Рейтинг викладачів НАУ згідно з наукометричною системою Scopus

Науковець Кафедра Кількість публікацій у Scopus Кількість цитувань у Scopus Індекс Гірша (h-індекс)
Яновський Фелікс ЙосиповичКафедра електроніки22487616
Астанін Вячеслав ВалентиновичКафедра механіки (МЕХ)8045911
Великодський Юрій ІвановичКафедра аерокосмічної геодезії3142110
Поліщук Аркадій ПетровичКафедра загальної та прикладної фізики505138
Сініцин Рустем БорисовичКафедра електроніки441677
Тунік Анатолій АзарійовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)391137
Кіндрачук Мирослав ВасильовичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 371017
Опанасенко Володимир МиколайовичКафедра комп'ютерних систем та мереж181187
Авер'янова Юлія АнатоліївнаКафедра аеронавігаційних систем471496
Харченко Володимир ПетровичНАУ46886
Чіковані Валерій ВалеріановичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)351196
Сущенко Ольга АндріївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)33796
Запорожець Олександр ІвановичНАУ271416
Заліський Максим ЮрійовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів26736
Бєлятинський Андрій ОлександровичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів22996
Соломенцев Олександр ВасильовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів17706
Гончаренко Андрій ВікторовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)15586
Ігнатович Сергій РомуальдовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)461115
Рудякова Ганна МиколаївнаКафедра електроніки44785
Гнатюк Сергій ОлександровичДеканат ФККПІ35805
Карускевич Михайло ВіталійовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)19865
Токарев Вадим ІвановичНАУ161025
Бордюг Ганна БорисівнаКафедра загальної та прикладної фізики132775
Воронін Альберт МиколайовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій70834
Синєглазов Віктор МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)65394
Прокопенко Ігор ГригоровичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів53864
Кондратенко Петро ОлексійовичКафедра загальної та прикладної фізики47454
Коба Олена ВікторівнаНАУ30464
Закієв Іслам Муса-ОглиНАУ27714
Пітерцев Олександр АндрійовичКафедра електроніки23524
Уланський Володимир ВасильовичКафедра електроніки23384
Білокопитов Юрій ВасильовичКафедра хімії і хімічної технології221544
Грідякіна Олександра ВалеріївнаКафедра загальної та прикладної фізики16554
Лисенко Олександр ІвановичНАУ12364
Зуєв Олексій ВолодимировичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів11374
Гаркава Катерина ГригорівнаКафедра біотехнології11254
Кулик Микола СергійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)11224
Маслак Тетяна ПетрівнаКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)10364
Хребет Валерій ГригоровичКафедра прикладної математики10344
Ільницька Світлана ІванівнаНАУ10274
Білоус Оксана ІванівнаНАУ10204
Корченко Анна ОлександрівнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)9304
Жук Петро ФедоровичКафедра прикладної математики322043
Бойченко Сергій ВалерійовичДеканат ФЕБІТ29313
Ледовських Володимир МихайловичКафедра хімії і хімічної технології28183
Філоненко Сергій ФедоровичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)26453
Крот Юрій ГригоровичКафедра дизайну інтер'єру21283
Остроумов Іван ВікторовичКафедра аеронавігаційних систем17393
Кіпніс Людмила СеменівнаКафедра дизайну інтер'єру16423
Тронько Володимир ДмитровичКафедра авіоніки15153
Азнакаєв Емір ГанєєвичКафедра електроніки15143
Шмельова Тетяна ФедорівнаКафедра аеронавігаційних систем15133
Васильєв Володимир МиколайовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів14303
Антонова Анна ОлегівнаКафедра вищої математики13163
Тачиніна Олена МиколаївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)12193
Духота Олександр ІвановичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)12153
Гаєв Євген ОлександровичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)11433
Мнацаканов Рудольф ГеоргійовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)10243
Тесля Юрій МиколайовичНАУ10213
Терещенко Юрій МатвійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)10173
Глушко Дмитро МиколайовичКафедра електроніки9343
Єременко Володимир СтаніславовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)9293
Серебрякова (Пустова) Світлана ВікторівнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій9263
Закієв Вадим ІсламовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)9163
Дорошенко Катерина ВікторівнаКафедра авіаційних двигунів (АД)9123
Сімахова Анастасія ОлексіївнаКафедра економіки повітряного транспорту 8393
Безкоровайний Юрій МиколайовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)8243
Браун Ігор МихайловичКафедра аеронавігаційних систем7403
Охріменко (Жмурко) Тетяна ОлександрівнаНАУ7233
Першаков Валерій МиколайовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів7233
Крижановський Андрій СтаніславовичНАУ7223
Яковенко Ігор АнатолійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва7213
Корченко Олександр ГригоровичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)6233
Краля Віталій ОлексійовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)6193
Ковтун Владислав ЮрійовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)5603
Охріменко Андрій ОлександровичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)4323
Хохлачова Юлія ЄвгеніївнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)4133
Глазунов Микола МихайловичКафедра електроніки31162
Буйвол Василь МиколайовичКафедра прикладної інформатики30112
Одарченко Роман СергійовичДеканат ФАЕТ27202
Чемерис Володимир ТерентьйовичКафедра загальної та прикладної фізики24192
Конін Валерій ВікторовичКафедра аеронавігаційних систем22202
Ільницький Людвіг ЯковичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем2292
Кучеров Дмитро ПавловичКафедра комп’ютеризованих систем управління20212
Сорочан Анатолій ГригоровичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів18132
Білецький Анатолій ЯковичКафедра електроніки1692
Баришовець Петро ПавловичКафедра вищої математики1682
Чумак Віталій ЛукичКафедра хімії і хімічної технології1672
Азарсков Валерій МиколайовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)15132
Казак Василь МиколайовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)1582
Козловський Валерій ВалерієвичНАУ13182
Щербина Ольга АлімівнаКафедра радіоелектронних пристроїв та систем13102
Кожохіна Олена ВолодимирівнаКафедра авіоніки12222
Землянський Володимир МихайловичКафедра авіоніки1262
Лень Тетяна СергіївнаКафедра загальної та прикладної фізики1152
Гроза Валентина АнатоліївнаДеканат ФЕБІТ10452
Стельмах Олександр УстимовичНАУ10222
Конахович Георгій ФилимоновичКафедра телекомунікаційних систем10132
Яковлєва Анна ВалеріївнаКафедра хімії і хімічної технології10132
Стадниченко Вячеслав МиколайовичКафедра гідрогазових систем (ГГС)9232
Трачевський В’ячеслав ВасильовичКафедра хімії і хімічної технології9162
Мікосянчик Оксана ОлександрівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 9142
Квасніков Володимир ПавловичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)992
Краковський Володимир ЯковичКафедра комп'ютерних систем та мереж982
Бойко Юлія ПетрівнаКафедра економічної кібернетики8342
Толбатов Євген ЮрійовичКафедра прикладної математики8342
Марчук Володимир ЄфремовичКафедра логістики8172
Варюхно Володимир ВасильовичКафедра технологій аеропортів (ТА)8142
Заріцький Олег ВолодимировичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)8142
Ліпінський Олександр ЮрійовичКафедра електроніки8112
Павленко Петро МиколайовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)8112
Вовк Оксана ОлексіївнаНАУ8102
Зеленков Іван АврамовичНАУ882
Левченко Сергій ВолодимировичКафедра хімії і хімічної технології872
Голубничий Олексій ГеоргійовичКафедра телекомунікаційних систем7132
Кінзерявий Василь МиколайовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)7102
Романенко Віктор ГригоровичКафедра авіоніки792
Кривоносенко Олександр ПетровичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)772
Коврижкін Олег ГеоргійовичКафедра прикладної інформатики762
Шутко Володимир МиколайовичКафедра інженерії програмного забезпечення762
Лаванов Генадій ЮрійовичКафедра загальної та прикладної фізики6152
Якушенко Олександр СергійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)6142
Ковач Валерія ОмелянівнаДеканат ННІНО6132
Чорна Оксана АрнольдівнаКафедра дизайну інтер'єру6112
Ластівка Іван ОлексійовичКафедра вищої математики6102
Синило Катерина ВікторівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 5522
Казмірчук Світлана ВолодимирівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації5182
Дмитрієв Сергій ОлексійовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)5162
Карпенко Валерій ІвановичКафедра біотехнології5102
Сакун Тетяна МиколаївнаКафедра загальної та прикладної фізики5102
Іванченко Євгенія ВікторівнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)592
Михальчук Інна ІванівнаКафедра радіоелектронних пристроїв та систем562
Гнатюк Віктор ОлександровичКафедра телекомунікаційних систем552
Андрієць Олександр ГригоровичКафедра авіаційних двигунів (АД)542
Войтко Ігор ІвановичКафедра хімії і хімічної технології4432
Сидоренко Вікторія МиколаївнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)4102
Затула Неллі ІванівнаКафедра вищої математики482
Кузнєцова Олена ЯківнаКафедра загальної та прикладної фізики472
Грехов Андрій МихайловичКафедра аеронавігаційних систем452
Щегель Ганна ОлексіївнаКафедра механіки (МЕХ)3212
Стахова Анжеліка ПетрівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)3132
Хімко Андрій МиколайовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)3132
Туренко Дарина М.Кафедра електроніки382
Кубайчук Оксана Олексіївна Кафедра прикладної математики362
Мокійчук Валентин МихайловичНАУ2162
Редько Олександр ОлександровичНАУ2162
Легкова Галина ВікторівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)2102
Шкільнюк Ірина Олександрівна2102
Аксьонов Олександр ФедотовичНАУ1791
Сунцова Олеся ОлександрівнаКафедра економіки та бізнес технологій1541
Сібрук Леонід ВікторовичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем1521
Житецький Леонід СергійовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)1421
Кошева Лариса ОлександрівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)1361
Мухіна Марина ПетрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)1341
Ареф'єва Олена ВолодимирівнаКафедра економіки повітряного транспорту 1121
Бондаренко Людмила МиколаївнаКафедра прикладної математики1121
Харченко Олександр ГригоровичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій1121
Шевчук Дмитро ОлеговичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)1051
Писарчук Олексій ОлександровичКафедра інженерії програмного забезпечення1021
Литвиненко Олександр ЄвгенійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління1011
Лабунець Василь ФедоровичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 931
Бочарніков Віктор ПавловичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)851
Петрова Юлія ВалеріївнаКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів851
Філяшкін Микола КириловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)831
Щербак Леонід МиколайовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)831
Железняк Олег ОлександровичКафедра аерокосмічної геодезії821
Павлова Світлана ВадимівнаДеканат АКФ811
Печурін Микола КапітоновичКафедра комп'ютерних систем та мереж811
Демидко Валерій ГригоровичКафедра вищої та обчислювальної математики751
Куц Юрій ВасильовичКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)741
Савченко Микола ІвановичКафедра механіки (МЕХ)741
Смірнов Юрій ІвановичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)741
Аблесімов Олександр КостянтиновичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)731
Семенова-Шелевицька Ксенія ІгорівнаКафедра електроніки731
Тупіцин Микола ФедоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)711
Делас Микола ІвановичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)641
Долгоруков Сергій ОлеговичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)641
Задорожній Роман ОлександровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем631
Ларін Віталій ЮрійовичКафедра аеронавігаційних систем631
Сопілко Ірина МиколаївнаДеканат ЮФ631
Вишневський Віктор ІвановичКафедра країнознавства і туризму621
Сергеєв Ігор ЮрійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)621
Матвєєва Ірина ВалеріїївнаКафедра екології611
Скрипець Андрій ВасильовичКафедра авіоніки611
Андріанова Тетяна ВолодимирівнаКафедра біотехнології5111
Петровська Світлана ВолодимирівнаДеканат ФЕБА591
Дротянко Любов ГригорівнаКафедра філософії561
Білякович Олег МиколайовичКафедра технологій аеропортів (ТА)541
Паливода Олена МихайлівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)541
