ОлексіївнаКафедра біотехнології000
Костель Людмила ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Костенко Олена Олександрівна Кафедра міжнародного права000
Костира Наталія ОлександрівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Костюнік Олена ВалеріївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Кот Галина МиколаївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Котикова Олена МихайлівнаКафедра соціальних технологій000
Кочеткова Оксана ВалеріївнаКафедра безпеки інформаційних технологій000
Кошак Олександр Михайлович Кафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кошетар Уляна ПетрівнаКафедра філософії000
Кравцов Віктор ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Кравченко Володимир ІвановичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кравченко Євдокія ГригорівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кравчишин Ігор ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Кравчук Наталія МиколаївнаКафедра економіки000
Крамар Юлія МихайлівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Крамаренко Раїса МиколаївнаКафедра дизайну інтер'єру000
Краснов Володимир МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Краснопольський Андрій ОлександровичНАУ000
Краснопольський Володимир СергійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Красноусова Ольга ЮрійовнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Кременецький Георгій МиколайовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Кресан Тетяна Дмитрівна000
Кривицька Наталія ЮріївнаКафедра економіки000
Кривуца Алла ВолодимирівнаКафедра економічної кібернетики000
Крилова Тетяна ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Крячок Сергій Дмитрович000
Кубальський Владислав НарцизовичКафедра міжнародного права000
Кудзіновська Інна ПавлівнаКафедра вищої математики000
Кудренко Станіслава ОлексіївнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Кудрицька Жанна ВолодимирівнаКафедра економічної кібернетики000
Кузнецов Олексій ВолодимировичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Кузнецова Ірина ОлексіївнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Кузнєцов Василь ОлексійовичКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Кузьменко Тетяна ІванівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Куклінський Максим ВолодимировичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Кулешова Оксана МиколаївнаКафедра іноземних мов000
Кулик Володимир АнтоновичКафедра логістики000
Кулинич Олександра ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кулініч Олексій ВасильовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Кулініч Тетяна ОлександрівнаКафедра історії та документознавства000
Кульчицький Віктор ІвановичКафедра іноземної філології000
Кумановський Михайло Володимирович Кафедра кримінального права та процесу000
Курілов Володимир ІвановичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Курченко Тетяна ЄвгенівнаКафедра історії та документознавства000
Кутилов Казимир ЮрійовичКафедра основ архітектури та дизайну000
Куцан Олена ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Куценко Олена ВікторівнаКафедра іноземних мов000
Куча Дар’я ОлександрівнаКафедра міжнародної економіки000
Кучер Наталія ОлексіївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Кучеренко Валентина СтепанівнаКафедра країнознавства і туризму000
Кучерява Людмила ВасилівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Куянцева Оксана ОлександрівнаКафедра іноземної філології000
Лаврухіна Тетяна ВасилівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ладогубець Наталя ВіталіївнаКафедра механіки000
Лазоренко Наталія Леонідівна Кафедра іноземних мов000
Ланцедова Юлія Олександрівна Кафедра кримінального права та процесу000
Лапенко Олександр ІвановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Лахін Борис ФедоровичКафедра загальної фізики000
Левковська Тетяна Андріївна Кафедра вищої математики000
Лещинський Олег ЛьвовичКафедра економічної кібернетики000
Линтвар Ольга МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Липець Людмила Володимирівна Кафедра цивільного права і процесу000
Лисак Ольга БорисівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Литвиненко Лариса ЛеонідівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Литвинська Світлана ВіталіївнаКафедра історії та документознавства000
Литовченко Ірина ВасилівнаКафедра соціології та політології000
Личик Віктор ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Личманенко Олеся Г.Кафедра екології000
Лі Дінара ВікторівнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Ліннік Олена ПетрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Лісунова Юлія ОлександрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ліченко Анна ДмитрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Лобода Світлана МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Ложачевська Олена МихайлівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Лубяний Валерій ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Лужбін Віктор МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Лук’янчук Сергій ОлександровичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Лукашенко Вікторія ВікторівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Лукашик Леся Миколаївна Кафедра іноземних мов000
Лупандін Михайло ВікторовичНАУ000
Луппо Олександр ЄвгенійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Луппо Світлана ЄгоровнаКафедра авіаційної психології000
Луцький Максим ГеоргійовичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Любімов Олександр ДмитровичКафедра радіоелектроніки000
