YetAnotherForum
Ласкаво просимо, Гість Пошук | Вхід

Поширені питання (ЧАВО) Опції
ForumAdmin
#1 Залишено : 25 июня 2010 г. 13:47:57
Ранг: Адміністратор

Групи: Administrators

Балів: 48
Що таке НТБ НАУ?

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету.
Докладніше за адресою:
http://www.lib.nau.edu.ua/about/

Як зареєструватися (стати читачем) НТБ НАУ?

Для того, щоб зареєструватися у НТБ НАУ, необхідно завітати до пункту реєстрації, що знаходится у холі на першому поверсі головного корпусу бібліотеки (корпус 8б).Розташування корпусу дивіться на мапі.При собі необхідно мати студентський квиток та паспорт. Після реєстрації Ваш студентський квиток буде слугувати одночатсно і читацьким квитком.

Де тут інтернет?

Користування інтернетом можливо у комп’ютерному класі на першому поверсі (кімн. 19) та за домпомогою 8 точок доступу Wi-Fi (Назви Wifinau*, wnfi.*, NTB, де * - номер точки). Крім того, у залі каталогів (кімн. 15) є доступ до 50 сайтів навчального характеру.

Чи є у вас Wi-Fi?

Так. У корпусах де знаходяться приміщення бібліотеки Ви можете користуватися бездротовим доступом до ресурсів НТБ та Інтернет. На сьогодні за допомогою мережі Wi-Fi є доступ до всіх ресурсів НАУ та до 50 сайтів навчального характеру з точки NTB та до усіх ресурсів інтернету з точок winfnau17, winfnau18, winfnau19...
Для повного досупу через ці точки до Інтернет не треба реєструватися.
Докладніше:
http://wifi.nau.edu.ua/images/stories/wifi/instruction.pdf

Як безкоштовно користуватись інтернетом у комп'ютерному класі?

Послуга використання інтернету протягом двох години щодня існує для студентів котрі продовжили термін дії свого читатського квитка. Докладніше питайте у кімнаті 19 (комп'ютерний клас)

Як завантажити книгу з електронної бази даних бібліотеки?

Для отримання книжок у електронному вигляді треба зайти до електронного каталогу та використовуючи пошукову систему знайти потрібну літературу.

Чи можу я завантажити електронну книгу з дому чи з інтернет клубу?

Звичайно, адже сайт бібліотеки та пошукова система знаходиться у вільному інтернет доступі, але насамперед треба бути зареєстрованим читачем НТБ НАУ, отримати особистий логін і пароль.

Якщо я забув пароль реєстрації я можу його змінити?

Так, для цього при реєстрації требі вказати вашу діючу електронну пошту. Таким чином ви зможете скористатися послугою зміни паролю з веб сайту. Існує альтернатива - підійти по пункту реєстрації (корп. 8б, хол)

Що робити якщо пароль на приходить на електронну пошту?

Можливо ви некоректно вказали вашу електронну пошту. В такому разі треба звернутися до кімнат 19 або 29 у головному корпусі бібліотеки, або зв’язатися зі службою підтримки за електронною поштою, яка вказана на сайті.

Де отримати консультацію про доступні електронні ресурси НТБ НАУ?

Консультацію можна отримати на сайті НТБ у розділі «Довідка» або на форумі. Якщо там немає відповіді на ваші питання - у корп. 8б, кімнаті 19.

До якого числа треба здати книжки до абонементу бібліотеки?

Книжки, які було взято на абонементі, треба здати до 01.07, якщо Ви не встигнете, з Вас буде стягнений штраф. В іншіх відділах встановлюються сроки здачі від 1 дня до 2-х тижднів.
Докладніше: http://www.lib.nau.edu.u....aspx?g=posts&t=311

До мене надходять листи про заборгованість. Що робити?

З питаннями щодо ваших заборгованостей необхідно звертатися до відділів
бібліотеки, де ви отримували літературу.
Докладніше: http://www.lib.nau.edu.u....aspx?g=posts&t=311

Що робити, якщо я дійсно загубив книжку

Перш за все не панікувати. Якщо ви мешкаєте у гуртожіику - можливо ваш сусід по кімнаті взяв цю книжку почитати.
Розпитайте сусідів. В будь-якому випадку якщо сусід надумає здати цю книжку у бібліотеку - книжка спишеться з вашого
рахунку, а за ним все одно залишиться заборгованість. Інший варіант - забути книжку десь у транспорті або на природі.
У цьому випадку вам необхідно терміново підійти до відділу бібліотеки, де ви її брали і домовитися про заміну. Найкращим шляхом виходу з цієї ситуації буде придбання такої ж кники на у книжкових крамницях, що працюють поряд з бібліотекою або на Петровці. Але якщо це рідкісна книжка - треба обговорити варіант заміни з бібліотекарем.

Що буде, якщо я не буду звертати уваги на навяність заборгованостей?

Ваш рахунок блокується, вас не обслуговують у жодному відділі бібліотеки.
Вам надходять попередження електронною та звичайною поштою, списки з вашими координатами подаються
до деканату (або відділу кадрів - для працівників). Заблоковані читачі не можуть підписати обхідний лист НАУ.
За затримку літератури нараховується штраф.

Де ставиться УДК і ББК?

УДК ставиться у 13 кімнаті, а ББК у 10 кімнаті головного корпусу бібліотеки

Де 13 кімната? (головний корпус)

Вхід до 13 кімнати знаходиться біля пункту реєстрації.

Де туалет? (головний корпус)

Туалет чоловічій знаходиться на нульовому поверсі, а жіночій на першому поверсі бібліотечного корпусу.

Де знаходиться комп’ютерний клас?

Комп’ютерний клас знаходиться на першому поверсі головного корпусу НТБ, напроти відділу літератури для старших курсів.

Де можна роздрукувати?

Роздрукувати можна у комп’ютерних класах (кімн.19, 29)

Де знаходиться 10 кімната? (головний корпус)

10 кімната знаходиться за залом електронних каталогів прямо по коридору.

Де в 4 корпусі бібліотека?

Бібліотека в 4 корпусі знаходиться на першому поверсі напроти перукарні.

До якої години працює бібліотека?

З 9.30 до 19:00 пн.-пт.
Докладніше за адресою:
http://www.lib.nau.edu.ua/contacts/Default.aspx

Де знайти шифр?

В паперовому та електронному каталогах

Як знайти шифр?

Шифр зазвичай находиться біля назви літератури у електронному або картковому каталозі.

Де можна купити книжку?(ті інші канцтовари?)

В головному бібліотечному корпусі (корп 8б, 3 поверх), в 4-му корпусі (1 поверх).
Користувачі, які переглядають цю тему
Guest
Швидкий перехід  
Ви не можете створювати нові теми в цьому форумі.
Ви не можете відповідати в цьому форумі.
Ви не можете видаляти Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви не можете редагувати Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви не можете створювати опитування в цьому форумі.
Ви не можете голосувати в цьому форумі.

YAFPro Theme Created by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
Русская поддержка YAF
Форум YAF | YAF © 2003-2009, Yet Another Forum.NET