Терещенко Юрій ЮрійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)541
Вишнівський Олександр ВолодимировичКафедра електроніки531
Грищенко Юрій ВіталійовичДеканат АКФ531
Ніколаєв Кирило ДмитровичДеканат ФЕБІТ531
Чепіженко Валерій ІвановичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)531
Ударцев Євгеній ПавловичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)521
Юн Геннадій МиколайовичКафедра організацій авіаційних перевезень521
Глибін Віталій Ілларіонович Кафедра біотехнології511
Єрмолаєва Ольга Вікторівна Кафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)511
Терентьєва Ірина ЄвгенівнаКафедра телекомунікаційних систем511
Олійник Олена ПавлівнаКафедра дизайну інтер'єру4141
Мочалін Євген ВалентиновичКафедра гідрогазових систем (ГГС)481
Явнюк Андріан АндріановичКафедра екології481
Башта Олександр ВасильовичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 471
Кліпа Антоніна Миколаївна Кафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)461
Морозов Володимир ІвановичКафедра загальної та прикладної фізики461
Ягодзінський Сергій МиколайовичДеканат ФЛСК461
Шаманський Сергій ЙосиповичКафедра екології451
Степанчук Олександр ВасильовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів441
Гізун Андрій ІвановичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)431
Глива Валентин АнатолійовичКафедра цивільної та промислової безпеки 431
Голубничій Олександр ВасильовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)431
Комнацька Марта МиколаївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)431
Бабенко Євгеній МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)421
Григорак Марія ЮріївнаКафедра логістики421
Маджд Світлана МихайлівнаКафедра екології421
Марінченко Ганна ЄвгеніївнаКафедра загальної та прикладної фізики421
Піскунов Олексій ГермановичКафедра прикладної математики421
Прокоф’єва Іванна ЮріївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)421
Тихенко Оксана МиколаївнаКафедра екології421
Азаренко Олена ВасилівнаДеканат ФККПІ411
Дудар Тамара ВікторівнаКафедра екології411
Жуков Ігор АнатолійовичКафедра комп'ютерних систем та мереж411
Тарасюк Василь Степанович411
Фролов Валерій ФедоровичКафедра екології411
Чужа Олексій ОлександровичКафедра авіоніки411
Коновалова Олена ВікторівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 3151
Німченко Тетяна ВасилівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)391
Семенець-Орлова Інна АндріївнаКафедра соціології та політології371
Богдан Світлана ЮріївнаКафедра механіки (МЕХ)351
Галагуз Тетяна АнатоліївнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)351
Юцкевич Святослав СергійовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)351
Бахтіяров Денис ІлшатовичКафедра телекомунікаційних систем341
Карпенко Ольга ВасилівнаКафедра вищої та обчислювальної математики341
Попов Олександр ВікторовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)341
Суслова Галина АндріївнаНАУ341
Абрамович Олена ОлександрівнаКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)331
Довгаль Андрій ГригоровичКафедра технологій аеропортів (ТА)331
Ісаєнко Володимир МиколайовичНАУ331
Решетняк Людмила РасулівнаКафедра біотехнології331
Саєнко Тетяна ВасилівнаКафедра екології331
Халмурадов Батир ДанатаровичКафедра цивільної та промислової безпеки 331
Барабаш Марія СергіївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва321
Благая Людмила ВолодимирівнаКафедра аеронавігаційних систем321
Ефтехарінасаб Каве АхмадаліКафедра вищої математики321
Ільєнко (Чунарьова) Анна ВадимівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації321
Погурельський Олексій СергійовичКафедра аеронавігаційних систем321
Черняк Лариса МиколаївнаКафедра екології321
Гулієв Аріф Джаміль оглиКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства311
Зіатдінов Юрій КашафовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій311
Іванченко Надія ОлександрівнаКафедра економічної кібернетики311
Кравчук Микола ПетровичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)311
Лапань Оксана ВолодимирівнаКафедра екології311
Мельников Дмитро ЄвгенійовичКафедра авіоніки311
Новаковська Ірина ОлексіївнаКафедра землеустрою та кадастру 311
Райчев Ігор ЕдуардовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій311
Коваленко Юлія БорисівнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)2141
Щепак Сергій ВікторовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)2141
Ляшенко Яна ГригорівнаКафедра вищої математики2131
Хомерікі Олена АндріївнаКафедра соціології та політології271
Барабанов Юрій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)251
Грібов Віктор МихайловичДеканат ННІІОТ241
Кустовська Антоніна ДмитрівнаКафедра хімії і хімічної технології241
Рудас Сергій ІвановичКафедра аеронавігаційних систем241
Бабікова Катерина ОлександрівнаНемає231
Знаковська Євгенія АнатоліївнаКафедра аеронавігаційних систем231
Буриченко Михайло ЮрійовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)221
Пантєєв Роман ЛеонідовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)221
Білак Наталія ВасилівнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)211
Білокур Іван ПавловичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 211
Журиленко Борис ЄвгеновичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)211
Захарченко Віктор ПанасовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)211
Капітанчук Костянтин ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)211
Крисак Яків Васильович Кафедра економічної кібернетики211
Лузік Ельвіра ВасилівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти211
Лясота Людмила Іванівна Кафедра соціології та політології211
Опанасюк Юрій АрценовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)211
Переверзєв Олександр МихайловичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)211
Помиткіна Любов ВіталіївнаКафедра авіаційної психології211
Тимошенко Наталія АнатоліївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)211
Кудрін Анатолій ПавловичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)1131
Касьянов Володимир ОлександровичКафедра механіки (МЕХ)191
Кривенко Юлій МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)171
Носко Павло ЛеонідовичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 171
Корчук Олена ЮріївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін161
Матійчик Михайло ПетровичНАУ141
Мільцов Володимир ЄвгенійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)141
Дивнич Микола ПолікарповичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)131
Мельник Наталія ІванівнаКафедра іноземної філології131
Попов Дмитро ВікторовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)131
Башинський Ярослав ВолодимировичКафедра комп’ютерних технологій будівництва121
Борозенець Григорій МихайловичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 121
Бурлаков Вадим ІвановичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)121
Жовнірчик Ярослав ФедоровичНАУ121
Швець Валеріян АнатолійовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)121
Ястремська Лариса СергіївнаКафедра біотехнології121
Акмалдінова Олександра МиколаївнаКафедра іноземних мов за фахом111
Близнюк Олена ДмитрівнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)111
Дмитруха Тетяна ІллівнаКафедра екології111
Князєва Тетяна В’ячеславівнаКафедра міжнародної економіки 111
Коваленко Вікторія ВолодимирівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 111
Макаренко Руслан ОлексійовичКафедра гідрогазових систем (ГГС)111
Пазюра Наталія ВалентинівнаКафедра авіаційної англійської мови111
Трейтяк Вячеслав ВіталійовичДеканат ФККПІ111
Федина Василь ПетровичКафедра організації авіаційних робіт і послуг111
Чуприн Володимир МихайловичКафедра телекомунікаційних систем111
Хорошко Володимир ОлексійовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)900
Іванов Володимир ОлександровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем700
Литвиненко Сергій ЛеонідовичКафедра міжнародної економіки 700
Пивовар Юрій ІгоровичКафедра конституційного і адміністративного права700
Бондаренко Денис ПетровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем600
Габрусенко Євген ІгоровичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем600
Мостовий Сергій ВасильовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва600
Глухов Олександр ДмитровичКафедра вищої математики500
Гумен Микола БорисовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації500
Долгова Олена МиколаївнаКафедра авіаційної психології500
Темніков Володимир ОлександровичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)500
Товкач Сергій СергійовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)500
Віноградов Микола АнатолійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій400
Гамаюн Володимир ПетровичКафедра прикладної інформатики400
Ковальов Юрій МиколайовичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки400
Козлов Анатолій ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)400
Лихова Софія ЯківнаКафедра кримінального права та процесу400
Мачалін Ігор ОлексійовичДеканат ФАЕТ400
Осіпчук Аліна ОлександрівнаКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів400
Пугачевська Євгенія ПетрівнаКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)400
Сидоренко Сергій ІвановичКафедра англійської філології і перекладу400
Соколов Геннадій ЄвгеновичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів400
Тараненко Анатолій ГригоровичКафедра телекомунікаційних систем400
Абисова Марія АнатоліївнаКафедра філософії300
Василенко Микола ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)300
Верюжський Юрій ВасильовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва300
Габріелова Тетяна ЮріївнаКафедра організацій авіаційних перевезень300
Дворук Володимир ІвановичКафедра загальної та прикладної фізики300
Корнієнко Богдан ЯрославовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації300
Косенко Олена ІванівнаКафедра хімії і хімічної технології300
Кратт Олег АдольфовичКафедра маркетингу300
Креденцар Світлана МаксимівнаКафедра аеронавігаційних систем300
Кузовик В'ячеслав ДаниловичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)300
Невара Лілія МихайлівнаДеканат ФМВ300
Оленін Михайло ВікторовичКафедра інженерії програмного забезпечення300
Петрусенко Валентина ПавлівнаКафедра вищої математики300
Приймак Людмила БорисівнаКафедра технологій аеропортів (ТА)300
Сагідаєв Юрій МагомедовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва300
Терещенко Лідія ЮріївнаКафедра інженерії програмного забезпечення300
Тугай Ганна ВолодимирівнаКафедра вищої математики300
Чебанюк Олена ВікторівнаКафедра інженерії програмного забезпечення300
Чернега Петро ІвановичКафедра загальної та прикладної фізики300
Шутко Микола ОлександровичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)300
Юринець Юлія ЛеонідівнаКафедра конституційного і адміністративного права300
Агеєв Сергій ЄвгенійовичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)200
Бородій Віктор МиколайовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)200
Бородій Ірина ОлексіівнаКафедра загальної та прикладної фізики200
Вавіленкова Анастасія ІгорівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління200
Даскал Євген ВікторовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)200
Дев'яткіна Світлана СергіївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)200
Денисюк Володимир ПетровичКафедра прикладної математики200
Жданович Михайло ПавловичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів200
Зайончковський Геннадій ЙосиповичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)200
Ковешніков Микола ОлексійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)200
Козлюк Ірина ОлексіївнаКафедра телекомунікаційних систем200
Кокарєва Анжеліка МиколаївнаДеканат ФЛСК200
Коновалюк Валентина СтаніславівнаКафедра організацій авіаційних перевезень200
Краснопольський Володимир СергійовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)200
Лапенко Олександр ІвановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва200
Лук’янов Павло ВолодимировичКафедра гідрогазових систем (ГГС)200
Макеєва Олена Миколаївна Кафедра теорії та історії держави і права200
Мартинюк (Соколовська) Ганна ВадимівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)200
Михайлич Олександр ВолодимировичКафедра соціології та політології200
Монченко Олена ВолодимирівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)200
Москальков Михайло МиколайовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)200
Пивовар Ірина ВікторівнаКафедра конституційного і адміністративного права200
Пілецька Саміра ТимофіївнаКафедра економіки повітряного транспорту 200
Радько Олег ВіталійовичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 200
