YetAnotherForum
Ласкаво просимо, Гість Пошук | Вхід

Обговорюємо, осмислюємо, пропонуємо Опції
ЛАЗАРЕНКО Оксана Миколаївна
#1 Залишено : 11 июня 2013 г. 16:03:14

Ранг: Своя людина


Групи: Registered

Повідомлень: 43
Балів: 101
Звідки: Науково-технічна бібліотека

Обговорюємо, осмислюємо, пропонуємо


31 травня 2013 року в Науково-технічній бібліотеці НАУ пройшли 5-і цьогорічні збори колективу. Захід об’єднав творчі зусилля бібліотекарів, які щомісяця підвищують кваліфікацію, ділячись досвідом і знаннями з колегами. Презентуючи свою роботу, працівники НТБ обговорюють фахові питання, що стосуються професійної майстерності та якості обслуговування читачів. Під час проведення подібних заходів, реалізується і просвітницька робота бібліотекарів НТБ, коли організовуються виступи, огляди літератури та презентації книжкових виставок.

Відкрила захід директор НТБ Вікторія Вахнован.

Про розширення партнерських зв’язків із бібліотеками ВНЗ України розповіла у своєму виступі заступник директора з наукової роботи НТБ Олена Шкурко. Доповнення і пояснення щодо співробітництва з іншими бібліотеками зробив заступник директора з питань інформаційно-технічного забезпечення НТБ Олексій Іванкевич.

Змістовний огляд за матеріалами бібліотечних й бібліографічних видань, що надійшли до НТБ протягом 2013 року і висвітлюють інноваційний досвід роботи сучасних українських та світових бібліотек, зробила завідувач сектором НТБ Лариса Арендар.

З найбільш цікавими статтями і номерами українознавчих часописів 2013 року ознайомила колег завідувач сектором НТБ Оксана Лазаренко. Вона також підготувала виступ про життя й наукову діяльність геніального вченого Володимира Івановича Вернадського з циклу «Видатні українці» та ознайомила присутніх із книжковою тематичною виставкою «Пророк науки ХХ століття», присвячену 150-річчю В.І. Вернадському.

Привернули увагу і зворушили бібліотекарів яскрава, естетично оформлена і цікава за змістом книжково-ілюстративна виставка «Великдень у житті українців» та перегляд літератури «Музеї – обереги вічності», присвячений Міжнародному дню музеїв.

Заключну частину заходу провела завідувач відділом НТБ Леся Опульська. Вона узагальнила висновки роботи колективу НТБ з підвищення кваліфікації та окреслила план дій на наступний навчальний рік.
Користувачі, які переглядають цю тему
Guest
Швидкий перехід  
Ви не можете створювати нові теми в цьому форумі.
Ви не можете відповідати в цьому форумі.
Ви не можете видаляти Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви не можете редагувати Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви не можете створювати опитування в цьому форумі.
Ви не можете голосувати в цьому форумі.

YAFPro Theme Created by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
Русская поддержка YAF
Форум YAF | YAF © 2003-2009, Yet Another Forum.NET