YetAnotherForum
Ласкаво просимо, Гість Пошук | Вхід

АНАЛІЗ ЕКСПРЕС-ОПИТУВАННЯ КОРИСТУВАЧІВ НТБ НАУ Опції
Скомаровський Роман Олександрович
#1 Залишено : 22 декабря 2011 г. 16:04:42
Ранг: Адміністратор

Групи: Registered, Administrators

Повідомлень: 9
Балів: 115
Звідки: Відділ інформаційного та програмно-технічного забазпечення НТБ НАУ
Напередодні святкування Всеукраїнського дня бібліотек, що відзначається 30 вересня, у Науково-технічній бібліотеці Національного авіаційного університету проведено акцію «Один день з життя бібліотеки», під час якої здійснено експрес-опитування де взяли участь 100 користувачів, переважна більшість яких – студенти (95%) . Опитування відбувалось заздалегідь підготовленими питаннями (7 питань).
Приємною несподіванкою стала відповідь студентів на перше запитання. Частині опитуваних (30%) відомо, що 30 вересня в Україні святкують День бібліотекаря.
Під час експрес-опитування (2-е запитання) вияснилось, що 6 студентів (6%) знайшли своє кохання у стінах НТБ НАУ. Таке явище спонукає до роздумів про активізацію дій щодо проведення заходів, які сприяли б зародженню кохання у стінах бібліотеки (окремі куточки, балкони для спілкування тощо).
Порадувала також відповідь на третє запитання. Більшість опитуваних (57%) під час поїздок на повітряних кораблях побажали б мати з собою навчальну літературу, зокрема, першокурсники-соціологи - підручник під ред. Захарченко М.В. «Історія соціології».
Відповіді на четверте запитання («Яка смішна (чи страшна) історія трапилась з Вами у стінах НТБ?») були пов”язані із затримкою у залі каталогів допізна (майже закрили) та блуканням по території бібліотеки.
Щодо 5-го питання( «Кого б Ви запросили на зустріч з Вами до бібліотеки?»), то відповіді були здебільшого жартівливі. Більшість опитуваних (60 %) побажали зустрітись з учасниками «95-го кварталу».
Досить протирічними (суперечними ) виявились емоції студентів у момент отримання на свята книги замість очікуваних квітів чи цукерок (запитання 6-е).
Половина опитуваних (47%), в основному старшокурсники, зраділи б такому подарунку як книга. Інша частина (23 %), нажаль, не виявлятиме радості з приводу отримання цікавої книжки замість солодощів чи квітів. 20% користувачів взагалі не бажали відповідати на це запитання. Думка 10% залишилась під гріфом «таємно».
Разом з тим, майже 80% користувачів Науково-технічної бібліотеки хочуть бачити її у майбутньому модернізованою, з новітніми комп”ютерними технологіями.
Користувачі, які переглядають цю тему
Guest (2)
Швидкий перехід  
Ви не можете створювати нові теми в цьому форумі.
Ви не можете відповідати в цьому форумі.
Ви не можете видаляти Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви не можете редагувати Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви не можете створювати опитування в цьому форумі.
Ви не можете голосувати в цьому форумі.

YAFPro Theme Created by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
Русская поддержка YAF
Форум YAF | YAF © 2003-2009, Yet Another Forum.NET