Рибак Олена МиколаївнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)200
Савченко Аліна СтаніславівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій200
Саух Ірина ВасилівнаКафедра країнознавства і туризму200
Северин Володимир СвятославовичКафедра загальної та прикладної фізики200
Тісов Олександр ВікторовичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 200
Трофімов Ігор ЛеонідовичКафедра хімії і хімічної технології200
Франчук Григорій МихайловичКафедра дизайну інтер'єру200
Чекед Ігор ВолодимировичКафедра військової підготовки200
Чубко Лариса СергіївнаКафедра аерокосмічної геодезії200
Шенгур Світлана ВіталіївнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)200
Яновський Петро ОлександровичКафедра військової підготовки200
Антонов Володимир КостянтиновичКафедра комп'ютерних систем та мереж100
Бадах Валерій МиколайовичКафедра гідрогазових систем (ГГС)100
Балалаєв Антон ВалерійовичКафедра механіки (МЕХ)100
Барановський Михайло МиколайовичКафедра біотехнології100
Барилюк Євген ІгоровичКафедра гідрогазових систем (ГГС)100
Беленок Вадим ЮрійовичКафедра аерокосмічної геодезії100
Бовсуновський Євген ОлексійовичКафедра екології100
Бондаренко Олег ОлександровичНАУ100
Борець Ірина ВалеріївнаКафедра організацій авіаційних перевезень100
Борисюк Ірина ОлександрівнаКафедра економіки повітряного транспорту 100
Бриль Василь МихайловичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)100
Булигіна Олена ВячеславівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)100
Васильченко Ольга АнатоліївнаКафедра біотехнології100
Вишневська Наталія СергіївнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)100
Гаврилко (Пікуль) Тетяна ОлександрівнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)100
Гай Анжела ЄвгенівнаНАУ100
Гвоздецький Іван ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)100
Герасименко Юрій ТихоновичКафедра загальної та прикладної фізики100
Глазок Олексій МихайловичКафедра комп’ютеризованих систем управління100
Гнатюк Лілія РоманівнаКафедра дизайну інтер'єру100
Голего Олександр МиколайовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)100
Головко Юрій СтефановичКафедра гідрогазових систем (ГГС)100
Грабовчак Валентина ВалентинівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва100
Гричкоєдова (Музиченко) Марина ВолодимирівнаНАУ100
Гудманян Артур ГрантовичНАУ100
Гулевець Вадим ДмитровичКафедра цивільної та промислової безпеки 100
Гусар Ольга АнатоліївнаКафедра конституційного і адміністративного права100
Дмитренко Богдан ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)100
Докучаєв Володимир ГригоровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)100
Дробот Ольга В'ячеславівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти100
Єгоров Сергій ВікторовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації100
Жаворонкова Галина ВасилівнаКафедра міжнародної економіки 100
Зайвенко Григорій МаксимовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)100
Запорожець Артур ОлександровичНАУ100
Зіганшин Анвар АбдулловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)100
Ільєнко Оксана ВікторівнаДеканат ФТМЛ100
Ільєнко Сергій СергійовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)100
Кажан Катерина ІванівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 100
Камінський Євген ОлександровичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів100
Карупу Олена ВальтерівнаКафедра вищої математики100
Катерна Ольга КостянтинівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)100
Кириленко Оксана МиколаївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)100
Кириченко Віктор ВікторовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)100
Кібець Дар’я ВікторівнаКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства100
Клименко Вікторія ВікторівнаКафедра економічної теорії100
Климчук Володимир ПавловичКафедра телекомунікаційних систем100
Клюс Ірина СтепанівнаКафедра вищої математики100
Ключко Олена МихайлівнаКафедра електроніки100
Коба Віктор ПетровичКафедра технологій аеропортів (ТА)100
Колчунов Володимир ІвановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва100
Короткий Тимур РобертовичКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства100
Костенко Олена Олександрівна Кафедра кримінального права та процесу100
Кравець Марія ОлександрівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 100
Кудзіновська Інна ПавлівнаКафедра вищої математики100
Кузнєцова Тетяна ВікторівнаКафедра прикладної математики100
Кулик Наталія ІгорівнаНАУ100
Лашкіна Марія ГригорівнаКафедра журналістики100
Литвиненко Лариса ЛеонідівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)100
Ліскович Назарій ЮрійовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)100
Максимов Володимир ОлексійовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)100
Максимов Сергій ЛеонідовичКафедра загальної та прикладної фізики100
Малоєд (Cусол) Марина МиколаївнаКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів100
Мамчук Віталій ІвановичКафедра вищої та обчислювальної математики100
Мархонос Світлана Миколаївна Кафедра країнознавства і туризму100
Матвєєва Олена ЛьвівнаКафедра екології100
Махінько Наталія ОлександрівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва100
Мединський Денис ВолодимировичКафедра організацій авіаційних перевезень100
Мелешко Микола АндрійовичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій100
Мельник Олександр СтепановичКафедра електроніки100
Мельников Олег В'ячеславовичКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)100
Миколушко Андрій МиколайовичКафедра електроніки100
Михальченко Інна ГригорівнаКафедра міжнародної економіки 100
Нестеряк Юрій ВасильовичКафедра журналістики100
Новік Ганна ВолодимирівнаКафедра дизайну інтер'єру100
Олефір Олексій ІгоровичКафедра технологій аеропортів (ТА)100
Олешко Тамара ІванівнаКафедра економічної кібернетики100
Орнатський Дмитро ПетровичКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)100
Ороховська Людмила АнатоліївнаКафедра філософії100
Павлюх Леся Іванівна Кафедра екології100
Пилипенко Олександр ІвановичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів100
Побережна Заріна МиколаївнаКафедра економіки та бізнес технологій100
Побоченко Леся МиколаївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу100
Положевець Ганна АндріївнаКафедра авіоніки100
Приставка Пилип ОлександровичКафедра прикладної математики100
Прохоренко Ірина ВолодимирівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)100
Радзівілл Олександр АнатолійовичКафедра міжнародної економіки 100
Радомська Маргарита МирославівнаКафедра екології100
Репета Віктор КузьмичКафедра вищої та обчислювальної математики100
Родченко Олександр ВасильовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва100
Савченко Лідія ВолодимирівнаКафедра логістики100
Свирид Михайло МиколайовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)100
Семчук Наталя ОлександрівнаКафедра кримінального права та процесу100
Сліпухіна Ірина АндріївнаКафедра загальної та прикладної фізики100
Смерічевська Світлана ВасилівнаКафедра логістики100
Смерічевський Сергій ФранцевичКафедра маркетингу100
Соколова Наталія ПетрівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)100
Столярова Наталія ВікторівнаКафедра хімії і хімічної технології100
Стригуль Марина ВасилівнаКафедра соціології та політології100
Суліман Олексій Миколайович100
Тамаргазін Олександр АнатолійовичКафедра технологій аеропортів (ТА)100
Терещенко Андрій ОлександровичКафедра аерокосмічної геодезії100
Тихонов Віктор ВасильовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)100
Тімкіна Світлана ЮріївнаКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів100
Тітова Ольга СамійлівнаКафедра хімії і хімічної технології100
Толкачова Ірина Анатоліївна Кафедра конституційного і адміністративного права100
Троянов Петро ПетровичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)100
Устинова Ірина ПетрівнаКафедра конституційного і адміністративного права100
Шевченко Олег АнатолійовичКафедра механіки (МЕХ)100
Шевченко Олександра ВолодимирівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва100
Школенко Оксана БорисівнаКафедра економіки та бізнес технологій100
Юрченко Олена ІванівнаНАУ100
Юрчук Аліна ОлександрівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)100
Юрчук Ірина АркадіївнаКафедра прикладної математики100
Якобчук Олександр ЄвгенійовичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)100
Абламська Валентина МихайлівнаКафедра економічної кібернетики000
Авдєєва Марина СамуїлівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Авдєєва Наталія ЮріївнаКафедра архітектури000
Авраменко Олена АнатоліївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Агєєва Галина МиколаївнаКафедра містобудування000
Акмалдінова Вікторія ЄвгенівнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Акопова Наталія ЮріївнаКафедра дизайну інтер'єру000
Акопян Тетяна ВалентинівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Акчурін Юрій РавільовичКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Алієв Максим МихайловичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Алпатова Олександра ВалентинівнаДеканат ФЛСК000
Альохіна Світлана ВасилівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Андрєєв Володимир ІллічКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Андрєєв Олександр ВолодимировичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Андрієнко Марія МихайлівнаКафедра міжнародної економіки 000
Андріїшин Михайло ПетровичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Андрощук Людмила ВікторівнаКафедра вищої математики000
Анпілогова Тетяна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Антоненко Катерина ВікторівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Антонов Веніамін ВалерійовичКафедра телекомунікаційних систем000
Аргунов Геннадій ФедоровичКафедра аеронавігаційних систем000
Ардашова Ярослава ІгорівнаКафедра авіаційної психології000
Артамонов Євген БорисовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Артеменко (Кузьмінова) Ганна ОлександрівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Асланян Альберт ЕдуардовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Атаманенко Наталія СергіївнаКафедра хімії і хімічної технології000
Бабич Роман Борисович Кафедра економічної теорії000
Бабій Віталій ВасильовичКафедра землеустрою та кадастру 000
Бабкова Наталя ОлександрівнаКафедра вищої математики000
Бадір Карім КашашНАУ000
Базова Віра ІгорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Балабанов Генадій ВасильовичКафедра країнознавства і туризму000
Балабанова Галина ПетрівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Баланенко (Муркіна) Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Баланчук Андрій МихайловичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Балацька Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Барабаш Олена В'ячеславівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін 000
Баранецька Дарія СергіївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Барановська Лілія ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Бармашина Людмила МиколаївнаКафедра архітектури000
Башинська Ольга ЮріївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Башта Олена ТрифонівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Безвершнюк Карина ОлексіївнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Безкоровайна Юлія МиколаївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Белуга Юлія МиколаївнаКафедра цивільного права і процесу000
Бем Наталія ВікторівнаКафедра історії та документознавства000
Бердник Оксана МихайлівнаКафедра прикладної математики000
Березнікова Наталія ІванівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Беркова Оксана ПетрівнаКафедра країнознавства і туризму000
Бєлікова Олена ЮріївнаКафедра біотехнології000
Бєлінський Валерій МиколайовичКафедра авіоніки000
Бєлканія Нуну ВолодимирівнаКафедра іноземних мов000
Бєлозьорова Яна АндріївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Бєлоусова Наталія БорисівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Бєлоусова Наталія ВолодимирівнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Бєльська Олександра АрутюнівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Бжезовська Наталія ВолодимирівнаКафедра містобудування000
Бистрова Богдана ВасилівнаКафедра авіаційної англійської мови000
Бичков Володимир ВячеславовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Бідний Микола СеменовичКафедра електроніки000
Бікетов Сергій ОлексійовичКафедра основ архітектури та дизайну000
Біла Світлана ОлексіївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Біленко Тетяна ІванівнаКафедра економічної теорії000
Біленчук Петро ДмитровичКафедра конституційного і адміністративного права000
Білецька Вікторія Вікторівна000
Білик Тетяна ІванівнаКафедра екології000
