YetAnotherForum
Ласкаво просимо, Гість Пошук | Вхід

Нова тема Відповісти
З 3 листопада до 1 грудня 2021 р. НАУ отримав доступ до бази даних новинної періодики Newsbank. Опції
Іванкевич Олексій Вікторович
#1 Залишено : 3 ноября 2021 г. 14:58:17 Цитувати
Ранг: Адміністратор


Групи: Administrators, Registered

Повідомлень: 359
Балів: 1 184
Звідки: НТБ НАУ
Шановні колеги, до вашої уваги надається доступ до нової повнотекстової бази даних.


З 3 листопада до 1 грудня 2021 р. НАУ отримав тестовий доступ (за логіном і паролем віддалено та за IP-адресою на території установи) до міжнародної бази даних новинної періодики Newsbank. Доступ можливий віддалено від кампусу установи, через логін та пароль (ресурсом можна ефективно користуватися протягом локдауну з-поза меж установи).
Newsbank (https://www.newsbank.com/) пропонує повну колекцію надійних джерел новин, що охоплюють широкий спектр тем і проблем. Маючи десятки мільйонів записів, NewsBank є однією з найповніших баз новин у світі.
Доступ діє з 3 листопада до 1 грудня 2021 р., і здійснюється:
Віддалено від кампусу установи, за посиланням https://infoweb.newsbank...ws/easy-search?p=AWGLNB ( логін ra-58114 пароль - ra-58114 )
На кампусі установи за посиланням https://infoweb.newsbank...ws/easy-search?p=AWGLNB( логін NB-58114 пароль - NB-58114 )

NewsBank - це архів засобів масової інформації, який об'єднує статті з газет, блогів, стенограми трансляцій тощо. Маючи десятки мільйонів статей, NewsBank є однією з найповніших баз новин у світі.
Надаючи повнотекстовий доступ до міжнародних газет та понад півмільярда новинних статей, цей унікальний онлайн-ресурс підтримує широкий спектр академічних дисциплін, включаючи політологію, журналістику, англійську мову, історію, екологічні дослідження, соціологію, економіку, освіта, бізнес, охорону здоров'я, суспільні науки тощо.Незалежно від того, чи хочете ви досліджувати поточні події, переглядати тематичні колекції або отримати доступ до архівів вісімнадцятого століття, ви знайдете достовірні результати з NewsBank. База даних містить архів ЗМІ національного та міжнародного рівнів та джерела інформації, відсутні в інших джерелах.
Швидка відповідь Показати форму швидкої відповіді
Користувачі, які переглядають цю тему
Guest
Нова тема Відповісти
Швидкий перехід  
Ви можете створювати нові теми в цьому форумі.
Ви можете відповідати в цьому форумі.
Ви можете видаляти Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви можете редагувати Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви не можете створювати опитування в цьому форумі.
Ви можете голосувати в цьому форумі.

YAFPro Theme Created by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
Русская поддержка YAF
Форум YAF | YAF © 2003-2009, Yet Another Forum.NET