Шаковні колеги, розпочато тріал - доступ до Міжнародної мережі для дослідників HINARI (Research4Life)
Доступ відбувається з 1.08.20 по 31.12.20 р.
Проект HINARI спільно з найвпливовішими видавництвами наукових журналів “народився” в 2002 р., і пропонує нині для 109 країн світу (країни, що розвиваються, країни з перехідною економікою) безкоштовно або за досить помірковану плату (як у випадку для України) одну з найбільших тематичних колекцій: понад 7 тисяч назв журналів з медицини, хімії, бiотехнологiї, охорони довкiлля, мікробіології, зоології від відомих видавництв світу : Elsevier, Cambridge University Press, Nature Publishing Group, BioOne, IOS Press, Sage Press, M.A. Liebert, De Gruyter, Thieme, Teylor & Francis та ін.
Доступ за умовами ліцензії – з мережі НАУ та за VPN. Сторонні користувачі теж можуть оформити річний читацький квиток для роботи в Бібліотеці НАУ.
Серед інших ресурс в цього проекту журнал Science.
Доступ в мережі університету:
Адреса доступу:
http://www.who.int/hinari/en/ Щоб розпочати сесію Research4Life, перейдіть до однієї з програм:
http://extranet.who.int/...ri/en/country_offer.php
http://agora-journals.fa...nt/en/country_offer.php
http://oare.research4lif...nt/en/country_offer.php
http://ardi.wipo.int/content/en/country_offer.php
http://goali.ilo.org/content/en/country_offer.php
Натисніть кнопку "Увійти" (Log in for access) у верхньому правому куті екрана перед тим обравши країну (Ukraine) та місце роботи/навчання (University)
Оскільки ваші IP-адреси зареєстровані на нашому сервері автентифікації, Вам більше не буде потрібно отримувати Ім'я користувача, ані пароль.
Тепер ви готові використовувати будь-які програми Research4Life. Всі користувачі повинні входити як зазначено вище для кожного сеансу.
Ім'я користувача та пароль призначені для використання всіма членами вашої установи; однак пароль Research4Life не повинен публікуватися на веб-сайті установи або на будь-якій іншій веб-сторінці (вікі, блоги, сервери списку тощо). Не дозволяється систематично завантажувати цілі журнали / книги. Вони можуть не використовуватися за межами вашої країни. Несанкціоноване використання може дискваліфікувати вашу установу з наших програм.
Матеріали, що доступні для НАУ можна подивитися за посиланнями:
http://extranet.who.int/...en/latest_additions.php
http://agora-journals.fa...en/latest_additions.php
http://oare.research4lif...en/latest_additions.php
http://ardi.wipo.int/con...en/latest_additions.php
http://goali.ilo.org/en/latest_additions.php