Білоконь Галина МихайлівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Білокуров Павло СергійовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Білоус Наталя ПетрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Білоусов Віталій МиколайовичКафедра цивільного права і процесу000
Білявський Валентин МиколайовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Білякович Людмила ГригорівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Бірілло Інна ВалеріївнаКафедра архітектури000
Блажієвська Наталія ІгорівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Блінов Олег АнатолійовичКафедра соціальних технологій000
Бобарчук Олександр АнтоновичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Бобр Володимир ІвановичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Бовтрук Алла ГеоргіївнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Богатирчук Анатолій СтепановичКафедра вищої математики000
Богданович Олександр ІвановичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Богуненко Микола МиколайовичКафедра аеронавігаційних систем000
Божук Людмила ВолодимирівнаКафедра історії та документознавства000
Бойко Іван ФедоровичКафедра електроніки000
Бойко Олена ЛеонідівнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Болдирева Лариса ВладиславівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Болотов Григорій ІвановичКафедра містобудування000
Бонацька Ірина ВячеславівнаКафедра іноземних мов000
Бондар Володимир СеменовичНАУ000
Бондар Людмила ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Бондар Назарій ВікторовичКафедра механіки (МЕХ)000
Бондар Олена АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Бондаренко Лариса ОлексіївнаКафедра іноземних мов000
Бондаренко Ольга МихайлівнаКафедра обліку і аудиту000
Бондаренко Павло ВікторовичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Борисенко Олена СергіївнаКафедра маркетингу000
Борисюк Оксана АнатоліївнаКафедра країнознавства і туризму000
Борковська Любов ОлексіївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Боровик Володимир МиколайовичКафедра прикладної інформатики000
Боровик Іван МихайловичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Бородін Іван Лук'яновичКафедра теорії та історії держави і права000
Бортнік Олена ВолодимирівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Бочаров Віктор ПантелійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Братусь Іван Вікторович000
Брусило Юрій ВолодимировичНАУ000
Брусинська Яна ВікторівнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Бруяка Ольга ОлегівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Бугайко Дмитро ОлександровичКафедра філологічних та природничих дисциплін 000
Бугайов Олександр ЄвгеновичКафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти 000
Будко Людмила ВасилівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Буйновський Сергій АнатолійовичНАУ000
Букіна Наталія ВалеріївнаКафедра журналістики000
Булаш Тетяна ФедорівнаНАУ000
Бунчук Олександр Олексійович НАУ000
Буравченко Сергій ГригоровичКафедра архітектури000
Бурбела Ольга ОлександрівнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Бурлакова Ірина ВікторівнаКафедра української мови та культури000
Бурля Оксана ВалеріївнаКафедра історії та документознавства000
Бурцева Наталія ВікторівнаКафедра електроніки000
Бутенко Ганна ОлександрівнаКафедра обліку і аудиту000
Бутько Володимир СтепановичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Важна Катерина АнатоліївнаКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Валько Алла МиколаївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Ванецян Сергій ГеворковичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Вапнічний Артур БорисовичНАУ000
Варава Ірина ПавлівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Варивода Вікторія ОлександрівнаКафедра прикладної математики000
Варнавський Вячеслав ВолодимировичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Варченко Олег ІвановичКафедра авіоніки000
Василенко Валерій АндрійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Василенко Віталій АндрійовичКафедра маркетингу000
Василенко Вячеслав СергійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Василенко Юлія ВолодимирівнаКафедра журналістики000
Василишина Наталія МаксимівнаКафедра іноземних мов000
Васильченко В'ячеслав МиколайовичКафедра журналістики000
Васюкович Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної англійської мови000
Вахнован Вікторія ЮріївнаНАУ000
Вашека Тетяна ВолодимирівнаКафедра авіаційної психології000
Величенко Микола АнатолійовичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Вербило Галина ПавлівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Верховцова Ольга МихайлівнаКафедра іноземних мов000
Вєрягіна Лада СергіївнаКафедра хімії і хімічної технології000
Висоцька Ірина ІванівнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Висоцька Марина ПетрівнаДеканат ФТМЛ000
Висоцька Олена ОлександрівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Вишновецька Світлана ВасилівнаКафедра цивільного права і процесу000
Вишновецький Вадим Михайлович Деканат ЮФ000
Вишнякова Євгенія ВікторівнаНАУ000
Вітковська Ірина ІванівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Вітрук Юлія ВолодимирівнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)000
Вітряк Оксана ПавлівнаКафедра біотехнології000
Владимиров Володимир МихайловичКафедра журналістики000
Власенко Юрій ВіталійовичНАУ000
Власова-Чмерук Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної психології000
Вовк Віктор ІвановичНАУ000
Вовк Ольга МиколаївнаКафедра економіки повітряного транспорту 000
Вовчук Тетяна ВасилівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Вознюк Андрій ПетровичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Вознюк Аріна МихайлівнаКафедра іноземної філології000
Войтенко Сергій ДжоржовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Волковська Ганна ГригорівнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Волкотруб Галина ЙосипівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Воловик Олена ІванівнаКафедра логістики000
Волоха Микола ПетровичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Волошин Юрій ОлексійовичДеканат ФМВ000
Волянська Лариса ГеоргіївнаКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Ворожко Валерій ПавловичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Воронов Сергій Ігоревич Кафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Воропаєв Микола СергійовичНАУ000
Вржеснєвський Іван ІвановичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Гавриленко Анатолій ВасильовичКафедра обліку і аудиту000
Гавриленко Віктор МиколайовичНАУ000
Гаєвська Тетяна АнатоліївнаКафедра хімії і хімічної технології000
Газдюк Роман ВолодимировичНАУ000
Гайдаржийська Ольга МиколаївнаКафедра обліку і аудиту000
Галій Людмила ГеоргіївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Гальченко Світлана МиколаївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Гапон Юрій АнтоновичКафедра іноземних мов000
Гапоченко Олександр ВікторовичКафедра військової підготовки000
Гармаш Олег МиколайовичКафедра логістики000
Гармаш Тетяна АндріївнаКафедра іноземної філології000
Гарнець Альона АндріївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Гастинщикова Любов ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Гебрин-Байди Лілія ВасилівнаКафедра аерокосмічної геодезії000
Гейченко Світлана ПетрівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Герасименко Ірина МиколаївнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Герасименко Олег ІгоровичКафедра військової підготовки000
Герасименко Тетяна СергіївнаКафедра авіоніки000
Геращенко Лілія ВолодимирівнаНАУ000
Гірчук Олеся ВасилівнаКафедра авіаційної психології000
Гладілін Валерій МиколайовичКафедра аерокосмічної геодезії000
Глоба Сергій ОлександровичКафедра прикладної математики000
Глуцька Тетяна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов000
Глушаниця Анна ІгорівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Глушаниця Наталiя ВiкторiвнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Глушко Юлія МиколаївнаКафедра біотехнології000
Гнашук Андрій ВасильовичКафедра організацій авіаційних перевезень000
Гніденко Ірина АндріївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Годний Андрій ПавловичНАУ000
Голего Наталія МиколаївнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Голембієвський Григорій ГригорійовичКафедра механіки (МЕХ)000
Голік Артур ПетровичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Головко Світлана Григорівна Кафедра теорії та історії держави і права000
Головня Алла ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Голоднюк Альбіна АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Гончаренко Анастасія АндріївнаКафедра іноземної філології000
Гончаренко-Закревська Наталія ВалеріївнаКафедра іноземних мов000
Гончарук Степан ТихоновичКафедра конституційного і адміністративного права000
Горбатова Інна ВалентинівнаНАУ000
Горбач Ігор МиколайовичКафедра екології000
Горбачова Оксана МиколаївнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)000
Гордієнко Катерина ОлександрівнаКафедра авіаційної психології000
Гордюк Іван ВасильовичКафедра архітектури000
Горелік Наталія АнатоліївнаКафедра іноземних мов000
Горідько Руслана Володимирівна Кафедра вищої математики000
Горінов Павло ВалерійовичКафедра конституційного і адміністративного права000
ГОРСЬКИЙ Олексій МиколайовичНАУ000
Горупа Василь ВасильовичКафедра біотехнології000
Государська Інна ЛеонідівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Грабовська Ганна МиронівнаКафедра цивільного права і процесу000
Гращенко Ірина СеменівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Гребенніков Володимир МиколайовичКафедра історії та документознавства000
Грекова Лілія ЮріївнаКафедра кримінального права та процесу000
Гречанюк-Самойлова Світлана ВікторівнаКафедра кримінального права та процесу000
Григор'єва Лілія АнатоліївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Гринюк Світлана ПетрівнаКафедра іноземної філології000
Грицай Світлана Юріївна НАУ000
Гриценко Сергій ІвановичКафедра логістики000
Грищенко Неля ІванівнаКафедра соціології та політології000
Гріненко Олена ОлександрівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Гріненко Сергій АнатолійовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Громівчук Іванна МихайлівнаКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Грушак Зоя ВасилівнаКафедра хімії і хімічної технології000
Грущинська Наталія МиколаївнаКафедра публічного управління та адміністрування (ПУА)000
Гузій Микола МиколайовичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Гулевець Дмитро ВадимовичНАУ000
Гундарєва Валентина ОлегівнаКафедра іноземних мов000
Гураль Вікторія АнатоліївнаКафедра прикладної математики000
Гурбан Володимир ВасильовичНАУ000
Гуріна Ганна СергіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Гурнік Ольга ОлександрівнаКафедра прикладної математики000
Гурська Олена ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Густера Олег Михайлович Кафедра економічної кібернетики000
Давиденко Алла ОлександрівнаКафедра іноземної філології000
Давиденко Володимир ВадимовичКафедра логістики000
Давиденко Тетяна АнатоліївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Давидов Олександр СергійовичКафедра вищої математики000
Даниліна Олена ВолодимирівнаКафедра української мови та культури000
Данілова Ельвіра ІгорівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Данільченко Віктор Васильович000
Дацун Олена ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Дегтяр Юрій ВіталійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Дегтярьов Віктор ВасильовичНАУ000
Дей Марина ОлександрівнаКафедра конституційного і адміністративного права000
Дейнега Ірина ІванівнаДеканат АКФ000
Дейнеко Ігор ВолодимировичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Демченко Наталія ІванівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Дем'янчук Вільгельм СтепановичКафедра організацій авіаційних перевезень000
Денисенко Наталія ГригорівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Денисенко Світлана МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Дерев'янко Ігор ПетровичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Дерев'янко Тамара АнтонівнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Дерігін Олег ДмитровичКафедра економіки повітряного транспорту 000
Джурик Олена ВіталіївнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Дибань Максим ПетровичКафедра цивільного права і процесу000
Дишлева Ганна ВолодимирівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Дишлевий Олексій ПетровичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Дияк Юлія ІгорівнаКафедра економічної теорії000
Добржанська Богдана ВікторівнаКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)000