Ляпунова Наталія ВалеріївнаКафедра іноземної філології000
Лясота Людмила Іванівна Кафедра соціології та політології000
Ляшенко Дмитро Олексійович000
Маєвська Оксана МиколаївнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Мазур Віра ІванівнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Мазур Тетяна АркадіївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Майснер Андрій ВасильовичКафедра міжнародного права000
Макаренко Микола ГригоровичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Макаров Василь ІвановичКафедра архітектури000
Макеєва Олена Миколаївна Кафедра теорії та історії держави і права000
Максимов Володимир ОлексійовичНАУ000
Максимович Галина ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Максимюк Марія РоманівнаКафедра хімії і хімічної технології000
Малежик Олександр ІвановичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Малецький Іван КостянтиновичКафедра радіоелектронних комплексів000
Малишко Володимир МиколайовичКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Малярчук Василь ОлександровичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Малярчук Назар ВікторовичКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Мартинова Оксана ПетрівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Мартинова Тетяна ЄвгеніївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Мартинюк Василь СеменовичКафедра електротехніки та світлотехніки000
Мархонос Світлана Миколаївна Кафедра країнознавства і туризму000
Марченко Надія БорисівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Масловський Борис ГеоргійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Матвєєв В’ячеслав ВасильовичКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Матюхіна Олександра АнатоліївнаКафедра філософії000
Махінько Наталія ОлександрівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Медведенко Борис ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Межжеріна Ганна ВалентинівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Мельник Володимир БорисовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Мельник Євгеній ЮрійовичКафедра іноземних мов000
Мельник Олександр СтепановичКафедра електроніки000
Меняйлов Сергій МиколайовичКафедра загальної фізики000
Мержвинська Анна МиколаївнаКафедра інноваційних технологій професійної освіти000
Мєдведєва Наталія АнатоліївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Минюк Дмитро Іванович Кафедра цивільного права і процесу000
Миронов Микола АнтоновичКафедра електроніки000
Миронченко Юрій ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Михайленко Василь ВасильовичКафедра вищої математики000
Михайлова Віра ІванівнаКафедра іноземних мов000
Михалевич Віктор ВадимовичКафедра містобудування000
Михалко Микола ВалентиновичКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Міляєв Юрій ПетровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Мірошник Світлана ОлексіївнаКафедра іноземної філології000
Мірошниченко Олександра СергіївнаКафедра електроніки000
Міщенко Віктор ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Мовчан Ярослав ІвановичКафедра дизайну інтер'єру000
Моденов Юрій БорисовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Мокринська Зоряна ВолодимирівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Молодцов Микола ФедоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Моржов Володимир ІвановичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Мороз Андрій СергійовичКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Морозова Любов ВасилівнаКафедра інноваційних технологій професійної освіти000
Мотлях Олександр ІвановичКафедра кримінального права та процесу000
Мошковська Світлана ІванівнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Мужик Ігор МирославовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Муранов Андрій СергійовичКафедра телекомунікаційних систем000
Муранов Олександр Сергійович000
Муранова Наталія ПетрівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Муркіна Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Набок Інна ІванівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Надточій Василь ІвановичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Назаренко Галина ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Назаров Віктор ВолодимировичКафедра цивільного права і процесу000
Назарук Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної психології000
Наливайко Андрій ДмитровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Настенко Лариса ГригорівнаКафедра історії та документознавства000
Настояща Катерина ВасилівнаКафедра соціології та політології000
Нашинець-Наумова Анфіса ЮріївнаКафедра конституційного і адміністративного права000
Немлій Людмила СергіївнаКафедра авіаційної англійської мови000
Нестеренко Борис МиколайовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Нетреба Жанна МиколаївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Нечипорук Віталій ВолодимировичКафедра інформаційно-вимірювальних систем000
Нечипорук Олена ПетрівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Нікітіна Галина МиколаївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Новак Валентина ОлексіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Новаковська Ірина ОлексіївнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Новіков Володимир СтефановичКафедра радіоелектронних комплексів000
Новікова Наталія ЄвгенівнаКафедра соціальних технологій000
Новокрещенов Ігор ОлександровичКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Новоселов Євген ФеофановичКафедра хімії і хімічної технології000
