YetAnotherForum
Ласкаво просимо, Гість Пошук | Вхід

Нова тема Відповісти
Пропозиції читачів, впроваджені за результатами соціологічного дослідження в НТБ НАУ Опції
ФАТИЧ (РОМАНЕЦЬ) Ольга Анатоліївна
#1 Залишено : 11 ноября 2016 г. 8:16:49 Цитувати

Ранг: Користувач


Групи: Registered, Administrators

Повідомлень: 14
Балів: 62
Звідки: НТБ НАУ
Пропозиції читачів, впроваджені за результатами соціологічного дослідження в НТБ НАУ «Якість та ефективність інформаційно-бібліографічного обслуговування читачів НТБ НАУ»
01-10 грудня 2015 року

Було впроваджено пропозицію читачів НТБ щодо недостатньої кількості літератури з юридичних наук. Для ліквідації недоліку була закуплена література за визначеною тематикою. Відповідальний за усунення недоліку - завідувач відділу комплектування НТБ, термін виконання – березень 2016 року.
Пропозиції, впроваджені в діяльність НТБ НАУ:
1. Більше проводити тематичних заходів, конференцій тощо, до яких залучалися би студенти. Анонси запланових заходів розміщуються на сайтах НТБ НАУ, надсилаються повідомлення на електронну пошту зареєстрованим читачам НТБ.
2. Поповнити фонд сучасними книгами. При наявності фінансування в університеті підручники з необхідних дисциплін закуповуються НТБ. В НТБ наявні електронні варіанти навчальних посібників та методичних розробок НАУ минулих років. За рахунок книгообміну з іншими бібліотеками ВНЗ м. Києва отримуємо необхідну літературу.
3. Налагодити роботу Wi-Fi. Wi-Fi доступ надається НДІТТ, НТБ має змогу лише контролювати наявність доступу.
4. Збільшити підписку на періодичні видання. Брак коштів в університеті не дозволяє розширити спектр назв у підписці періодичних видань. Зроблена підписка на 2016 рік.
5. Налагодити роботу віртуальної довідки. Довідково-інформаційне обслуговування здійснюється за допомогою довідково-бібліографічного апарата бібліотеки та світових інформаційних ресурсів. Довідки виконуються а автоматизованому режимі у т.ч. «Віртуальною довідковою службою».
6. Збільшити кількість книг в електронній бібліотеці. Закуплена база ЦУЛ. Щорічно видавництвом «НАУ-Друк» надаються електронs варіантb навчальних посібників та методичних рекомендацій за попередні роки (дворічної давнини). НТБ надає Тріал - доступи до баз даних.
7. Вирішити проблему з електронним каталогом. Недоліки у роботі електронного каталогу було усунено.
8. Збільшити співпрацю з деканатами та кафедрами. Особливо активно співпрацюють співробітники відділу навчальної літератури для молодших курсів (корп. 4), відділу навчальної літератури з міжнародної економіки та права (корп. 7), відділ комплектування.
9. Покращити маркетингову роботу бібліотеки. Діяльність НТБ висвітлюється на сайтах НТБ, НАУ, у соціальних мережах. Надсилаються повідомлення про заходи на електронні адреси зареєстрованим користувачам НТБ.
10. Комп’ютеризувати діяльність бібліотеки. В НТБ працює АБІС «УФД/Бібліотека» яка автоматизує усі бібліотечні процеси від електронного замовлення літератури до автоматизованої видачі книг.
11. Можливість підзарядити мобільні телефони у бібліотеці, збільшити кількість розеток. Виконано. Встановлено додаткові розетки у читальних залах головного бібліотечного корпусу та у відділі навчальної літератури для молодших курсів НТБ (4 корпус).

Швидка відповідь Показати форму швидкої відповіді
Користувачі, які переглядають цю тему
Guest
Нова тема Відповісти
Швидкий перехід  
Ви можете створювати нові теми в цьому форумі.
Ви можете відповідати в цьому форумі.
Ви можете видаляти Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви можете редагувати Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви не можете створювати опитування в цьому форумі.
Ви можете голосувати в цьому форумі.

YAFPro Theme Created by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
Русская поддержка YAF
Форум YAF | YAF © 2003-2009, Yet Another Forum.NET