Добровольська Людмила АнатоліївнаКафедра української мови та культури000
Добровольська Олена СергіївнаКафедра іноземних мов000
Довгодько Тетяна ІванівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Дольник (Носко) Ірина МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Донець Андрій ГеоргійовичКафедра логістики000
Дорошенко Юрій АнатолійовичКафедра військової підготовки000
Дорошенко Юрій ОлександровичКафедра архітектури000
Доценко Людмила ВасилівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Дражнікова Анна ВікторівнаКафедра біотехнології000
Драчов Олексій ВікторовичКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Дрейс Юрій ОлександровичКафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти 000
Дрововозов Володимир IвановичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Дубик Олександр МиколайовичКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Дубчак Олена БорисівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Дубчак Олена ВікторівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Дударець Дмитро ВолодимировичКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Дудник Іван МиколайовичКафедра країнознавства і туризму000
Дуксенко Оксана ПетрівнаКафедра економіки повітряного транспорту 000
Дячук Тетяна МиронівнаКафедра української мови та культури000
Євстіфєєв Валерій СтепановичКафедра обліку і аудиту000
Євсюков Євген ЮрійовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Єгоров Сергій НиконоровичКафедра військової підготовки000
Єлізаров Анатолій БорисовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Єнчев Сергій ВасильовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Єнчева Галина ГригорівнаНАУ000
Єременко Людмила КарпівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Єременко Роман ОлександровичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Єрємєєв Олександр СергійовичКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Єрмачков Юрій ОлексійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Єряшов Євген КузьмовичКафедра теорії та історії держави і права000
Єфименко Валерій ВолодимировичКафедра хімії і хімічної технології000
Єфимець Валентин МикитовичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Жаворонков Володимир ОлександровичКафедра економічної теорії000
Жам Олена ЮріївнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)000
Жданов Олександр ІвановичНАУ000
Желуденко Марина ОлександрівнаКафедра іноземної філології000
Жеронкіна Олена ЛеонідівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Жила Володимир ГавриловичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Жмур Наталія ВолодимирівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Жудро Ольга ВікторівнаКафедра іноземних мов000
Журавель Наталія Вікторівна Кафедра комп'ютерних систем та мереж000
Журавель Сергій ВолодимировичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Журавель Тетяна ВалентинівнаКафедра іноземної філології000
Журавльова Оксана МихайлівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Задерака Наталія МиколаївнаКафедра обліку і аудиту000
Задоєнко Жанна ВасилівнаКафедра міжнародної економіки 000
Задонцев Юрій ВікторовичДеканат ЮФ000
Зайцев Юрій ВолодимировичНАУ000
Закревський Анатолій Іванович000
Замула Аліна ЮріївнаКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Занько Сергій МиколайовичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Запорожченко Оксана ЮріївнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Зарубінська Ірина БорисівнаКафедра іноземних мов000
Засанський Володимир ВячеславовичКафедра економічної теорії000
Заслужена Алла АндріївнаКафедра іноземної філології000
Захарченко Віра ПетрівнаКафедра економічної теорії000
Захарчук Алла ПетрівнаКафедра логістики000
Захарчук Олег МиколайовичКафедра історії та документознавства000
Захарчук Тетяна МиколаївнаНАУ000
Зачепа Ірина МиколаївнаКафедра іноземних мов000
Зеленков Олександр АврамовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Зелінська Наталія СергіївнаКафедра радіоелектронних пристроїв та систем000
Зиков Олег СергійовичНАУ000
Зимовець Андрій ВалерійовичКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Зінченко Віктор Борисович000
Зіньков Юрій ГеоргійовичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Злагодух Вікторія ВікторівнаКафедра авіаційної психології000
Зозуля Марія ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Зудов Олег МиколайовичКафедра прикладної інформатики000
Зуєнко Неля ОлександрівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Іванець Ольга БорисівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Іванкевич Олексій ВікторовичНАУ000
Іваннікова Вікторія ЮріївнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Іванов Володимир ЛьвовичКафедра військової підготовки000
Іванов Євген ОлександровичКафедра іноземної філології000
Іванов Ігор ОлексійовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Іванова (Раті) Андріана ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Іванова Жанна ЄвгенівнаКафедра іноземної філології000
Іванова Ірина Вячеславівнакафедра технологій управління (ТУ)000
Іванова Тамара ВікторівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Іванченко Ігор СергійовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Іващук Антоніна АнатоліївнаКафедра реклами і зв'язків з громадськістю000
Іллічева Людмила МаксимівнаКафедра прикладної математики000
Ільїн Володимир ВасильовичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Ільїна Тетяна ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Ількова Оксана ГригорівнаКафедра історії та документознавства000
Ільченко Володимир МиколайовичНАУ000
Ісаченко Артем ОлександровичНАУ000
Іскренко Юрій ЮрійовичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Ісхакова Наталія ГаріївнаКафедра соціології та політології000
Ічанська Олена МихайлівнаКафедра авіаційної психології000
Іщенко Наталія ФедорівнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Іщенко Сергій ОлександровичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Йовенко Сергій ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Кадет Наталія ПавлівнаКафедра прикладної інформатики000
Казанська Олена ОлександрівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Калашнікова Вікторія ВікторівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Калита Тетяна ВікторівнаНАУ000
Калініченко Володимир ВолодимировичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Калініченко Олена ВасилівнаНАУ000
Калюжний Ростислав АндрійовичДеканат ЮФ000
Калюжний Ростислав АндрійовичКафедра теорії та історії держави і права000
Кандинська Віра Павлівна НАУ000
Капеліста Ірина МихайлівнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Карандюк (Гринь) Ольга ГригорівнаКафедра міжнародної економіки 000
Караханян Борис СаркисовичНАУ000
Карпенко Сергій ВолодимировичНАУ000
Карпунь Ольга ВасилівнаКафедра логістики000
Каряка Інна ВікторівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Касьянова Наталія ВіталіївнаКафедра економічної кібернетики000
Катаєва Марія ОлександрівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Кашкевич Іван-Фарход ФуркатовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Кашкевич Світлана ОлександрівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Квач Юлія МиколаївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Квашук Дмитро МихайловичКафедра економічної кібернетики000
Кевлюк Ірина ВолодимирівнаКафедра журналістики000
Келічава Яна БогданівнаКафедра української мови та культури000
Кеменяш Юрій МихайловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Кирик Тетяна ІванівнаКафедра хімії і хімічної технології000
Кириченко Наталія МихайлівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Кичань Ольга Миколаївнакафедра технологій управління (ТУ)000
Кияниця Леонід ЛеонідовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Кінащук Ігор ФедоровичНАУ000
Кір’язев Петро МиколайовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Кірхар Наталія ВолодимирівнаКафедра прикладної інформатики000
Кірчу Федір ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Кічата Наталія МиколаївнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Кічігін Андрій Анатолійович Кафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Клавдієнко Світлана ІванівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Клименко Ганна АнатоліївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Климова Асія СабирівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Клиніна Тетяна СергіївнаКафедра історії та документознавства000
Клімін Володимир ВолодимировичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Клімчук Галина ПетрівнаКафедра української мови та культури000
Кліщ Ірина КостянтинівнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Клобуков Віталій ВіталійовичНАУ000
Клобукова Людмила ПетрівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Клюєв Євген ІвановичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Клюй Володимир МиколайовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Кметик Христина ВолодимирівнаКафедра цивільного права і процесу000
Коваленко Наталія ВасилівнаКафедра міжнародної економіки 000
Коваленко Ольга ВасилівнаДеканат ФЕБА000
Коваленко Юлія ОлександрівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Ковалівнич Олександра ЮріївнаНАУ000
Коваль Катерина ВасилівнаНАУ000
Ковальов Микола ОлександровичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Ковальов Олександр МихайловичКафедра біотехнології000
Ковальчук Олена ГеоргіївнаНАУ000
Ковалюк Ольга КостянтинівнаДеканат АКФ000
Ковтонюк Інна Юхимівна Кафедра вищої математики000
Ковтун Олена ВіталіївнаКафедра іноземної філології000
Ковтуненко Вікторія МиколаївнаКафедра обліку і аудиту000
Кодола Раїса МиколаївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Козаревич Вікторія ОлександрівнаКафедра електроніки000
Козелецька Ірина СтепанівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Козирєва Валентина ПетрівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Козлітін Олексій ОлександровичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Козлов Віктор ДмитровичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Козлов Володимир ВікторовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Козлова Тетяна ВолодимирівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Козловський Володимир ФедоровичКафедра електротехніки та світлотехніки000
Колесник Максим ВіталійовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Колісник Олена ВасилівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Колісніченко Анна ВіталіївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Коломієць Юрій ВасильовичКафедра електротехніки та світлотехніки000
Колчанова Алла ВалеріївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Командровська Вероніка ЄвгенівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Кондакова Тетяна СергіївнаКафедра екології000
Кондратюк Василь МихайловичНАУ000
Кондратюк Марина Василівна НАУ000
Кондрашевська (Гладун) Юлія ПетрівнаКафедра історії та документознавства000
Коніцула Тетяна ЯківнаНАУ000
Конопляник Леся МиколаївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Конрад Тетяна ІгорівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Копилов Станіслав ВолодимировичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Корбут Лідія АндріївнаНАУ000
Корнєєв Юрій ВалентиновичКафедра цивільного права і процесу000
Корнієнко Анатолій ОлександровичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Корнієнко Світлана ПетрівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Корнілов Володимир СтепановичКафедра соціології та політології000
Король Лілія ПавлівнаКафедра авіаційної англійської мови000
Корольов Петро ВасильовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Коротя Володимир ВладиславовичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Коршикова Тетяна Вячеславівна НАУ000
Коршикова Тетяна Вячеславівна НАУ000
Косоголова Людмила ОлексіївнаКафедра біотехнології000
Костира Наталія ОлександрівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Костюнік Олена ВалеріївнаКафедра обліку і аудиту000
Костюнік Руслан ЄвгеновичНАУ000
Костюченко Леся ВячеславівнаКафедра логістики000
Костюченко Ольга АнатоліївнаКафедра архітектури000
Косяк Валентина ІванівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Котикова Олена МихайлівнаКафедра соціальних технологій000
Котовська Ольга ВячеславівнаКафедра управління професійною освітою (УПО)000
Коцюр Анатолій БорисовичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Кочеткова Оксана ВалеріївнаНАУ000
Кошак Олександр Михайлович Кафедра журналістики000
Кошетар Уляна ПетрівнаКафедра соціології та політології000
Кравець Іван Андрійович000
Кравцов Віктор ІвановичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Кравченко (Конопленко) Євдокія ГригорівнаКафедра журналістики000