Носко Ірина МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Обуховська Любава ВасилівнаКафедра містобудування000
Овсак Оксана ПавлівнаКафедра економіки000
Овсянкін Анатолій МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Окоча Сергій ВасильовичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем000
Олешко Тамара ІванівнаКафедра економічної кібернетики000
Олешко Тетяна АнатоліївнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Олійник Оксана ОлексіївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Омельченко Олександр ДмитровичКафедра організацій авіаційних перевезень000
Онищенко Наталія ВасилівнаКафедра економіки000
Оніщенко Ольга ВікторівнаКафедра цивільного права і процесу000
Онопрієнко Олександр ДаниловичКафедра логістики000
Онуфрійчук Ганна ІванівнаКафедра української мови та культури000
Оргєєва Світлана ВолодимирівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки000
Орденов Сергій СергійовичКафедра філософії000
Орленко Наталія АнатоліївнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки000
Орнатський Дмитро ПетровичКафедра інформаційно-вимірювальних систем000
Осадча Олена АнатоліївнаКафедра інноваційних технологій професійної освіти000
Осадько Олександр ОлексійовичКафедра міжнародного права000
Осмоловський Олександр ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Остапенко Тетяна ГеннадіївнаКафедра логістики000
Остапчук Світлана СергіївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Отліванська Наталя ВікторівнаКафедра логістики000
Павільч Валентин МиколайовичНАУ000
Павлов Валерій ГеоргійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Павлов Віктор МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Павлова (Копилова) Світлана ВадимівнаКафедра хімії і хімічної технології000
Павлюх Леся Іванівна Кафедра екології000
Падун Алла ОлексіївнаКафедра дизайну інтер'єру000
Пазюра Наталія ВалентинівнаКафедра авіаційної англійської мови000
Паламарчук Юлія АнатоліївнаКафедра економічної кібернетики000
Панасюк Ірина ПетрівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Панін Владислав ВадимовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Парубець Олена МиколаївнаКафедра економіки000
Пасічник Олена СтепанівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Паскал Жанна ВалеріївнаКафедра історії та документознавства000
Пахненко Валерія ВалеріївнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Пащенко Наталія ВікторівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Пащенко Юрій ЄвгеновичКафедра економіки000
Перевозчикова Лариса ІванівнаКафедра економіки000
Передерій Віктор ВасильовичКафедра логістики000
Пестушко Валерій ЮрійовичКафедра країнознавства і туризму000
Петращук Олена ПетрівнаКафедра авіаційної англійської мови000
Петренко Андрій БорисовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Петренко Євген Миколайович000
Петренко Олександр ВіталійовичКафедра авіаційної психології000
Петренко Тетяна ВячеславівнаКафедра соціальних технологій000
Петров Євген ВікторовичКафедра радіоелектронних комплексів000
Петровська Світлана ВолодимирівнаКафедра маркетингу000
Петропавловська Світлана ЄвгенівнаКафедра маркетингу000
Петрушевський Олександр МиколайовичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Пивовар Юрій ІгоровичКафедра конституційного і адміністративного права000
Пивоварова Надія ПавлівнаКафедра соціології та політології000
Пилип Оксана ОлександрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Пилипович Григорій ГеоргійовичНАУ000
Пилипчук Марина ЛеонідівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Пильгун Наталія ВасилівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Письменна Ольга ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Пічкурова Зоя ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Плахотнюк Ольга ЯвтухінаКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Плетенецька Юлія МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Плужніков Борис ОлексійовичНАУ000
Погорільська Наталя ІванівнаКафедра авіаційної психології000
Пода Тетяна АнатолієвнаКафедра філософії000
Позняк Оксана ВолодимирівнаКафедра логістики000
Полисаєв Олександр ПавловичКафедра соціальних технологій000
Поліщук Оксана ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Поліщук Сергій ТимофійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Поліщук Юрій КостянтиновичКафедра архітектури000
Половая Наталія ОлександрівнаКафедра соціології та політології000
Полторацька Ольга ТеодозіївнаКафедра економіки000
Полухін Анатолій ВасильовичНАУ000
Полякова Оксана ВікторівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Попа Юрій МиколайовичКафедра екології000
Попадюк Сергій СтаніславовичКафедра іноземної філології000
Поперешняк Світлана ВолодимирівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Попик Наталія Володимирівна (Ратушна)Кафедра економічної кібернетики000
Попова Анастасія ОлександрівнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Попович Оксана ВасилівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Попрозман Олександр ІвановичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Правдохін Вадим ВалерійовичКафедра основ архітектури та дизайну000
Приставка Пилип ОлександровичКафедра прикладної математики000
Приходько Оксана Юріївна000
Пришупа Юлія ЮріївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Прищепа Наталія ПетрівнаКафедра логістики000
Провотар Тетяна Феофілівна Кафедра іноземних мов за фахом000
