YetAnotherForum
Ласкаво просимо, Гість Пошук | Вхід

Нова тема Відповісти
Тріал-доступ до ресурсу Statista для Національного Авіаційного Університету з 25.11.2019-08.12.2019 Опції
Іванкевич Олексій Вікторович
#1 Залишено : 8 ноября 2019 г. 15:34:40 Цитувати
Ранг: Адміністратор


Групи: Administrators, Registered

Повідомлень: 321
Балів: 1 058
Звідки: НТБ НАУ
Шановні колеги!
З з 25.11.2019-08.12.2019 р. відбудеться тріал-доступ до ресурсу дослідницького інституту «Statista» (Гамбург), який має у своєму розпорядженні світову базу наукової інформації.

Доступ відбудеться з усіх комп'ютерів НАУ та за допомогою точок Wi-Fi. Вхід здійснюється за контролем IP адрес, без логіну і паролю. По закінченні тестового доступу очікуємо на Ваші відгуки щодо даного ресурсу.

Ваш лінк для підключення: https://www.statista.com/

«Statista» співпрацює с тисячами навчальних закладів у всьому світі, у тому числі з Гарвардським і Єльським університетами, Берлінським університетом імені Гумбольдта. Майже всі ВНЗ Німеччини вже мають доступ до даних.
За роки співробітництва був створений оптимальний пакет, який включає в себе доступ до даних з 22.500 джерел, можливість завантажувати, структурувати та використовувати інформацію в наукових роботах, досліджуваннях, презентаціях. Коли навчальний заклад має доступ до даних, будь-який його студент та співробітник може на рівних правах користуватись їми. В першу чергу, «Statista» надає можливість підвищити науковий потеніал, зайняти виграшну позицію серед інших навчальних закладів, а також залишатись у курсі всіх світових процесів у найрізноманітніших сферах наук, ринків, державного та приватних секторів.
Як наукова організація, «Statista» щодня генерує й оновлює базу даних за допомогою спеціалістів з різних країн світу. «Statista» також співпрацює з перевіреними науковими центрами.


Доступ відбувається з усіх комп'ютерів НАУ. Вхід здійснюється за контролем IP адрес, без логіну і паролю. По закінченні тестового доступу очікуємо на Ваші відгуки щодо даних ресурсів. У разі проблем із доступом пишіть на адресу ntb&nau.edu.ua.

Чекаємо на ваші відгуки після знайомства з ресурсом Statista!
Швидка відповідь Показати форму швидкої відповіді
Користувачі, які переглядають цю тему
Guest
Нова тема Відповісти
Швидкий перехід  
Ви можете створювати нові теми в цьому форумі.
Ви можете відповідати в цьому форумі.
Ви можете видаляти Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви можете редагувати Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви не можете створювати опитування в цьому форумі.
Ви можете голосувати в цьому форумі.

YAFPro Theme Created by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
Русская поддержка YAF
Форум YAF | YAF © 2003-2009, Yet Another Forum.NET