Кравченко Вікторія ВалеріївнаКафедра вищої математики000
Кравченко Володимир ІвановичКафедра журналістики000
Кравченко Олена ОлегівнаКафедра економіки повітряного транспорту 000
Кравчишин Ігор ОлексійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Кравчук Наталія МиколаївнаКафедра економіки повітряного транспорту 000
Кравчук Тетяна ВолодимирівнаКафедра хімії і хімічної технології000
Краснов Володимир МиколайовичКафедра авіоніки000
Краснопольський Андрій ОлександровичНАУ000
Красноусова Ольга ЮрійовнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Кресан Тетяна Дмитрівна000
Кривицька Наталія ЮріївнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Криворучко Ольга ВікторівнаКафедра маркетингу000
Крилова Тетяна ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Кринецький Михайло ІвановичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Крупко Андрій ІгоровичНАУ000
Крячок Сергій Дмитрович000
Кубальський Владислав НарцизовичКафедра кримінального права та процесу000
Кудренко Станіслава ОлексіївнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Кудрицька Жанна ВолодимирівнаКафедра економічної кібернетики000
Кузнецова Олена Олександрівна Кафедра біотехнології000
Кузьменко Наталія СергіївнаКафедра технологій аеропортів (ТА)000
Кузьменко Тетяна ІванівнаКафедра технологій аеропортів (ТА)000
Кузьмич Людмила ВолодимирівнаНАУ000
Куклінський Максим ВолодимировичДеканат ФККПІ000
Кулик Володимир АнтоновичКафедра логістики000
Кулинич Олександра ІванівнаКафедра журналістики000
Кулініч Олексій ВасильовичКафедра технологій аеропортів (ТА)000
Кульчицький Віктор ІвановичКафедра іноземної філології000
Кумановський Михайло Володимирович Кафедра кримінального права та процесу000
Курбет Лідія ВікторівнаКафедра технологій аеропортів (ТА)000
Курілов Володимир ІвановичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Курченко Тетяна ЄвгенівнаКафедра історії та документознавства000
Куцан Олена ІванівнаКафедра журналістики000
Куценко Олександр ВікторовичНАУ000
Куценко Олена ВікторівнаКафедра іноземних мов000
Кучер Наталія ОлексіївнаКафедра журналістики000
Кучеренко Валентина ЛеонідівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Кучеренко Валентина СтепанівнаКафедра країнознавства і туризму000
Кучерява Ольга МиколаївнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Лавриненко Олександр ЮрійовичКафедра телекомунікаційних систем000
Лавріненко Неля ОлександрівнаНАУ000
Лаврухіна Тетяна ВасилівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Ладогубець Наталя ВіталіївнаДеканат АКФ000
Лазаренко Сергій ВолодимировичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Лазарєв Віктор ГеоргійовичКафедра біотехнології000
Лазоренко Наталія Леонідівна Кафедра іноземних мов000
Ланцедова Юлія Олександрівна Кафедра кримінального права та процесу000
Лахін Борис ФедоровичКафедра загальної та прикладної фізики000
Лебідь Сергій ОлександровичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Левковська Тетяна Андріївна Кафедра вищої математики000
Лесик Ганна ВолодимирівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Лесь Ірина ОлександрівнаДеканат ФМВ000
Линтвар Ольга МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Лисак Ольга БорисівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Лисницька Катерина МиколаївнаКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Литвин Валерій ВасильовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Литвинська Світлана ВіталіївнаКафедра історії та документознавства000
Литвинчук Наталя БорисівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Литовченко Ірина ВасилівнаНАУ000
Лич (Назарук) Оксана МиколаївнаКафедра авіаційної психології000
Личик Віктор ІвановичКафедра технологій аеропортів (ТА)000
Личманенко Олеся Г.000
Лищенко Оксана ТарасівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Літвінова Ірина ФеофанівнаКафедра кримінального права та процесу000
Ліченко Анна ДмитрівнаКафедра журналістики000
Лобода Світлана МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Логвиненко Аліса ОлександрівнаКафедра кримінального права та процесу000
Лозова Ірина ЛеонідівнаКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Лужбін Віктор МиколайовичНемає000
Лукашенко Аліса ІванівнаКафедра країнознавства і туризму000
Лукашенко Вікторія ВікторівнаДеканат ФККПІ000
Лукашова Інна ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Лупандін Михайло ВікторовичНАУ000
Луппо Олександр ЄвгенійовичКафедра аеронавігаційних систем000
Любунь Кирил ОлександровичНАУ000
Ляшенко Дмитро Олексійович000
Магда Євген ВалерійовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Маєвська Оксана МиколаївнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Мазур Віра ІванівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Мазур Тетяна АркадіївнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Мазур Яна СергіївнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Мазуренко Зоя ЮріївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Майбородін Борис АнатолійовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Макаренко Микола ГригоровичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Макаричева Валентина ВолодимирівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Макаров Василь ІвановичДеканат ФАБД000
Максимович Галина ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Максимюк Марія РоманівнаКафедра хімії і хімічної технології000
Малахівська Ганна ВолодимирівнаКафедра маркетингу000
Малежик Олександр ІвановичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Малецький Іван КостянтиновичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Малюк Ірина АнатоліївнаКафедра прикладної інформатики000
Малютенко Тетяна ЛеонідівнаКафедра аеронавігаційних систем000
Малярчук Василь ОлександровичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Малярчук Назар ВікторовичКафедра кримінального права та процесу000
Мартиненко Іванна ОлександрівнаКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Мартинова Оксана ПетрівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Мартинюк Василь СеменовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Марченко Надія БорисівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Масловський Борис ГеоргійовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Матвієнко Роман ОлександровичКафедра економіки та бізнес технологій000
Матвійчук-Юдіна Олена ВасилівнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Матюхіна Олександра АнатоліївнаКафедра філософії000
Матющенко Наталія ВолодимирівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Машков Ігор ЛеонідовичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Межжеріна Ганна ВалентинівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін 000
Мелешко Олена ОлексіївнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Мелешко Тетяна ВікторівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Мельник Володимир БорисовичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Мельник Євгеній ЮрійовичКафедра іноземних мов000
Мельникова Катерина СергіївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Мельніков Дмитро ЄвгенійовичКафедра авіоніки000
Меняйлов Сергій МиколайовичКафедра загальної та прикладної фізики000
Мержвинська Анна МиколаївнаКафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти 000
Мєняйлов Сергій МиколайовичКафедра загальної та прикладної фізики000
Миронець Оксана МиколаївнаКафедра конституційного і адміністративного права000
Михайлова Віра ІванівнаКафедра іноземних мов000
Михалевич Віктор ВадимовичКафедра містобудування000
Михацький Олексій ЮрійовичНАУ000
Мишакова Тетяна МиколаївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Мігель Сергій ВалерійовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Мізюк Світлана ГеоргіївнаКафедра міжнародної економіки 000
Мілетич Ольга ОлегівнаКафедра публічного управління та адміністрування (ПУА)000
Міляєв Юрій ПетровичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Міненко Михайло Анатолійовичкафедра технологій управління (ТУ)000
Мірошник Світлана ОлексіївнаКафедра іноземної філології000
Мірошниченко Микола ГригоровичКафедра військової підготовки000
Мірошниченко Наталія СергіївнаКафедра електроніки000
Мірошниченко Олександра СергіївнаКафедра електроніки000
Міхалочкін Микола АндрійовичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Моденов Юрій БорисовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Молодцов Микола ФедоровичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Молчанов Олексій ВолодимировичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Молчанова Катерина МихайлівнаКафедра логістики000
Моржов Володимир ІвановичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Моржова Людмила ІванівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Мороз Андрій СергійовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Мороз Ігор ВіталійовичКафедра військової підготовки000
Мороз Олег ВасильовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Морозова Любов ВасилівнаКафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти 000
Москаленко Олена ІванівнаКафедра англійської мови000
Москальцов Андрій ЮрійовичКафедра дизайну інтер'єру000
Муранов Олександр Сергійович000
Муранова Наталія ПетрівнаДеканат ННІІОТ000
Мурзакова Ірина ІванівнаНАУ000
Набок Інна ІванівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Навроцький Денис ОлександровичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Надточій Василь ІвановичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Надутенко Тетяна ВікторівнаКафедра мультимодальних перевезень000
Назаренко Галина ІванівнаКафедра журналістики000
Назаренко Олександра ПавлівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Наконечний Петро АндрійовичКафедра військової підготовки000
Настенко Лариса ГригорівнаКафедра історії та документознавства000
Науменко Микола ПетровичКафедра військової підготовки000
Немлій Людмила СергіївнаКафедра авіаційної англійської мови000
Нетреба Жанна МиколаївнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Нечипорук Віталій ВолодимировичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Нечипорук Олена ПетрівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Нещадим Владислав ОлеговичКафедра архітектури000
НЄМТІНОВ Володимир МиколайовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Нікітіна Галина МиколаївнаКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Ніколаєнко Володимир ЛеонідовичКафедра соціології та політології000
Ніколаєнко Олександр ЄвгеновичКафедра аерокосмічної геодезії000
Новак Валентина ОлексіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Новальська Надія ІванівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Новицька Наталія ДмитрівнаКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Новіков Володимир СтефановичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Новікова Наталія ЄвгенівнаКафедра соціальних технологій000
Новікова Олександра ОлександрівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Новоселов Євген ФеофановичКафедра хімії і хімічної технології000
Носань Неля АнатоліївнаНАУ000
Обуховська Любава ВасилівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Овдієнко Оксана ВасилівнаКафедра логістики000
Овсак Оксана ПавлівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Овсянкін Анатолій Михайловичкафедра технологій управління (ТУ)000
Овсяннікова Наталія ВолодимирівнаКафедра економічної кібернетики000
Окоча Сергій ВасильовичКафедра радіоелектронних пристроїв та систем000
Олег Вячеслав МихайловичКафедра військової підготовки000
Олешко Тетяна АнатоліївнаКафедра прикладної математики000
Олійник Олег ПетровичКафедра вищої та обчислювальної математики000
Омельченко Катерина ВікторівнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Омельченко Олександр ДмитровичКафедра мультимодальних перевезень000
Омельчук Ігор ПавловичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Оніщенко Ольга ВікторівнаКафедра цивільного права і процесу000
Онопрієнко Олександр ДаниловичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Онуфрійчук Ганна ІванівнаКафедра української мови та культури000
Оргєєва Світлана ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Орденов Сергій СергійовичКафедра філософії000
Орленко Наталія АнатоліївнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Орлянський Валерій ВалентиновичНАУ000
Осадча Олена АнатоліївнаКафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти 000
Осадько Олександр ОлексійовичКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Осмоловський Олександр ІвановичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Остапенко Олександр СергійовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Остапенко Тетяна ГеннадіївнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Остапчук Світлана СергіївнаКафедра журналістики000
