YetAnotherForum
Ласкаво просимо, Гість Пошук | Вхід

Як зареєструватися (стати читачем) НТБ НАУ? Опції
Іванкевич Олексій Вікторович
#1 Залишено : 3 марта 2011 г. 16:15:56
Ранг: Адміністратор


Групи: Administrators, Registered

Повідомлень: 359
Балів: 1 184
Звідки: НТБ НАУ
Як зареєструватися (стати читачем) НТБ НАУ?


Для того, щоб зареєструватися у НТБ НАУ, необхідно завітати до пункту реєстрації, що знаходится у холі на першому поверсі головного корпусу бібліотеки (корпус 8б).
Розташування корпусу дивіться на мапі.
При собі необхідно мати студентський квиток та паспорт. Після реєстрації Ваш студентський квиток буде слугувати одночатсно і читацьким квитком.
У випадку, якщо Ви ще не встигли, або не бажаєте отримати студентський квиток, ви можете отримати читацький квиток НТБ НАУ. Для його виготовлення Ви повинні, крім паспорту та документу, що ідентифікує вас як студента НАУ (залікової книжки, довідки з деканату), принести до пункту реєстрації одну фотографію 3*4 та сплатити кошти за його виготовлення.
Під час реєстрації необхідно придумати та ввести власний пін-код (ваш особистий підпис), та E-mail який є обов'язковим для користувачів електронними ресурсами НТБ НАУ.
Пін-код використовується як Ваш особистий підпис на всіх місцях видачі літератури та як пароль на веб-порталі НТБ. Він діє аналогічно пін-коду банковських карт. Пін код не можна розголошувати або передавати стороннім особам по тим ще причинам, що і пін код банковських карт. Пін код не можна забувати, адже у цьому випадку ви не зможете у подальшому обслуговуватися бібліотекою.
E-mail, який ви ввели під час реєстрації використовується для оперативного зворотнього зв'язку з читачем. За допомогою E-mail читачі НТБ отримують інформацію про новинки НТБ та нагадування про час повернення літератури. Неіснуючі або заблоковані адреси вилучаються з бази даних, а читачі, що ввели неіснуючу адресу отримають попередженння.
Процедура реєстрації займає 2-4 хвилини. Чекаємо BigGrin

Чи може стороння особа стати читачем НТБ НАУ?


Звісно, так. Будь-яких громадянин України може стати читачем НТБ. Для цього необхідно підійти з паспортом на пункт реєстрації. Така особа не зможе користуватися абонементами, тобто брати книжки додому. Всі інші сервісі, включаючи читальні зали та електронну бібліотеку, будуть доступні.Користувачі, які переглядають цю тему
Guest
Швидкий перехід  
Ви не можете створювати нові теми в цьому форумі.
Ви не можете відповідати в цьому форумі.
Ви не можете видаляти Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви не можете редагувати Ваші повідомлення в цьому форумі.
Ви не можете створювати опитування в цьому форумі.
Ви не можете голосувати в цьому форумі.

YAFPro Theme Created by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
Русская поддержка YAF
Форум YAF | YAF © 2003-2009, Yet Another Forum.NET