YetAnotherForum
Ласкаво просимо, Гість Пошук | Вхід

Запрошуємо и чекаємо Вас та ваших колег на чергових вебінарах компанії Clarivate українською. Опції
Іванкевич Олексій Вікторович
#1 Залишено : 9 ноября 2021 г. 14:37:17
Ранг: Адміністратор


Групи: Administrators, Registered

Повідомлень: 359
Балів: 1 184
Звідки: НТБ НАУ
Доброго дня,

Запрошуємо и чекаємо Вас та ваших колег на чергових вебінарах компанії Clarivate українською. Дякую за поширення інформації серед колег.

Всі заходи безкоштовні, на платформі WEBEX*, за умови прослуховування 90 % основного часу вебінару надсилається сертифікат учасника протягом трьох робочих днів на вказану при підключенні електронну адресу. Реєстрацію відкрито за відповідними посиланнями.11 листопада 2021 16:15–17:15

Тема: Відкрита наука України крізь призму Web of Science

Тези: Темою цьогорічного тижня відкритого доступу, що пройшов 25-31 жовтня 2021 була "ItMatters How We Open Knowledge: Building Structural Equity". На вебінарі розберемо що таке відкритий доступ, відкрита наука, які види є, які складнощі можуть виникати у вчених і організацій в зв'язку з імплементацією плану S, як змінилася вартість публікацій. На прикладі робіт українських науковців і сусідніх країн за даними бази Web of Science Core Collection і аналітичної система InCites оцінемо як впливає відкритість публікацій на подальшу цитованість робіт і чи дійсно ми маємо рівні можливості завдяки відкритому доступу. Де знайти видання відкритого доступу і ті де публікація безкоштовна. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/35u3DGW9 грудня 2021 16:15–17:15

Тема: Web of Science Core Collection – звіт за 2021

Тези: Новий інтерфейс Web of Science Core Collection, з’явився наприкінці 2020 року і співіснував з класичним. Навесні новий інтерфейс став основною версією, що відкривається за замовчуванням, поступово всі функції, наявні у класичному інтерфейсі стали доступні у новому і запрацювали додаткові. На вебінарі розглянемо всі оновлення, що відбулися протягом 2021 року. Застосуємо старі та нові можливості для пошуку, збереження аналізу наукової інформації.Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/38v8WrB* WEBEX вже не підтримує операційну систему ХР та нижчеЮтьюб канал з записами вебінарів https://www.youtube.com/...CSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Сайт https://discover.clarivate.com/ua_webinars

Гарного дня,

Тихонкова Ірина, к.б.н., консультант з регіональних рішень Clarivate
Користувачі, які переглядають цю тему
Guest
Швидкий перехід  
Ви не можете створювати нові теми в цьому форумі.
Ви не можете відповідати в цьому форумі.
Ви не можете видаляти Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви не можете редагувати Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви не можете створювати опитування в цьому форумі.
Ви не можете голосувати в цьому форумі.

YAFPro Theme Created by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
Русская поддержка YAF
Форум YAF | YAF © 2003-2009, Yet Another Forum.NET