Острошапський Сергій АнатолійовичКафедра військової підготовки000
Охмакевич Валерій МиколайовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Охремчук Олена СергіївнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Павільч Валентин МиколайовичНАУ000
Павлиш Володимир ДмитровичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Павлюк Ганна ОлегівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Падун Алла ОлексіївнаКафедра екології000
Падун Роман ВікторовичКафедра цивільного права і процесу000
Падун Роман ВолодимировичКафедра цивільного права і процесу000
Пазюра Людмила ВолодимрівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Панасюк Ірина ПетрівнаКафедра управління професійною освітою (УПО)000
Пасічник Олена СтепанівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Паскал Жанна ВалеріївнаКафедра історії та документознавства000
Пахненко Валерія ВалеріївнаКафедра вищої математики000
Пахомов Василь ІвановичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Пащенко Наталія ВікторівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Передерій Надія МиколаївнаДеканат ФТМЛ000
Першукова Оксана ОлексіївнаКафедра авіаційної англійської мови000
Пестушко Валерій ЮрійовичКафедра країнознавства і туризму000
Петленко Ірина ВалеріївнаДеканат ННІНО000
Петращук Олена ПетрівнаКафедра авіаційної англійської мови000
Петренко Андрій БорисовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Петренко Євген Миколайович000
Петренко Олександр ВіталійовичКафедра авіаційної психології000
Петренко Степан ПавловичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Петренко Тетяна ВячеславівнаКафедра соціальних технологій000
Петриченко Сергій ОлексійовичКафедра військової підготовки000
Петропавловська Світлана ЄвгенівнаКафедра маркетингу000
Петюх Григорій ПавловичКафедра біотехнології000
Пєтухов Юрій ВасильовичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Пивоваров Олександр ГригоровичКафедра архітектури000
Пилипович Григорій ГеоргійовичНАУ000
Пилипчук Марина ЛеонідівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Пильгун Наталія ВасилівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Пічкурова Зоя ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Пламеницька Ольга АнатоліївнаКафедра дизайну інтер'єру000
Плетенецька Юлія МиколаївнаКафедра англійської філології і перекладу000
Плужніков Борис ОлексійовичНАУ000
Погорелов Володимир ВолодимировичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Пода Тетяна АнатолієвнаКафедра філософії000
Подкопаєва Юлія ВалеріївнаКафедра авіаційної психології000
Подофей Світлана ОлексіївнаКафедра авіаційної психології000
Подскребко Олександр СергійовичКафедра економічної кібернетики000
Позняк Оксана ВолодимирівнаКафедра логістики000
Поканєвич Юрій ВікторовичКафедра маркетингу000
Покора Павло ГеоргійовичКафедра військової підготовки000
Поліщук Інна ВолодимирівнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Поліщук Оксана ВолодимирівнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Поліщук Сергій ТимофійовичКафедра аеронавігаційних систем000
Половая Наталія ОлександрівнаКафедра соціології та політології000
Полоус Ольга ВікторівнаНАУ000
Полторацька Ольга ТеодозіївнаКафедра міжнародної економіки 000
Полухін Анатолій ВасильовичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Полякова Оксана ВікторівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Полякова Олена ВолодимирівнаКафедра хімії і хімічної технології000
Попа Юрій Миколайович000
Попадюк Сергій СтаніславовичКафедра іноземної філології000
Попик Наталія Володимирівна (Ратушна)Кафедра економічної кібернетики000
Попович Оксана ВасилівнаКафедра обліку і аудиту000
Потапенко Андрій ЙосиповичНАУ000
Похиленко Ірина СергіївнаКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Поштаренко Анна ВіталіївнаКафедра біотехнології000
Правдохін Вадим ВалерійовичКафедра основ архітектури та дизайну000
Привольнева Світлана ОлексіївнаКафедра дизайну інтер'єру000
Примаченко Сергій ВолодимировичКафедра хімії і хімічної технології000
Приходько Оксана ЮріївнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Пришупа Юлія ЮріївнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Прищепа Наталія ПетрівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Провотар Тетяна Феофілівна Кафедра іноземних мов за фахом000
Пронь Світлана ВіталіївнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Проскурка Наталія МиколаївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Прохорова Марина ЕдуардівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Проценко Микола МихайловичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Пузиренко Олександр ЮрійовичКафедра телекомунікаційних систем000
Пузирний Валерій ІвановичКафедра основ архітектури та дизайну000
Путренко Віктор Валентинович000
Пучков Юрій ПавловичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Пушкін Юрій ОлександровичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
П'яних Борис ЄгоровичКафедра електроніки000
Рагімова Анастасія БорисівнаКафедра соціології та політології000
Радзієвський Володимир АнатолійовичНАУ000
Радішевський Микола ФедоровичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Радченко Ганна АнатоліївнаКафедра маркетингу000
Радченко Марина ІгорівнаКафедра соціальних технологій000
Радченко Олена АндріївнаКафедра маркетингу000
Разумова Катерина МиколаївнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Ракитіна Тетяна ІванівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Раменська Світлана ЄвгенівнаКафедра маркетингу000
Ратинський Валерій ВалерійовичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Редько Світлана ПетрівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Ремига Юлія СергіївнаКафедра логістики000
Рєзник Олександр МиколайовичНАУ000
Ржевська Дарія ОлександрівнаКафедра іноземних мов000
Ржевська Ніна ФедорівнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Рибалкін Володимир Олександрович000
Рибалко Мирослава-Марія ОлександрівнаКафедра авіаційної англійської мови000
Рибалко Олена ЛеонідівнаНАУ000
Рибальченко Олександр СергійовичНАУ000
Рибасова Наталка ОлександрівнаКафедра прикладної інформатики000
Рибачук Людмила ВіталіївнаКафедра прикладної математики000
Рибікова Ганна ВолодимирівнаКафедра кримінального права та процесу000
Риженко Людмила МихайлівнаКафедра журналістики000
Рижко (Сьомочкіна) Олена МиколаївнаКафедра журналістики000
Ричка Марина АнатоліївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Розум Ігор ОлександровичДеканат ННІІОТ000
Розум Марія ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Романов Євген ІвановичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Романов Станіслав ФедоровичНАУ000
Романченко Наталя ВолодимирівнаКафедра української мови та культури000
Росінська Галина ПавлівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Рубцов Анатолій Львович НАУ000
Ругайн Олександр ВолодимировичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Руденко Віра МиколаївнаКафедра хімії і хімічної технології000
Руденко Микола ПетровичКафедра авіаційної психології000
РУДИК Світлана АнатоліївнаКафедра авіаційної психології000
Рудіна Марина ВолодимирівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Руднєва Марина ГригорівнаКафедра країнознавства і туризму000
Рудницька Жанна ОлександрівнаКафедра загальної та прикладної фізики000
Румянцев Анатолій ПавловичКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Русаловский Анатолій ВікторовичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Рябий Мирослав ОлександровичКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Рябова Любов ВолодимирівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Рябоконь Всеволод АндрійовичНАУ000
Рябчевський Олег ВолодимировичКафедра екології000
Рязановська Вікторія ВікторівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Сабірова Індіра МиргазимівнаКафедра маркетингу000
Сабітова Алла ПавлівнаКафедра іноземної філології000
Савицький Володимир ДмитровичКафедра екології000
Савченко Лариса Іванівна000
Сагратова Каріна Едуардівна Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Садова Віталіна ВікторівнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Саєнко Анатолій ОлександровичНАУ000
Сайчук Віктор СтепановичКафедра країнознавства і туризму000
Салімов Ринат МартиновичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Самойленко Людмила ВеніамінівнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Сандига Олег АнатолійовичНАУ000
Сандовенко Ірина ВасилівнаКафедра іноземних мов000
Санжаровець Валентина МиколаївнаКафедра соціальних технологій000
Свентицька Валентина АндріївнаКафедра базових і спеціальних дисциплін (БСД)000
Свірідова Юлія ОлександрівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Свірко Володимир ОлександровичНАУ000
Світич Лідія МихайлівнаКафедра іноземних мов000
Седляр Михайло ОлеговичКафедра економіки та бізнес технологій000
Семак Інна ВікторівнаКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Семененко Валерій БорисовичКафедра аеронавігаційних систем000
Семененко Олександра ВасилівнаНАУ000
Семерягіна Мирослава МиколаївнаКафедра логістики000
Семигінівська Тетяна ГригорівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Семиченко Валентина АнатоліївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Сенчило Надія ОлексіївнаКафедра української мови та культури000
Сердюков Володимир АндрійовичКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Сечейко Олена ВіталіївнаКафедра авіаційної психології000
Сєдак Олександр ІгоровичКафедра основ архітектури та дизайну000
Сивашенко Терентій ІвановичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Сидоренко Катерина ВікторівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Сидоренко Леся ІванівнаКафедра української мови та культури000
Сидоренко Олександр ЮрійовичДеканат АКФ000
Сидорчук Людмила АндріївнаКафедра управління професійною освітою (УПО)000
Сильнягін Анатолій ОлексійовичКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Синельніков Олексій ОлексійовичКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Ситник Олександр ГеоргійовичКафедра авіоніки000
Ситнянських Любов МихайлівнаКафедра авіоніки000
Сібрук Анастасія ВолодимирівнаКафедра української мови та культури000
Сібрук Віктор ЛеонідовичКафедра маркетингу000
Сівашенко Тетяна ВолодимирівнаКафедра управління професійною освітою (УПО)000
Сігнаєвський Олександр МиколайовичКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Сіденко Світлана ВолодимирівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Сідоркіна Олена МиколаївнаКафедра філософії000
Сідорова Олена ІгорівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Сімкова Тетяна ОлексіївнаКафедра економіки повітряного транспорту 000
Сінько Юрій ІвановичКафедра прикладної інформатики000
Сірий Дмитро ТерентійовичКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Сітко Алла ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Скалова Валентина АнатоліївнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Скворок Іван МихайловичКафедра військової підготовки000
Скворцов Сергій ОлександровичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Скиба Іван ПетровичКафедра філософії000
Скиба Оксана ПетрівнаКафедра філософії000
Скидан Інна ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Скирда Тетяна СергіївнаКафедра іноземних мов000
Скребнєва Світлана МиколаївнаКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Скрипник Лілія РусланівнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Скуз Ганна ОлександрівнаКафедра обліку і аудиту000
Скуратівська Людмила ГригорівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін 000
Слесаренко Катерина СергіївнаНАУ000
Слободська Ірина АндріївнаКафедра цивільного права і процесу000
Слободян Олександр ПетровичКафедра авіоніки000
Слобоженко Руслан АнатолійовичКафедра іноземних мов000
Смирнова Лариса ВікторівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Смолінчук Лариса СимонівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Смольніков Юрій БорисовичКафедра історії та документознавства000
Сніжко Андрій Ерленович000
Собова Світлана ЮріївнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Совгіря Тетяна МиколаївнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Сокол Олег Леонідович Кафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Соколова Зоя СергіївнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Соколова Олена ЄвгенівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Соловей Надія ВасилівнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)000
Соловйов Дмитро ОлександровичКафедра телекомунікаційних систем000
Соловйова Олена ОлександрівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Сорокун Ганна ВасилівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Спаська Олена АнатоліївнаКафедра хімії і хімічної технології000