Прокоп`єва Аліна АнатоліївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Проскурка Наталія МиколаївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Прохорова Марина ЕдуардівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Проценко Микола МихайловичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Прудка Лілія МиколаївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Пузанов Ігор ІвановичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Пузиренко Олександр ЮрійовичКафедра електроніки000
Пузирний Валерій ІвановичКафедра основ архітектури та дизайну000
Пузік Сергій ОлексійовичКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Путренко Віктор Валентинович000
Пучков Юрій ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
П'яних Борис ЄгоровичКафедра електроніки000
Радзивіл Олена АнатоліївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Радішевський Микола ФедоровичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Радомська Маргарита МирославівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Радченко Марина ІгорівнаКафедра соціальних технологій000
Ракитіна Тетяна ІванівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки000
Раменська Світлана ЄвгенівнаКафедра маркетингу000
Рассомахіна Ольга АндріївнаКафедра цивільного права і процесу000
Ратинський Валерій ВалерійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Рахманов Віталій ОлеговичКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Ремига Юлія СергіївнаКафедра логістики000
Ржевська Дарія ОлександрівнаКафедра іноземних мов000
Ржевська Ніна ФедорівнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Рибалкін Володимир Олександрович000
Рибачук Людмила ВіталіївнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Риженко Людмила МихайлівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Рижко (Сьомочкіна) Олена МиколаївнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Рижков Микола МиколайовичКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Ричка Марина АнатоліївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Різниченко Олег ВолодимировичКафедра економіки000
Родченко Олександр ВасильовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Розинка Олеся ОлександрівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Розум Ігор ОлександровичКафедра конституційного і адміністративного права000
Розум Марія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Романов Євген ІвановичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Романова Світлана МихайлівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Рощина Інна ОлександрівнаКафедра кримінального права та процесу000
Ругайн Олександр ВолодимировичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Руденко Віра МиколаївнаНАУ000
Рудіна Марина ВолодимирівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Рудницька Жанна ОлександрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Русаловский Анатолій ВікторовичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Рябий Мирослав ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Рябчевський Олег ВолодимировичКафедра екології000
Сабітова Алла ПавлівнаКафедра іноземної філології000
Савельєва Любов СтепанівнаКафедра історії та документознавства000
Савицький Володимир ДмитровичКафедра дизайну інтер'єру000
Савицький Олег ФедоровичКафедра маркетингу000
Савченко Аліна СтаніславівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Савченко Лідія ВолодимирівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Сагратова Каріна Едуардівна Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Саєнко Анатолій ОлександровичНАУ000
Сайчук Віктор СтепановичКафедра країнознавства і туризму000
Самойленко Людмила ВеніамінівнаКафедра біотехнології000
Самойліченко Ольга ВікторівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Сандовенко Ірина ВасилівнаКафедра іноземних мов000
Санжаровець Валентина МиколаївнаКафедра соціальних технологій000
Свентицька Валентина Андріївна000
Свірко Володимир ОлександровичНАУ000
Свірська Тамара ФедорівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки000
Світич Лідія МихайлівнаКафедра іноземних мов000
Семенець-Орлова Інна АндріївнаКафедра соціології та політології000
Семерягіна Мирослава МиколаївнаКафедра логістики000
Семиченко Валентина АнатоліївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Сенчило Надія ОлексіївнаКафедра української мови та культури000
Сердюков Володимир АндрійовичКафедра засобів захисту інформації000
Сечейко Олена ВіталіївнаКафедра авіаційної психології000
Сєдак Олександр ІгоровичКафедра основ архітектури та дизайну000
Сєдашова Оксана АнатоліївнаКафедра української мови та культури000
Сивашенко Терентій ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Сивожелєзов Володимир ОлександорвичКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Сидоренко Леся ІванівнаКафедра української мови та культури000
Сидоренко Олександр ЮрійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Сидоренко Сергій ІвановичКафедра англійської філології і перекладу000
Сидоров Олександр ВолодимировичКафедра дизайну інтер'єру000
Сильнягін Анатолій ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Сібрук Віктор ЛеонідовичКафедра маркетингу000
Сівашенко Тетяна ВолодимирівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Сігнаєвський Олександр МиколайовичКафедра механіки000
Сіденко Світлана ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Сідоркіна Олена МиколаївнаКафедра філософії000
Сімкова Тетяна ОлексіївнаКафедра економіки000
Сінько Юрій ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Сірий Дмитро ТерентійовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій000