Старостіна Катерина ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Стасюк Олександр ПетровичКафедра економіки та бізнес технологій000
Статніков Юрій ЯковичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Стегній Світлана ІванівнаКафедра екології000
Стежко Юрій ГригоровичКафедра іноземних мов за фахом000
Стельмах Олександр ВолодимировичНАУ000
Степанець Надія ПавлівнаКафедра країнознавства і туризму000
Степура Віктор СтепановичКафедра комп’ютерних технологій будівництва000
Стецик Христина МиколаївнаКафедра української мови та культури000
Стецівка Мар'ян РомановичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Стецюк Михайло ПетровичКафедра землеустрою та кадастру 000
Стовпник Наталія МиколаївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Столярчук Ярослава МихайлівнаКафедра міжнародних економічних відносин і бізнесу000
Струк Ірина ВасилівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Стукач Микола ДмитровичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Суворова Наталія ОлександрівнаДеканат ФТМЛ000
Сундучков Костянтин СтаніславовичКафедра авіаційних радіоелектронних комплексів000
Суровцев Олександр ЮрійовичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Сухова Надія МиколаївнаКафедра філософії000
Сушич Олексій ПетровичКафедра аеронавігаційних систем000
Сябрук Ігор МиколайовичКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Талалаєв Володимир ОпанасовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Талах Світлана МихайлівнаКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Танцюра Олена СтаніславівнаКафедра цивільного права і процесу000
Тапол Михайло ВолодимировичКафедра військової підготовки000
Таран Віктор МиколайовичКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Тараненко Олександр БогдановичНАУ000
Тарасенко Тарас ВалерійовичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Темніков Андрій ВолодимировичКафедра прикладної математики000
Теплінський Геннадій ВікторовичКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Теремінко Лариса ГригорівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Терещенко Володимир АндрійовичНАУ000
Терещенко Елеонора ЮріївнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Тимошенко Марія МиколаївнаКафедра містобудування000
Тихонюк Леся ВолодимирівнаНАУ000
Тихонюк Леся ВолодимирівнаНАУ000
Тихонюк Тетяна АнатоліївнаНАУ000
Тімкін Іван ФедотовичКафедра соціальних технологій000
Тімуш Ірина СергіївнаКафедра цивільного права і процесу000
Ткаченко Олександр АндрійовичКафедра інженерії програмного забезпечення000
Ткаченко Олена ВолодимирівнаКафедра хімії і хімічної технології000
Ткаченко Світлана ІванівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Ткачова Наталія МиколаївнаКафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти 000
Ткачук Леоніла МиколаївнаКафедра країнознавства і туризму000
Ткачук Світлана ПавлівнаКафедра іноземних мов000
Тодосієнко Анна ОлександрівнаКафедра кримінального права та процесу000
Токарук Віталій ВолодимировичКафедра технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки (ТВВАТ)000
Толочко Світлана ВікторівнаКафедра управління професійною освітою (УПО)000
Толстікова Олена ВолодимирівнаКафедра прикладної інформатики000
Толстопятова Олена ЮріївнаНАУ000
Томащук Олексій ПетровичКафедра прикладної математики000
Тофанчук Анатолій ТимофійовичДеканат ФЕБА000
Трикоз Валерій ПавловичНАУ000
Триколенко Софія ТарасівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Трофименко Вікторія Ігорівна Кафедра вищої математики000
Трохименко Наталія ВікторівнаКафедра електроніки000
Троцюк Ніна ВалеріївнаДеканат ЮФ000
Трошкіна Олена АнатоліївнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Троян Сергій СтаніславовичКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Трюхан Олег МиколайовичКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Туз Микола ДмитровичКафедра підтримання льотної придатності авіаційної техніки (ЗЛПАТ)000
Тупко Наталя ПетрівнаКафедра прикладної математики000
Турло Юрій Григоровичкафедра технологій управління (ТУ)000
Турова Лариса ЛеонідівнаКафедра фінансів, банківської справи та страхування (ФБСС)000
Тюрменко Ірина ІванівнаКафедра історії та документознавства000
Уварова Ганна ШевкетівнаКафедра країнознавства і туризму000
Ударцева Тетяна ЄвгенівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Удод Аліна ВолодимирівнаКафедра авіаційної психології000
Удод Наталія ЛеонівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Ус Вікторія ФеліксівнаКафедра дизайну інтер'єру000
Усачов Юрій Олександрович000
Устинов Петро ОлександровичНАУ000
Ушенко Наталя ВалентинівнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Федорченко Світлана ВолодимирівнаКафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти 000
Федорчук Світлана Володимирівна Кафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Федчук Лілія ІванівнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Філатова Тетяна ГеоргіївнаКафедра філологічних та природничих дисциплін000
Філик Наталія ВолодимирівнаКафедра цивільного права і процесу000
Філінович Валерія ВікторівнаКафедра цивільного права і процесу000
Фісун Юлія ВолодимирівнаКафедра маркетингу000
Фокін Сергій ПавловичКафедра країнознавства і туризму000
Фоменко Алла МиколаївнаКафедра міжнародних відносин, інформації та регіональних студій000
Фоміна Наталія БорисівнаКафедра комп'ютерних систем та мереж000
Фотинюк Володимир ГригоровичКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Фролова Наталія ЕвгенівнаКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Фузік Михайло ІгоровичНАУ000
Хайдарі Наталія ІгорівнаКафедра іноземної філології000
Хайдарова Тетяна МиколаївнаКафедра маркетингу000
Халецька Леся ПилипівнаКафедра історії та документознавства000
Халіль Сергій АхмедовичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Халімон Наталія ФедорівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Харицька Світлана ВасилівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Харламенко Валентина БорисівнаКафедра управління професійною освітою (УПО)000
Харченко Олена ВасилівнаКафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів (АДБПЛА)000
Харченко Олена МихайлівнаКафедра основ архітектури та дизайну000
Харчишина Олена ВолодимирівнаКафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств (МЗЕДП)000
Хачатрян Вікторія ВікторівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Хижняк Сергій ВасильовичКафедра конструкції літальних апаратів (КЛА)000
Химерик Тетяна ЮріївнКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Хіренко Оксана ОлександрівнаКафедра журналістики000
Ходаков Данііл ВікторовичКафедра прикладної інформатики000
Ходаковська Аліна ПетрівнаКафедра інженерії програмного забезпечення000
Холковський Юрій РомановичКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Холявкіна Тетяна ВолодимирівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Хоменко-Семенова Леся ОлексіївнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Хохліна Олена ПетрівнаКафедра авіаційної психології000
Хоцяновська Наталя ФранцівнаКафедра цивільного права і процесу000
Храбан Тетяна ЄвгенівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Цветкова Тетяна ФедорівнаНАУ000
Целіщев Олег ЮрійовичКафедра військової підготовки000
Цибрій Юрій ОлександровичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Цимбаліст Лариса ДмитрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Циховська Елліна ДмитрівнаКафедра журналістики000
Чайка Наталія ГригрівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Чемакіна Октябрина ВолодимирівнаДеканат ФАБД000
Ченбай Наталія АнатоліївнаКафедра філософії000
Череватюк Вікторія БогданівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Черіпко Сергій Іванович000
Чернець Мирон ВасильовичКафедра машинознавства, стандартизації та сертифікації 000
Чернишова Оксана СергіївнаКафедра реконструкції аеропортів та автошляхів000
Чинченко Юрій ВолодимировичКафедра аеронавігаційних систем000
Чирков Артем ВалерійовичКафедра прикладної математики000
Чорнолуцький Руслан ВасильовичКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Чуб Людмила Олексіївна Кафедра вищої математики000
Чуба Ірина ВікторівнаКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Чукаріна Наталія МиколаївнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Чумак Олег ІвановичКафедра авіаційних двигунів (АД)000
Чунарьова Анна ВадимівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Чупаха Людмила ДмитрівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Чупрій Леонід ВасильовичКафедра соціології та політології000
Чуріна Олександра ЙосипівнаКафедра автоматизації та енергоменеджменту (АЕМ)000
Чухліб Тетяна МихайлівнаКафедра української мови та культури000
Шапенко Людмила ОлександрівнаКафедра теорії та історії держави і права000
Шаповал Ірина ГригорівнаКафедра соціології та політології000
Шаповалов Володимир ФедоровичНАУ000
Шатило Юлія Петрівна Кафедра соціальних технологій000
Шахновська Ірина ІгорівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Шашкін Андрій ВолодимировичКафедра військової підготовки000
Шванова Оксана ВолодимирівнаКафедра англійської філології і перекладу000
Швачко Тетяна ІванівнаКафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)000
Шевель Людмила ВіталіївнаКафедра комп’ютерних технологій дизайну і графіки000
Шевченко Анна ВалеріївнаКафедра маркетингу000
Шевченко Вікторія МихайлівнаКафедра соціальних технологій000
Шевченко Галина Володимирівна000
Шевченко Ірина ВікторівнаКафедра вищої математики000
Шевченко Наталія ОлексіївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Шевченко Олександр ПетровичКафедра комп’ютерних інформаційних технологій000
Шевченко Ольга РоальдівнаКафедра авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів (АКІК)000
Шевченко Світлана ОлександрівнаКафедра землеустрою та кадастру 000
Шевченко Юлія ВікторівнаКафедра організацій авіаційних перевезень000
Шевчук Віталій СерафимовичКафедра механіки (МЕХ)000
Шевчук Інна ЛеонідівнаКафедра української мови та культури000
Шелуха Олексій ОлеговичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Шибицька Наталія МиколаївнаКафедра комп’ютерних мультимедійних технологій000
Шип Лілія ОлександрівнаКафедра фізичного виховання та спортивної підготовки000
Широкова-Мурараш Ольга ГеннадіївнаКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Шишкін Леонід ПавловичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Шкварницька Тетяна ЮріївнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Шкурко Олена ПетрівнаНАУ000
Шломенко Олена БорисівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Шматок Олександр СтаніславовичКафедра комп`ютеризованих систем захисту інформації000
Шоріна Тетяна ГеннадіівнаКафедра філософії000
Шостак Оксана ГригорівнаКафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики000
Шугайло Яна ВолодимирівнаКафедра педагогіки та психології професійної освіти000
Шульга Володимир ПетровичНАУ000
Шульга Тетяна ВалеріївнаКафедра іноземних мов за фахом000
Шульгіна Валентина ІванівнаКафедра журналістики000
Шуляр Наталія МиколаївнаКафедра економіки та бізнес технологій000
Шумков Валерій ГригоровичКафедра інформаційно-вимірювальних систем (ІВС)000
Шуст Наталія БорисівнаКафедра цивільного права і процесу000
Щепіна Тетяна ГеоргіївнаКафедра обліку і аудиту000
Щербак Тетяна ЛеонідівнаКафедра засобів захисту інформації (ЗЗІ)000
Щербатенко Ірина ВолодимирівнаКафедра обліку і аудиту000
Щербина Богдан СергійовичКафедра цивільного права і процесу000
Щербина Володимир ПорфирійовичКафедра безпеки інформаційних технологій (БІТ)000
Юлдашев Сергій ОлексійовичКафедра господарського, повітряного та космічного права 000
Юрченко Олексій МиколайовичКафедра систем управління літальних аваратів (СУЛА)000
Юрченко Ольга АндріївнаКафедра історії та документознавства000
Юрченко Світлана ОлександрівнаКафедра іноземних мов за фахом000
Якимець Ірина ВячеславівнаКафедра цивільної та промислової безпеки 000
Яковенко Алла КазимирівнаКафедра соціології та політології000
Яковенко Любов ВікторівнаКафедра комп’ютеризованих систем управління000
Яковенко Юрій ІвановичКафедра соціології та політології000
Яковицька Лада СавеліївнаКафедра авіаційної психології000
Ямненко Тетяна МихайлівнаКафедра цивільного права і процесу000
Янчук Марина БорисівнаКафедра організації авіаційних робіт і послуг000
Яреміч Тетяна ІванівнаКафедра комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій (КЕСТ)000
Ярмолюк Олексій ЯрославовичКафедра маркетингу000
Ясакова Тетяна ЮріївнаКафедра хімії і хімічної технології000
Ясиніцький Едуард ПетровичДеканат АКФ000
Яцишин Марта ЮріївнаКафедра міжнародного права та порівняльного правознавства000
Яцко Катерина СергіївнаКафедра економічної кібернетики000
Ящук Олександр ПетровичКафедра гідрогазових систем (ГГС)000
Ящук Олеся ПетрівнаКафедра іноземних мов за фахом000