Сітко Алла ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Скворцов Сергій ОлександровичКафедра безпеки інформаційних технологій000
Скиба Іван ПетровичКафедра філософії000
Скиба Оксана ПетрівнаКафедра філософії000
Скидан Інна ВолодимирівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки000
Скидоненко Наталія ВасилівнаКафедра економіки000
Скирда Тетяна СергіївнаКафедра іноземних мов000
Скібіцький Олександр МиколайовичКафедра логістики000
Скопінцев Юрій ВікторовичКафедра маркетингу000
Сластенко Євген ФедоровичКафедра філософії000
Сліпенчук Ганна ВолодимирівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Сліпухіна Ірина АндріївнаКафедра загальної фізики000
Слобоженко Руслан АнатолійовичКафедра іноземних мов000
Смерічевський Сергій ФранцевичКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Смольніков Юрій БорисовичКафедра історії та документознавства000
Сніжко Андрій Ерленович000
Соколова Зоя СергіївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Соколова Олена ЄвгенівнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
СоколовськаТетяна ВасилівнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Соловей Надія ВасилівнаКафедра логістики000
Соловйов Дмитро ОлександровичКафедра радіоелектронних комплексів000
Соловйова Олена ОлександрівнаКафедра менеджменту організацій000
Сорока Світлана ВолодимирівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Соснін Олександр ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Стадніченко Ольга ІванівнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Стежко Юрій ГригоровичКафедра іноземних мов за фахом000
Стельмашов Артем КириловичКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Степанець Надія ПавлівнаКафедра країнознавства і туризму000
Стецик Христина МиколаївнаКафедра української мови та культури000
Столярчук Ярослава МихайлівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Стригуль Марина ВасилівнаКафедра соціології та політології000
Струк Ірина ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Сулима Людмила ОлексіївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Супрун Ольга МиколаївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Суржик Ігор ОлеговичКафедра історії та документознавства000
Суслов Євгеній ФедоровичКафедра інформаційно-вимірювальних систем000
Сухова Надія МиколаївнаКафедра філософії000
Сушич Олексій ПетровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Талах Світлана МихайлівнаКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Тамаргазін Олександр АнатолійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Тапол Михайло ВолодимировичНАУ000
Тарасенко Тарас ВалерійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Тарасюк Сергій ІвановичКафедра біотехнології000
Татенко Віталій ОлександровичКафедра авіаційної психології000
Тащенко Анна ЮріївнаКафедра соціології та політології000
Телеуця Валентина ВасилівнаКафедра історії та документознавства000
Теплінський Геннадій ВікторовичКафедра економіки000
Теремінко Лариса ГригорівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Терещенко Андрій ОлександровичКафедра біотехнології000
Тимошенко Марія МиколаївнаКафедра архітектури000
Тимченко Анатолій ПавловичКафедра теорії та історії держави і права000
Тихонов Віктор ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Тімкін Іван ФедотовичКафедра соціальних технологій000
Тісов Олександр ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ткаченко Валерій ГавриловичКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Ткаченко Світлана ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Ткачук Леоніла МиколаївнаКафедра країнознавства і туризму000
Ткачук Світлана ПавлівнаКафедра іноземних мов000
Толкачова Ірина Анатоліївна Кафедра конституційного і адміністративного права000
Толстікова Олена ВолодимирівнаКафедра прикладної інформатики000
Томащук Олексій ПетровичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Траверсе Олег ОлександровичКафедра соціальних технологій000
Триколенко Софія ТарасівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Трофименко Вікторія Ігорівна Кафедра вищої математики000
Трошкіна Олена АнатоліївнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Троян Сергій СтаніславовичКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Трюхан Олег МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Туз Микола ДмитровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Тупко Наталя ПетрівнаКафедра вищої та обчислювальної математики000
Тупчієнко Леонід СидоровичКафедра соціальних технологій000
Турчина Наталія ІгорівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки000
Тюрменко Ірина ІванівнаКафедра історії та документознавства000
Уварова Ганна ШевкетівнаКафедра країнознавства і туризму000
Ударцева Тетяна ЄвгенівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Усачов Юрій Олександрович000
Устинова Ірина ПетрівнаКафедра конституційного і адміністративного права000
Фатєєва Світлана ПавлівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Федорченко Світлана ВолодимирівнаКафедра інноваційних технологій професійної освіти000
Філатова Зоя ВікторівнаКафедра економіки000
Філик Наталія ВолодимирівнаКафедра цивільного права і процесу000
Філь Павло ВолодимировичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Фокін Сергій ПавловичКафедра країнознавства і туризму000
Фоменко Алла МиколаївнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Фотинюк Володимир Григорович000
Фузік Михайло ІгоровичНАУ000
Хайдарі Наталія ІгорівнаКафедра іноземної філології000
Халецька Леся ПилипівнаКафедра історії та документознавства000
Халімон Наталія ФедорівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Халмурадов Батир ДанатаровичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Харицька Світлана ВасилівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Харун Олена СергіївнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки000
Харченко Олена ВасилівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Харченко Олена МихайлівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Харчишина Олена ВолодимирівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Хачатрян Вікторія ВікторівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки000
Хижняк Сергій ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ходзінський Олександр МиколайовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Холковський Юрій РомановичКафедра екології000
Холявкіна Тетяна ВолодимирівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Хоменко Володимир АнатолійовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Хоменко-Семенова Леся ОлексіївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Хомерікі Олена АндріївнаКафедра соціології та політології000
Хом'яченко Світлана ІванівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Циховська Елліна ДмитрівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Чемакіна Октябрина ВолодимирівнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Ченбай Наталія АнатоліївнаКафедра філософії000
Череватюк Вікторія БогданівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Черіпко Сергій Іванович000
Чернега Андрій ПетровичКафедра теорії та історії держави і права000
Черноног Раїса АндріївнаКафедра філософії000
Чернуха Вікторія ПетрівнаКафедра історії та документознавства000
Черняєв Едуард ГеоргійовичКафедра фізичної культури та спортивної підготовки000
Чинченко Юрій ВолодимировичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини000
Чмельов В'ячеслав ОрійовичКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Чумак Олег ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Чунарьова Анна ВадимівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Чупаха Людмила ДмитрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Чупрій Леонід ВасильовичКафедра соціології та політології000
Чуріна Олександра ЙосипівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Чуткий Андрій ІвановичКафедра історії та документознавства000
Чухліб Тетяна МихайлівнаКафедра української мови та культури000
Шаповал Наталія СеменівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Шатило Юлія Петрівна Кафедра соціальних технологій000
Шахновська Ірина ІгорівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Шванова Оксана ВолодимирівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Шевченко Вікторія МихайлівнаНАУ000
Шевченко Галина Володимирівна000
Шевченко Ірина ВікторівнаКафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій000
Шевченко Олег АнатолійовичКафедра механіки000
Шевченко Юлія ВікторівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств000
Шибицька Наталія МиколаївнаКафедра архітектури000
Шинкарук Микола ВолодимировичКафедра базових і спеціальних дисциплін000
Шип Лілія ОлександрівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки000
Широкова-Мурараш Ольга ГеннадіївнаКафедра міжнародного права000
Шишка Роман БогдановичКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Шишкін Леонід ПавловичКафедра систем управління літальних апаратів000
Шкварницька Тетяна ЮріївнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Шкурко Олена ПетрівнаНАУ000
Шмаров Валерій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Шоріна Тетяна ГеннадіівнаКафедра філософії000
Шостак Оксана ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Шпакович Микола ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Шпильовий Василь ДмитровичКафедра телекомунікаційних систем000
Шугайло Яна ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Шульга Володимир ПетровичНАУ000
Шульга Олег ВолодимировичКафедра дизайну інтер'єру000
Шульга Тетяна ВалеріївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Шульгіна Валентина ІванівнаКафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю000
Шуляк Ольга ІванівнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Шумков Валерій ГригоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Шурма Світлана ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Шуст Наталія БорисівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Шутко Микола ОлександровичКафедра засобів захисту інформації000
Щепіна Тетяна ГеоргіївнаКафедра фінансів, обліку і аудиту000
Щербонос Олександр ГригоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Щур Наталія ОлександрівнаКафедра історії та документознавства000
Юлдашев Сергій ОлексійовичКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Юринець Юлія ЛеонідівнаКафедра конституційного і адміністративного права000
Юрченко Ольга АндріївнаКафедра історії та документознавства000
Юрченко Світлана ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Ямненко Тетяна МихайлівнаКафедра цивільного права і процесу000
Яновський Петро ОлександровичКафедра організацій авіаційних перевезень000
Янчук Марина БорисівнаКафедра економіки000
Ярмолюк Олексій ЯрославовичКафедра маркетингу000
Ясиніцький Едуард ПетровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ясько Лілія ВолодимирівнаКафедра фізичної культури та спортивної підготовки000
Яценко Олена МиколаївнаКафедра історії та документознавства000
Яцишин Марта ЮріївнаКафедра міжнародного права000
Ящук Олександр ПетровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів000
Ящук Олеся ПетрівнаКафедра іноземних мов за фахом000